O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Latający Cyrk

Latający Cyrk M.

 

68 recenzji | 19. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Zodiak

  Zodiak
  HURRY UP
  Bielsko-Biała

  Trzyma poziom!

  27.12.2016 | data wizyty: 27.12.2016 0 0

  Gra się bardzo fajnie zaczyna, to jest ten kierunek w których pokoje powinny się rozwijać. Zagadki nie są może jakoś bardzo trudne ale klimat jest, zabawa udana więc ocena jak najbardziej pozytywna.

 • Escape room Zimna Wojna

  Zimna Wojna
  Escape House
  Bielsko-Biała

  Solidna rozrywka umysłowa dla zaawansowanych.

  27.12.2016 | data wizyty: 27.12.2016 0 0

  Pierwsze wrażenie może nie jest powalające przez nietypowy system "drzwi wejściowych" w tym pokoju który budził obawy o utrzymanie klimatu - niemniej jednak już po chwili jest się zanurzonym w rozwiązywaniu kolejnych zagadek. Na plus należy zaliczyć to, że zagadki są dość oryginalne - nie było tu kolejnej ultrafioletowej lampki czy innych typowych zagadek. Na minus (przynajmniej dla niektórych) brak szczególnych innowacji mechanicznych czy elektrycznych - po prostu rozrywka umysłowa połączona z umiejętnym przeszukaniem. Na pewno warto się wybrać - ale nie dla początkujących, poziom trudności jest wysoki.

 • Escape room Czarna Dziura

  Czarna Dziura
  Maze in Mind
  Rybnik

  Zaćmienie...

  12.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Mały pokój naszpikowany zagadkami. Dla jednych tyle wystarczy żeby zagrać. Inni chętnie by połączyli te zagadki z fabuła, klimatem i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Z tym już gorzej, najbardziej brakowało nam tutaj klimatu (chyba nie każdy ciemny pokój to jednak czarna dziura).

  Co do trudności zagadek (średnio-trudne) i małej ilości czasu - to faktycznie stwarza pewne napięcie. Czas naprawdę bardzo szybko ucieka.

  Polecam ludziom którzy lubią raczej łamać kolejne zagadki niż wczuwać się w klimat danego pokoju i bawić się podczas odsłaniania kolejnych jego tajemnic.

  Pozdrawiamy!

 • Escape room Więzienna cela

  Więzienna cela
  Maze in Mind
  Rybnik

  Hop do paki...

  12.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Coś nam tutaj nie zagrało. Może to fakt że to już dziesiąte więzienie i temat się wyczerpał, może zbyt mały poziom trudności albo przeciętny klimat ale fakt pozostaje faktem - nie zaliczymy tego pokoju do udanych.

  Polecam początkującym graczom, zaawansowani powinni chyba skupić się na czymś bardziej skomplikowanym.

  Pozdrawiamy !

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Maze in Mind
  Rybnik

  Świetna zabawa!

  12.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Duży i klimatyczny escape room, który możemy szczerze polecić. Trudność zagadek oscyluje średnio, średnio-trudne więc pokój dobry dla początkujących (z kilkoma podpowiedziami) i dla zaawansowanych graczy. Naprawdę trzeba pochwalić klimat i przygotowanie tego pokoju - widać, że dużo czasu zostało tutaj poświęcone żeby dopieścić ostatnie detale.

  Polecamy!

 • Escape room Po drugiej stronie...

  Po drugiej stronie...
  Activity Escape Room
  Katowice

  Pół na pół...

  11.12.2016 | data wizyty: 11.12.2016 0 0

  Może zacznę od pozytywów:
  - wystrój i klimat tworzą jedną całość i są spójne,
  - "przebrania" mające na celu odłączyć cześć naszych zdolności przynoszą kupę śmiechu - na prawdę idzie się uśmiać.
  Poza tym?
  Nie za dobrze, ładny pokój w stylu Alicji w krainie czarów z dość standardowymi zagadkami, które niestety często nie działają i wygląda na to, że obsługa jest tego świadoma. Co więcej wydaje się, że to zabawa nie dla wszystkich gdyż do obsłużenia części zagadek i mechanizmów trzeba mieć nieco krzepy i wydaje się, że nie wszystko jest tak do końca bezpieczne... Ale to może tylko nasze subiektywne zdanie. Jeśli chodzi o innowacyjność to nie wychodzi poza standardy.
  Podsumowując - spory potencjał jednak wykonanie trochę psuje zabawę. Mimo wszystko solidnie sie uśmialiśmy.

  Pozdrawiamy !

  Odpowiedź

  Dziękujemy za konstruktywną krytykę ! Kiedyś musiał zdarzyć się ten moment i niestety nie wszystko poszło po naszej myśli... Bardzo nam przykro, że podczas waszej wizyty część zadań nie zadziałała tak jak należy, prawdopodobnie wynika to z dużej eksploatacji w ten weekend. Chcielibyśmy tylko zwrócić uwagę, że z racji pewnej specyfiki, pokój przeznaczony jest dla graczy pełnoletnich, a zadania do których trzeba użyć troszkę więcej siły były testowane na grupie gimnazjalistek i nie miały z nimi problemu. Do tej pory każda z grup dała sobie z nimi radę, jak nie w pojedynkę to we dwie osoby. Jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny i zwrócenie uwagi na pewne problemy, które wyeliminujemy niezwłocznie

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  ReWeLaCjA!!!!

  11.12.2016 | data wizyty: 11.12.2016 0 0

  Wrota Czasu - Tortuga to drugi po Egipcie pokój tej firmy jaki odwiedziliśmy i ponownie jesteśmy bardzo miło zaskoczeni. Pokój, wystrój, zagadki, obsługa wszystko na najwyższym poziomie. Na chwile na prawdę poczuliśmy się jak na pirackim statku na u wybrzeży Tortugi.
  Obowiązkowa pozycja na liście średnio i bardzo zaawansowanych graczy.

  Pozdrawiamy i polecamy !!!

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Świetna zabawa !!!

  11.12.2016 | data wizyty: 11.12.2016 0 0

  Jeżeli poszukujecie rewelacyjnego pokoju z świetnym klimatem to dobrze trafiliście. Pokój jest bardzo dopracowany, wystrój spójny i ładny (widać, że wymagał sporego nakładu pracy i środków) a łamigłówki dobrane są dobrze i ich rozwiązywanie sprawia dużą przyjemność. Dodatkowo cieszą wszechobecne, zaawansowane i praktycznie niewidoczne mechanizmy.
  Całości dopełnia świetne wprowadzenie przez przemiła obsługę.
  Podsumowując - ścisła czołówka polskich escape rooms!
  Szczerze polecamy!!!

 • Escape room Night Club

  Night Club
  Come Come
  Kraków

  Night Club!

  02.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Bardzo ciekawy i nietuzinkowy pokój (wiemy co mówimy bo już odwiedziliśmy kilka ER w Polsce i nie tylko).
  Świetny klimat (idealny pod imprezy), dużo humoru (kto był to wie o czym piszemy....) oraz brak schematyczności (nie ma tu tysiąca kłódek i łamania kodów Enigmy) sprawia, że to naprawdę świeże spojrzenie na idea escape roomów.
  Z czystym sercem możemy polecić wszystkim... (wszystkim tym, którzy ukończyli 18 rok życia, w innym wypadku niemal na pewno bramkarz nie wpuścić was do lokalu;) ).

  Pozdrawiamy!

 • Escape room Tajny ośrodek badawczy

  Tajny ośrodek badawczy
  Outscape
  Gdynia

  Prawie...

  23.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Pokój rozpoczyna się fantastyczną rozgrywką w pustej (tak sie przynajmniej na poczatku wydaje ;) ) białej sali. wrażenie z wystroju i grywalnosc na tym etapie jest wręcze rewelacyjna a zagadki bardzo pomysłowe i dajace wiele radochy. Ale... i tutaj zaczynają się schody ponieważ po wydostaniu się z pierwszej cześci klimat zaczyna się zatracać, zagadki delikatnie obniżają lot, żeby na samym końcu zepsuć całe dobre wrażenie ostatnim (według nas poprostu niedopracownym) "urzadzeniem". Trochę szkoda bo początkowy potencjał mógłby spokojnie wynieść pokój na trójmiejskiego lidera.
  Pozdrawiamy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM