Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escapes Runners
 • Escape room Tajemnice Harry'ego

  Tajemnice Harry'ego
  Otwórz umysł
  Toruń

  Tajemnice Harry'ego

  15.12.2018 | data wizyty: 11.11.2018

  To nasz drugi pokój w Toruniu i z racji tego, że pierwszy nas trochę zraził do toruńskich ER, do Harrego podeszłyśmy z dystansem. Na szczęście nie było tak źle, a z biegiem gry nawet coraz lepiej :)
  Trudność tego pokoju oceniamy na średni - trzeba pogłówkować, pomyśleć i dobrze poszukać, czyli tak jak być powinno w dobrym, klasycznym ER.
  Pomimo w miarę prostego wyglądu nie dajcie się zwieść - pokój jest przemyślany i kryje w sobie niejedną magiczną tajemnicę ;)

 • Escape room Pokonaj Gargamela

  Pokonaj Gargamela
  Dom Kłódek
  Toruń

  Pokonaj Gargamela

  15.12.2018 | data wizyty: 11.10.2018

  Pokonaj Gargamela
  Nie przypadł nam do gustu, ponieważ:
  - pokój stary lub/i bardzo zużyty - miałyśmy wrażenie, jakbyśmy były w pokoju sprzed kilku lat
  - klimat prosty i nie dopracowany - widać, że dużo czasu nie zostało mu poświęcone
  - pokój oznaczony dla początkujących a jak dla nas jest to pokój wyłącznie dla dzieci
  - kłódka na kłódce
  - kody do kłódek podane wprost a nie przez zagadkę - na zasadzie znajdź-wpisz-otwórz lub policz-wpisz-otwórz

  Jedna z zagadek szczególnie zapadła nam w pamięci w pozytywnym sensie gdyż polegała na współpracy i rzeczywiście wymagała nieco więcej niż pozostałe części gry.

  Plus to Obsługa, która była na tyle uczciwa by dać nam zniżkę za 30 minutową “grę”.

 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  Muszkieterowie

  15.12.2018 | data wizyty: 28.10.2018

  Bardzo dobry pokój pod względem klimatycznym, jak zwykle jak na RE przystało rekwizyty pierwsza klasa. Pokój bardzo wymagający - zdecydowanie dla osób, które były już kilkanaście razy w ER. Początkujących graczy pokój może zrazić do dalszych podbojów escaperoomowych, właśnie ze względu na poziom trudności. Zagadek dużo i każda na dobrym poziomie, nie odczuliśmy tzw. zapchaj dziur :)

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Kopalnia węgla

  15.12.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Na wstępnie należy podkreślić, że Pokój ma potencjał na zostanie bardzo dobrym pokojem w swojej tematyce jak i ogólnie :)
  Jest kilka naprawdę fajnych zagadek - idealnie oddających klimat kopalni, ale były też takie drobiazgi, które naszym zdaniem obecnie w ER być nie powinny - jest to subiektywna opinia. Dla nas pokój był za krótki - idziemy idziemy i… koniec? Oo’
  Mimo to można tu się pobawić w prawdziwego górnika :)

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Przeklęta wyspa

  15.12.2018 | data wizyty: 27.10.2018

  Punkt obowiązkowy wśród warszawskich ER. I choć jest dużo pokoi, gdzie piszemy to na końcu opinii tym razem to jest pierwsze co nam się nasuwa myśląc o tym pokoju. Jak ktoś się zastawia czy wybrać ten pokój - to nie ma nad czym się zastanawiać - ten pokój po prostu trzeba odwiedzić.
  Fabuła, klimat i zagadki dopięte na ostatni guzik. Jedna zagadka co prawda powaliła nas na kolana dzięki naszym “zdolnościom” - myślałyśmy, że spędzimy tam cały dzień, ale jakoś się udało :)
  Krótko - polecamy bo naprawdę warto.

 • Escape room Tajemnica Atlantydy

  Tajemnica Atlantydy
  Escape Me
  Gdynia

  Tajemnica Atlantydy

  24.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Jak do tej pory nasz pierwszy i jedyny pokój w Trójmieście także ciężko nam ocenić pokój na tle lokalnych escape roomów. Zagadkowo pokój bardzo różnorodny z wieloma ciekawymi rozwiązaniami, które dla graczy początkujących mogą okazać się trudne do rozwikłania - nam rzeczywiście pomogło doświadczenie i gdyby nie to bez podpowiedzi by się nie obeszło. Byłyśmy w cztery osoby - dwie doświadczone, dwie osoby chodzące przy okazji, które stwierdziły, że w życiu nie wpadły by w jaki sposób zabrać się za rozwiązanie. Klimatycznie ciężko ocenić pokój - jakaś fabuła jest zachowana, jednak czemu ktoś wpadł na pomysł nazwać ten pokój Tajemnicą Atlantydy, lub w taki sposób go wykonać? - nie wiemy… Atlantydy niestety nie było i tego nam zabrakło.
  Ciężko się nam odnieść do oceny klimatu bo sam pokój bardzo starannie wykonany jednak temat pokoju nie odnosił się do tego co zastałyśmy - dlatego dajemy 8.
  Szkoda, że nie ma oddzielnej oceny za zagadki - tu byśmy dały 10/10 :)

  Odpowiedź

  1) Pokój to nie Atlantyda tylko Tajemnica Atlantydy. 2) Akcja nie dzieje się na Atlantydzie tylko w laboratorium naukowca, który bada jej tajemnicę 3) Atlantyda, póki co, jest bardziej legendą, mitem niż udowodnionym faktem. Istnieją różne teorie nt. tego gdzie była, jak wyglądała i czy w ogóle istniała! 4) Różni ludzie mają różne wyobrażenie tego jak wyglądała - ciężko było by dogodzić wyobraźni każdego... Trochę nam przykro, że mimo fajnych zagadek, wystroju i obsługi dają Państwo 6. Jeśli są Państwo zainteresowani wyjaśnieniem fabuły to chętnie to zrobimy. Zapraszam do kontaktu - 511 565 970. Po wyjaśnieniach może państwo zmienią zdanie co do oceny ogólnej.

 • Escape room Tesla

  Tesla
  Dom Kluczy
  Warszawa

  Tesla

  09.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Ach jak nam było miło znów zawitać do Domu Kluczy - nigdy nie zapomina się tych miejsc w których bywało się na początku rozpoczęcia przygody z ER - zwłaszcza z tak przemiłą obsługą :)
  Po pierwsze świetna tematyka - oryginalna - to coś co zawsze ciągnie nas do pokoi. Wszystko - fabuła, zagadki mega w klimacie.
  Pokój do lekkiego podrasowania, jednak jest potencjał. Dla nas przede wszystkim liczy się zabawa - drobne niedociągnięcia w takich miejscach nie grają roli.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Olimp

  09.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Kolejny genialny pokój Room Escape. Co tu dużo mówić, są zagadki, jest klimat, fabuła i efekt Wow. My bawiłyśmy się świetnie. Kolejny dobry pokój dla tych co zastanawiają się jaki pokój wybrać na pierwszy raz. Choć pokój dedykowany dla graczy początkujących my bawiłyśmy się świetnie. Efekt Wow mógłby troszeczkę inaczej być obsadzony w fabule (nasza subiektywna opinia), ale generalnie pokój mega fajny.

 • Escape room Asasino

  Asasino
  Master of Escape
  Warszawa

  Asasino

  09.10.2018 | data wizyty: 23.09.2018

  Bardzo dobry pokój - spójny, logiczny z oryginalną tematyką. Świetnie zachowany klimat w czasach gdzie obsadzony jest Assasin. Każda jedna zagadka ciekawa i różnorodna. Pokój innowacyjny z ciekawymi rozwiązaniami. Szczerze polecamy.

 • Escape room Tajemnica Drukarza

  Tajemnica Drukarza
  Exit Now
  Warszawa

  Tajemnica Drukarza

  09.10.2018 | data wizyty: 22.09.2018

  Wybrałyśmy się do Tajemnicy Drukarza po przeczytaniu kilkunastu pozytywnych opinii. Sam początek jest bardzo obiecujący - świetna lokalizacja - prawdziwy budynek starej warszawskiej drukarni od początku buduje klimat. Samo przejście do docelowego miejsca sprawia wrażenie, że gra w sumie już się zaczęła. Krótki i szybki wstęp nie psuje naszego odczucia… tak więc zaczynamy… Wchodzimy do pomieszczenia surowego… niby w klimacie trzymającym się fabuły… ale tak do końca nie wiadomo czy jest to miejsce pracy czy też tymczasowe mieszkanie… kilka niepotrzebnych rzeczy… jakoś nie porwał nas ten pokój. Po pierwszych 15 minutach każdy był nieco zrezygnowany… czekałyśmy na coś ekstra na coś co może wskazywać, że ten surowy klimat stworzony został specjalnie, żeby nagle zmienić nasze postrzeganie pokoju/gry o 200 stopni. Tak się jednak nie stało… Przeszukanie w miejscach, których już dawno się nie stosuje bo bywa “irytujące”. Dla nas na plus - miejsce w którym ER powstał i jedna z ostatnich zagadek, która była złożona i była najciekawszym i w sumie jedynym elementem tej gry. Jak na jeden z nowszych pokoi spodziewałyśmy się czegoś dużo więcej.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 14 15 16
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM