O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Bartosz

Bartosz M.

 

73 recenzje | 18. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Grobowiec smoka

  Grobowiec smoka
  Escapers
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Dobra robota!

  21.02.2017 | data wizyty: 18.02.2017 0 0

  Zachęceni wysokim miejscem w rankingu spróbowaliśmy swoich sił w poszukiwaniu smoka ;)

  Na pierwszy rzut oka widać ile pracy właściciele musieli włożyć w sam wystrój pokoju, podejrzewam, że nie było to łatwe, a wrażenie może zrobić :) Początek wydaje się być najtrudniejszy, gdzie trzeba być uważnym i zwrócić uwagę na detale - szperacze i bystre oka mają tu pole do popisu. Same zagadki ciekawe, mnie osobiście najbardziej przypadła do gustu ostatnia, gdzie trzeba ruszyć lekko głową ;) Z czystym sumieniem nie mogę dać maxa - wydaje mi się, że choć poprawnie wykonywaliśmy czynności w celu aktywowania dwóch zagadek, to trochę musieliśmy się z nimi namęczyć (harcerz w grupie na pewno się przyda;))

  Nie zmienia to faktu, że pokój zdecydowanie warto odwiedzić i osoby lubiące tego typu klimaty będą się dobrze bawić :)

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Do Wrocławia doszły słuchy...

  21.02.2017 | data wizyty: 18.02.2017 0 0

  ...że Piramida jest warta odwiedzenia. Pierwsze słuchy doszły ponad rok temu, ale w końcu nam udało się tu przyjechać i rzeczywiście było warto :)

  Klimat jest atutem pokoju, w szczególności jego wystrój, gdzie znajdziemy mnogość elementów nawiązujących do starożytnego Egiptu. Na wyróżnienie zasługują zagadki manualne, które wymagają współpracy i co tu więcej mówić - można poczuć się jak dziecko ;) Osobiście przy pierwszej zagadce wymieniłbym "wsad", bo niektórzy sportowcy mogą zwrócić uwagę na element niepasujący do tej epoki ;) Oceniłbym ten pokój dla początkujących - jest liniowy i bardzo logiczny, choć znajduje się w nim kilka rozpraszaczy. Dodam, że grupy doświadczone też będą się dobrze bawić :)

  Obniżam trochę ocenę za obsługę - Pani po wizycie nie za bardzo chciała wdać się w dłuższe dyskusje i nie udokumentowała nas zdjęciowo, chyba jej zależało na szybkim posprzątaniu pokoju, choć ponoć byliśmy jedną z lepszych grup i wyszliśmy dużo przed końcem czasu. Uczciwie dodam, że Pani była bardzo miła i wprowadziła nas w języku angielskim (mieliśmy w drużynie osobę z zagranicy).

  Podsumowując - Piramida jak najbardziej zasługuje na swoje wysokie miejsce w rankingu i jest to dobre miejsce, żeby złapać zajawkę na escape roomy :)

 • Escape room Klub dżentelmenów

  Klub dżentelmenów
  Escape8
  Wrocław

  Spot on!

  13.02.2017 | data wizyty: 08.02.2017 0 0

  Escape 8 mimo krótkiego stażu na rynku pokazał znów, że należy do absolutnej czołówki!

  Mogłoby się wydawać, że konwencja thrillerów jest oklepana, natomiast do tej pory nie spotkałem się z motywem "gangsterskim". Wszystko jest tak, jak być powinno - koncepcja i fabuła bardzo dobrze przemyślane, wprowadzenie nastrojowe i zaskakujące, same zagadki i ciąg zdarzeniowy wpasowujący się w klimat - tu jest naprawdę wszystko. Tak naprawdę z pewnych rzeczy można nie zdawać sobie sprawy rozwiązując pokój, natomiast po wyjściu człowiek jest w stanie się zorientować i uświadomić ogrom detali, nad którymi gospodarze się napracowali. Rezultat jest fantastyczny - świetna robota!

  Na koniec ukłon w stronę właścicieli za atmosferę, zaangażowanie i słuchanie oraz rozmowy z odwiedzającymi ich grupami - tak to powinno wyglądać!

  Myślę, że z pokojem większość powinna sobie poradzić, ale w pełni docenią go grupy, które mają już kilka pokoi na koncie :-)

 • Escape room Psychiatryk

  Psychiatryk
  Loft Rooms
  Kłodzko

  Przychodzi grupa do lekarza...

  05.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  ... a takiego lekarza to strach się bać ;)

  Bardzo dobre wprowadzenie do pokoju, fabuła wymusza współpracę zespołu, a co jest najlepsze - nawet, jak się wydaje, że ktoś odrobił swoją pańszczyznę, to warto zastanowić się, czy może coś jeszcze zostało do zrobienia?
  Trzeba powiedzieć, że gospodarzom wyszedł trudny pokój, elementy zaskoczenia pojawiają się z dużą częstotliwością, a skupienie i spostrzegawczość jest nieodzowne do końca. Piszę to ze sporą satysfakcją, bo Psychiatryk jest kompletny - odnajdą się osoby, które lubią dreszczyk emocji, dobre łamigłówki i szperacze.

  Dobry pokój to nie wszystko - dużo zależy od samych gospodarzy i ich nastawienia do grupy, a Loft Rooms potrafi zadbać o swoich gości - gospodarzom zależy na szczerych opiniach po wyjściu, chętnie rozmawiają o zagadkach i swoich pomysłach, reagują pozytywnie na uwagi - oby takich ludzi było więcej!

  Podsumowując - szkoda, że Kłodzko nie jest bliżej, natomiast wrażenia rekompensują dojazd z nadmiarem, naprawdę warto tu przyjechać, pozycja obowiązkowa :)

 • Escape room Lew, czarownica i stara szafa

  Lew, czarownica i stara szafa
  Łamacz Escape Rooms
  Złoty Stok

  Gdzie ten Aslan?

  05.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  Fani Narni powinni być zadowoleni, ale o tym za kilka zdań.

  Pokój poleciłbym grupom początkującym, jest to dobre miejsce na złapanie zajawki na escapy roomy, bo jest tu takie coś... ujmę to w ten sposób - można wydostać się po 20 minutach, a można wydostać się po 40, jeśli będziecie się bawić jedną rzeczą w pokoju (proszę tego zdania nie brać sarkastycznie - naprawdę można się dobrze bawić ;)) Znów klimat jest najmocniejszą stroną, aczkolwiek wydaje mi się, że można byłoby troszkę z niego więcej wycisnąć + niektóre elementy wystroju są lekko zużyte, stąd ocena jest obniżona. Nie zmienia to faktu, że jest to dobre miejsce na zresetowanie się i spędzenie miło czasu :) Good job!

 • Escape room Trójkąt Bermudzki

  Trójkąt Bermudzki
  Łamacz Escape Rooms
  Złoty Stok

  Sztorm w pokoju?!?!

  05.02.2017 | data wizyty: 04.02.2017 0 0

  Co tu dużo mówić - jest to pokój, którego się nie zapomina. I nie ze względu na zagadki, które są liniowe, logiczne i pasujące do jego nazwy, ale pokój wygrywa po prostu klimatem i tym, co się zadzieje, kiedy zupełnie się tego nie spodziewacie... Pomysł i wykonanie niesamowite, a dalsza koncepcja jeszcze lepsza! Jak dla mnie pokój nie jest trudny, natomiast nie przeszkadza to zupełnie w zabawie, a wręcz powoduje, że można się nim nacieszyć jak małe dzieci :)

  Czegoś takiego jeszcze nie widziałem i nie przeżyłem - przyjazd do Złotego Stoku był absolutnie tego wart, polecam w 100%!

 • Escape room Midnight Killer MK II

  Midnight Killer MK II
  Piwnica Quest
  Wrocław

  Bezbłędny i obłędny!!

  01.02.2017 | data wizyty: 01.02.2017 0 0

  Pierwsza wersja Midnight Killera bardzo mocno zapadła nam w pamięć z prostego względu - był to pokój, który po prostu odstawał poziomem od wszystkich innych. Mając to na uwadze mieliśmy bardzo duże oczekiwania co do drugiej wersji i zastanawialiśmy się co nas może zaskoczyć po ponad 60 pokojach na koncie.

  Na wstępie warto wspomnieć, że wersja 2 jest zupełnie inna niż wersja 1, co jest istotne - nie nudziliśmy się,nie było podobnych zagadek i analogii. Ciesze się, że mogę to napisać - nasze oczekiwania zostały spełnione w każdym aspekcie, a właściciele pokazali, że są po prostu absolutną czołówką w Polsce. Idąc od początku, gdzie trzeba wykazać się dobrą komunikacją, przez zagadki manualne i super dobrane i zgrane efekty dźwiękowe, po zakończenie, które spełniło moje małe marzenie - zawsze chciałem zaliczyć to coś przed wyjściem z pokoju, nie mogę napisać szczegółów, ale atrakcja jest zapewniona po rozwiązaniu zagadek :) Genialne jest to, że łamigłówek nie da się obejść - trzeba rozwiązać absolutnie wszystko, żeby móc się wydostać, co ukraca próby pójścia na skróty. Tym większe brawa dla właścicieli, bo technicznie to rozwiązania nie jest proste. Rzadko się zdarza, kiedy nasza ekipa rozkładająca każdy pokój na części pierwsze nie miała uwag - tym razem mieliśmy tylko jedną - CHAPEAU BAS!

  Właściciele stanowią klasę samą dla siebie, jeśli chodzi o kontakt z klientem, wprowadzenie do pokoju i zaangażowanie przed i po. To była nasza 5 wizyta i za każdym razem pozostawiacie po sobie świetne wrażenie, zawsze z niecierpliwością czekamy na możliwość powrotu do Was!

  Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Midnight Killer 2 jest w chwili obecnej najlepszym pokojem we Wrocławiu :-)

 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Trap Jungle
  Wrocław

  Horror przygodowy

  04.01.2017 | data wizyty: 11.12.2016 0 0

  Przed samym wejściem do pokoju usłyszeliśmy do właścicieli, że jest to horror przygodowy. Nie do końca wiedzieliśmy co mieli na myśli, ale sami tego doświadczyliśmy :-) OK, jest kilka momentów, kiedy rzeczywiście można się przestraszyć, ale po jakimś czasie to schodzi na dalszy plan i klimat z zagadkami pochłaniają do reszty. Co cieszy - pokój jest logiczny, poukładany, widać duży wkład gospodarzy w detale i samą aranżację - takie rzeczy nasza grupa docenia! Co więcej, widać było po właścicielach jak bardzo im zależy, żebyśmy byli zadowoleni z zabawy i w pełni im się to udało.

  Lubimy do Was wracać i z pewnością tu wrócimy :-) Wygłaszczcie od nas rosyjskiego!

 • Escape room Psychoroom

  Psychoroom
  Psychoroom Wrocław
  Wrocław

  Solidny pokój!

  01.12.2016 | data wizyty: 20.11.2016 0 0

  Trochę nam zajęło, zanim odwiedziliśmy Psychoroom, ale jedno jest pewne - lepiej późno niż wcale, bo bawiliśmy się bardzo dobrze! Trzeba podkreślić, że w pokoju odnajdą się osoby spostrzegawcze i lubiące szperać, na to nacisk położyli właściciele. Same zagadki są proste i skonstruowane tak, że trzeba wszystko rozwiązać, inaczej się nie wyjdzie, za to olbrzymi plus. Gra sprawiła dużą frajdę, było płynnie, byliśmy w czwórkę i nikt sobie nie przeszkadzał. Byliśmy też z debiutantką, której również się podobało i myślę, że jest to pokój dla grup początkujących, ale i doświadczeni znajdą małe niuanse, które umilą im czas :-)

  Pani z obsługi bardzo sympatyczna, bardzo szczerze i otwarcie z nami rozmawiała przed wejściem do pokoju, tak trzymać!

 • Escape room Cela śmierci

  Cela śmierci
  Trapped
  Wrocław

  O to właśnie chodzi!

  01.11.2016 | data wizyty: 26.10.2016 0 0

  Trapped przyzwyczaiło nas do wysokich standardów i z olbrzymimi nadziejami udaliśmy się do Celi Śmierci. Nasze nadzieje zostały w pełni podtrzymane poziomem pokoju! Świetnie skonstruowany, z elementami współpracy, z bardzo sensownymi zagadkami, z mechanizmami, jest duża płynność zabawy - wszystko to, czego uczestnicy tego typu rozrywki szukają! Jedyny minus, który nie jest minusem - czemu to się już skończyło? :-)

  Dobrze było wrócić do Trapped i ten pokój jest potwierdzeniem, że jak ktoś chce i wkłada w to serce, to da się stworzyć coś naprawdę fajnego - wielkie brawa Panowie i do zobaczenia w kolejnych pokojach :-)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM