Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Wypuśćcie Nas
 • Escape room NAUTILUS: Podmorska Przygoda

  NAUTILUS: Podmorska Przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Z wizytą u kapitana Nemo

  26.05.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Ten ER to zdecydowanie nie pokój, to absolutnie przygoda, którą warto przeżyć. Kwintesencja dobrej zabawy, logicznych zagadek, grywalności, pięknego wystroju, immersji i przemiłej, profesjonalnej obsługi. Nautilus jest pokojem, po którym długo trzeba zbierać szczękę z podłogi. Nie ma żółto-czarnej taśmy, bo wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Pokój jest nieliniowy, co nadaje tempo gry, szczególnie dla większych grup. Zagadki mają różną trudność, więc jest szansa, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wszystko osadzone jest w ciekawej historii, która przewija się przez pokój i nadaje klimat i sens działaniom graczy. Konieczny punkt do odwiedzenia na mapie polskich ER. Dziękujemy!

 • Escape room Legenda Miecza

  Legenda Miecza
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Powrót po Excalibur

  22.05.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Okazało się, że ten pokój może być jeszcze lepszy! Ciut inna aranżacja przestrzeni i dopracowane szczegóły dopełniają ten pokój w byciu perfekcyjnym ER. Oprócz tego możemy znaleźć wszystko to, co jest charakterystyczne dla pokojów WA. To nie pokoje, to przygody! Każda zagadka jest logiczna, intuicyjna i wpisana w klimat. Wystrój zrobiony z pieczołowitą dokładnością i rozmachem. Wszystko tworzy spójna całość z idealnym połączeniem pomiędzy logicznymi zagadkami, mechanizmami i elektroniką. Właściciele biorą popularne tematy i robią z tego majstersztyk! Duży szacunek za pomysły, wykonanie i świetną obsługę. Pani pracownik, która nas obsługiwała była przemiłą, profesjonalną osobą, z którą z przyjemnością dyskutowało się o ER. Dziękujemy!

 • Escape room Muszkieterowie

  Muszkieterowie
  Room Escape
  Warszawa

  Dwóch Muszkieterów

  20.05.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Na starcie duży plus za oryginalną tematykę. Chyba po raz pierwszy mogliśmy poczuć klimat XVII wiecznej Francji w ER. Pokój z dużą liczbą zagadek, które są bardzo spójne z atmosferą panującą w pokoju. We dwójkę mieliśmy co robić, co dało nam poczucie porządnego nagrania się i zaspokoiło głód po przerwie. Ładny wystrój z meblami z epoki i zadbanymi szczegółami i rekwizytami. Najciekawsza propozycja tej firmy, którą do tej pory odwiedziliśmy

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Skarby Olimpu

  20.05.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Odwiedzając kiedyś inny pokój tej firmy szybko doświadczyliśmy, że są to niezwykle grywalne pokoje, które charakteryzują się ciekawą, chwytliwą tematyką. Zabawa jest przednia, przez pokój zagadkowo się płynie i jest kilka bardzo atrakcyjnych momentów doświadczenia i ekscytacji. Twórcy sprytnie czerpią z bogactwa mitologii wpisując ją płynnie w fabułę i zagadki. Wystrój i rekwizyty ładne, choć wciąż pozostaje w pamięci, że to jednak pokój, a nie Olimp. Widać intensywny rozwój firmy przez ostatni czas.

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Rozbitkowie

  20.05.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Wyspa to zdecydowanie niezwykły debiut. Spójność gry, rozmieszczenie przestrzeni, piękny wystrój i interakcja z uszczypliwym żartownisiem sprawującym władzę na wyspie tworzą świetny pokój. Czuć świeżość pomysłów i dobrą jakość wykonania, a także innowacyjne pomysły, które w pełni ucieszą graczy. Odwiedziliśmy już kilka „Wysp”, więc zastanawialiśmy się, czym jeszcze można zaskoczyć w tej tematyce i okazuje się, że ojjj można! Serdecznie polecamy i liczymy, że kolejne pokoje tej firmy będą stawiać poprzeczkę wyżej i wyżej.

 • Escape room Pasażer

  Pasażer
  Akcja Ewakuacja nr 1 Warszawa
  Warszawa

  Uciekający Pasażerowie

  20.05.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Prosto z pociągu z Gdańska do Warszawy wsiedliśmy do zupełnie innego pociągu. I to nie pod względem wystroju, bo wystrój idealnie odwzorowuje stare, dobrze znane przedziały pociągów PKP. Różnica była szczególnie w wydźwięku emocjonalnym całej podróży. Podczas tej wycieczki adrenalina może skoczyć aż po czubek głowy. Ewidentne zatopienie w klimacie, to duży plus tego pokoju. Realność zaaranżowanej sytuacji zaskakuje, a w związku z tym nie tak łatwo jest się skupić na wybranych zadaniach, które ewidentnie są w klimacie. My mieliśmy kilka zastojów z tego powodu, ale cała otoczka pokoju wynagradzała te momenty. To była duża przyjemność porozmawiać z bardzo zaangażowanym właścicielem i przed i po grze w pokoju. Pewne szczegóły mogą być niezauważalne podczas zabawy, a po rozmowie o nich można docenić pokój jeszcze bardziej, bo nabiera się świadomości, ile pracy zostało w to włożone. Trzymamy kciuki za kolejne pokoje.

 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  Akcja serca zatrzymana

  27.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Zawsze z wielką przyjemnością wracamy do Domu Kłódek, bo wiemy, że przywita nas przemiły właściciel, a czas spędzony w jego ERach, będzie świetną zabawą. Tak było i tym razem. Eksperyment pozwala spędzić dobry czas w ciekawej fabule, rozwiązując bardzo logiczne zagadki. Jest tempo i jest różnorodność doznań, za co duży plus. Wystrój przypomina surowe laboratorium, bez przywiązywania uwagi do szczegółów. Fajny, momentami oryginalny pomysł na zagadki w konwencji tematyki pokoju. Dziękujemy za możliwość ciekawej gry i ciepłe przyjęcie. Czekamy na kolejne odsłony pokoi.

 • Escape room Lunapark

  Lunapark
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Wesołe miasteczko

  27.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  To najciekawsza propozycja Open The Door. Fajnie wystrojowo i klimatycznie zbudowana historia. Kilka ciekawych zagadek, które sprawiają frajdę przy ich rozwiązywaniu. Bawiliśmy się bardzo dobrze, rozwiązując płynnie łamigłówki aż do samego zwycięskiego finału. Ten pokój podobał nam się najbardziej podczas pobytu w firmie i oby kolejne tworzone ERy były jeszcze lepsze. Pani z obsługi bardzo miła z możliwością elastycznego dopasowania gier do naszych potrzeb czasowych. Wrócimy z chęcią zobaczyć kolejne propozycje.

 • Escape room Koszmary Zasną Ostatnie

  Koszmary Zasną Ostatnie
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Na tropie dowodów

  27.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Mroczny i zimny pokój w piwnicy wpasowuje się w klimat fabuły. Zagadki ułożone nieliniowo w taki sposób, że co jakiś czas urywa się wątek, co momentami może zaburzyć płynność gry i przerwać flow rozwiązań. To akurat nie jest nasz ulubiony sposób na scenariusz gry, no ale co kto lubi. Dla nas to był dosyć klasyczny pokój, bez większych zaskoczeń, który pewnie raczej szybko wypadnie nam z pamięci. Pani z obsługi bardzo miła z możliwością elastycznego dopasowania gry do naszych potrzeb czasowych.

 • Escape room Zlot Czarownic

  Zlot Czarownic
  OPEN THE DOOR
  Toruń

  Chatka czarownic

  27.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Po przerwie udało nam się w końcu odwiedzić Escape Roomy. Tym razem wyskoczyliśmy do Torunia i w jeden dzień udało się nadrobić zaległości w tym mieście. Zaczęliśmy od Zlotu Czarownic. Pokój prosty, logiczny, przyjemny, dobry na rozgrzewkę. Nasuwający dużo skojarzeń do poprzednich pokoi w tej lokalizacji. Udaną zabawę udało się przypieczętować rekordem. ER dobry dla osób początkujących, spójny fabularnie i zagadkowo. Pani z obsługi bardzo miła z możliwością elastycznego dopasowania gier do naszych potrzeb czasowych.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 37 38 39
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM