Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Mrs.
 • Escape room Zamek D'If

  Zamek D'If
  AWAY OUT
  Rzeszów

  Zamek.

  09.02.2019 | data wizyty: 10.11.2018

  Początkowo surowe wnętrze dobrze pasuje do tematu i daje dobry klimat, w dalszej części ten klimat niestety gdzieś ucieka. Jeśli chodzi o zagadki to nie spotkało nas jakieś wielkie zaskoczenie, ale są pomysłowe i fajnie przechodzi się od jednej do drugiej. Można się dobrze bawić, ale nie zachwyca.


  Obsługa bez zarzutu.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wow.

  09.02.2019 | data wizyty: 21.10.2018

  To jest prawdziwe wow, dostałam dokładnie to czego oczekuje. Na wstępie powiem, że taka tematyka pokoju jest jedną z moich ulubionych, a że jeszcze wykonana w ten sposób? Wiedziałam, że się nie zawiodę, a dostałam dużo, dużo więcej.

  Klimat jest mocny, czuć niepokój i takie emocje towarzyszą przez całą rozgrywkę (i to w wersji bez aktora). W niektórych momentach trzeba było uważać, żeby nie zbierać szczęki z podłogi. Twórcy bardzo starali się dopiąć wszystko na ostatni guzik i udało się im w 100%. Zagadki również udowodniły, że można wpaść na coś oryginalnego czego jeszcze nigdzie indziej nie było, nawet w podobnej odsłonie. Zdecydowanie jeden z najlepszych ER w jakim byłam.

 • Escape room Porwany Samolot

  Porwany Samolot
  Escape Bus
  Wrocław

  Niebezpieczny samolot.

  09.02.2019 | data wizyty: 20.10.2018

  Samolot w autobusie? Rzeczywiście. Jak to mogło się udać? Udało się. Już samo to wywiera wrażenie.

  Z tego pokoju (autobusu :D) wyniosłam same pozytywne wspomnienia. Bawiliśmy się bardzo dobrze, obiecane w pełni elektroniczne zagadki takie właśnie były. A my czuliśmy się jak w prawdziwym samolocie. Drobne niedociągnięcia jeśli były to wcale ich nie widziałam ;)

  Szczerze polecam, jako coś trochę innego, a do tego dającego wiele dobrej zabawy.

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Quest Cage
  Katowice

  Dzielna załoga.

  09.02.2019 | data wizyty: 23.07.2018

  Na pierwszy rzut oka nasza łódź może wydawać się pusta, ale kryje wiele ciekawych zagadek. I te właśnie zagadki wraz z fabułą są mocniejszą stroną pokoju. W wystroju coś mi brakowało, ale to nie znaczy, że w środku nie znajdziemy wielu rekwizytów typowych dla tematu.

  Polecam raczej dla początkujących uciekinierów. Obsługa standardowo na najwyższym poziomie.

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Trop.

  09.02.2019 | data wizyty: 21.10.2018

  Zdrada w Breslau choć na rynku jest już od jakiegoś czasu, to trzyma poziom najnowszych super pokoi. Przede wszystkim bardzo doceniam klimat i aranżację tego ER, dbałość o detale i odpowiednie rekwizyty. Zagadki dają duże pole do popisu dla graczy, są nieliniowe, często złożone, jest ich sporo i ....super się je rozwiązuje :)

  Panie z obsługi bardzo miłe.

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Potwór zdemaskowany.

  09.02.2019 | data wizyty: 20.10.2018

  I to się nazywa prawdziwie dobry pokój, od samego początku do samego końca. Już na starcie rozgrywki czeka nas pozytywne zaskoczenie. Dalej ER, utrzymany jest na równie wysokim poziomie, wszystko do siebie pasuje, zagadki również trzymają ten poziom, a do tego dochodzą humorystyczne wstawki, które były genialnym pomysłem. Na deser czeka na nas emocjonujący finał :)

  Nic dodać, nic ująć.

 • Escape room Misja Tajnego Agenta

  Misja Tajnego Agenta
  Lucky Lock
  Kraków

  Tajna misja.

  20.01.2019 | data wizyty: 29.09.2018

  Dziki Zachód wywarł na nas ogromne wrażenie, a Misja Tajnego Agenta...już niekoniecznie. W tym ER wszystko jest poprawne, a rozgrywka płynna i przyjemna, ale bez zachwytu.

  Wystrój jest dość surowy, choć to co znajduje się w środku jest dobrze wpasowane w tematykę tak samo jak i zagadki.

  Miłośnicy elektronicznych rozwiązań powinni się tu bardzo dobrze bawić. Obsługa bezbłędna.

 • Escape room Sprawa nr 666

  Sprawa nr 666
  Escape Land Kraków
  Kraków

  Z dreszczykiem.

  20.01.2019 | data wizyty: 29.09.2018

  Escape land przyzwyczaił nas do pokoi na dobrym poziomie i tym razem się nie zawiedliśmy. Pokój nie jest horrorem, ale jest lekko niepokojący i dobrego klimatu nie można mu odmówić. Przedstawiona historia jest bardzo ciekawa i dobrze wykorzystana. Zagadki odpowiednio wpasowane, po trochu z każdego rodzaju, więc całość jest bardzo dobra. I tak właśnie się bawiliśmy. Do tego pokój nie jest bardzo wymagający, więc każdy może się z nim zmierzyć.

  Obsługa 10/10, także polecam :)

 • Escape room Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu

  Rozdział II Watson - Porwanie w pociągu
  Share_Lock
  Kraków

  W pociągu.

  20.01.2019 | data wizyty: 28.09.2018

  Już na samym początku czeka na nas efekt wow, ale im dalej tym lepiej. Oprócz naprawdę fantastycznego i dopracowanego wystroju, czekają na nas równie dobre zagadki. A tych jest całkiem sporo, niektóre rozwiązania są wyjątkowo oryginalne, a całość pasuje do tematyki.

  Oczywiście standardowo w share__lock nie zawiedziemy się również jeśli chodzi o fabułę, które jest rozbudowana i na którą kładą duży nacisk.

  Obsługa na najwyższym poziomie. Nic tylko polecać :)

 • Escape room Alcatraz

  Alcatraz
  Break The Code
  Katowice

  Zza krat.

  23.12.2018 | data wizyty: 12.08.2018

  Z wielu więzień już się uciekało, ale niestety niewiele z nich potrafi zaskoczyć i wyróżnić się na tle innych. Tutaj było podobnie czyli było to co być powinno i nic więcej. Ale jeśli jednak ktoś nigdy z więzienia nie uciekał, to nie powinien być rozczarowany. Alcatraz może za to pochwalić się dużą ilością zagadek o umiarkowanym poziomie trudności, więc na jedno z pierwszych spotkań z ER będzie w sam raz.

  Obsługa bez zarzutu.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 18 19 20
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM