Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Ciamek
 • Escape room Cela nr 4

  Cela nr 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  W celi całkiem sympatycznie

  17.09.2018 | data wizyty: 27.08.2018

  Bardzo fajnie przemyślany pokój. Może i pojawi się w nim trochę standardowych kłódek, kluczyków i szyfrów, ale w żaden sposób nie umniejsza to pieczołowitości wykonania, zgrabnego zazębiania się zagadek i emocji do samego końca. Zagadki tworzą także uzasadniony ciąg fabularny, co daje dodatkowy plus temu pokojowi. Aż szkoda, że nie mogłem wziąć udziału w wyścigu, bo z opowieści bardzo sympatycznej obsługi wynika, że możliwość ścigania się w dwóch jednakowych celach i utrudnienia życia przeciwnikom nadaje zabawie niesamowitego smaczku!

 • Escape room Tajemnice Leonarda

  Tajemnice Leonarda
  Escapers
  Warszawa

  Solidny!

  25.07.2018 | data wizyty: 24.07.2018

  O pokoju zdecydowanie można powiedzieć, że jest solidny. Wystrój stworzony wspaniale, mimo że czasem bardziej sprawiał wrażenie kuźni czy warsztatu stolarskiego aniżeli pracowni wielkiego mistrza renesansu. Nie można się natomiast przyczepić do wspaniałego zachowania klimatu pracowni (latarki!), a także motywu nas, agentów tajnej organizacji przenoszącej się w czasie. Drobna uwaga - błyskający stroboskop faktycznie sprawia trochę nieprzyjemne uczucie, nie jest to jakieś specjalnie kluczowe dla przeżycia, może dałoby radę wymyślić coś mniej inwazyjnego :) Zagadki rozmaite, chociaż niestety nie mogę też powiedzieć, by jakaś konkretna spowodowała opad szczęki czy ogromny efekt "wow!" - wiele odwiedzonych pokojów robi już swoje, a i wyraźna chęć do manualnych rozwiązań w pokoju daje swoje ograniczenia. Nie zmienia to faktu, że Tajemnice Leonarda jest fajnie przygotowanym, solidnym escapem roomem :) Obsługa jak najbardziej na ogromny plus, choć to akurat tutaj standard :D

 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Urzekający!

  22.06.2018 | data wizyty: 21.06.2018

  To jest taki pokój, jaki sobie wyobrażam, myśląc o profesjonalnym przygotowaniu i wykonaniu escape rooma! Scenografia jest obłędna, dopracowana i nie widać ani grama fuszerki - co tu mówić, człowiek czuje się jak w łodzi podwodnej pełnej tajemnic tylko czekających na rozwiązanie. Zagadki są tak naprawdę dość ciekawymi rozwinięciami wielu znanych rozwiązań, ale mając taką formę i otoczkę, człowiek nie zwraca uwagi na to, że kiedyś tam dawno być może spotkał się z czymś podobnym. Z pokoju wyszliśmy na sekundy przed końcem, nie obyło się bez podpowiedzi, ale to był też pierwszy escape room dla większości naszej ekipy. Emocje i rozrywka na naprawdę wysokim poziomie! :)

 • Escape room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Fajnie w fajnym bunkrze

  20.04.2017 | data wizyty: 20.04.2017

  Pokój ocieka pozytywnym klimatem, zagadki ładnie wpasowują się w wystrój, mają sens i dają sie logicznie rozwiązać. Pokój udało się w miarę doświadczonej ekipie rozpracować względnie szybko, ale nie oznacza to że bawiliśmy się źle ;)

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Krew, pot i łzy... plus ytul

  15.03.2017 | data wizyty: 15.03.2017

  Pokój faktycznie sprawia wrażenie mrocznej kryjówki szalonego mordercy - klimat choć dosc kontrowersyjny, po pierwszym szoku da radę "przeżyć". W pokoju jest parę ciekawych zaskoczeń, a i wciąż ma się wrażenie, że nie jest się samemu... Jest elektronika, ale więcej uwagi przyda sie przy kojarzeniu faktów i umiejętnym wykorzystywaniu wskazówek ;)

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Smok jest słodki

  10.03.2017 | data wizyty: 08.11.2016

  Pokój ciekawy, dobrze przygotowany, z zaskakującymi zagadkami. Im głębiej zgłębiamy się w jego tajemnice, robi się jeszcze ciekawiej, a dekoracje zdecydowanie robią wrażenie. Niestety, ogólny efekt popsuła nam nie do końca sprawna elektronika zagadek, przez co straciliśmy sporo cennych minut, a raz musiał do nas nawet wejść prowadzący zabawę. Na ogromny plus natomiast zasługuje właśnie sam prowadzący - po udanym wyjściu z pokoju jeszcze dłuuuuugo rozmawialiśmy, zarówno o ER, jak i o innych cudach wiankach - to się nazywa pasja! :)

 • Escape room Muzeum

  Muzeum
  Room Escape
  Warszawa

  Jak to jest napadać na muzeum

  10.03.2017 | data wizyty: 11.02.2017

  Bardzo dobrze wspominam ten pokój - zawierał kilka ciekawych zaskoczeń elektronicznych, ale także parę standardowych zagadek z kodami i kłódkami. Doświadczona grupa potrafi wyjść całkiem szybko - nam to zajęło ok. 40 minut - i pozostać z lekkim uczuciem niedosytu. W pewnym momencie nawet odczuliśmy, że jesteśmy bardzo do przodu z czasem i pozwoliliśmy sobie rozsiąść się w fotelach i popodziwiać wystrój :) W każdym razie - pokój idealny dla początkujących, ale stali bywalcy ER też znajdą tu kilka ciekawych rozwiązań - a zwłaszcza słynną już, ostatnią zagadkę :)

  Odpowiedź Room Escape

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Chata wiedżmy i jej przyjaciela

  10.03.2017 | data wizyty: 06.02.2017

  Bardzo dobry pokój, którego wystrój faktycznie godny jest nazywania się wnętrzem chatki wiedźmy. Zagadki są porządne i nieoczywiste, choć nie było wśród nich takiej, na którą mogłem krzyknąć "wow!" - po prostu dobrze wykonana robota z kilkoma ciekawszymi zaskoczeniami. Na pewno pokój wart jest odwiedzenia, nawet dla nowicjuszów będzie kupa zabawy :)

 • Escape room Zmieniając rzeczywistość

  Zmieniając rzeczywistość
  Zagadkownia
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Abstrakcja na wysokim poziomie

  10.03.2017 | data wizyty: 08.03.2017

  Niesamowite jest to, jak nietuzinkowa fabuła rewelacyjnie oddana została w klimacie i rozwiązaniach tego z pozoru mało efektownego pokoju. Nie ma tu ani jednej kłódki, natomiast do odkrycia tajemnic pokoju przyda się trochę nieszablonowego myślenia. Zagadek nie jest specjalnie wiele, ale każda z nich wymaga zastanowienia, próby dopasowania się do reguł i zasad działających w pokoju. Nasza w miarę doświadczona grupa wyszła z niego co prawda dość szybko - niecałe 40 minut - ale wrażenia i radość ze współpracy z nim w trakcie zabawy zniwelowały minimalny niedosyt i wrażenie "szkoda, że to już koniec".

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM