Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Wypuśćcie Nas
 • Escape room Babcia Jaga

  Babcia Jaga
  Escape House Elbląg
  Elbląg

  W domu starszej Pani

  01.12.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Na wstępie pokój wydaje się niepozorną kalką mieszkania starszej Pani, lubującej się w wypiekach. Nic bardziej mylnego, pokój skrywa tajemnicę, którą można odkryć rozwiązując zagadkę po zagadce. Duża liczba prostych łamigłówek zapewnia dynamiczne przejście ER. Jest to analogowy pokój bez większych zaskoczeń, wystrój mógłby być bardziej dopracowany, ale pokój jak najbardziej odpowiedni na standardy mniejszych miejscowości i początkujących graczy. Bardzo miła, profesjonalna obsługa.

 • Escape room Pokój Sherlock'a Holmes'a

  Pokój Sherlock'a Holmes'a
  Dom Gier
  Elbląg

  Angielski Detektyw

  01.12.2018 | data wizyty: 10.11.2018

  Pokój Sherlocka jest klasycznym pokojem kłódkowym z paroma zagadkami, które czerpią inspiracje ze świata zewnętrznego. Co nietypowe, najpierw trzeba dostać się do pokoju, żeby wykonać zadanie i z czystym sumieniem opuścić siedzibę w angielskim klimacie. Wpadliśmy i raz dwa ograbiliśmy odwiecznego wroga detektywa z dokumentów. Bardzo miły właściciel, który znalazł dla nas chwilę na rozmowę po zabawie.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  W Cieniu Wyjścia Awaryjnego

  21.10.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Czasami trafiają się takie pokoje, po których spojrzenie na Escape Roomy ulega zmianie. Okazuje się, że to, gdzie byliśmy i co widzieliśmy było tylko ładnym wstępem do tego czym Escape Room może być. Wyjście Awaryjne po raz kolejny wprowadza tą rozrywkę na wyższy poziom i stawia poprzeczkę, do której tylko nieliczni mogą próbować doskoczyć. Jest bardzo dużo dobrych, bardzo dobrych i świetnych pokoi, ale W Cieniu Piramid to już nie pokój, to po prostu wnętrze egipskiej piramidy. Wystrój jest perfekcyjny, dopracowany i tworzący niezwykłą atmosferę. Wszystko jest w klimacie, rekwizyty sprawiają wrażenie skradzionych prosto z Egiptu. Do tego niezwykła praca dźwiękiem, który jest wszechobecny i nadaje autentyczności. Zagadki są integralną częścią pokoju, innowacyjne, ciekawe, różnorodne. Ten pokój to jeden organizm, tu ciężko dzielić na poszczególne aspekty ocenę, tu trzeba ogłosić ważną wiadomość – ten ER to majstersztyk. Niezwykła przygoda z pełną immersją, którą wspomina się jeszcze godzinami po wyjściu z firmy. Do tego mądrze dobrana obsługa, która świetnie mistrzuje i z łatwością wchodzi w otwarty, dopasowany kontakt z graczami. Wielki szacun dla mądrych głów właścicieli. I pozostaje tylko trzymać kciuki, aby zaczęli przerastać samych siebie, a wtedy możemy być pewni, że każdy nowy pokój będzie wydarzeniem na skalę Polski. Ten jest, więc nie ma co się zastanawiać, Wyjście Awaryjne to punkt obowiązkowy do odwiedzenia. Wielkie dzięki za przekroczenie naszych wyobrażeń i fantastyczny czas!

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Czekoladowa kraina

  18.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  W tym pokoju człowiek szybko zaczyna mieć ochotę na łakocie. Nie dość, że przy intensywnej pracy mózgu można zrobić się głodny, to jeszcze wszędzie ten kuszący zapach czekolady. Właściciele dbają w tym pokoju o każdy szczegół, by oddać klimat scenariusza. Zwracają uwagę kontrasty, przemyślane zagadki i ciekawe rozplanowanie przestrzeni. Oryginalny temat uruchamia wyobraźnię i pomaga wczuć się w klimat. Kilka rozwiązań zatrzymuje na moment, by ostatecznie sprawnie i płynnie móc przejść przez cały pokój. Można się tu dobrze bawić w wszechobecnej cukierkowej atmosferze. No i zdecydowanie wisienką na torcie jest tu Mistrzyni Gry, która dopełnia ten pokój swoim urokiem i wdziękiem. Dziękujemy za gościnę!

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Misja wykonana

  14.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Niezwykłym atutem tej firmy jest miejsce z duszą i ciekawą historią w tle. To od samego startu powoduje wkręcenie się w klimat tajemniczych historii. Autorzy pokoju sięgnęli po oryginalną serię książek dla młodzieży, która zaciekawią nietypową fabułą i przewrotnymi elementami. Sam pokój nastawiony jest na współpracę i wykorzystuje potencjał miejsca, w którym się znajduje. Zagadki są proste i sprzyjające szybkiemu wypełnieniu zadania. Nie ma ich zbyt dużo, ale zabawa i tak płynie w najlepsze. Pokój łatwy, prosty i przyjemny, w sam raz na zakończenie intensywnego weekendu Escape Roomowego. Bardzo sympatyczni właściciele, w których odczuwa się przyjemność z mistrzowania i wkręcania graczy w historię.

 • Escape room Zemsta

  Zemsta
  Maze in Mind
  Rybnik

  W mieszkaniu mordercy

  14.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Zemsta to pokój kryminalny, w którym przy okazji ucieczki poszukujemy odpowiedzi na ważne pytania w tajemniczej sprawie zaginięć. Takie pokoje zawsze pobudzają apetyt na dobry kryminał i wcielenie się w rolę detektywów. Fabuła jest dość przewidywalna, ale wypełnia pokój po brzegi. Dużym atutem jest tu rozplanowanie przestrzeni i budowanie napięcia ciekawymi, nieoczywistymi rozwiązaniami. Jest kilka oryginalnych rozwiązań, które sprawiają, że ma się ochotę pogratulować właścicielom pomysłowości. Paradoks tego pokoju jest taki, że efekty wystroju nie oddają ilości pracy, która została w niego włożona. Ot zwykłe mieszkanie, bo zapomina się o tym jak sprytnie jest to rozplanowane i że taki klimat pozornej codzienności miał się wytworzyć. Ciekawa propozycja, ale pozostawiająca lekkie uczucie niedosytu. Dziękujemy za bardzo interesującą rozmowę i profesjonalne mistrzowanie.

 • Escape room Chatka Czarownicy

  Chatka Czarownicy
  Maze in Mind
  Rybnik

  Uwaga Czarownica!

  14.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Dużo słyszeliśmy o Chatce Czarownicy, do której udało nam się dojechać dopiero około półtora roku po otwarciu. To czym ten pokój chwyta ze serce to klimat. Uciekinier może mieć realne wrażenie, że znajduje się w starej chacie otoczonej lasem, gdzieś na odludziu. Wystrój podkręca te odczucia, a element dreszczyku sprawia, że zapomina się o świecie rzeczywistym. Ciekawe i urozmaicone zagadki wypełniają wystarczająco czas gry. No i ta jedna niezwykle dla nas frustrująca zagadka, która zapadnie nam w pamięci na długo, której najchętniej pozbylibyśmy się z pokoju raz dwa. Pomimo tego, wciąż jednak całościowe wrażenia pozostają nam bardzo dobre. Dziękujemy za pobyt i bardzo miłą obsługę.

 • Escape room Z Głową W Murach

  Z Głową W Murach
  Activity Escape Room
  Katowice

  Przepływ myśli

  14.10.2018 | data wizyty: 29.09.2018

  Pokoje w Activity, to pokoje wyróżniające się na tle innych. Jeżeli chcecie czegoś oryginalnego, to poszukajcie w tej firmie. Świetnie pomyślana koncepcja, oryginalny pomysł i niebanalne wykonanie. Głównie znajdziecie tu manualne rozwiązania i konieczność pracy w grupie. Nastawcie się na dobrą zabawę, nie oczekujcie, dajcie się pochłonąć przygodzie. To świetna ciekawostko na tle tysiąca pokojów w całej Polsce. Dodatkowym atutem są stroje, rekwizyty i gadżety, które wpasowują się w klimat. Zabawne wprowadzenie odjechanej historii przez wesołego mistrza gry tylko dopełnia dobrego wrażenia. Polecamy!

 • Escape room Burmistrz Brown

  Burmistrz Brown
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Burmistrz Clue Town

  09.10.2018 | data wizyty: 28.09.2018

  Pokój Burmistrza to pewne dziedzictwo po wcześniejszych historiach miejsca, w której Quest Cage zaczęło budować swoją drugą siedzibę. Czuć różnicę pomiędzy tym pokojem, a pozostałymi, które są znacznie lepsze. Wciąż jednak to solidna propozycja starszej generacji wymagająca spostrzegawczości i skupienia. Realistyczna historia, nie wymaga dużego nakładu wystroju, dzięki temu wszystko wydaje się autentyczne i spójne z historią. Pomimo, że to najsłabszy pokój tej firmy, to wciąż zdecydowanie warto odwiedzić. Właściciele jak zawsze wspaniali i wkładający całe serce w swoją pracę.

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Tunel pod Katowicami

  09.10.2018 | data wizyty: 28.09.2018

  Kolejny pokój Quest Cage, w którym zagospodarowanie przestrzeni gra ogromną rolę i jest wykorzystane w genialny sposób, by podkręcać atmosferę i budować emocje. To pokój, w którym ruch ma duże znaczenie i daje nowe możliwości ciekawych rozwiązań. To zdecydowanie coś ciekawego i nowego, a to duża przyjemność móc być zaskoczonym w Escape Roomie, mając za sobą trochę pokoi. Bardzo ciekawe zagadki, które upłynniają grę, wartka fabuła i dopracowany pomysł, dają wrażenie dużej dynamiki w pokoju i świetnej zabawy. Mistrzowanie pełna profeska, a każde spotkanie z członkami rodziny Quest Cage należy do wielkiej przyjemności. Dziękujemy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 31 32 33
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM