O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Wypuśćcie Nas

Wypuśćcie Nas

 

137 recenzji | 4. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Psycho Eksperyment

  Psycho Eksperyment
  KukLock
  Zabrze

  Psycho Eksperyment

  27.02.2017 | data wizyty: 25.02.2017 0 0

  Klimat zdecydowanie budowany jest od samego początku. Już w poczekalni można poczuć dreszczyk zapowiadającej się przygody, a charyzmatyczny właściciel podkręca atmosferę do granic. Wprowadzenie oryginalne, a „rekwizyty” dodają pikanterii. Bardzo ważny element współpracy, który lubimy w tego typu pokojach. Klimat ulubionej miejscówki szalonego psychiatry oddany dzięki rekwizytom i wystrojowi. Dla nas zagadki okazały się trudne – może to zmęczenie a może mózgi, które nadawały się już tylko do eksperymentów. Warto mieć już doświadczenie idąc do tego pokoju i próbować wychodzić poza schemat utartego myślenia. Uważność, dokładne przeszukanie pomieszczenia i wypoczęta głowa też się przydadzą.

 • Escape room Wrota Czasu - Tortuga

  Wrota Czasu - Tortuga
  TickTack
  Gliwice

  Ucieczka z Tortugi

  27.02.2017 | data wizyty: 25.02.2017 0 0

  Zanim dotarliśmy do Wrót Czasu zdążyliśmy się już nasłuchać ochów i achów o tych pokojach więc nasz apetyt był ogromny. Nie ma co ukrywać, to były wspaniale spędzone godziny w firmie Tick Tack. Można by było długo rozpisywać się o pasji, energii i humorze właściciela. Jest to taki rodzaj firmy ER, z której nie ma ochoty się wychodzić, bo cały czas przychodzą nowe tematy do rozmowy, a mistrzowanie w pokojach nie opiera się tylko na podawaniu wskazówek, ale też nawiązywaniu kontaktu z uciekinierami, co bardzo lubimy. Pomysł na zrobienie kilku pokoi w konwencji „Wrót czasu”, inspirowanych podróżami w czasie, nadaje spójności i w prosty sposób tłumaczy chociażby krótkofalówki w rękach podróżników. Wszystko jest potrzebne i każdy element wpasowuje się w klimat. Wystrój, rozplanowanie i klimat Tortugi sprawił, że musieliśmy zbierać szczęki z podłogi. Poczuliśmy się jak w prawdziwej pułapce u piratów, zapominając o gliwickiej rzeczywistości poza pokojem. Jest to chyba najlepsza zachęta do odwiedzenia tego ERu – można dać się porwać przygodzie i swojej wyobraźni. Zagadki na najwyższym poziomie – intuicyjne, logiczne, różnorodne. Pokój w pełni zasługuje na dziesiątkę. Kolejne ERy tej firmy będą dla nas motywacją do powrotu na Śląsk.

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Na pomoc do Egiptu

  27.02.2017 | data wizyty: 25.02.2017 0 0

  Zanim dotarliśmy do Wrót Czasu zdążyliśmy się już nasłuchać ochów i achów o tych pokojach więc nasz apetyt był ogromny. Nie ma co ukrywać, to były wspaniale spędzone godziny w firmie Tick Tack. Można by było długo rozpisywać się o pasji, energii i humorze właściciela. Jest to taki rodzaj firmy ER, z której nie ma ochoty się wychodzić, bo cały czas przychodzą nowe tematy do rozmowy, a mistrzowanie w pokojach nie opiera się tylko na podawaniu wskazówek, ale też nawiązywaniu kontaktu z uciekinierami, co bardzo lubimy. Fabuła i narracja bardzo wpisują się w wystrój pokoju i są niezbędnym elementem całej podróży. Wycieczka do Egiptu okazała się dla nas świetną zabawą. Zagadki opierają się nie tylko na tekście, ale też na wszelkich elementach wystroju pokoju, mechanizmach, obrazkach itd. Wszystko jest spójne, logiczne i intuicyjne. Dla nas była to godzina pełna wrażeń. Pozycja obowiązkowa dla każdego! Obowiązkowa zasłużona 10tka, albo nawet 11stka.

 • Escape room Egzorcyzmy

  Egzorcyzmy
  Set Me Free
  Rybnik

  Odpędzanie złych mocy

  27.02.2017 | data wizyty: 25.02.2017 0 0

  Kilka egzorcyzmów w naszej escape roomowej przygodzie udało nam się już odprawić i zastanawialiśmy się co tym razem może nas spotkać w pokoju o takiej tematyce. Od progu przywitał nas bardzo miły właściciel, który wprowadził nas w klimat i sprawnie mistrzował całą naszą ucieczkę. W pokoju znaleźliśmy wszelkie rekwizyty niezbędne, by móc stoczyć walkę z demonami – krzyże, biblie, różańce itd. Na poziomie zagadek, pokój bardzo nam przypasował, mieliśmy wrażenie, że łamigłówek jest tyle, żeby można było spędzić w pokoju 60 minut ale ich trudność jest na średnim poziomie, co daje możliwość wyjścia z pokoju bez podpowiedzi. Trzeba dobrze przeszukać pokój i sprawnie łączyć fakty. Dla nas największym atutem tego ERu był klimat. Mroczna, gęsta atmosfera była stworzona dzięki wystrojowi i rekwizytom (prawdziwy kominek robi tutaj swoje). Czuć było, że groza wisi w powietrzu ale było to bardziej podane między słowami niż w nachalny sposób wprost. Było czuć, że firma specjalizuje się w tworzeniu mrocznych historii.

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Maze in Mind
  Rybnik

  W grobowcu

  27.02.2017 | data wizyty: 25.02.2017 0 0

  Piramida w Rybniku jest bardzo dobrym miejscem do odwiedzenia na pierwszy raz. Co nie oznacza, że bardziej zaawansowane drużyny nie będą się tu dobrze bawić. Wręcz przeciwnie, różnorodne, proste zagadki sprawiają dużo frajdy i każdy może odnaleźć tu coś dla siebie. Są zadania wymagające sprawności manualnej, intelektualnej i płynnej dedukcji. Są też elementy, które zaskakują i wymagają wyjścia poza schematyczne myślenie. Niespodzianką jest też rozmiar tego ERu i bardzo klimatyczny wystrój. Warto odwiedzić to miejsce i poczuć się jak podróżnik zgłębiający tajniki egipskiej piramidy.

 • Escape room Ucieczka Marshalla

  Ucieczka Marshalla
  The Clue Town
  Katowice

  Marshall na wolności

  27.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Jest to pokój zdecydowanie dla grup początkujących. Łatwe zagadki prowadzą nas od rozwiązania do rozwiązania, by w końcu doprowadzić do rozwikłania ostatecznej zagadki. Ważne, że łamigłówki są logiczne i intuicyjne, co zapewnia grywalność tego ERu. Trochę zabrakło nam dopracowania wystroju i klimatu i pomimo pojedynczych pozytywnych zaskoczeń w trakcie gry, pokój na tle odwiedzonych dotychczas śląskich ERów nie wyróżnił się niczym wyjątkowym. Sympatyczna Pani z obsługi, która sprawnie przeprowadziła nas przez cały pobyt w tej firmie.

 • Escape room Klucz do umysłu wynalazcy

  Klucz do umysłu wynalazcy
  Escepcja
  Katowice

  Umysł Wynalazcy

  27.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Ten pokój, to idealny przykład jak na małej przestrzeni zrobić ER, który ma wszystko, co potrzeba uciekinierom, żeby się dobrze bawić. Pomieszczenie w każdym swoim najdrobniejszym szczególe tworzy spójną całość i przenosi nas w inny świat. Od podłogi po sam sufit, pokój jest naszpikowany logicznymi, różnorodnymi zagadkami, a ich rozwiązania możemy dopasować do odpowiednich kłódek dzięki dobrym oznaczeniom, co jest bardzo wygodne i nie zabiera cennego czasu. Pokój ma spójną narracje, fabułę, zagadki, rekwizyty i wystój. Jego nieliniowość sprawia, że wszyscy mają co robić i nie ma ani chwili na nudę. Mieliśmy możliwość rozmów z bardzo gościnnym właścicielem, który fantastycznie potrafił się nami zająć podczas pobytu w Escepcji. Szybko poczuliśmy się swobodnie, co sprawiło, że zdecydowaliśmy się na odwiedzenie jeszcze jednego pokoju w tym miejscu pomimo napiętego grafiku.

 • Escape room Reaktor 404: powrót atomu

  Reaktor 404: powrót atomu
  Quest Cage
  Katowice

  Uwaga promieniowanie

  26.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Nasz śląski maraton zaczęliśmy od firmy Quest Cage, odwiedzając wszystkie cztery pokoje. Od samego początku zachwyciło nas podejście właścicieli i ich pomysł na rodzinny biznes. Cały nasz pobyt odbywał się w przemiłej atmosferze, czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Na deser zostały nam zabawy z promieniotwórczymi pierwiastkami i machanie kluczami francuskimi. Pierwszy pokój w którym mogliśmy nie tylko sami się rozkręcić podczas rozwiązywania zagadek ale też dosłownie rozkręcić pokój. Bardzo oryginalne zadania i mechanizmy sprawiły nam mnóstwo satysfakcji. Dopracowany wystrój oddawał klimat reaktora a rozbudowana fabuła i przydział ról i rekwizytów podkręcał nasze emocje. Bawiliśmy się świetnie! Odwiedzenie wszystkich pokoi zgodnie z chronologią powstawania pokazało nam ogromny rozwój firmy i rozbudziło apetyt na kolejne ERy w tym miejscu. Pobyt w Quest Cage był kwintesencją tego, co w ERach lubimy najbardziej - fantastyczne pokoje stworzone przez fantastycznych ludzi z pasją, z którymi można usiąść, napić się herbaty, porozmawiać i pożartować. Dziękujemy! Na pewno wrócimy po więcej!

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Quest Cage
  Katowice

  Nurkujemy

  26.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Nasz śląski maraton zaczęliśmy od firmy Quest Cage, odwiedzając wszystkie cztery pokoje. Od samego początku zachwyciło nas podejście właścicieli i ich pomysł na rodzinny biznes. Cały nasz pobyt odbywał się w przemiłej atmosferze, czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Trzecim pokojem, z którego nasza ekipa postanowiła uciec, była Łódź Podwodna. I tu znowu zupełnie inny klimat, co upewniło nas, że kolejną zaletą Quest Cage jest różnorodność i bogactwo pomysłów oraz ciekawa tematyka. Na duże brawa zasługuje fabuła, która jest bardzo oryginalna i wkręciła nas w klimat. Wystrój dopełnia narracje i jest dopracowany w każdym szczególe jak wszystkie pozostałe elementy tego ERu. Jakby tego było mało, zagadki są różnorodne, logiczne i sprawiają ogromną satysfakcje. Wszystko tworzy spójną, grywalną całość.
  Pobyt w Quest Cage był kwintesencją tego, co w ERach lubimy najbardziej - fantastyczne pokoje stworzone przez fantastycznych ludzi z pasją, z którymi można usiąść, napić się herbaty, porozmawiać i pożartować. Dziękujemy! Na pewno wrócimy po więcej!

 • Escape room Strych Szalonego Alchemika

  Strych Szalonego Alchemika
  Quest Cage
  Katowice

  Tajemniczy strych

  26.02.2017 | data wizyty: 24.02.2017 0 0

  Nasz śląski maraton zaczęliśmy od firmy Quest Cage, odwiedzając wszystkie cztery pokoje. Od samego początku zachwyciło nas podejście właścicieli i ich pomysł na rodzinny biznes. Cały nasz pobyt odbywał się w przemiłej atmosferze, czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Drugi pokój wrzucił nas w zupełnie inny klimat. Zrobiło się mrocznie i ciemno, a dzięki elementom wystroju i atmosferze można było poczuć dreszczyk. Dość trudne zagadki, które po porządnym główkowaniu dawały dużo satysfakcji. Oprócz kłódek pojawiają się też inne rozwiązania techniczne, które dodają klimatu. Z dużą satysfakcją, zagadka po zagadce zbliżaliśmy się do odkrycia tajemnicy alchemika, by ostatecznie zdobyć eliksir nieśmiertelności i triumfalnie uciec o czasie. Pokój jest grywalny i bardzo logiczny. Cały pobyt w Quest Cage był kwintesencją tego, co w ERach lubimy najbardziej - fantastyczne pokoje stworzone przez fantastycznych ludzi z pasją, z którymi można usiąść, napić się herbaty, porozmawiać i pożartować. Dziękujemy! Na pewno wrócimy po więcej!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 12 13 14
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM