Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
beras77
 • Escape room Kultysta

  Kultysta
  Enigma House
  Bydgoszcz

  Kultowo i ciemno:)

  11.02.2019 | data wizyty: 10.02.2019

  Pokój ciekawy, w klimacie mrocznym co zostało osiągnięte przez ciemność. Lubimy bardzooo takie napięcie i dreszczyk - pod warunkiem że każdy ma swoją latarkę! A tu na 4 os tylko 2 mogły się bawić. Jest to strasznie słabe, a mówię to mając doświadczenie. Po prostu nie jest zabawnie stać i niewiele móc zrobić, a macać pokój zakurzony to żadna przyjemność. Jednak mimo że to psuje zabawę (a wołalismy o dodatkową latarkę,dlatego obniżona ocena) to uczciwie mówiąc zagadki w miarę zróżnicowane, logicznie układające się w jedną historię. Trochę mało mechanizmów, ale jeden "celcjuszowy" pomysł był świetny. Gabarytowo er bardzo dobry, czasem potrzebna współpraca co jest zawsze plusem. Może za dużo czytania, taki pożeracz czasu, ale za to dobrze dopasowany do tematu. Podsumowując bawiliśmy się dobrze:)

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Super....bohaterowie...i super...emocje ;)

  09.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Zaczęło się już od poczty głosowej... już wtedy wiedziałem, że efekty zaskoczenia na pewno będą;) Zastanawiałem się, czy pokój za taką cenę (nie oszukujmy się, niemało...) będzie wart ceny... I wiecie co? Jest wart;) Pozytywnie zakręcony właściciel nawet docenił moje elementy supergarderoby, jednocześnie chwaląc się swoja ;DD Wkręcił nas w grę...zostawił...i zaczęło się;) Już na wstępie wszystko szaleje, mojej dziewczynie błędnik wariował, reszcie też było ciekawie;) Wystrój jest mega dopracowany, widać jak wiele czasu i pomysłów to wymagało. Wszystko działa poprawnie. Efekty dźwiękowe są na najwyższym poziomie. Dosłownie czekaliśmy na nie jak na jakąś nagrodę za coś zrobionego. Zróżnicowanie zagadek jest ważne, to że każdy miał co robić, można główkować osobno ale i razem. Poziom był dla nas pomiędzy średnim a trudnym, wyszliśmy 15min przed czasem. Ale każda z tych minut była wypełniona czymś, efekt wooow pojawił się zdecydowanie więcej niż raz!!! Jedynie brakowało mi tu peleryn z opisu, bądź rzeczywistych supermocy. Ale tak to już u nas jest, że w serio świetnym pokoju zawsze coś jeszcze pod siebie byśmy dodali;) Podsumowując top 3 w Polsce na pewno;)

 • Escape room Lochy Króla Henryka

  Lochy Króla Henryka
  The Basement Escape Room
  Bydgoszcz

  Schodząc do lochu....

  25.11.2018 | data wizyty: 24.11.2018

  Jak na pierwszy pokój firmy jest dobrze, ale mogłoby być o wiele lepiej. Wystrój nawiązuje do czasów średniowiecza, parę serio fajnych gadżetów, inne już nie pasujące w ogóle do fabuły. Zagadki spójne, podobała mnie się ich różnorodność. Na początku utknęliśmy na dłuższą chwilę i to przez własną nieuwagę, jak zwykle;) Potem było z górki i wyszliśmy w ok 40min. Świetne były elementy "ubieralne", ładne i czyste, a z tym różnie bywa w innych pokojach;) Jednakże trzeba jeszcze trochę pracy by pokój doścignął bydgoską czołówkę. Myślę, że kolejny pokój będzie już bardziej wymagający, czego gorąco życzę!;)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Cheops i inni czuwali nad naszym Wyjściem....Awaryjnym - taki suchar ;DDDD

  03.11.2018 | data wizyty: 03.11.2018

  REWELACJA!!! No po prostu mega;) Ogrom pracy włożonej jest po prostu... no brak słów;) Wyraźny wstęp - a to jest ważne, że każde słowo można zrozumieć. Wystrój początkowy dopasowany do historii, aż szkoda, że nie można pobawić się rekwizytami. Kiedy już wstępujemy tam gdzie nie powinniśmy... robi się duszniej (jak to w piramidzie, kto był ten wie) i ciekawiej. Nie ma niedopracowanych ornamentów, nie ma kłódek, nie ma łapek ze znakiem 'nie dotykać'. Są za to zagadki idealnie pasujące do czasów antycznych, klimat jak w dobrym filmie przygodowym. Wrażenia dźwiękowe - często niedoceniane - tu robią robotę;) I nie mogę powiedzieć, że ten pokój jest tylko estetyczny... bo zgadzają się zagadki i wywołują wrażenie WOOW tak często poszukiwane przez graczy. Jak już musiałbym się do czegoś doczepić, to ewentualnie dodałbym więcej różnorodności w zagadkach (takich które łączą grupę), ale to jest serio na siłę. Wychodzi się stamtąd z bananem na ustach i w szoku na jakim poziomie jest ten pokój:) Widziałem inne Egipty, ale te z Bydgoszczy wymiatają;))) Musicie sami zobaczyć!;)) Plus oczywiście za kolegę z kitką, bo oczywiście rozmowa jak zwykle świetna...tylko czemu nie był przebrany za mumię to ja już nie wiem!

 • Escape room Ostatni Templariusze

  Ostatni Templariusze
  House of game
  Wrocław

  Templariusze na naszej drodze;)

  17.10.2018 | data wizyty: 14.10.2018

  Pokój zrobiony dobrze, bez większej elektroniki, jak przystało na ówczesne realia. Początek był dla nas zaskakujący, po krótkiej frustracji doceniliśmy zamysł autora;) Reszta zagadek w klimacie, jedna nielogiczna a reszta w porządku. Generalnie pokój dla doświadczonych ekip, bo poziom trudności jest. Trzeba się skupić, bo samo nic się nie zadzieje. Polecam;)

 • Escape room Krypta

  Krypta
  Brain Code - Secret Room
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Krypta została zdobyta;)

  17.10.2018 | data wizyty: 14.10.2018

  Już byliśmy w tej firmie w innym pokoju... i nie mogliśmy się doczekać by wrócić! I to już nawet dla samej poczekalni!!! Pokój zaś świetny, grywalny, może nie aż tak zaskakujący, ale wymagający na pewno. Nie był za trudny, bo wyszliśmy w 55 z 90min, ale zabawa przednia;) Wystrój dopracowany, zagadki wpasowane w temat, no trzeba to zobaczyć samemu;) Polecam! Plus za super Panią z obsługi, widać kiedy ktoś kocha escapy;)

 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  House Of Crime
  Wrocław

  Co nam zrobisz Nekromanto?:)

  17.10.2018 | data wizyty: 13.10.2018

  Wspaniały pokój! Od początku wczuwasz się w klimat. Fabuła nie daje o sobie zapomnieć i delikatnie prowadzi przez pokój. Masa elementów zaskakujących! Piękny wystrój, przestrzeń niemała, no po protu pokój jaki lubię! Zagadki nie były najłatwiejsze, ale to bardzo dobrze. Czuć satysfakcję z każdej zrobionej rzeczy. Bardzo polecam!!!:)

 • Escape room Wstęp wzbroniony

  Wstęp wzbroniony
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Leśna chatka!

  17.10.2018 | data wizyty: 13.10.2018

  Bardzo fajny ER! Wystrój choć skromny, to właśnie pasujący do domku naszego bohatera. I tu najważniejsze - ciekawe zagadki, różnorodne, i na szukanie, i na myślenie... Czasem dobrze jest po prostu pokombinować logicznie, zamiast tylko wciskać rzeczy etc... Spędziliśmy miło czas, polecam!;)

 • Escape room Duch kopalni

  Duch kopalni
  Time Of Mysteries
  Wrocław

  Duchu przyjdź;)

  17.10.2018 | data wizyty: 13.10.2018

  Pokój zachwyca wyglądem, dopracowaniem szczegółów. Nawet "figurki" są dopasowane;) Widać masę pracy włożoną w wystrój. Zagadki są ok... co prawda nie wszystkie pasują do klimatu, a szkoda bo po drobnej zmianie już by nie było do czego się doczepić. Fabularnie też spoko, choć brakowało nam tytułowego ducha;) Generalnie to kolejny pokój we Wrocławiu zasługujący na uwagę. Plus oczywiście za świetną obsługę;)

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Obłędnieee;)

  17.10.2018 | data wizyty: 13.10.2018

  Pokój jest dopracowany:) Jego mroczny klimat świetnie uzupełnia rozgrywkę. Same zagadki na średnim poziomie trudności, większość w klimacie psychiatryka. Choć trochę za mało strasznie jak dla nas, ale nas ciężko przestraszyć;) Fantastyczne zagospodarowanie przestrzeni, nie można się nudzić i nawet wyjście jest podchwytliwe. Pierwszy użyty motyw był nam znany z innego pokoju, ale po za tym zaskakująco. Polecam ekipom, nie na pierwszy raz:)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 15 16 17
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM