O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
LockYou

LockYou

 

104 recenzje | 8. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Zodiak

  Zodiak
  Escape Lab
  Warszawa

  Tik tok!

  22.01.2017 | data wizyty: 0 0

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz z doświadczonym partnerem. Choć rozgrywka przez większość czasu toczyła się w sposób liniowy to na pewno przydałaby się jeszcze jedna para rąk do pomocy. Ale zaczynając od początku – stworzony wewnątrz klimat był niesamowity. Dawno nie byłam w pokoju, którego fabuła byłaby tak świetnie przemyślana. Wszystko do siebie pasowało – każda, nawet najdrobniejsza zagadka angażowała tematyczne rekwizyty i odnosiła się do opowiadanej historii. W pokoju czekało na nas wiele ciekawych i różnorodnych zadań o umiarkowanym poziomie trudności. Co zasługuje na podkreślenie, większość z nich wykorzystywała ciekawe mechanizmy techniczno – elektroniczne (w pokoju była minimalna liczba zwykłych kłódek czy zamków). Dodatkowymi zaletami były: i) znajdujący się wewnątrz ekran, na którym wyświetlane były podpowiedzi oraz informacje, na temat pozostałego do końca gry czasu oraz ii) zamykane na kluczyk szafki, w których można było zostawić rzeczy na czas gry. Obsługa była przesympatyczna i bardzo profesjonalna.

  Odpowiedź

  "zmierzyć się" z Zodiakiem w dwie osoby - szacunek!!!

  Respect za pomysłowość i współprace.
  Zespół EscapeLab

 • Escape room Laboratorium Dextera

  Laboratorium Dextera
  OtoPokojeZagadek
  Łódź

  Unikatowy na skalę kraju!

  20.12.2016 | data wizyty: 0 0

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz z doświadczonym partnerem. I choć my, we dwójkę, bawiliśmy się świetnie i udało nam się wyjść przed upływem regulaminowego czasu to jestem przekonana, że nawet ekipom czteroosobowym nie będzie ciasno i nie będą się nudziły ani przez chwilkę! Zaczynając od początku – klimat stworzony w pokoju idealnie odpowiadał naszym wyobrażeniom. Zarówno elementy wystroju, jak i zagadki miały ścisły związek z przedstawianą historią. Podczas rozgrywki nie zauważyliśmy luk fabularnych – przez cały okres zabawy wiedzieliśmy co i dlaczego robimy. Wewnątrz czekało na nas wiele bardzo ciekawych, zróżnicowanych i unikatowych zadań (zasługuje to na szczególne podkreślenie – biorąc pod uwagę liczbę pokoi, które odwiedziłam rzadko spotykam się z „nowymi” zagadkami, a tutaj takowych jest naprawdę sporo) o raczej wysokim poziomie trudności. Rozgrywka przez większość czasu toczyła się w sposób nieliniowy. Jeśli chodzi o aspekt techniczny to w pokoju było kilka kłódek i wiele ciekawych rozwiązań elektroniczno – technicznych. Zaletą był znajdujący się wewnątrz ekran, na którym wyświetlane były podpowiedzi oraz informacje, na temat pozostałego do końca gry czasu. Obsługa była niesamowicie miła i profesjonalna. Po zakończonej rozgrywce chętnie omówiła z nami jej przebieg. Widać, że cały czas chce udoskonalać swój pokój. Podsumowując, jest to jeden z najlepszych escape roomów w Polsce i uważam, że absolutnie każdy entuzjasta tego typu rozrywki powinien go odwiedzić.

 • Escape room CELA NR 4

  CELA NR 4
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Tutaj nie da się nudzić!

  19.11.2016 | data wizyty: 0 0

  Kilka dni temu Wyjście Awaryjne otworzyło pierwszy swój pokój w Warszawie. Mając w pamięci wspaniałą zabawę w Bydgoszczy, od razu po otwarciu postanowiłam odwiedzić ten escape room wraz z dwójką doświadczonych znajomych. Choć uważam, że zespoły dwuosobowe są zwykle optymalne wielkościowo, w tym przypadku dodatkowa para rąk była na wagę złota. Klimat stworzony w pokoju idealnie odwzorowywał nasze wyobrażenia na temat przestrzeni więziennych. Na podkreślenie zasługuje profesjonalnie przygotowane wprowadzenie do zabawy, a także prowadzona podczas gry narracja. Wszystkie zadania skrzętnie realizowały przedstawianą fabułę. Zagadek było bardzo dużo, były one różnorodne, ciekawe i logiczne, o zróżnicowanym poziomie trudności. Grupy zaawansowane na pewno docenią fakt, że rozgrywka przez większość czasu toczyła się w sposób nieliniowy. Jeśli chodzi o aspekt techniczny – w pokoju można było doświadczyć kilku kłódek i wielu ciekawych rozwiązań elektroniczno – technicznych. Zaletą był znajdujący się wewnątrz ekran wyświetlający podpowiedzi (udzielane z rozmysłem i nie podające rozwiązań na tacy) oraz pozostały do końca gry czas. Miłym akcentem na koniec wizyty była możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia. Obsługa była niesamowicie miła i profesjonalna. Po zakończonej rozgrywce chętnie omówiła z nami jej przebieg. Widać, że cały czas chce udoskonalać swój pokój. Podsumowując, polecam ten pokój absolutnie każdemu, bowiem myślę że różnorodność zagadek w tak ciekawej aranżacji klimatycznej zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

 • Escape room Komnata Tajemnic

  Komnata Tajemnic
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Pokój i dla mugola i dla czarodzieja!

  03.10.2016 | data wizyty: 0 0

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz z doświadczonym partnerem i przyznam, że była to optymalna liczba osób (choć mniej doświadczone, liczniejsze grupy także nie będą się nudziły). Stworzony w pokoju klimat idealnie odwzorowuje wyobrażenia na temat szkoły Magii i Czarodziejstwa. Rekwizyty, muzyka, jak i zagadki idealnie pasowały do przedstawianej fabuły. Fani sagi o Harrym Potterze na pewno docenią wiele nawiązań do książek. Wewnątrz czekała na nas optymalna liczba zadań o zróżnicowanym poziomie trudności, toteż grupy o każdym poziomie zaawansowania znajdą coś dla siebie. Tworzyły one świetną kompilację zagadek na spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz wiązanie faktów. Rozgrywka przez większość czasu toczyła się w sposób liniowy. Jeśli chodzi o aspekt techniczny – w pokoju w równym stopniu można było doświadczyć kłódek, jak i ciekawych rozwiązań techniczno – elektronicznych. Zaletą był znajdujący się wewnątrz ekran wyświetlający podpowiedzi oraz pozostały do końca gry czas. Miłym akcentem na koniec wizyty była możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia. Obsługa była niesamowicie miła i profesjonalna. Po zakończonej rozgrywce chętnie omówiła z nami jej przebieg. Widać, że cały czas chce udoskonalać swój pokój. Podsumowując, jest to obowiązkowy punkt na mapie warszawskich ER zarówno dla grup doświadczonych, jak i początkujących.

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Escape Game Warszawa Stare Miasto
  Warszawa

  Prawdziwe wyzwanie (nie tylko) dla początkujących!

  25.09.2016 | data wizyty: 0 0

  Ten escape room odwiedziłam jeszcze w fazie testów wraz z doświadczonym partnerem (uważam że była to optymalna liczba osób, choć mniej doświadczone i liczniejsze grupy też nie powinny się nudzić). Muszę przyznać, że niesamowicie nas on zaskoczył i sprawił nam wiele radości. To chyba pierwszy w Warszawie pokój dla początkujących, który oddaje całe piękno escape roomów (był w nim każdy element, jaki powinien być w tego typu pokojach). Ponadto, mimo że to jego początki nie ma praktycznie żadnych słabych punktów!
  Ale zaczynając od początku – stworzony klimat idealnie odzwierciedlał to czego można się było spodziewać . Wewnątrz czekało na nas bardzo wiele realizujących fabułę i stosunkowo prostych zadań, jednak ich różnorodność sprawiała, że nawet grupy o wysokim stopniu zaawansowania powinny wyjść zadowolone. Niewątpliwą zaletą były zagadki manualne, które w takiej liczbie widziałam po raz pierwszy! Rozgrywka toczyła się w sposób liniowy i była świetnie rozplanowana dla osób początkujących (elementy gry dobrze pooznaczane, dzięki czemu osoby bez doświadczenia mogą w stosunkowo prosty sposób zrozumieć idee zabawy w ER). Jeśli chodzi o aspekt techniczny to w pokoju było kilka ciekawych rozwiązań technicznych i sporo kłódek. Wewnątrz znajdował się elektroniczny licznik czasu, a system podpowiedzi opierał się na sygnałach dźwiękowych (wskazówki udzielane były w bardzo rozsądny sposób). Obsługa była bardzo sympatyczna i profesjonalna. Po zakończonej zabawie chętnie ją z nami omówiła (widać, że właściciele chcą wciąż udoskonalać swoje pokoje). Miłym akcentem na koniec wizyty była możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia. Podsumowując polecam ten pokój szczególnie grupom rozpoczynającym swoją przygodę z escape roomami.

 • Escape room Pandemia

  Pandemia
  World Escape
  Warszawa

  Laboratorium takie, jak powinno być!

  20.09.2016 | data wizyty: 0 0

  Ten escape room odwiedziłam jeszcze w fazie testów wraz z dwójką doświadczonych znajomych i przyznam szczerze, że była to optymalna liczba osób (graliśmy do końca dostępnego czasu i ciągle mieliśmy ręce pełne roboty). W życiu zawodowym mam do czynienia ze środowiskiem laboratoryjnym, więc przyznam szczerze, że jestem dość wymagająca w kwestiach takiego klimatu - w tym przypadku byłam w 100% usatysfakcjonowana (odpowiedni sprzęt, oznaczenia, literatura, wszystko pasowało, a jeden interaktywny i nowatorski element budujący nastrój po prostu bomba). Wewnątrz czekało na nas wiele logicznych, ciekawych i nietuzinkowych zadań skrzętnie realizujących fabułę. I choć w ich rozwiązywaniu potrzebna była spostrzegawczość to główny nacisk położony był na logiczne myślenie i kojarzenie faktów. W pokoju była także dostarczająca radości zagadka manualna. Jeśli chodzi o aspekt techniczny World Escape nie zawiódł – masa ciekawych rozwiązań techniczno - elektronicznych, a dla lubiących rozwiązania szyfrowo-kluczowe też coś się znajdzie. Zaletą był znajdujący się wewnątrz ekran, na którym wyświetlany był pozostały do końca gry czas. Kolejną zaletą były zamykane na kluczyk szafki, w których można zostawić rzeczy na czas gry. Obsługa była przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Widać, że właścicielom zależy na stworzeniu pokoju, w którym każdy będzie się dobrze bawił. Pokój Pandemia dopracowany w fazie testów bardziej niż większość dostępnych obecnie pokoi, będzie jeszcze bardziej udoskonalany! Polecam ten pokój drużynom o średnim lub wysokim stopniu zaawansowania, choć nawet początkujący powinni odczuć ogromną satysfakcję z zabawy w nim :)

 • Escape room Pokój Czarodziejki

  Pokój Czarodziejki
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Fajne zagadki!

  10.09.2016 | data wizyty: 0 0

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz doświadczonym partnerem i według mnie była to optymalna liczba graczy (większym grupom może być ciasno). Przyznam szczerze, że pokój trochę zawiódł mnie pod względem wystroju, pewnie nie pomogła też drobna awaria, która nie pozwoliła na puszczenie odpowiedniej muzyki, a tym samym wczucie się w klimat. Szkoda, bowiem zagadki w tym pokoju były naprawdę fajne. Choć nie należały do najtrudniejszych to były ciekawe, różnorodne i wymagały zarówno spostrzegawczości, jak i logicznego myślenia. W pokoju można było znaleźć zarówno rozwiązania elektroniczne, jak i kłódkowe. Zaletami były: i) możliwość płatności kartą; ii) zamykane na kluczyk szafki, w których można było pozostawić rzeczy na czas zabawy; iii) możliwość wykonania pamiątkowe zdjęcia. Obsługa była bardzo miła i profesjonalna. Podsumowując, jest to pokój z solidnymi zagadkami o umiarkowanym klimacie, który polecam grupom 2-3 osobowym o każdym stopniu zaawansowania.

 • Escape room Wiedźman

  Wiedźman
  Praski Pokój Zagadek
  Warszawa

  Bardzo solidny pokój!

  09.09.2016 | data wizyty: 0 0

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz z doświadczonym partnerem i choć we dwójkę bawiliśmy się świetnie to myślę, że nawet odrobinę większe grupy będą miały co robić. Widać, że wnętrze pokoju zostało starannie dopracowane (mały minus za pozostawienie na podłodze zwykłych płytek, przypominały mi one, że jestem w ER, a nie w odległej krainie). Rekwizyty i muzyka idealnie pasowały do przedstawianej fabuły. Dostępna przestrzeń była całkiem spora i skrywała optymalną liczbę zadań o umiarkowanym poziomie trudności. Rozgrywka przez większość czasu toczyła się liniowo, jednak były też momenty, w których można było rozwiązywać kilka zagadek symultanicznie. Jeśli chodzi o aspekt techniczny to w pokoju występowały zarówno ciekawe i unikatowe rozwiązania elektroniczne, jak i rozwiązania kłódkowe (idealne połączenie klasyki z nowoczesnością). Zaletami były: i) znajdujący się w pokoju ekran wyświetlający podpowiedzi (udzielane z rozmysłem i jedynie na własną prośbę), jak i pozostały do końca zabawy czas, ii) możliwość płatności kartą; iii) zamykane na kluczyk szafki, w których można było pozostawić rzeczy na czas zabawy; iv) możliwość wykonania pamiątkowe zdjęcia. Obsługa była bardzo miła i profesjonalna. Podsumowując, polecam ten pokój grupom na każdym poziomie zaawansowania.

 • Escape room Zaginiona

  Zaginiona
  FunEscape
  Warszawa

  Mroczny pokój!

  09.09.2016 | data wizyty: 0 0

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz z doświadczonym partnerem i według mnie była to optymalna liczba graczy. Jeśli chodzi o klimat FunEscape, jak zwykle nie zawiódł – jeśli ktoś lubi odrobinę grozy i mrok to jest to zdecydowanie pokój dla niego. Przestrzeń dostępna do zabawy była naprawdę duża i skrywała sporo stosunkowo prostych zagadek (wg mnie jest to najprostszy pokój tej firmy i polecam go szczególnie graczom początkującym). Większość zadań opierała się na dokładnym przeszukaniu pokoju, co wcale nie było takie proste biorąc pod uwagę panującą wewnątrz ciemność, jak oraz delikatne uczucie strachu i niepewności. Jeśli chodzi o aspekt techniczny to w pokoju dominowały kłódki. System podpowiedzi opierał się na krótkofalówkach i choć nie jestem ich zwolenniczką to muszę przyznać, że w tym wypadku idealnie pasowały one do klimatu (ekran byłby zbyt nowoczesny i jasny). Wskazówki udzielane były z rozmysłem, a co najważniejsze nie podawały rozwiązania na tacy. Kolejnymi zaletami były: i) zamykane na kluczyk szafki, w których można było pozostawić rzeczy na czas gry; ii) możliwość płatności kartą; iii) możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia po zakończonej grze. Obsługa była bardzo sympatyczna i profesjonalna. Po zakończonej zabawie chętnie ją z nami omówiła (widać, że właściciele chcą wciąż udoskonalać swoje pokoje). Podsumowując, pokój „Zaginiona” jest idealną propozycją dla początkujących escaperoomowiczów, którzy lubią lekko straszny klimat.

  Odpowiedź

  Dziękiii za kolejną wizytę... tym razem niezapowiedzianą! :) Miło było Was gościć...już we wszystkich Naszych pokojach, ale już niebawem zobaczymy się w dwóch nowych! :)

 • Escape room Escape Now Sheriff Room

  Escape Now Sheriff Room
  Escape Now
  Warszawa

  Idealny pokój dla początkujących!

  30.08.2016 | data wizyty: 0 0

  Niedawno odwiedziłam ten escape room wraz z doświadczonym partnerem i według mnie była to optymalna liczba graczy (mniej doświadczonym grupom przyda się jednak dodatkowa para rąk do pomocy). Stworzony wewnątrz klimat idealnie odpowiadał moim wyobrażeniom – piękna aranżacja wnętrza (i nie tylko) sprawiła, że przez chwilę zapomniałam, że nie jestem na Dzikim Zachodzie. Wewnątrz czekała na nas optymalna liczba zadań o raczej niskim poziomie trudności. Większość z nich wymagała sporej spostrzegawczości i dokładnego przeszukania pokoju, jednak znalazły się też zagadki wykorzystujące logiczne myślenie. Rozgrywka toczyła się w sposób liniowy. Jeśli chodzi o aspekt techniczny to w pokoju nie było elektroniki, ale czy takowa pasowałaby do XIX wiecznego pokoju Szeryfa? Podobał mi się system podpowiedzi oraz fakt, że wskazówki były udzielane z rozmysłem, a rozwiązania nie były podawane na tacy. Zaletami były także ekran, na którym wyświetlany był czas pozostały do końca rozgrywki oraz zamykane na klucz szafki, w których można było pozostawić rzeczy na czas zabawy. Obsługa była bardzo sympatyczna i profesjonalna. Chętnie omówiła z nami rozgrywkę po jej zakończeniu i zapowiedziała dalsze udoskonalanie pokoju. Podsumowując, ten escape room polecam głównie osobom początkującym, bowiem jest on idealnym miejscem, w którym można nauczyć się jak grać w ER, a jednocześnie doświadczyć niesamowitego klimatu.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM