Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Agnieszka K. 27
 • Escape room Powrót do przeszłości

  Powrót do przeszłości
  Game Of Locks
  Szczecin

  Super!

  04.01.2018 | data wizyty: 28.12.2017

  Bardzo klimatyczna muzyka sprawia, że zabawa w pokoju była przyjemnością dla naszej czwórki :) Nie udało nam się wyjść bo zaskoczyła nas ostatnia zagadka ale i tak bawiliśmy się przednio, polecam.

 • Escape room Indiana Jones i świątynia Majów

  Indiana Jones i świątynia Majów
  ESC Room
  Szczecin

  Piękne dekoracje!

  11.06.2017 | data wizyty: 11.06.2017

  Pokój jest naprawdę bardzo fajnie wykonany w środku i klimat jest, przydałaby się jeszcze tylko jakakolwiek muzyka - a najlepiej z filmu :) Zagadki są trochę trudne na początku ale praca zespołowa umożliwiła nam wydostanie się w ostatnich minutach :D Polecam!

 • Escape room Valhalla

  Valhalla
  Liga Odkrywców
  Szczecin

  Superaśny :)

  05.04.2017 | data wizyty: 04.04.2017

  Pokój jest spory i zagadek też jest masa, na początku nie mieliśmy zielonego pojęcia od czego zacząć ale kiedy wprawne oko kolegi dostrzegło poukrywane wskazówki wtedy ruszyliśmy pełną parą do przodu :D Fajne efekty specjalne, ciekawy wystrój i nieoczywiste łamigłówki. Coś dla wymagających. Jeśli chcesz poczuć się jak prawdziwy wiking to ten pokój jest właśnie dla ciebie ;)

 • Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

  Piracka Skrzynia Umarlaka
  Escape Me
  Szczecin

  Rewelacyjny :D

  26.03.2017 | data wizyty: 26.03.2017

  Przede wszystkim pokój jest bardzo starannie i kreatywnie wykonany. W środku jest tak klimatycznie, że szczerze mówiąc niechętnie wyszliśmy ten 10 minut przed końcem czasu. Na plus mnogość pięknych rekwizytów i klimatyczna oprawa muzyczna. Mistrz gry daje podpowiedzi w fajny sposób a zagadki są bardzo nowoczesne ale też trochę trudne, trzeba użyć WYOBRAŹNI i działać razem :D Bardzo bardzo polecam!

 • Escape room Pokój Greya

  Pokój Greya
  Dragon Escape Room
  Szczecin

  GRUBY jak murzyński...

  10.03.2017 | data wizyty: 09.03.2017

  W pokoju było naprawdę GRUBO :D Sporo zagadek jest zautomatyzowanych i są one trudniejsze niż te typowe "znajdź kod, wpisz go na kłódce". Rekwizyty są ekstra! Tak jak piszą moi poprzednicy trzeba zaangażować do zabawy wszystkie swoje zmysły, bardzo polecam! :)

 • Escape room Chatka Hagrida

  Chatka Hagrida
  Escape Me
  Szczecin

  Abrakadabra

  12.02.2017 | data wizyty: 11.02.2017

  Zagadki dosyć łatwe, pomieszczenie fajnie zaaranżowane, rekwizyty ciekawe. Sama rozgrywka była przyjemna i udało nam się wyjść 10 minut przed czasem ale wprowadzenie do gry leciało z głośnika strasznie cicho i właściwie nie wiedziałam czego my tam szukamy. Dodatkowo w sobotę w Escape Me były tłumy ludzi i wyraźnie słyszeliśmy z pokoju cały ten hałas na korytarzu co baardzo psuło klimat zabawy.

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Game Of Locks
  Szczecin

  Polecam!

  12.02.2017

  Udało nam się wyjść minutę po czasie, jak dla mnie początkowe zagadki odrobinę za trudne (jak zrobisz coś źle to ciężko wrócić do pierwotnego stanu żeby to naprawić) i właściwie większość czasu zajęło nam rozwiązanie pierwszej łamigłówki :D Im dalej tym prościej i fajniej, finał mega klimatyczny. Polecam!!

 • Escape room Stary Dwór

  Stary Dwór
  ESCapada
  Szczecin

  Najlepszy

  12.02.2017 | data wizyty: 22.12.2016

  Po kilku pokojach również mogę poprzeć opinie moich poprzedników - ten jest najlepszy w jakim byłam w Szczecinie. Klimat jest taki, że czasem strach otworzyć oczy, a trzeba je mieć otwarte dookoła głowy :D Stałam pod ścianą z majtami pełnymi strachu ale zabawa cudowna, polecam!

 • Escape room Kuźnia Krasnoluda

  Kuźnia Krasnoluda
  Escape Me
  Szczecin

  Poczuj się jak prawdziwy krasnolud

  12.02.2017

  Bardzo fajne rekwizyty i wystrój dopracowany do ostatniego detala :) Zagadki trudne ale zabawa przednia.

 • Escape room Cela 107

  Cela 107
  Intrigue Escape Room
  Szczecin

  Klimatyczny!

  12.02.2017

  Czułam się jak prawdziwy więzień, bardzo klimatyczny pokój i nastawiony na kombinowanie :D Trzeba trochę wyobraźni! Z niecierpliwością czekam na kolejne pokoje tej ekipy :)

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM