Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Krzysztof N. 3
 • Escape room Kryjówka Genialnego Wynalazcy

  Kryjówka Genialnego Wynalazcy
  Strych
  Chorzów

  Tajemnice wielkiego odkrywcy

  30.09.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Świetnie zaaranżowany strych, doskonałe wykorzystanie lokacji i oryginalne zagadki - to na Was czeka w tym pokoju. Zachęcająca cena, w dobie drożejących escape roomów, miła i uprzejma obsługa i godzina świetnej zabawy w klimacie odkrywania zagadek zaginionego wybitnego naukowca. Wszystkim serdecznie polecam!

 • Escape room Garaż Edmunda

  Garaż Edmunda
  Tajemnica Garażu
  Świętochłowice

  Garaż lepszy niż nie jeden pokój!

  24.09.2018 | data wizyty: 24.09.2018

  Świetnie przygotowany pokój, zagadki intuicyjne, więc nie ma żadnych przestojów, a zabawa wyśmienita. Super mechanizmy, fajny klimacik i dobre wprowadzenie w fabułę. Polecam bardziej doświadczonym koneserom jak i początkującym, myślę, że specyfika pokoju każdemu zapewni ponad godzinę dobrej zabawy.

 • Escape room Psychiatryk 2.0

  Psychiatryk 2.0
  Set Me Free
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Dreszczyk emocji!

  11.09.2018 | data wizyty: 10.09.2018

  Pokój jest dobry dla fanów dreszczyku i horroru! Klimat jest niesamowity, trzeba przyznać, że świetnie wszystko wykonane, wystrój pierwsza klasa, natomiast trochę cierpią na tym zagadki, nie są specjalnie wyszukane stąd trudność "średni". Ekipy mniej doświadczone dadzą sobie radę. UWAGA: wybór opcji strasznej robi z pokoju raczej dom strachów niż escape room, gdyż skupiamy się raczej na strachu niż na rozwiązywaniu zagadek - nadrabia za to czas (75 min), gdyż nawet rozwiązując zagadki w powolnym tempie damy sobie spokojnie radę. Ocenę obsługi motywuję porównaniem z innymi escape roomami, klient nie czuje się obsłużony profesjonalnie, acz na pewno obsługa jest uprzejma i pomocna, to jednak wciąż nie jest to to... W porównaniu z Chatką Czarownicy czy z Serią Niefortunnych Zdarzeń czy z Moriartim ocena 7 jest jak najbardziej uzasadniona!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Wiarygodna opinia

  Kinowe brewerie hrabiego Olafa!

  05.09.2018 | data wizyty: 04.09.2018

  Świetny pokój, powinien znaleźć się wyżej niż na 4 miejscu na Śląsku. Wspaniale wykorzystany budynek, genialny klimat, dobra obsługa i wciągająca przygoda. Pokój wart swej ceny! Ekipa 3 osób bez problemu da sobie radę, na 4 osoby dla bardziej doświadczonych ekip może być mało do roboty, gdyż pokój nie ma zagadek "jeden klucz, 10 kłódek i do której to" - zagadki są intuicyjne, dobrze ze sobą powiązane a pomimo to, wymagają inwencji i pomysłowości. Dawno nie dałem pokojowi 10/10 - serdecznie polecam zarówno bardziej zaawansowanym ze względu na klimat i infrastrukturę, a mniej zaawansowanym ze względu na dobrą okazję do wdrożenia się w cięższe, acz nie "gordyjskie"!

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Nowy, lepszy LOFT!

  11.08.2018 | data wizyty: 10.08.2018

  Nie zawiodłem się na pokoju, podobał mi się bardziej niż Orient Express, który już sam w sobie był super! Polecam zaawansowanym i początkującym!

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wiarygodna opinia

  Najlepszy rybnicki pokój!

  08.04.2018 | data wizyty: 06.04.2018

  Pokój z licznymi świetnie wykonanymi od strony technicznej zagadkami. Dużo zróżnicowanych zagadek, jednakże niezbyt trudnych, w pełni nadających się dla średnio-zaawansowanych. Plusem jest wydłużony czas trwania, który pozwala na dobrą zabawę trochę dłużej, polecam wszystkim!

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Quest Cage
  Katowice

  Woda, żelazo, filmy...

  08.09.2017 | data wizyty: 24.06.2017

  Pokój ma wiele zagadek, jednakże nie należą one do najwyższej półki. Pokój dobry dla bardziej doświadczonych ekip, które potrafią sobie radzić z mocno nieintuicyjnymi zadaniami.

 • Escape room Moriarty sp. z o.o.

  Moriarty sp. z o.o.
  Quest Cage
  Katowice

  Sherlock... C.D.

  08.09.2017 | data wizyty: 07.09.2017

  Świetny pokój, zdecydowanie najlepszy z pokoi Quest Cage i jeden z najlepszych na Śląsku. Zaskakujący ze świetnymi mechanizmami, pomysłowe zagadki i w sumie nie najtrudniejsze! Polecam zarówno grupom doświadczonym jak i świeżaczkom :)

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Najlepszy pomó

  06.09.2017 | data wizyty: 08.09.2016

  Zdecydowanie "krem de la krem". Zasłużenie pokój ma pierwsze miejsce na podium naszego kraju. Niczego mu nie brakuje, genialny klimat, sprytne zagadki dobrze dopracowane i przemiła obsługa! Polecam wszystkim!

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Jak w prawdziwym Egipcie!

  23.06.2017 | data wizyty: 22.06.2017

  Super pokój! Najlepszy w jakim dotychczas byłem, świetny klimacik i wszystko dopięte naprawdę na ostatni guzik, bez zastanowienia poleciłbym go każdemu. Ludzie zajmujący się pokojem widać, że wiedzeni są pasją i żyją tym, co robią - efekt niesamowity. Jestem pewny, że nikt na pokoju się nie zawiedzie, teraz tylko muszę odwiedzić drugi pokój zespołu TickTack!

Zobacz więcej opinii: 1 2
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM