O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
sunrine

sunrine

 

87 recenzji | 13. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Zodiak

  Zodiak
  Escape Lab
  Warszawa

  Zodiak

  31.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Co to był za pokój?! Dla mnie po prostu perfekcyjny, wręcz idealny, dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Dawno nie mieliśmy być okazji w pokoju który w takim stopniu by nas wszystkich zachwycił. W wielu pokojach naszą rolą jest wcielenie się w rolę detektywa ale prawdziwym detektywem poczułam się dopiero w Zodiaku. Tu nie chodziło tylko o rozwiązanie zagadek ale o prawdziwą detektywistyczną pracę z poszlakami, faktami i naszą głową która musiała to wszystko połączyć w całość. Żeby tego było mało - zabawa rozpoczęła się już w trakcie wprowadzenia do gry za sprawą przecudownego prowadzącego który potrafi w taki sposób wprowadzić do gry jak nikt inny. Tak szczerze to od dłuższego czasu mieliśmy wątpliwości czy jeszcze kiedyś tak naprawdę spodoba się nam jakiś pokój, czy tak naprawdę czymś nas jeszcze zaskoczy i już praktycznie mówiliśmy że nie ma szans a ten pokój przywrócił nam wiarę że tak, że może i obawiam się że trudno będzie innym przebić ten poziom ;) Pomysłodawcą i obsłudze z całego serca dzięki za włożoną w ten pokój pracę i docenienia Zodiaka przez tabuny innych graczy. Graczom polecam z całego escapeowego serca :)

  Odpowiedź

  oj ... aż się zarumieniliśmy. Mieliśmy nadzieję, że pokój będzie i trudny i fajny. Świetnie, że aż tak się Wam podobało!!! Dzięki!

  Zespół EscapeLab

 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Grobowiec smoka

  16.10.2016 | data wizyty: 1 0

  Ten pokój to doskonały przykład tego jak pomysłowo i klimatycznie zorganizować niewielką przestrzeń. Zagadki są bardzo pomysłowe i niepowtarzalne. Pokój jest zdecydowanie godny polecenia.

 • Escape room Bezludna Wyspa

  Bezludna Wyspa
  FunEscape
  Warszawa

  Bezludna Wyspa

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  No i kto wpadł na pomysł zorganizowania urodzin na bezludnej wyspie? Zdaje się że My... i jak to się skończyło... piękna wyspa, cudowne widoki i niezapomniane przeżycia - tylko jak się stąd wydostać? Oj, wydostanie się wcale nie było proste a przeszkadzał w tym głównie ten klimat który panował w pokoju. Jak ktoś nie był to niech pędzi do tego pokoju bo wręcz zbrodnią jest nie przeżyć w nim przygody.

 • Escape room Lochy Królewskiej Przystani

  Lochy Królewskiej Przystani
  Zakluczeni.pl
  Poznań

  Lochy Królewskiej Przystani

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  Jest to zupełnie nowy pokój na mapie Poznania a już teraz śmiało mogę powiedzieć że moim zdaniem zalicza się on do ścisłej czołówki escape roomów w Poznaniu. Klimatycznie praktycznie nic nie można zarzucić - wszystko jest genialnie dopracowane i bardzo realistyczne. Zagadki bardzo spójne z tematem i wcale nie takie proste. Chapeau bas ! - Panowie. Ogromne gratulacje za tak idealnie zrobiony pokój.

 • Escape room Alicja w Krainie Czarów - na pomoc!

  Alicja w Krainie Czarów - na pomoc!
  ENIGMA
  Poznań

  Alicja w Krainie Czarów - na pomoc!

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  W pokoju można znaleźć mnóstwo smaczków z Alicji. Smaczki znajdziemy nie tylko w wystroju ale i w samych zagadkach. Zagadki bardzo logiczne i pomysłowe. Mi się pokój bardzo podobał, tak na prawdę są to jedne z ciekawszych zagadek jakie do tej pory miałyśmy okazję rozwiązywać.

 • Escape room Podwodny Świat

  Podwodny Świat
  Key To Be Free
  Poznań

  Podwodny świat

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  Jeden z niewielu pokoi w którym po zdjęciu opasek każda z nas powiedziała "WOW" - miałyśmy przed oczami prawdziwy podwodny świat, pełen kolorów i dźwięków - coś niesamowicie pięknego i niepowtarzalnego. Pokój jest genialny nie tylko pod względem klimatu ale i zagadek, które są bardzo spójne z klimatem i tak jak zawsze w Key to be Free pomysłowe i wymagające nieszablonowego myślenia. Polecam i to bardzo BARDZO :D

 • Escape room Sapper

  Sapper
  Black Box
  Poznań

  Sapper

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  Pod względem klimatu i rozmiaru jest to zdecydowanie perełka na mapie Poznania. Pokój jest bardzo duży i trzeba się nieźle natrudzić żeby wyjść z tego pokoju o czasie - mimo że mamy go aż 90 minut. Klimat jest idealnie dopasowany do miejsca w którym się znajdujemy ale także do tematyki pokoju. Zagadki spójne i logiczne - część na spostrzegawczość, część na myślenie - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

 • Escape room Sala Tortur

  Sala Tortur
  Key To Be Free
  Poznań

  Sala Tortur

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  To była dość niepodziewana wizyta w Sali Tortur ale jakże pouczająca. Pokój jest trudny ale zagadki są logiczne i jak się nad nimi chwilę zastanowimy to jesteśmy wszystko w stanie ze spokojem rozwiązać. Klimat - idealnie oddający salę tortur. Tak jak wszystkie pokoje Key to be Free - zdecydowanie polecam :)

 • Escape room Gdzie jest Sherlock?

  Gdzie jest Sherlock?
  ENIGMA
  Poznań

  Gdzie jest Sherlock?

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  To my już wiemy gdzie zapodział się Sherlock. Rozszyfrowanie tego gdzie się zapodział było bardzo ciekawym przeżyciem. Zagadki stanowią logiczną i ciekawą całość, wystrój typowego gabinetu - można dorzucić jeszcze parę smaczków ale to co już jest w pokoju tworzy spójny i przyjemny klimat.

 • Escape room Sabat

  Sabat
  Escape Me
  Poznań

  Sabat

  16.10.2016 | data wizyty: 0 0

  I zostałyśmy pełnoprawnymi członkiniami sabatu - dobrze że w Inkwizytorze już byłyśmy ;) Pokój bardzo ciekawie zrobiony, części zagadek jeszcze nigdy nie spotkałyśmy a wszystkie były logiczne i stanowiły jedną całość.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 6 7 8
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM