Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Robert M
 • Escape room Wampir

  Wampir
  EXODUS
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Nocne spotkanie

  19.07.2019 | data wizyty: 13.07.2019

  W czasie wypadu do Poznania postanowiliśmy się wybrać na escape room i padło na Wampira. Pokój był bardzo intrygujący pod względem opisu więc wybraliśmy się do niego. Na miejscu zostaliśmy zapoznani z historią pokoju i to pomogło wczuć się w klimat. Samo wejście do pokoju potęguje uczucie niepokoju a dalsza rozgrywka sprawia, że nie wiadomo co się może za chwile zdarzyć.
  Zagadki są bardzo różne co jest dużym plusem. Nie ma tylko typowych kłódek ale zadania wymagające bystrego oka i myślenia. Ciekawie jest też zrobiony sam wystrój wnętrza. Można poczuć gęsią skórkę.
  Śmiało mogę polecić ten pokój wszystkim, którzy lubią się bać a jak nie to po wizycie tutaj polubią uczucie strachu.

 • Escape room The Ring

  The Ring
  Maze Kraków
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Przeklęta kaseta

  06.07.2019 | data wizyty: 25.06.2019

  Pokój zrobiony w bardzo ciekawy sposób. W początkowej fazie gry trzeba się przyzwyczaić to panujących ciemności lecz po chwili nie przeszkadza to w rozgrywce. Wystrój oddaje klimat horroru i nawiązuje to filmu Ring. Zagadki bardzo różne, ciekawe i momentami nietypowe. Trzeba bardzo uważnie patrzeć z ciemnościach, bo można przegapić mały drobiazg ukryty przed samym nosem. Pokój wart odwiedzenia.
  Polecam

 • Escape room Lokalizacja

  Lokalizacja
  TickTack
  Gliwice

  Tajemnicza misja

  01.06.2019 | data wizyty: 26.05.2019

  Wydawało mi się, że po wizycie w pokoju "Obłęd" we Wrocławiu już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Tak było do momentu kiedy znalazłem się w tym pokoju. Tamten pokój wydawał się cudeńkiem ale to jest najwyższej klasy majstersztyk .
  Ogrom tego miejsca nie jest na początku widoczny ale w miarę postępu w grze człowiek odkrywa nowe rzeczy i miejsca.
  Sam początek zwany wprowadzeniem sprawia, że człowiekowi w głowie kłębią się myśli co się tam może znajdować. Wszystkie pomysły są niczym w porównaniu do tego co tam jest. Pomysł na fabułę i zagadki są genialne. Zagadki są nieszablonowe i niespotykane nigdzie indziej. Czasami zrobienie jednej rzeczy sprawia, że można przejść do innej ale i tak ostatecznie trzeba wrócić do czegoś czego początkowo się nie widziało.
  Ciężko jest napisać opinię, żeby nie zdradzić szczegółów, które składają się na to niezwykłe miejsce. Powiem tyle, że każdy kto zdecyduje się na wizytę w tym niezwykłym miejscu będzie zadowolony.
  Moim zdaniem jest to najlepszy pokój w całej Polsce. Czekam na kolejne cudeńka stworzone przez ekipę Tick Tack.

 • Escape room Świątynia Zagłady

  Świątynia Zagłady
  Open The Lock
  Gliwice

  Tajemnicze symbole

  01.06.2019 | data wizyty: 18.05.2019

  Wyprawa do Świątyni Zagłady miała być przygodą i taka faktycznie była. Pokój stworzony z wielką dbałością o szczegóły. Można się we wnętrzu poczuć jak w autentycznej Świątyni z czasów Majów.
  Zagadki bardzo ciekawe i nie są to typowe kłódki ale zadania, które wpisują się w znane historie o pułapkach ukrytych w starożytnych grobowcach.
  Ilość różnego rodzaju zagadek, mechanizmów i pomieszczeń sprawia, że dobra współpraca w grupie jest bardzo ważna.

  Pokój pokazał, że trzeba mieć oczy dookoła głowy ponieważ nie zawsze od razu można zauważyć coś co się stało po rozwiązaniu konkretnej zagadki. Mimo małe wpadki z jedną z zagadek i tak jestem zadowolony z wizyty.

  Polecam pokój wszystkim, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji i nie boją się odkrywać dawno zapomniane tajemnice.

 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Zatrzymać ślub

  11.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Była to kolejna wizyta w Starym Kinie po Stacji Iskra 0 i spodziewałem się czegoś wspaniałego ale ten pokój był totalnym zaskoczeniem. Wprowadzenie w scenariusz gry już wskazywało, że można będzie ciekawie ale było jeszcze lepiej. Wykonanie wszystkich elementów składających się na całość perfekcyjne. Można się poczuć jakby się faktycznie było za kulisami jakiegoś starego teatru z ubiegłego wieku.
  Zagadki są różne i nieschematyczne co jest dużym plusem tego miejsca. Wszystkie elementy bardzo dobrze ze sobą współgrają co jest bardzo ważne. Nie mniej istotna jest współpraca w grupie, ponieważ bez niej można się zagubić i przeoczyć bardzo istotne elementy. Bardzo ważne jest również wsłuchanie się w słowa tajnego współpracownika, ponieważ udziela on wielu istotnych wskazówek.

  Trzeba pamiętać, że coś co na początku rozgrywki może wydawać się bardzo mało istotne i nie ważne w ostatecznym rozrachunku okazuje się najważniejszym elementem całej zabawy,

  Warto odwiedzić Stare Kino i dać się porwać niesamowitej historii z Serii Niefortunnych Zdarzeń.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Fabryka słodkości

  05.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Wizyta z Fabryce czekolady była naprawdę wspaniała. Wygląd pokoju i całościowe wykonanie genialnie zrobione. Początkowo jesteśmy w przesłodkiej cukierni, żeby później przenieść się do świata Wille'go Wonki.
  Zagadki bardzo fajnie zbudowane. Nie znajdziemy tylko typowych kłódek ale innowacyjne rozwiązania, które sprawiają dużo radości. Niektóre zagadki wymagają wprawnego oka a inne dobrej współpracy w grupie. Nastrojowa muzyka sprawia, że można poczuć się jak w filmowej Fabryce czekolady.
  Pokój godny polecenia dla każdego. Nie trzeba pamiętać fabuły filmu ale kiedy się ja zna można bardziej wczuć się w klimat świata przedstawionego w pokoju!

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wielki świat małych ludzi

  16.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

  Była to kolejna wizyta w pokoju zrobionym przez Maze in Mind i oczekiwania co do pokoju były duże. Pokój jest wykonany w sposób rewelacyjny. Zadbano o każdy nawet najmniejszy szczegół co widać na pierwszy rzut oka po rozpoczęciu gry. Klimat i wygląd wnętrza prezentują świat krasnoludów w sposób genialny.
  Wielkim plusem jest samo wprowadzenie do fabuły gry. Jest ono bardzo ciekawe i nietypowe. Powoduje to, że człowiek jeszcze bardziej wczuwa się w samą zabawę. Zagadki są bardzo ciekawe i połączone ze sobą w sposób logiczny. Na pierwszy rzut oka zagadki wydają się łatwe ale przy niektórych trzeba bardziej pomyśleć i się skupić. Czasami mała drobnostka ma wpływa na prawidłowe rozwiązanie.
  Pokój godny polecenia zarówno grupom, które mają już doświadczenie ale również początkującym. W tym pokoju każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy kto lubi dobrą zabawę i odrobinę magii będzie w pełni usatysfakcjonowany.
  Polecam serdecznie wizytę w baśniowym Świecie Krasnoludów.

 • Escape room Night Club

  Night Club
  Come Come
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Męskwa wizyta

  10.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Do tego pokoju wybrałem się razem z kolegami z czystej ciekawości. Tematyka pokoju jest bardzo intrygująca i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Po wkroczeniu do Klubu przeżyliśmy szok. Wnętrze dopracowane w każdym szczególe. Człowiek czuje się jak w prawdziwym Nocnym Klubie.
  Scenariusz bardzo się nam spodobał, Najważniejsze, że głównym zadaniem nie jest sama ucieczka ale coś jeszcze. Zagadki bardzo przyjemne i dla niedoświadczonych osób też nie będą aż tak trudne. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że człowiek myśli co się jeszcze może stać. Precyzja w działaniu i dobre oko bardzo przydadzą się w tym pokoju. Łatwo można przegapić bardzo ważny element układanki.
  Polecam serdecznie ten pokój. Warto dać porwać się szaleństwu Nocnego Klubu.

 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  Magia Świąt

  10.12.2018 | data wizyty: 24.11.2018

  Znając Chłopaków z Do Not Enter spodziewałem się pokoju dopracowanego w każdym szczególe. Jednak po wejściu do Cichej Nocy śmiało można powiedzieć, że pokój jest zrobiony perfekcyjnie.
  Od samego początku człowiek czuję magię zbliżających się Świąt. Fabuła spinająca bardzo dobrze stworzona. Wszystkie elementy bardzo dobrze ze sobą współgrają. Zagadki są bardzo interesujące i nietuzinkowe. Trzeba być bardzo uważnym, żeby nie przeoczyć bardzo istotnych ale na pozór drobnych szczegółów.
  Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika Escape room-ów.
  Gorąco polecam wizytę u Chłopaków bo po wizycie u nich nic już nie jest takie jak wcześniej.

 • Escape room Operacja BYFYJ

  Operacja BYFYJ
  Open The Lock
  Rybnik

  Babciu jesteś w domu?

  04.11.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Ten pokój to jest dzieło sztuki. Wprowadzenie sprawia, że człowiek nie może się doczekać wejścia do niego. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się duży ale to co jest w nim zawarte to jest petarda. Wygląd idealnie oddaje klimat starego pokoju babci. Można się poczuć jakby się człowiek cofnął z czasie. Zagadki są bardzo ciekawie skonstruowane i nieszablonowe co jest bardzo dużym plusem tego pokoju, Nigdy nie wiadomo co ma wpływ na co i trzeba być uważnym obserwatorem, żeby niczego nie przeoczyć.
  Warto odwiedzić Byfyj i dać się porwać historii oraz super zabawie.
  Polecam ten pokój każdemu. Ma on swój klimat i "duszę".

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM