Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Wypuśćcie Nas
 • Escape room Gra z mordercą

  Gra z mordercą
  Escape Lębork
  Lębork

  Koszmar

  17.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Z fabuły wynika, że osoby zamknięte w pokoju mogły przeżywać psychologiczny dramat i w tym akurat pokój był dla nas bardzo spójny, bo to czego doświadczaliśmy w tym ER było bardzo do tego stanu zbliżone. Nie było to jednak z powodu psychopatycznego mordercy, ale z powodu wykonania tego pokoju. Niestety wygląda na to, że twórcy uznali, że brud i ciemność załatwią im sprawę klimatu – nie posprzątam, wrzucę kilka gumowych rekwizytów (liczbę widzianych sztucznych odciętych palców i kończyn moglibyśmy liczyć już na kilogramy w takich pokojach), wymarzę ściany sztuczną krwią, wrzucę kilka starych mebli i gotowe. No nie. Gdyby chociaż zagadki dawały satysfakcje, można by było przymknąć na to oko. Ale w tym pokoju dostąpiliśmy jednej z najbardziej nielogicznych zagadek jakie nam przyszło rozwiązywać. Takiej z serii co autor miał na myśli. Dorzucając jeszcze mało bezpieczny przedmiot na środku pokoju, zacinającą się kłódkę i możliwość ubrudzenia się składa się to wszystko na ocenę, którą bardzo rzadko zdarza nam się wystawiać. Mamy wrażenie, że zdecydowanie warto byłoby zmienić koncepcję tworzenia pokoi, bo raczej kontynuacja takiej działalności nie przyniesie ERom rozgłosu w Lęborku.

 • Escape room Pojmani

  Pojmani
  Escape Lębork
  Lębork

  Szybka ucieczka

  17.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Pokojowi brakuje klimatu, ma prowizoryczny wystrój, który szybko się niszczy. Rozgrywka jest mało przemyślana, opiera się głównie na szukaniu i wykonywaniu zadań. Znaleźliśmy jedną fajną zagadkę, która niestety nie wynagrodziła nam reszty wrażeń. Nie ma co więcej pisać, nawet jak na mniejszą miejscowość jest to słabiutki ER.

 • Escape room Diamenty Mafii

  Diamenty Mafii
  Escape Lębork
  Lębork

  Pseudokasyno

  17.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Mamy różne doświadczenia odwiedzając Escape Roomy w mniejszych miejscowościach. Od przemiłych zaskoczeń i pokoi stworzonych na miarę wielkich miast, po duże rozczarowana i ERy, które mogą zniechęcać początkujących graczy do dalszego eksplorowania tej rozrywki. Tu niestety spotkaliśmy się z tą drugą opcją. Czuć brak przemyślenia spójnej koncepcji stworzenia pokoi i nie mamy tu na myśli połączenia fabularnego. Brakuje zagadek, jest więcej szukania, działań do wykonania i elementów podanych wprost. Wystrój też nie nadrabia wrażenia - małe pomieszczenie, właściwie zwykły pokój, bez stworzonego klimatu. Początek działania firmy, a pokoje w estetyce wyglądają jakby funkcjonowały od dłuższego czasu. I pomimo wielkiej naszej chęci, ciężko nam było znaleźć jakiekolwiek pozytywy.

 • Escape room Babcia Jaga

  Babcia Jaga
  Escape House Elbląg
  Elbląg

  W domu starszej Pani

  01.12.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Na wstępie pokój wydaje się niepozorną kalką mieszkania starszej Pani, lubującej się w wypiekach. Nic bardziej mylnego, pokój skrywa tajemnicę, którą można odkryć rozwiązując zagadkę po zagadce. Duża liczba prostych łamigłówek zapewnia dynamiczne przejście ER. Jest to analogowy pokój bez większych zaskoczeń, wystrój mógłby być bardziej dopracowany, ale pokój jak najbardziej odpowiedni na standardy mniejszych miejscowości i początkujących graczy. Bardzo miła, profesjonalna obsługa.

 • Escape room Pokój Sherlock'a Holmes'a

  Pokój Sherlock'a Holmes'a
  Dom Gier
  Elbląg

  Angielski Detektyw

  01.12.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Pokój Sherlocka jest klasycznym pokojem kłódkowym z paroma zagadkami, które czerpią inspiracje ze świata zewnętrznego. Co nietypowe, najpierw trzeba dostać się do pokoju, żeby wykonać zadanie i z czystym sumieniem opuścić siedzibę w angielskim klimacie. Wpadliśmy i raz dwa ograbiliśmy odwiecznego wroga detektywa z dokumentów. Bardzo miły właściciel, który znalazł dla nas chwilę na rozmowę po zabawie.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  W Cieniu Wyjścia Awaryjnego

  21.10.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Czasami trafiają się takie pokoje, po których spojrzenie na Escape Roomy ulega zmianie. Okazuje się, że to, gdzie byliśmy i co widzieliśmy było tylko ładnym wstępem do tego czym Escape Room może być. Wyjście Awaryjne po raz kolejny wprowadza tą rozrywkę na wyższy poziom i stawia poprzeczkę, do której tylko nieliczni mogą próbować doskoczyć. Jest bardzo dużo dobrych, bardzo dobrych i świetnych pokoi, ale W Cieniu Piramid to już nie pokój, to po prostu wnętrze egipskiej piramidy. Wystrój jest perfekcyjny, dopracowany i tworzący niezwykłą atmosferę. Wszystko jest w klimacie, rekwizyty sprawiają wrażenie skradzionych prosto z Egiptu. Do tego niezwykła praca dźwiękiem, który jest wszechobecny i nadaje autentyczności. Zagadki są integralną częścią pokoju, innowacyjne, ciekawe, różnorodne. Ten pokój to jeden organizm, tu ciężko dzielić na poszczególne aspekty ocenę, tu trzeba ogłosić ważną wiadomość – ten ER to majstersztyk. Niezwykła przygoda z pełną immersją, którą wspomina się jeszcze godzinami po wyjściu z firmy. Do tego mądrze dobrana obsługa, która świetnie mistrzuje i z łatwością wchodzi w otwarty, dopasowany kontakt z graczami. Wielki szacun dla mądrych głów właścicieli. I pozostaje tylko trzymać kciuki, aby zaczęli przerastać samych siebie, a wtedy możemy być pewni, że każdy nowy pokój będzie wydarzeniem na skalę Polski. Ten jest, więc nie ma co się zastanawiać, Wyjście Awaryjne to punkt obowiązkowy do odwiedzenia. Wielkie dzięki za przekroczenie naszych wyobrażeń i fantastyczny czas!

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Czekoladowa kraina

  18.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  W tym pokoju człowiek szybko zaczyna mieć ochotę na łakocie. Nie dość, że przy intensywnej pracy mózgu można zrobić się głodny, to jeszcze wszędzie ten kuszący zapach czekolady. Właściciele dbają w tym pokoju o każdy szczegół, by oddać klimat scenariusza. Zwracają uwagę kontrasty, przemyślane zagadki i ciekawe rozplanowanie przestrzeni. Oryginalny temat uruchamia wyobraźnię i pomaga wczuć się w klimat. Kilka rozwiązań zatrzymuje na moment, by ostatecznie sprawnie i płynnie móc przejść przez cały pokój. Można się tu dobrze bawić w wszechobecnej cukierkowej atmosferze. No i zdecydowanie wisienką na torcie jest tu Mistrzyni Gry, która dopełnia ten pokój swoim urokiem i wdziękiem. Dziękujemy za gościnę!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Misja wykonana

  14.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Niezwykłym atutem tej firmy jest miejsce z duszą i ciekawą historią w tle. To od samego startu powoduje wkręcenie się w klimat tajemniczych historii. Autorzy pokoju sięgnęli po oryginalną serię książek dla młodzieży, która zaciekawią nietypową fabułą i przewrotnymi elementami. Sam pokój nastawiony jest na współpracę i wykorzystuje potencjał miejsca, w którym się znajduje. Zagadki są proste i sprzyjające szybkiemu wypełnieniu zadania. Nie ma ich zbyt dużo, ale zabawa i tak płynie w najlepsze. Pokój łatwy, prosty i przyjemny, w sam raz na zakończenie intensywnego weekendu Escape Roomowego. Bardzo sympatyczni właściciele, w których odczuwa się przyjemność z mistrzowania i wkręcania graczy w historię.

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  W mieszkaniu mordercy

  14.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Zemsta to pokój kryminalny, w którym przy okazji ucieczki poszukujemy odpowiedzi na ważne pytania w tajemniczej sprawie zaginięć. Takie pokoje zawsze pobudzają apetyt na dobry kryminał i wcielenie się w rolę detektywów. Fabuła jest dość przewidywalna, ale wypełnia pokój po brzegi. Dużym atutem jest tu rozplanowanie przestrzeni i budowanie napięcia ciekawymi, nieoczywistymi rozwiązaniami. Jest kilka oryginalnych rozwiązań, które sprawiają, że ma się ochotę pogratulować właścicielom pomysłowości. Paradoks tego pokoju jest taki, że efekty wystroju nie oddają ilości pracy, która została w niego włożona. Ot zwykłe mieszkanie, bo zapomina się o tym jak sprytnie jest to rozplanowane i że taki klimat pozornej codzienności miał się wytworzyć. Ciekawa propozycja, ale pozostawiająca lekkie uczucie niedosytu. Dziękujemy za bardzo interesującą rozmowę i profesjonalne mistrzowanie.

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Uwaga Czarownica!

  14.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Dużo słyszeliśmy o Chatce Czarownicy, do której udało nam się dojechać dopiero około półtora roku po otwarciu. To czym ten pokój chwyta ze serce to klimat. Uciekinier może mieć realne wrażenie, że znajduje się w starej chacie otoczonej lasem, gdzieś na odludziu. Wystrój podkręca te odczucia, a element dreszczyku sprawia, że zapomina się o świecie rzeczywistym. Ciekawe i urozmaicone zagadki wypełniają wystarczająco czas gry. No i ta jedna niezwykle dla nas frustrująca zagadka, która zapadnie nam w pamięci na długo, której najchętniej pozbylibyśmy się z pokoju raz dwa. Pomimo tego, wciąż jednak całościowe wrażenia pozostają nam bardzo dobre. Dziękujemy za pobyt i bardzo miłą obsługę.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 36 37 38
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM