O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Escapes Runners

Escapes Runners

 

116 recenzji | 5. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Komnata Tajemnic

  03.01.2017 | data wizyty: 10.12.2016 0 0

  Niesamowicie ciekawe co zastaniemy w Komnacie Tajemnic, jako fanki Pottera w końcu wybrałyśmy się aby zobaczyć co proponuje nam Świat Zagadek. Naszym zdaniem jest to nie lada wyzwanie aby zrobić naprawdę dobry pokój w takiej tematyce. Wiele smaczków z Harrego i niesamowicie wykonane przedmioty to główny atut tego pokoju. Widać wiele pracy włożonej w klimat, głównie w detale które robiły wrażenie.
  Same zagadki dość proste - w naszym odczuciu pokój nastawiony na młodszą grupę graczy ale mimo to bawiłyśmy się świetnie. Może zabrakło trochę samej "magii" w zagadkach ale i tak wyszłyśmy bardzo zadowolone i usatysfakcjonowane.
  Sam ER nie do końca oddaje Komnatę Tajemnic, ale zapomniałyśmy spytać, bo być może taki był zamysł albo jakiś inny zamierzony cel - dlatego dajemy 9/10 w klimacie bo brakuje nam spójności z nazwą pokoju.
  Dla fanów Pottera punkt obowiązkowy - nie wyjdziecie zawiedzeni :)

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Escape Game Warszawa Stare Miasto
  Warszawa

  Krypta

  03.01.2017 | data wizyty: 10.12.2016 0 0

  Krypta zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Jest to pokój, w którym klimat z jednej strony przypomina te pierwsze ER, do których mamy sentyment, a z drugiej nie jest prosty i banalny w wykonaniu, ma w sobie coś, co sprawia, że gra się w nim naprawdę przyjemnie. Jest to połączenie tradycyjnego pokoju z nowymi rozwiązaniami. Plus za niektóre rekwizyty, które są bardzo realistyczne. Widać sporo pracy jaka została włożona w pokój, a po małych poprawkach liczymy, że będzie to jeden z bardziej przyjemnych pokoi w Warszawie, które na pewno warto odwiedzić.
  Naszym zdaniem ten ER jest wyważony pod względem poziomu trudności - są i łatwiejsze zagadki i trudniejsze.
  Grupa 3-4 osobowa na pewno będzie miała frajdę z gry. Same zagadki niebanalne i ciekawe. Plus za zagadki zręcznościowe które rzadko się zdarzają a już na pewno nie w takiej ilości.
  Obsługa wyprzedzała nas z podpowiedziami, co trochę zepsuło nam zabawę, dlatego polecamy ustalić to dwa razy przed grą :) Niemniej jednak sam pokój naprawdę dał nam dużo satysfakcji z gry.

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Pełnia

  Pełnia
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Pełnia

  02.01.2017 | data wizyty: 10.12.2016 0 0

  Wybrałyśmy się do Pełni trzy osobowym składem i naszym zdaniem jest to idealna ilość do tego pokoju. Pokój był na poziomie jednak niczym nowym nas nie zaskoczył po dwóch pozostałych. Ogólnie Dom Zagadek ma trzy podobne zagadkowo pokoje. Uważamy jednak, że tendencja zaawansowania, efektu 'wow' i ogólnej satysfakcji z gry powinna być wzrostowa wraz z otwieraniem nowych pokoi, a tu niestety jest stała. No ale wróćmy do samego pokoju.
  Klimat jest bardzo dobry - tak może z pewnością wyglądać pradawna, słowiańska świątynia. Ilość przedmiotów w środku jest dobra - wszystko ze sobą współgra i do siebie pasuje.
  Jeśli chodzi o zagadki, zdecydowanie najlepszą zagadką były zagadki :) coś mega prostego do stworzenia a zarazem bardzo rzadko spotykanego w ER. Trochę przeszkadzało nam to liczenie, które widać, że było nastawione na młodszych graczy i jak dla nas było tego za dużo.
  Mały minusik w Obsłudze tylko dlatego, że chyba miałyśmy wielkiego pecha bo na trzy wizyty ani razu nie udało nam się zrobić zdjęć z foto budki :(

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Pandemia

  02.01.2017 | data wizyty: 09.12.2016 0 0

  To był nasz drugi pokój w World Escape. Pierwszy postawił poprzeczkę dość wysoko, więc nasze oczekiwania względem Pandemii były jeszcze wyższe. Wybraliśmy się w 5 osób i możliwe, że gdyby nie to, nie wyszlibyśmy w czasie, szczególnie, że od razu dostaliśmy wariant trudniejszy :)
  Po pierwsze klimat - MEGA :) Takiego tajnego laboratorium jeszcze nie widzieliśmy. Tu nie ma czegoś co imituje jakieś sprzęty, one tam faktycznie są! Pomysłowość i wykonanie niektórych sprzętów oraz połączenie ich z zagadkami naprawdę zasługuje na ukłon z naszej strony! Dodatkowo wszystkie zagadki były z tym ściśle związane za co wielki plus!
  Łamigłówki przemyślane, każde z nas miało co robić przez praktycznie pełną godzinę. Dodatkowo to jest ten typ ER, gdzie szare komórki pracują na pełnych obrotach, a po wyjściu potrzebują trochę czasu by zwolnić :)
  Obsługa jak zwykle bardzo sympatyczna!

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room MATRIX

  MATRIX
  Mystery Rooms
  Warszawa

  Matrix

  12.12.2016 | data wizyty: 20.11.2016 0 0

  Wybraliśmy się do tego ER w 4 osoby i jak dla nas to max. Pokój jest liniowy więc większa grupa średnio zaawansowana mogłaby się już trochę nudzić.
  Zagadki ciekawe, była nawet jedna, która wyróżniała się spośród pozostałych. Początkującym graczom przypadnie do gustu wcześniej wspomniana liniowość zagadek, jednak dla nas przydałaby się jeszcze jedna równoległa :)
  Naszym zdaniem klimat trochę do podrasowania. Matrix to szeroki temat z mnóstwem smaczków, które mogłyby zagościć w tym pokoju a przy okazji wpłynęłoby to na dodatkowe przeszukanie pokoju - może w taki sposób udałoby się choć trochę uniknąć liniowości zagadek. Wiemy, że pokój ma być jeszcze dopieszczany, także na pewno będzie to ciekawa pozycja na lockme - a wiedząc jakie efekty były w Nawiedzonym w pierwszej odsłonie - możemy spodziewać się tylko czegoś naprawdę fajnego :)
  Podsumowując, maniacy tego tematu mogą być trochę nienasyceni, ale sam escape ma w sobie mega potencjał :)

 • Escape room Nawiedzony

  Nawiedzony
  Mystery Rooms
  Warszawa

  Nawiedzony

  20.11.2016 | data wizyty: 08.04.2016 0 0

  Wybraliśmy się do nawiedzonego pokoju w 4 osoby, i pierwsze co musimy powiedzieć to to, że każdy miał co robić i każda głowa oraz para rąk była przydatna. Nie jest to łatwy pokój, gdyż podobno jeszcze nikomu nie udało się wyjść bez podpowiedzi - nam również :) Mimo tego ogólne wrażenie po wyjściu z pokoju było bardzo pozytywne.
  Ale po kolei - klimat - mimo, że w pokoju nie ma jakoś bardzo dużo przedmiotów, te które są - świetnie oddają temat Nawiedzonego pomieszczenia. Wielki plus za efekty specjalne, które podtrzymują aurę tajemniczości przez cały czas gry. Muzyka - pierwsza klasa. Naprawdę pomagała wczuć się w klimat i co najważniejsze a zarazem najczęściej spotykane - nie była irytująca - wręcz przeciwnie. Jest kilka rzeczy, które można było by poprawić jeśli chodzi o klimat, ale nie ma co się czepiać :) Ogólny efekt jest taki, jakby pokój żył własnym życiem i o to chodzi! Tego jeszcze nie spotkaliśmy wcześniej w żadnym ER.
  Zagadki, bardzo pomysłowe i dające dużo satysfakcji z rozwiązania. Ten pokój prezentuje świeże podejście do tematu - to coś innego na Warszawskiej mapie ER, gdzie warto zajrzeć.

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Tajemnice Czarnobyla

  Tajemnice Czarnobyla
  Zakluczeni.pl
  Poznań

  Tajemnice Czarnobyla

  13.11.2016 | data wizyty: 16.10.2016 0 0

  Ten pokój nie jest urządzony w klimacie Czarnobyla... ten pokój wygląda jakby był przeniesiony prosto z Czarnobyla. Wszystko co w nim zastaniemy wygląda jakby zostało wyssane przez niewidzialną siłę promieniowania atomowego. Widać, że ludzkość już od wieków tu nie była. Pokój naszym zdaniem jest dość wymagający i zagadki do najprostszych nie należą. Trzeba być naprawdę spostrzegawczym i uważnym bo każda rzecz może być przydatna.
  Jeszcze nie spotkałyśmy się z podobną tematyką, jednak wyszłyśmy zadowolone, bo pokój wygląda bardzo autentycznie.

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Lochy Królewskiej Przystani

  Lochy Królewskiej Przystani
  Zakluczeni.pl
  Poznań

  Lochy Królewskiej Przystani

  13.11.2016 | data wizyty: 16.10.2016 0 0

  Byłyśmy bardzo ciekawe co zastaniemy w nowo otwartych lochach, gdyż jest to tematyka za którą szczególnie przepadamy. Początek jest mocno obiecujący... półmrok, starodawne szaty, łańcuchy sprawiają że czujemy się jak w prawdziwych lochach średniowiecznego zamku. Klimat extra - wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Ściany - mega, szacunek za pomysł oraz za wykonanie które na pewno było czasochłonne.
  Zagadki wpasowane w klimat z kilkoma średniowiecznymi smaczkami - za co brawo!
  Oprócz wielkiej radości z gry jaką daje całość tego ER
  dodatkową frajdę sprawił nam sposób podpowiedzi -
  bardzo nietuzinkowy i oryginalny pomysł :)
  My bawiłyśmy się świetnie a pokój jest zdecydowanie
  warty polecenia!

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Sapper

  Sapper
  Black Box
  Poznań

  Sapper

  06.11.2016 | data wizyty: 16.10.2016 0 0

  Niesamowicie duża powierzchnia do zabawy oraz 90 min gry spowodowały, że ten escape room opuściłyśmy mega usatysfakcjonowane. Znajdujemy się na starym strychu szalonego zamachowca, który przygotował nam szereg zagadek do odnalezienia bomby. Sam strych jest prosty i surowy a meble stare. Widać, że jego mieszkaniec nie jest dekoratorem wnętrz, a osobą, konsekwentnie chcącą narzucić swój porządek świata, która jednocześnie nie jest do końca zrównoważona psychicznie. Policyjna analiza od razu wykazałaby, że mieszka tam szaleniec terrorysta, który nie przywiązuje się do miejsca ale potrafi stworzyć naprawdę przemyślane i niełatwe zagadki. W połączeniu z intensywnym przeszukaniem i wymogiem czujnego oka wyszłyśmy pozytywnie zmęczone :)
  Ten ER miał wszystko co mieć powinien. Klimat oraz zagadki stworzyły niesamowitą spójność, dzięki której czułyśmy się jak bohaterki gry komputerowej. Głos w tle dawał nam poczucie nie ubłagalnie mijającego czasu, a także umilał grę smaczkami :) Nam pokój bardzo podpasował i zdecydowanie go polecamy!

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Sala Tortur

  Sala Tortur
  Key To Be Free
  Poznań

  Sala Tortur

  06.11.2016 | data wizyty: 15.10.2016 0 0

  To był nasz ostatni odwiedzony pokój w KtbF. Na pewno w tym pokoju nie można się nudzić, jest sporo do pogłówkowania, gdyż zagadki nie są schematyczne. Jak na KtbF znajdziemy tam ciekawe rozwiązania łamigłówek. Naszym zdaniem jest to najtrudniejszy pokój w tej firmie.
  Klimat oczywiście odzwierciedla salę tortur i przyprawia o dreszcze. Całość okraszona jest ciekawymi odgłosami, które nie każdemu dadzą się skupić nad rozwiązywaniem zagadek. Ten ER jako całość i zagadkowo i klimatycznie spełnił nasze oczekiwania :)

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM