O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Room Busters

Room Busters

 

112 recenzji | 6. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Laboratorium Dextera

  Laboratorium Dextera
  OtoPokojeZagadek
  Łódź

  W kreskówkowym świecie Dextera

  08.11.2016 | data wizyty: 25.10.2016 1 0

  Kiedy słyszy się imię Dexter, od razu na myśl przychodzi krwawy pokój mordercy. Tym razem jednak scenariusz był dla nas bardzo miłym zaskoczeniem! Pokój w kreskówkowym stylu nawiązuje do Dextera ze znanej bajki. Przekraczając próg tego pokoju, możecie być pewni, że będzie on cieszył nie tylko oczy, ale i umysł. ;) Zagadki są zróżnicowane pod względem samego charakteru jak i stopnia trudności. Przygotujcie się na to, że niczym mali naukowcy, będziecie musieli coś zbadać, przetestować i przeanalizować. Wszystkie te zabiegi są rewelacyjnie przemyślane i sprawiają wiele frajdy, część zagadek jest klasyczna, a część elektroniczna, jednak wszystko jest tu wyważone w idealny sposób. Tutaj nie można się nudzić! Jeszcze kilka słów o wystroju - twórcy włożyli w pokój wiele pracy, a efekt końcowy to pełen smaczków pokój małego naukowca. Świetna robota! Obsługa przesympatyczna! Przed lub po pokoju zagadek możecie porozmawiać o grach planszowych, zakupić je albo wypożyczyć. Świetne miejsce, do którego z pewnością będziemy wracać. Dziękujemy!

 • Escape room Walkiria

  Walkiria
  Key To Be Free
  Poznań

  Hitler kaputt

  23.10.2016 | data wizyty: 28.02.2016 0 0

  Nie ma co ukrywać, że do tego pokoju przyciągnął nas ciekawy historyczny temat i motyw przewodni konstruowania bomby.
  Po wejściu do Key to Be Free zostaliśmy rewelacyjnie wprowadzeni do gry. Pięknie opowiedziana historia jeszcze bardziej rozbudziła nasz apetyt na ten pokój.
  Zaczęliśmy grę i niestety czym dalej w las tym bardziej czar pryskał.
  Pokój jest wystrojony klimatycznie, ale oszczędnie. Nie powoduje to jednak negatywnego odbioru. Elementy wystroju nawiązują do tematu.
  Co do części zagadkowej to trzeba powiedzieć, że pokój jest trudny, ale niestety nie ze względu na trudny poziom zagadek, a na ich niedopracowanie. Po otrzymaniu dwóch wyników, na przykład, musimy się domyślić, że chodzi tylko o jeden z nich. Oprócz tego mamy tu sporo zadań szukanych za czym nie przepadamy, bo często wskazówki są tak poukrywane, że zapycha to czas nie wnosząc niestety nic do rozgrywki.
  Mieliśmy nadzieję, że motyw przewodni, czyli konstrukcja bomby wynagrodzi niedociągnięcia w zagadkach, ale i to zadanie okazało się przereklamowane.
  Minęło trochę czasu od naszej wizyty, ale wielka szkoda, że pokój nie wykorzystuje swojego potencjału. Na pewno spodoba się nie jednej grupie, ale my wyszliśmy zawiedzeni.
  Słyszeliśmy jednak, że nowe pokoje Key to Be Free są naprawdę fajne, więc najpewniej niebawem znów tam zawitamy.

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

 • Escape room Tajemnice Warszawy

  Tajemnice Warszawy
  Escape Room BANK
  Warszawa

  Warszawa w innym wydaniu

  23.10.2016 | data wizyty: 20.03.2016 0 0

  Jest to trzeci pokój Escape Room BANK i, jak przy Więzieniu i Włamie Stulecia bawiliśmy się rewelacyjnie, tak Tajemnice Warszawy nas trochę zawiodły.
  Wystrój pokoju pasuje idealnie do tematu, jest tajemniczy i klimatyczny.
  Jeśli chodzi o zagadki to tu pojawia się problem. Niby są związane z tematem pokoju, ale zdecydowana ich większość opiera się na szukaniu i dopasowaniu, przez co zabawa robi się monotonna. Pojawia się tutaj kilka ciekawych rozwiązań, lecz niestety są nieintuicyjne i nie ma żadnych wskazówek do tego, jak je okiełznać.
  Ogólnie mówiąc, klimat pomieszczenia nadrabia niedociągnięcia zagadek, a tematyka może zainteresować niejedną ekipę tym bardziej, że Escape Room BANK zna się na ciekawych historiach jak nikt inny.
  Byliśmy tam już jakiś czas temu, więc mamy nadzieję, że pewne niedociągnięcia zostały poprawione, ale i tak wierzymy, że to miejsce przyciągnie nas jeszcze nie raz.
  Pozdrawiamy przemiłą obsługę i czekamy na kolejne pokoje. :)

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

 • Escape room Rycerski

  Rycerski
  Room Escape
  Warszawa

  Rycersko... prawie

  23.10.2016 | data wizyty: 20.03.2016 0 0

  Odkąd zaczęliśmy jeździć na zagadki do Warszawy, wszyscy nas zaczęli pytać właśnie o ten pokój. "Byliście? Podobno jest super!"
  Poszliśmy i stwierdzamy... jest super! Ale... ;)
  Zacznijmy od tego co dobre. Generalnie pokój powala swoim wystrojem. Jest duży, pełen szczegółów i dekoracji, które idealnie wpasowują się w klimat. Jedynie jeden specyficzny element nad wejściem / wyjściem ni w ząb nie nadaje się do tego pokoju i psuje klimat. Ma on oczywiście swój cel, ale można to było zrobić w troszkę bardziej rycerskim stylu.
  Zagadek jest sporo, są tematyczne, różnorodne i dają dużo frajdy przy rozwiązywaniu. Poziom trudności jest zróżnicowany, ale nie bardzo trudny, a rozgrywka jest logicznie poprowadzona i nie ma, ani momentów sztucznie przedłużających przebieg gry, ani nielogicznych bubli.
  Możemy śmiało powiedzieć, że jest to jeden z lepiej zrobionych escape roomów, jakie zwiedziliśmy i to nie tylko w Warszawie, jednak w tym wszystkim pojawia się jedno wielkie zastrzeżenie. Obsługa.
  Po przyjściu do Room Escape na wejściu bez żadnego wyjaśnienia kazano nam usiąść i czekać. Czekaliśmy prawie 10 minut, aż ktoś podejdzie i zacznie nas obsługiwać (a nie byliśmy spóźnieni, ani dużo za wcześnie). Zaczęła nas obsługiwać pani, która po szybkim wyjaśnieniu zasad poszła przygotować pokój i... zniknęła.
  Po kolejnych prawie 10 minutach przyszedł pan, który ponownie nam wyjaśnił zasady i również poszedł przygotować pokój. Po baaaaaardzo długiej chwili wrócił i zaprosił nas do pokoju. Po około 5 minutach gry jednak, kazano nam się zatrzymać i zamknąć oczy, tak aby ktoś z obsługi przez ten czas naprawił/poprawił jakiś element gry. Nie mówimy, że to się nie zdarza, jednak cała sytuacja została, delikatnie mówiąc, zbagatelizowana i nie usłyszeliśmy nawet słów wyjaśnienia.
  Po wyjściu z pokoju zostaliśmy pożegnani wyuczoną frazą "dziękujemy, mamy nadzieję, że się podobało, zapraszamy do naszych innych pokoi, do widzenia".
  Dodamy tylko, że nie oczekujemy wiwatów i fanfar związanych z naszym przyjściem, ale jakieś minimalne uczucie zaangażowania od mistrzów gry na pewno lepiej wprowadza uczestników, niż wyprane z uczuć powitanie i pozostawianie klientów samych sobie na wiele minut nie wiadomo, w jakim celu.

  Żeby nie było, pokój jest naprawdę genialny i z pewnością warto go odwiedzić, ale musicie się przygotować na to, że możecie zostać przyjęci bezpłciowo jak w supermarkecie.

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

  Odpowiedź

  Dziękujemy za tak wnikliwą ocenę i cieszymy się bardzo, że pokoje się Państwu podobały. Bardzo cenimy sobie opinię tak doświadczonej ekipy. Faktycznie w wystrój pokoju włożyliśmy bardzo dużo serca i jesteśmy z niego dumni. Dlatego tym bardziej cieszy nas tak pozytywna opinia dotycząca przebiegu gry i wystroju pokoju.

  Jeśli chodzi o czynnik ludzi, to oczywiście weźmiemy pod uwagę wszelkie słowa krytyki i taka sytuacja na pewno się już nie powtórzy.

  Gratulujemy udanej ucieczki i zapraszamy do kolejnych pokoi :)

 • Escape room Matrix

  Matrix
  ExitRoom ™
  Łódź

  Neo, wake up...

  23.10.2016 | data wizyty: 13.04.2016 0 0

  Kłódka ma to do siebie, że klimat w ich pokojach jest świetnie oddany. Nie inaczej jest w Matrixie. Wystrój przywodzi na myśl sceny z kultowego filmu, a wszystko uzupełniają ciekawe zagadki. Jak na Matrixa przystało znajdziemy tu sporo sprzętu elektronicznego, który również bierze udział w zagadkach (co, niektórych może zniechęcić, przez złośliwość tego typu urządzeń).
  Co do łamigłówek to na moment, kiedy odwiedziliśmy pokój było ich sporo i były różne od szukania do logicznych wieloetapowych, a także kilka nowatorskich. Z tego co nam wiadomo, ilość zagadek się trochę zmniejszyła ze względu na trudność pokoju, niemniej jednak, rozgrywka jest poprowadzona logicznie i płynnie.
  Obsługa jak zawsze przesympatyczna i dbająca o swoich gości. Pozdrawiamy i czekamy na kolejny pokój. :)

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

 • Escape room Kryjówka H. Domański

  Kryjówka H. Domański
  Niepokój
  Łódź

  W tajnej kryjówce

  23.10.2016 | data wizyty: 02.05.2016 0 0

  Niepokój jest jednym z pierwszych escape roomów, które powstały w Łodzi i również jednym z pierwszych, które odwiedziliśmy w swojej historii. Tym bardziej cieszyliśmy się, że po tak długiej przerwie i zmianie właścicieli pojawił się tam nowy pokój.
  Niestety nie był to pokój na jaki liczyliśmy czekając tak długo. Wystrój jest staranny i nienachalny, a pomieszczenie na tyle duże, że wygodnie można się po nim rozglądać nawet większą grupą. Zagadki są, nie jest ich dużo, niektóre dość ciekawe, ale główne zadania są trochę przekombinowane i właśnie to zabiera najwięcej czasu i zwiększa poziom trudności. Dodatkowo, żeby rozwiązać jedną z zagadek trzeba złamać jedną z podstawowych zasad escape roomów co zatrzyma część ekip, które szanują właścicieli.
  Od naszej wizyty minęło trochę czasu i słyszeliśmy, że sporo niedociągnięć zostało poprawionych, co nas cieszy, bo pokój ma potencjał.

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

  Odpowiedź

  Odwiedziliście nas praktycznie w momencie gdy pokój się otworzył i przyznajemy, było sporo niedociągnięć. Wyciągnęliśmy wnioski i poprawiliśmy wszystkie rzeczy które faktycznie tego wymagały. Od "przekombinowania" niektórych zadań, na kontrowersyjnym elemencie kończąc. Szkoda że nie da się zapominać pokoi bo gwarantujemy wam iż grając teraz mieli byście dużo lepsze doświadczenia :)

 • Escape room Opuszczona Biblioteka

  Opuszczona Biblioteka
  SzyfroGRAm
  Łódź

  Biblioteka pełna tajemnic

  23.10.2016 | data wizyty: 08.05.2016 0 0

  Jest to chyba jeden z najbardziej niepozornych escape roomów. Położony, gdzieś na przedmieściach Łodzi, a mimo to przyciągający swoim urokiem.
  Pokój jest cudownie przystrojony, dzięki czemu klimat da się odczuć w każdym elemencie. Zagadek jest sporo, są różnorodne i klasyczne, ale ciekawie skonstruowane i mogą zagiąć niejednego wyjadacza zagadek. ;)
  Szkoda, że brakuje tutaj fabuły, ale nie przeszkadza to, żeby świetnie się bawić i wytężyć komórki mózgowe. :)

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

 • Escape room Pokój szkoła dla dorosłych orłów

  Pokój szkoła dla dorosłych orłów
  EXITchampions
  Łódź

  A Wy zostaniecie po lekcjach... ;)

  23.10.2016 | data wizyty: 07.05.2016 0 0

  Na początku poczujecie dreszczyk grozy, związany z powrotem do szkoły. Potem jednak będziecie mieli przed sobą tyle fantastycznych zagadek do rozwiązania, że nie będzie czasu na nudę. Przed Wami godzina spędzona na eksperymentach, pracy zespołowej oraz zadaniach zręcznościowych. Wystrój załatwia sporą część roboty, ale rozgrywka jest tutaj świetnie poprowadzona i raz po raz znajdujemy kolejne ciekawe elementy.
  Najlepszy pokój tej firmy. Zdecydowanie warto odwiedzić.

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

 • Escape room Nocny Marek

  Nocny Marek
  kryptotex.pl
  Kraków

  O tym jak zgubiliśmy się w lesie...

  23.10.2016 | data wizyty: 10.09.2016 0 0

  Nocny Marek to jeden z tych pokoi, które po prostu trzeba odwiedzić i żadne słowa nie oddadzą jego fantastyczności. Jest naprawdę świetnie przygotowany. Ma super klimat, cudowny wystrój i to co liczy się najbardziej, czyli świetnie skonstruowane zagadki. Jest ich tutaj sporo i się nie powtarzają. Poziom trudności jest zróżnicowany, ale wszystko jest jasno wytłumaczone, dzięki czemu można z satysfakcją dojść samodzielnie do rozwiązania.
  Wystrój robi niesamowite wrażenie, mrok dodaje klimatu, ale go nie dominuje. Na pewno pokój przypadnie do gustu ekipom początkującym jak i zaawansowanym.
  Dziękujemy przemiłym właścicielom i żałujemy, że nie było więcej czasu na dłuższe pogaduchy. Na pewno to nadrobimy. Do następnego. :)

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

 • Escape room Baśnie tysiąca i jednej nocy

  Baśnie tysiąca i jednej nocy
  Enigma Rescue
  Kraków

  Wymagające baśnie

  23.10.2016 | data wizyty: 10.09.2016 0 0

  Przyciągnęła nas tutaj przede wszystkim mało spotykana, orientalna tematyka pokoju.
  Bardzo nas ucieszyło, że można zrobić ciekawy pokój, który nie koniecznie musi być straszny. Zagadki sprawiają dużo frajdy, nie należą co prawda do najłatwiejszych, ale są poprowadzone logicznie, dzięki czemu można odczuć dużo satysfakcji po ich rozwiązaniu.
  Sam wystrój jest klimatyczny, ale jeśli dołożyć trochę starań mógłby być naprawdę wyjątkowy.
  Nam piaski czasu sprzyjały na tyle, że udało się nam pobić rekord i to bez podpowiedzi!

  Po więcej recenzji zapraszamy na naszego bloga: http://room-busters.blogspot.com/
  i do śledzenia nas na FB: https://www.facebook.com/roombusters/

  Odpowiedź

  Cieszymy się, że wyszliście zadowoleni :)
  pozdrawiamy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM