Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
beras77
 • Escape room Uwięzieni w Ciemności

  Uwięzieni w Ciemności
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Ciemno wszędzie, ale nie głucho;)

  26.05.2019 | data wizyty: 26.05.2019

  Pokój bardzo pozytywny:) Klimat, jak już wiecie, jest pierwsza klasa. Coś co lubię, choć mogłoby być jeszcze groźniej;) Zagadki fajne, trochę manualne, głównie na kombinowanie. Przyjemnie się rozwiązywalo, choć nie powalily nas. Był też jeden problem techniczny, ale szybko rozwiązany co jest na plus:) Generalnie polecam ekipom, które lubią pobawić z emocjami!:)))

 • Escape room Klątwa starej wiedźmy

  Klątwa starej wiedźmy
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  Baba Jaga czuwa:)

  18.05.2019 | data wizyty: 18.05.2019

  Byliśmy w pokoju z parą, dla której był to pierwszy er. Okazało się, że wybór pokoju był świetny:) Ładny wystrój, zagadki logiczne i każdy miał co robić. Subtelne połączenie elektroniki z zabawami dla całej grupy zawsze zdaje egzamin:) mimo iz wyszliśmy 15min przed czasem to czas minął swietnie:))

 • Escape room Prolog

  Prolog
  Forest Escape
  Łódź

  Prolog nocą.... tu jest niebezpiecznie;)

  03.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Słyszeliśmy bardzo wiele opinii o Prologu, nastawiliśmy się więc na wyjątkowe wrażenia;) I nie zawiedliśmy się;) Fakt zaczęcia rozgrywki praktycznie od razu to fantastyczny plus. Szybka reakcja na wyładowaną krótkofalówkę to też plus. Oczywiści musicie grać jak jest już ciemno, o wiele lepsze wrażenia. Ja żałuję, że zaczęliśmy gdy jeszcze było troszkę widno ;/ Same zagadki i wystrój szczerze mówiąc jest dość porównywalny do innych er w tym klimacie. Tu nas nie zaskoczyli. Łamigłówki były na średnim poziomie trudności, oczywiście my musieliśmy stracić masę czasu na totalnych pierdołach, cóżżż już tak jest:) Etap zewnętrzny bardzo fajny, choć dodałbym coś co by zmroziło krew;) Generalnie było fajnie i na pewno wrócimy tu;))

 • Escape room Szulernia Ala Capone 1 z opcją RYWALIZACJI!

  Szulernia Ala Capone 1 z opcją RYWALIZACJI!
  FindOut
  Łódź

  Wyszliśmy bogaci.... a czy nas nie zabiją?

  03.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Pokój wybraliśmy bez opcji rywalizacji, ale to nic. Zagadki wpasowane w klimat, na dość wysokim poziomie. Nie wszystkie były intuicyjne, niektóre czasochłonne, ale pokonaliśmy je. Wystrój w porządku, bez szału, ale muzyka fajnie dopełniała całość. Jako, że pokój niedługo się zamyka to idźcie okraść bossssa!

 • Escape room Kwarantanna

  Kwarantanna
  Portal Escape Games
  Łódź

  Ucieczka z kwarantanny:)

  03.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Pokój mroczny, ale na własne życzenie każdy miał malutkie źródło światła - tu plus dla obsługi za umożliwienie tego, bo tyko w taki sposób każdy w grupie ma szansę się bawić. Pokój w klimacie jaki lubię. Nie był trudny za to fantastycznie łączył różne typy zagadek, a to jest istotne. Nikt się nie nudził, skończyliśmy sporo przed czasem ale miło będziemy wspominać. Dodałbym nieco więcej krwawych akcentów by był to serio horror, ale nie wszyscy lubią dreszcze;)

 • Escape room Quadrum

  Quadrum
  Portal Escape Games
  Łódź

  Schizowe kwadraty :)

  03.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Na pierwszy rzut oka pokój skromny i widać, że swoje już przeszedł;) Wystrój specyficzny i ostatecznie dość tajemniczy. Jednak całość bardzo pozytywnie nas zaskoczyła, bo z każdym krokiem działo się coś ... i było to połączone logicznie ze sobą;) Muzyka trochę schizowa, ale pasująca. Fabuła może nas nie wciągnęła aż tak, ale bardzo miło spędziliśmy czas pokonując Quadrum!

 • Escape room Kultysta

  Kultysta
  Enigma House
  Bydgoszcz

  Kultowo i ciemno:)

  11.02.2019 | data wizyty: 10.02.2019

  Pokój ciekawy, w klimacie mrocznym co zostało osiągnięte przez ciemność. Lubimy bardzooo takie napięcie i dreszczyk - pod warunkiem że każdy ma swoją latarkę! A tu na 4 os tylko 2 mogły się bawić. Jest to strasznie słabe, a mówię to mając doświadczenie. Po prostu nie jest zabawnie stać i niewiele móc zrobić, a macać pokój zakurzony to żadna przyjemność. Jednak mimo że to psuje zabawę (a wołalismy o dodatkową latarkę,dlatego obniżona ocena) to uczciwie mówiąc zagadki w miarę zróżnicowane, logicznie układające się w jedną historię. Trochę mało mechanizmów, ale jeden "celcjuszowy" pomysł był świetny. Gabarytowo er bardzo dobry, czasem potrzebna współpraca co jest zawsze plusem. Może za dużo czytania, taki pożeracz czasu, ale za to dobrze dopasowany do tematu. Podsumowując bawiliśmy się dobrze:)

 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Super....bohaterowie...i super...emocje ;)

  09.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Zaczęło się już od poczty głosowej... już wtedy wiedziałem, że efekty zaskoczenia na pewno będą;) Zastanawiałem się, czy pokój za taką cenę (nie oszukujmy się, niemało...) będzie wart ceny... I wiecie co? Jest wart;) Pozytywnie zakręcony właściciel nawet docenił moje elementy supergarderoby, jednocześnie chwaląc się swoja ;DD Wkręcił nas w grę...zostawił...i zaczęło się;) Już na wstępie wszystko szaleje, mojej dziewczynie błędnik wariował, reszcie też było ciekawie;) Wystrój jest mega dopracowany, widać jak wiele czasu i pomysłów to wymagało. Wszystko działa poprawnie. Efekty dźwiękowe są na najwyższym poziomie. Dosłownie czekaliśmy na nie jak na jakąś nagrodę za coś zrobionego. Zróżnicowanie zagadek jest ważne, to że każdy miał co robić, można główkować osobno ale i razem. Poziom był dla nas pomiędzy średnim a trudnym, wyszliśmy 15min przed czasem. Ale każda z tych minut była wypełniona czymś, efekt wooow pojawił się zdecydowanie więcej niż raz!!! Jedynie brakowało mi tu peleryn z opisu, bądź rzeczywistych supermocy. Ale tak to już u nas jest, że w serio świetnym pokoju zawsze coś jeszcze pod siebie byśmy dodali;) Podsumowując top 3 w Polsce na pewno;)

 • Escape room Lochy Króla Henryka

  Lochy Króla Henryka
  The Basement Escape Room
  Bydgoszcz

  Schodząc do lochu....

  25.11.2018 | data wizyty: 24.11.2018

  Jak na pierwszy pokój firmy jest dobrze, ale mogłoby być o wiele lepiej. Wystrój nawiązuje do czasów średniowiecza, parę serio fajnych gadżetów, inne już nie pasujące w ogóle do fabuły. Zagadki spójne, podobała mnie się ich różnorodność. Na początku utknęliśmy na dłuższą chwilę i to przez własną nieuwagę, jak zwykle;) Potem było z górki i wyszliśmy w ok 40min. Świetne były elementy "ubieralne", ładne i czyste, a z tym różnie bywa w innych pokojach;) Jednakże trzeba jeszcze trochę pracy by pokój doścignął bydgoską czołówkę. Myślę, że kolejny pokój będzie już bardziej wymagający, czego gorąco życzę!;)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Wiarygodna opinia

  Cheops i inni czuwali nad naszym Wyjściem....Awaryjnym - taki suchar ;DDDD

  03.11.2018 | data wizyty: 03.11.2018

  REWELACJA!!! No po prostu mega;) Ogrom pracy włożonej jest po prostu... no brak słów;) Wyraźny wstęp - a to jest ważne, że każde słowo można zrozumieć. Wystrój początkowy dopasowany do historii, aż szkoda, że nie można pobawić się rekwizytami. Kiedy już wstępujemy tam gdzie nie powinniśmy... robi się duszniej (jak to w piramidzie, kto był ten wie) i ciekawiej. Nie ma niedopracowanych ornamentów, nie ma kłódek, nie ma łapek ze znakiem 'nie dotykać'. Są za to zagadki idealnie pasujące do czasów antycznych, klimat jak w dobrym filmie przygodowym. Wrażenia dźwiękowe - często niedoceniane - tu robią robotę;) I nie mogę powiedzieć, że ten pokój jest tylko estetyczny... bo zgadzają się zagadki i wywołują wrażenie WOOW tak często poszukiwane przez graczy. Jak już musiałbym się do czegoś doczepić, to ewentualnie dodałbym więcej różnorodności w zagadkach (takich które łączą grupę), ale to jest serio na siłę. Wychodzi się stamtąd z bananem na ustach i w szoku na jakim poziomie jest ten pokój:) Widziałem inne Egipty, ale te z Bydgoszczy wymiatają;))) Musicie sami zobaczyć!;)) Plus oczywiście za kolegę z kitką, bo oczywiście rozmowa jak zwykle świetna...tylko czemu nie był przebrany za mumię to ja już nie wiem!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 16 17 18
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM