Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Robert M
 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  Zatrzymać ślub

  11.05.2019 | data wizyty: 04.05.2019

  Była to kolejna wizyta w Starym Kinie po Stacji Iskra 0 i spodziewałem się czegoś wspaniałego ale ten pokój był totalnym zaskoczeniem. Wprowadzenie w scenariusz gry już wskazywało, że można będzie ciekawie ale było jeszcze lepiej. Wykonanie wszystkich elementów składających się na całość perfekcyjne. Można się poczuć jakby się faktycznie było za kulisami jakiegoś starego teatru z ubiegłego wieku.
  Zagadki są różne i nieschematyczne co jest dużym plusem tego miejsca. Wszystkie elementy bardzo dobrze ze sobą współgrają co jest bardzo ważne. Nie mniej istotna jest współpraca w grupie, ponieważ bez niej można się zagubić i przeoczyć bardzo istotne elementy. Bardzo ważne jest również wsłuchanie się w słowa tajnego współpracownika, ponieważ udziela on wielu istotnych wskazówek.

  Trzeba pamiętać, że coś co na początku rozgrywki może wydawać się bardzo mało istotne i nie ważne w ostatecznym rozrachunku okazuje się najważniejszym elementem całej zabawy,

  Warto odwiedzić Stare Kino i dać się porwać niesamowitej historii z Serii Niefortunnych Zdarzeń.

 • Escape room Fabryka Czekolady

  Fabryka Czekolady
  LOFTescape
  Chorzów

  Wiarygodna opinia

  Fabryka słodkości

  05.03.2019 | data wizyty: 02.03.2019

  Wizyta z Fabryce czekolady była naprawdę wspaniała. Wygląd pokoju i całościowe wykonanie genialnie zrobione. Początkowo jesteśmy w przesłodkiej cukierni, żeby później przenieść się do świata Wille'go Wonki.
  Zagadki bardzo fajnie zbudowane. Nie znajdziemy tylko typowych kłódek ale innowacyjne rozwiązania, które sprawiają dużo radości. Niektóre zagadki wymagają wprawnego oka a inne dobrej współpracy w grupie. Nastrojowa muzyka sprawia, że można poczuć się jak w filmowej Fabryce czekolady.
  Pokój godny polecenia dla każdego. Nie trzeba pamiętać fabuły filmu ale kiedy się ja zna można bardziej wczuć się w klimat świata przedstawionego w pokoju!

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wielki świat małych ludzi

  16.12.2018 | data wizyty: 15.12.2018

  Była to kolejna wizyta w pokoju zrobionym przez Maze in Mind i oczekiwania co do pokoju były duże. Pokój jest wykonany w sposób rewelacyjny. Zadbano o każdy nawet najmniejszy szczegół co widać na pierwszy rzut oka po rozpoczęciu gry. Klimat i wygląd wnętrza prezentują świat krasnoludów w sposób genialny.
  Wielkim plusem jest samo wprowadzenie do fabuły gry. Jest ono bardzo ciekawe i nietypowe. Powoduje to, że człowiek jeszcze bardziej wczuwa się w samą zabawę. Zagadki są bardzo ciekawe i połączone ze sobą w sposób logiczny. Na pierwszy rzut oka zagadki wydają się łatwe ale przy niektórych trzeba bardziej pomyśleć i się skupić. Czasami mała drobnostka ma wpływa na prawidłowe rozwiązanie.
  Pokój godny polecenia zarówno grupom, które mają już doświadczenie ale również początkującym. W tym pokoju każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy kto lubi dobrą zabawę i odrobinę magii będzie w pełni usatysfakcjonowany.
  Polecam serdecznie wizytę w baśniowym Świecie Krasnoludów.

 • Escape room Night Club

  Night Club
  Come Come
  Kraków

  Wiarygodna opinia

  Męskwa wizyta

  10.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

  Do tego pokoju wybrałem się razem z kolegami z czystej ciekawości. Tematyka pokoju jest bardzo intrygująca i nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Po wkroczeniu do Klubu przeżyliśmy szok. Wnętrze dopracowane w każdym szczególe. Człowiek czuje się jak w prawdziwym Nocnym Klubie.
  Scenariusz bardzo się nam spodobał, Najważniejsze, że głównym zadaniem nie jest sama ucieczka ale coś jeszcze. Zagadki bardzo przyjemne i dla niedoświadczonych osób też nie będą aż tak trudne. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że człowiek myśli co się jeszcze może stać. Precyzja w działaniu i dobre oko bardzo przydadzą się w tym pokoju. Łatwo można przegapić bardzo ważny element układanki.
  Polecam serdecznie ten pokój. Warto dać porwać się szaleństwu Nocnego Klubu.

 • Escape room Cicha Noc

  Cicha Noc
  DO NOT ENTER
  Rybnik

  Magia Świąt

  10.12.2018 | data wizyty: 24.11.2018

  Znając Chłopaków z Do Not Enter spodziewałem się pokoju dopracowanego w każdym szczególe. Jednak po wejściu do Cichej Nocy śmiało można powiedzieć, że pokój jest zrobiony perfekcyjnie.
  Od samego początku człowiek czuję magię zbliżających się Świąt. Fabuła spinająca bardzo dobrze stworzona. Wszystkie elementy bardzo dobrze ze sobą współgrają. Zagadki są bardzo interesujące i nietuzinkowe. Trzeba być bardzo uważnym, żeby nie przeoczyć bardzo istotnych ale na pozór drobnych szczegółów.
  Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika Escape room-ów.
  Gorąco polecam wizytę u Chłopaków bo po wizycie u nich nic już nie jest takie jak wcześniej.

 • Escape room Byfyj - Kuchenna Rewolucja

  Byfyj - Kuchenna Rewolucja
  Open The Lock
  Rybnik

  Babciu jesteś w domu?

  04.11.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Ten pokój to jest dzieło sztuki. Wprowadzenie sprawia, że człowiek nie może się doczekać wejścia do niego. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się duży ale to co jest w nim zawarte to jest petarda. Wygląd idealnie oddaje klimat starego pokoju babci. Można się poczuć jakby się człowiek cofnął z czasie. Zagadki są bardzo ciekawie skonstruowane i nieszablonowe co jest bardzo dużym plusem tego pokoju, Nigdy nie wiadomo co ma wpływ na co i trzeba być uważnym obserwatorem, żeby niczego nie przeoczyć.
  Warto odwiedzić Byfyj i dać się porwać historii oraz super zabawie.
  Polecam ten pokój każdemu. Ma on swój klimat i "duszę".

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Obłęd w oczach

  02.09.2018 | data wizyty: 19.08.2018

  Wybierając się na pokój, który był pokojem finałowym Mistrzostw Polski miałem wysokie oczekiwania. Samo wejście do Exit19 sprawia, że człowiek czuje się jakoś nieswojo. Wejście buduje klimat tajemniczości i buduje dreszczyk napięcia. Wprowadzenie do pokoju bardzo fajne. Początek samej "gry" powoduje, że nie wiadomo czego można się spodziewać.
  Wygląd wnętrza pomieszczenia sprawia, że ma się wrażenie iż jest się w miejscu, które jest od dawna opuszczone. Perfekcja wykonania i dbałość o detale zasługują na duże brawa.
  Zagadek jest całkiem sporo ale przy podziale ról można bez problemu sobie z nimi poradzić. Na każdym etapie są one bardzo różne i nie można powiedzieć, że są one schematyczne ale raczej niestandardowe. Jest to bardzo duży plus tego pokoju.
  W mojej grupie większość stanowiły osoby, które były pierwszy raz w escape room-ie i po wizycie w "Obłędzie" zapytały kiedy idziemy na kolejny pokój.
  To jest najlepsza rekomendacja dla wizyty w tym miejscu skoro osoby po pierwszym razie chcą więcej.
  Polecam każdemu ten pokój. Zarówno grupą doświadczonym ale również początkującym. Jak się człowiek da porwać historii to zabawa jest jeszcze lepsza.

 • Escape room Komnata Rycerza Goczała

  Komnata Rycerza Goczała
  WakePark Goczałkowice Zdrój
  Goczałkowice- Zdrój

  Pasowanie na rycerza

  02.09.2018 | data wizyty: 01.09.2018

  Pokój bardzo fajnie zrobiony. Można poczuć się jak na średniowiecznym zamku. Pokój jest spory ale to sprawia, że trzeba bardziej się skupić na szukaniu.
  Zagadek na pierwszy rzut oka nie jest dużo ale wymagają odrobiny wyobraźni. Wydaje się, że coś do czegoś nie pasuje ale jak człowiek pomyśli to wszystko idealnie do siebie pasuje.
  Pokój idealny dla grup rozpoczynających swoją przygodę jak również dla takich, które chcą się zrelaksować w miłej atmosferze.

 • Escape room Po drugiej stronie...

  Po drugiej stronie...
  Activity Escape Room
  Katowice

  Wiarygodna opinia

  Co kryje lustro

  20.08.2018 | data wizyty: 12.08.2018

  Wprowadzenie do pokoju sprawia, że człowiek wczuwa się w klimat miejsca. Wnętrze wygląda jak z Krainy Czarów. Początkowo wydaje się, że pomieszczenie jest małe i nic nie może zaskoczyć ale jest zupełnie odwrotnie. Zagadki są o różnym poziomie trudności. Niektóre są łatwiejsze a inne trudniejsze. Elementy otrzymane przed wejściem sprawiają, że trzeba bardzo mocno współpracować. Pomaga pełne zgranie w grupie.
  Pokój spełnił pokładane w nim oczekiwania. Warto dać się wrzucić do Króliczej Nory i przekonać się co nas może tam spotkać.

 • Escape room Zapomniana Kopalnia

  Zapomniana Kopalnia
  Twardy Orzech
  Wodzisław Śląski

  Tajemnica

  12.08.2018 | data wizyty: 14.07.2018

  Pokój bardzo ciekawie pomyślany. Wystrój wnętrza sprawia, że człowiek czuje się jak na kopalni. Zagadki zróżnicowane o różnym poziomie trudności. Pokój zarówno dla grup początkujących oraz takich, które mają już doświadczenie.
  Polecam.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM