Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Hydroponika
 • Escape room Grota Mocy

  Grota Mocy
  Open The Lock
  Zabrze

  Wiarygodna opinia

  Grota w środku Zabrza

  05.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Nasza drużyna wybrała się na poszukiwanie skarbów w grocie w środku Zabrza, aż tu nagle okazało się ze jest ze tak wycieczka będzie ciekawsze niż na się wydawało...

  Wystrój pokój na 6! Na prawdę ma się wrażenie ze człowiek jest w grocie. BardZo dobrze zrobione w połączeniu z tłem muzycznym. Zagadki ciekawe, ale liniowe. Przyda się spostrzegawczość i dokładność. Bardzo fajne rozwiązania, ale pokój polecam na max 3 osoby, gdyż większej grupie będzie się nudzić. Ogólnie polecam pokój. Nie mogę doczekać się na kolejny, gdyż widać potencjał ten firmy. Jak na pierwszy pokój - bardzo fajny.

 • Escape room Pogromcy duchów

  Pogromcy duchów
  Quick Escape Room
  Bytom

  Wiarygodna opinia

  Żadnych duchów się nie boję!

  05.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Po raz kolejny nasza drużyna została wynajęta do ratowania świata. Tym razem misja została nam zlecona w mieście Bytom, gdzie grasuje banda niebezpiecznych duchów. No, ale kto uratuje świat jeśli nie my!

  Trzeba przyznać ze pokój jest klimatyczny, rodem z filmu „Pogromcy Duchów”. Dbałość o szczegóły i sprzęty z lat 80tych dodają autentyczności. Zagadki nie są liniowe. Bardzo dużo trzeb dedykować, bo rozwiązania nie są takie oczywiste. Polecam dla bardziej doświadczonych grup.

  Odpowiedź Quick Escape Room

  Bardzo dziękujemy za wizytę. Cieszymy że świetnie się bawiliście. ! Zapraszamy do kolejnego pokoju !

 • Escape room Sekretny Gabinet Al'a Capone

  Sekretny Gabinet Al'a Capone
  SCARY HOSTEL KRAKÓW
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Nie znami te numery

  14.04.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Nasz wspaniały team składający się ze świetnie wyszkolonych amatorów escape roomów znowu uderzył, wybierając kolejną ciężką robotę. Tym razem wybraliśmy się na poszukiwanie sławetnego Al Capone. To zadanie nie należało do najłatwiejszych, gdyż w jednym momencie byliśmy w Chicago, żeby po chwili znaleźć się w Krakowie na Kamerlickiej 44.
  Raczej nie zaskoczeni (mając tyle ER-ów na swoim koncie, podróżowanie w czasoprzestrzeni jest dla nas błahostką) odnaleźliśmy sekretne biuro Al Capone. Muszę stwierdzić, że gościu jest cwany; nie pozwolił się tak łatwo znaleźć...
  Jako całość, pokój był klimatyczny i bardzo starannie urządzony. Jest to pokój liniowy, dlatego polecam go zespołom max 3 osobowym. W ten sposób każdy będzie mieć co robić (jak na charakterystykę liniowego pokoju przystało).
  Zagadki było fajne, aczkolwiek nie były zaskakujące. To jeden z tych pokoi gdzie trzeba dobrze szukać i mieć oczy wokoło głowy.
  Obsługa bardzo fajnie wprowadziła opowieścią w klimat pokoju, przez co nie mieliśmy problemu ze zrozumeiniem historii tego ER-u. Sekretny Gabinet Al Capone polecam jako pokój na rozpoczęcie przygód w ER. Wystrój był na szóstkę, klimat pokoju był fajny, zagadki raczej łatwe, aczkolwiek niektóre mechanizmy się zacinały. Dla nasz ten ER ma solidne 8/10.

 • Escape room Sekret Profesora Lipnitzkiego

  Sekret Profesora Lipnitzkiego
  Lock House
  Kraków

  Helo? Policja?

  06.04.2019 | data wizyty: 06.04.2019

  Bardzo klimatyczny pokój. Zagadki są tak poukładane, że mają logiczny ciąg. Wszystko ma sens. Użytkownicy mogą wykorzystać wiele umiejętności, takie jak praca zespołowa, matematyka, skojarzenia etc. Polecam ten pokój.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Świetny!

  02.03.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Wystrój pokoju jest niesamowity. Na prawdę można się poczuć jak archeolodzy szukający tajemnic starożytnego Egiptu. Zagadki bardzo ciekawe. Mnóstwo mechanizmów i świetna muzyka. Zdecydowanie polecam

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Szybko! Trzeba ratować świat

  24.02.2019 | data wizyty: 23.02.2019

  Super pokój!
  To w jakich spokój jest zrobiony zasługuje na najwyższe laury. Zagadki bardzo fajne i klimatyczne! Uważne oko wysoce wskazane. Pokój powiedziałabym na maksymalnie 4 ludzi - wtedy każdy ma co robić. Zdecydowanie polecam!

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  Zagraj dobrze!

  22.02.2019 | data wizyty: 22.02.2019

  Bardzo fajny pokój. Wiele zagadek nieliniowych. Żadnej kłódki. Pokój miał na prawdę fajną historię w którą można się było wczuć. Super wystrój i podkład muzyczny. Jest jedna zagadka w której trzeba być bardzo precyzyjnym. Polecam

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Whiskey a może cygaro?

  10.12.2018 | data wizyty: 02.12.2018

  Co za pokój! Wspaniała esketyka z tamtych lat. Muzyka, wystrój, szczegóły dekoraycjne. Rewelacja. Zagadki są nieliniowe i każdy znajdzie coś dla siebie do roboty. Słowo klucz dla tego pokoju to współpraca. Po 65 pokojach myślałam, że nic mnie już nie zaskoczy. O jak bardzo się myliłam!

 • Escape room Kopalnia Złota

  Kopalnia Złota
  Strych
  Chorzów

  Pamiętaj o złocie!

  30.10.2018 | data wizyty: 25.10.2018

  Super pokój. Wystrój dopracowany do najmniejszych szczegółów. Zagadki nie są trudne, ale bardzo fajne. Pokój przeznaczony przede wszystkim dla początkujących, ale średnio zaawansowani też się z niego ucieszą. Obsługa bardzo fajna. Gorąco polecam ten pokój!

 • Escape room Gabinet Dyrektora Cyrku II

  Gabinet Dyrektora Cyrku II
  Pokoje Zagadek Escepcja
  Katowice

  Ale cyrk z tym cyrkiem

  18.07.2018 | data wizyty: 18.07.2018

  Wystrój pokoju oddaje klimat cyrku. Kolorowo, tutaj klaun tam jakaś małpa i papuga. Zagadki są rewelacyjnie. Są nie liniowe i mega ciekawe. Na sprawność i na logikę. Znajdziecie tutaj i elektronikę i kłódki i manualne rzeczy. Ten pokój spokojnie mogę polecić grupom 5-7 osobowym - nikt nie będzie się nudzić. Bardzo polecam. Jedna uwaga: szukajcie uważnie!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM