O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Escapes Runners

Escapes Runners

 

122 recenzje | 7. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Zodiak

  Zodiak
  Escape Lab
  Warszawa

  Zodiak

  27.02.2017 | data wizyty: 29.01.2017 0 0

  Na mieście chodziły plotki, że koniecznie trzeba tu zajrzeć:) Zaufaliśmy plotkom i wybraliśmy się do nowo otwartego pokoju w Warszawie. Cóż możemy rzec... to chyba jeden z najciekawszych pokoi w jakim byliśmy do tej pory! Pełno zagadek, pełno myślenia - pokój niesamowicie logiczny i dający poczucie, że cały czas posuwamy się do przodu w naszym śledztwie. Klimat, zagadki, wszystko do siebie pasuje. Nie ma tam tzw. elementów od czapy. Warto zwrócić uwagę, że światło, muzyka oraz fabuła niesamowicie ze sobą współgrają. Wyszliśmy mega zadowoleni i napaleni na kolejny pokój. Niestety czas nam na to nie pozwolił ale Nautilius jest już na naszej liście!

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room The Gold Train

  The Gold Train
  Escaperooms.pl Warszawa
  Warszawa

  The Gold Train

  27.02.2017 | data wizyty: 29.01.2017 0 0

  Ciekawi niebanalnej tematyki, poszliśmy poszukać słynnego pociągu. Początek gry zapowiadał się bardzo dobrze - klimatyczne pomieszczenie, ciekawe zagadki, ale niestety im dalej szliśmy tym nasze zadowolenie zamiast rosnąć, opadało... Zagadki dość liniowe, prowadzące od punktu do punktu za pomocą kolejnego klucza, a klimat bez specjalnych efektów. Chyba spodziewaliśmy się czegoś bardziej po niekonwencjonalnej tematyce.

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Zamachowiec

  Zamachowiec
  Hard Lock Warsaw
  Warszawa

  Zamachowiec

  27.02.2017 | data wizyty: 28.01.2017 0 0

  Po wizycie w Mafii która bardzo nam się podobała, wybraliśmy się do zamachowca na lotnisko. Pomysł fajny, lotnisko jak najbardziej w porządku, jednak było kilka elementów które niespecjalnie pasowały do pokoju. Kilka przedmiotów zupełnie zniszczonych, których aż nie chce brać się do ręki - a naprawdę w fajny i prosty sposób można byłoby je zastąpić. Zagadki dość standardowe. Pokój niestety niezbyt czysty... Ogólnie jakoś specjalnie nam to nie przeszkadza, nawet czasem lekki bród pasuje, ale tu... no, niespecjalnie. Niestety pokój nie wywarł na nas zbyt pozytywnego wrażenia.

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Opuszczony hotel

  Opuszczony hotel
  Escapers
  Warszawa

  Opuszczony hotel

  27.02.2017 | data wizyty: 28.01.2017 0 0

  Długo wybieraliśmy się do tego pokoju i w końcu udało się :)
  Pokój na początku jest dość surowy, jednak to daje pewien klimat, nie wiadomo czego szukać... nie wiadomo gdzie szukać. Trzy zagadki zapadły nam w pamięci i były bardzo ciekawe, a ostatnia zagadka chyba najfajniejsza i mocno wpasowana w klimat. Generalnie zagadki bardzo nam się podobały ale jakoś czuć, że można byłoby ten pokój dopieścić i mógłby być jednym z ciekawszych propozycji:)
  Myślimy...ba, wiemy to, że właściciele doskonale wiedzą jak to zrobić :) Pozdrawiamy!

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Wyspa

  Wyspa
  Amazeing
  Warszawa

  Wyspa

  27.02.2017 | data wizyty: 28.01.2017 0 0

  Zima w pełni, a my będąc spragnieni ciepłych, wakacyjnych klimatów odwiedziliśmy kolejne 'biuro podróży' Amazeing.
  Wyspa to pokój w którym cały czas się myśli, kombinuje, łączy różne fakty - czasem nie koniecznie we właściwą stronę :) Zagadki jak najbardziej w klimacie. Jedne z tych, których rozwiązanie daje dużą satysfakcję z zabawy. Ciekawy pomysł na połączenie różnych klimatów oraz fabuły. Mimo, że zagadek nie było dużo, były dość złożone i kilku etapowe.
  Odbyliśmy tę wspólna podróż 4-ro osobową ekipą i to była idealna grupa na ten pokój.

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room CELA NR 4

  CELA NR 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Cela nr 4

  31.01.2017 | data wizyty: 27.01.2017 0 0

  Wybraliśmy się do Celi w 4-ro osobowym składzie i było idealnie. Nie za ciasno, nie za luźno:) Kolejne więzienie... no cóż... pójdziemy zobaczymy. Wszyscy na mieście mówią, że warto - no to spróbujemy :)
  Więzienie jak więzienie klimat dobry - nie ma się czego przyczepić, bo nie jest to wymagająca tematyka.... ale zagadki... byliśmy zachwyceni!!! :) Mnóstwo zagadek! Praktycznie przez całą grę coś robiliśmy, coś rozwiązywaliśmy a tu końca nie widać :) Pokój dodatkowo nie jest liniowy a to akurat dla nas na wielki plus, bo nie stoimy wszyscy w kółku podając sobie coś z ręki do ręki. Zagadki bardzo oryginalne i logiczne, dające dużo satysfakcji z rozwiązania i z samej gry. Dodatkowo powiązane z tematyką oraz od początku do końca prowadzą nas przez fabułę.
  Jest to zdecydowanie najlepsze więzienie w jakim byliśmy.... ba to był jeden z faworytów naszego weekendowego maratonu :)

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Komnata Tajemnic

  03.01.2017 | data wizyty: 10.12.2016 0 0

  Niesamowicie ciekawe co zastaniemy w Komnacie Tajemnic, jako fanki Pottera w końcu wybrałyśmy się aby zobaczyć co proponuje nam Świat Zagadek. Naszym zdaniem jest to nie lada wyzwanie aby zrobić naprawdę dobry pokój w takiej tematyce. Wiele smaczków z Harrego i niesamowicie wykonane przedmioty to główny atut tego pokoju. Widać wiele pracy włożonej w klimat, głównie w detale które robiły wrażenie.
  Same zagadki dość proste - w naszym odczuciu pokój nastawiony na młodszą grupę graczy ale mimo to bawiłyśmy się świetnie. Może zabrakło trochę samej "magii" w zagadkach ale i tak wyszłyśmy bardzo zadowolone i usatysfakcjonowane.
  Sam ER nie do końca oddaje Komnatę Tajemnic, ale zapomniałyśmy spytać, bo być może taki był zamysł albo jakiś inny zamierzony cel - dlatego dajemy 9/10 w klimacie bo brakuje nam spójności z nazwą pokoju.
  Dla fanów Pottera punkt obowiązkowy - nie wyjdziecie zawiedzeni :)

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Escape Game Warszawa Stare Miasto
  Warszawa

  Krypta

  03.01.2017 | data wizyty: 10.12.2016 0 0

  Krypta zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Jest to pokój, w którym klimat z jednej strony przypomina te pierwsze ER, do których mamy sentyment, a z drugiej nie jest prosty i banalny w wykonaniu, ma w sobie coś, co sprawia, że gra się w nim naprawdę przyjemnie. Jest to połączenie tradycyjnego pokoju z nowymi rozwiązaniami. Plus za niektóre rekwizyty, które są bardzo realistyczne. Widać sporo pracy jaka została włożona w pokój, a po małych poprawkach liczymy, że będzie to jeden z bardziej przyjemnych pokoi w Warszawie, które na pewno warto odwiedzić.
  Naszym zdaniem ten ER jest wyważony pod względem poziomu trudności - są i łatwiejsze zagadki i trudniejsze.
  Grupa 3-4 osobowa na pewno będzie miała frajdę z gry. Same zagadki niebanalne i ciekawe. Plus za zagadki zręcznościowe które rzadko się zdarzają a już na pewno nie w takiej ilości.
  Obsługa wyprzedzała nas z podpowiedziami, co trochę zepsuło nam zabawę, dlatego polecamy ustalić to dwa razy przed grą :) Niemniej jednak sam pokój naprawdę dał nam dużo satysfakcji z gry.

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Pełnia

  Pełnia
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Pełnia

  02.01.2017 | data wizyty: 10.12.2016 0 0

  Wybrałyśmy się do Pełni trzy osobowym składem i naszym zdaniem jest to idealna ilość do tego pokoju. Pokój był na poziomie jednak niczym nowym nas nie zaskoczył po dwóch pozostałych. Ogólnie Dom Zagadek ma trzy podobne zagadkowo pokoje. Uważamy jednak, że tendencja zaawansowania, efektu 'wow' i ogólnej satysfakcji z gry powinna być wzrostowa wraz z otwieraniem nowych pokoi, a tu niestety jest stała. No ale wróćmy do samego pokoju.
  Klimat jest bardzo dobry - tak może z pewnością wyglądać pradawna, słowiańska świątynia. Ilość przedmiotów w środku jest dobra - wszystko ze sobą współgra i do siebie pasuje.
  Jeśli chodzi o zagadki, zdecydowanie najlepszą zagadką były zagadki :) coś mega prostego do stworzenia a zarazem bardzo rzadko spotykanego w ER. Trochę przeszkadzało nam to liczenie, które widać, że było nastawione na młodszych graczy i jak dla nas było tego za dużo.
  Mały minusik w Obsłudze tylko dlatego, że chyba miałyśmy wielkiego pecha bo na trzy wizyty ani razu nie udało nam się zrobić zdjęć z foto budki :(

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Pandemia

  02.01.2017 | data wizyty: 09.12.2016 0 0

  To był nasz drugi pokój w World Escape. Pierwszy postawił poprzeczkę dość wysoko, więc nasze oczekiwania względem Pandemii były jeszcze wyższe. Wybraliśmy się w 5 osób i możliwe, że gdyby nie to, nie wyszlibyśmy w czasie, szczególnie, że od razu dostaliśmy wariant trudniejszy :)
  Po pierwsze klimat - MEGA :) Takiego tajnego laboratorium jeszcze nie widzieliśmy. Tu nie ma czegoś co imituje jakieś sprzęty, one tam faktycznie są! Pomysłowość i wykonanie niektórych sprzętów oraz połączenie ich z zagadkami naprawdę zasługuje na ukłon z naszej strony! Dodatkowo wszystkie zagadki były z tym ściśle związane za co wielki plus!
  Łamigłówki przemyślane, każde z nas miało co robić przez praktycznie pełną godzinę. Dodatkowo to jest ten typ ER, gdzie szare komórki pracują na pełnych obrotach, a po wyjściu potrzebują trochę czasu by zwolnić :)
  Obsługa jak zwykle bardzo sympatyczna!

  Zapraszamy na nasz profil: https://www.facebook.com/escapesrunners

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM