O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Bartosz

Bartosz M.

 

66 recenzji | 21. miejsce w Polsce

Obserwując użytkownika zawsze będziesz na bieżąco z jego opiniami na temat odwiedzonych pokoi.
Wybierając osoby o podobnym guście zapewnisz sobie najlepszy wybór pokoi!

Zaloguj się
 • Escape room Czarny motylek

  Czarny motylek
  Trap Jungle
  Wrocław

  Horror przygodowy

  04.01.2017 | data wizyty: 11.12.2016 0 0

  Przed samym wejściem do pokoju usłyszeliśmy do właścicieli, że jest to horror przygodowy. Nie do końca wiedzieliśmy co mieli na myśli, ale sami tego doświadczyliśmy :-) OK, jest kilka momentów, kiedy rzeczywiście można się przestraszyć, ale po jakimś czasie to schodzi na dalszy plan i klimat z zagadkami pochłaniają do reszty. Co cieszy - pokój jest logiczny, poukładany, widać duży wkład gospodarzy w detale i samą aranżację - takie rzeczy nasza grupa docenia! Co więcej, widać było po właścicielach jak bardzo im zależy, żebyśmy byli zadowoleni z zabawy i w pełni im się to udało.

  Lubimy do Was wracać i z pewnością tu wrócimy :-) Wygłaszczcie od nas rosyjskiego!

 • Escape room Psychoroom

  Psychoroom
  Psychoroom Wrocław
  Wrocław

  Solidny pokój!

  01.12.2016 | data wizyty: 20.11.2016 0 0

  Trochę nam zajęło, zanim odwiedziliśmy Psychoroom, ale jedno jest pewne - lepiej późno niż wcale, bo bawiliśmy się bardzo dobrze! Trzeba podkreślić, że w pokoju odnajdą się osoby spostrzegawcze i lubiące szperać, na to nacisk położyli właściciele. Same zagadki są proste i skonstruowane tak, że trzeba wszystko rozwiązać, inaczej się nie wyjdzie, za to olbrzymi plus. Gra sprawiła dużą frajdę, było płynnie, byliśmy w czwórkę i nikt sobie nie przeszkadzał. Byliśmy też z debiutantką, której również się podobało i myślę, że jest to pokój dla grup początkujących, ale i doświadczeni znajdą małe niuanse, które umilą im czas :-)

  Pani z obsługi bardzo sympatyczna, bardzo szczerze i otwarcie z nami rozmawiała przed wejściem do pokoju, tak trzymać!

 • Escape room Cela śmierci

  Cela śmierci
  Trapped
  Wrocław

  O to właśnie chodzi!

  01.11.2016 | data wizyty: 26.10.2016 0 0

  Trapped przyzwyczaiło nas do wysokich standardów i z olbrzymimi nadziejami udaliśmy się do Celi Śmierci. Nasze nadzieje zostały w pełni podtrzymane poziomem pokoju! Świetnie skonstruowany, z elementami współpracy, z bardzo sensownymi zagadkami, z mechanizmami, jest duża płynność zabawy - wszystko to, czego uczestnicy tego typu rozrywki szukają! Jedyny minus, który nie jest minusem - czemu to się już skończyło? :-)

  Dobrze było wrócić do Trapped i ten pokój jest potwierdzeniem, że jak ktoś chce i wkłada w to serce, to da się stworzyć coś naprawdę fajnego - wielkie brawa Panowie i do zobaczenia w kolejnych pokojach :-)

 • Escape room Egipt

  Egipt
  Escape Room Katowice
  Katowice

  Solidny pokój!

  01.11.2016 | data wizyty: 22.10.2016 0 0

  Bardzo przyzwoity pokój, niczego mu nie można odmówić - klimat jest zachowany, liniowość nie przeszkadza, koncepcyjnie też dobrze poukładany. Udało nam się uciec w dwie osoby z zapasem czasowym, ale myślę, że 3-4 osoby to optymalny wybór. Obniżam ogólną satysfakcję za jedną książkę, która zgodnie z wprowadzaniem gospodarza miała się wyróżniać na tle innych i tak też dla nas było, tylko to nie była ta ;-)))) Na szczęście nie wpłynęło to zupełnie na przebieg rozgrywki, a o pomyłce dowiedzieliśmy się post factum. Delikatnie obniżam ocenę też za obsługę - pan z obsługi był przesympatyczny, ale widać było po nim trudy długiego dnia (byliśmy ostatnią ekipą na 21:30) i sprzątając inny pokój nie zauważył, że... wyszliśmy :-)

  Pozdrawiamy i do zobaczenia!

 • Escape room Tajemnica Riese 1945r.

  Tajemnica Riese 1945r.
  Folwark Szyfrów
  Ławica

  Ech...

  01.11.2016 | data wizyty: 15.10.2016 0 0

  Zacznijmy od tego, że weszliśmy do pokoju za połowę ceny w ramach zniżki za wyjście z Zarazy - bardzo miła niespodzianka od strony właścicieli. Jeśli chodzi o klimat, to znów Folwark Szyfrów podparł się prawdziwą historią związaną z miejscem, co potęguje tylko wrażenia zastane w środku.

  Niestety, tej rozgrywki do udanej nie mogę zapisać i mam olbrzymie poczucie zawodu. Owszem, na pierwszej zagadce straciliśmy dużo czasu, na własne życzenie, potem było już coraz gorzej. Pomieszczenie było sporych rozmiarów, wydawało się, że jest dużo rzeczy, które można od razu zrobić, natomiast znów kluczowa okazała się jedna. I okej, można mówić o gapiostwie z naszej strony, natomiast w tym momencie poprosiliśmy o podpowiedź i jej nie dostaliśmy, słysząc od właścicieli "co do zasady nie udzielamy podpowiedzi w tym pokoju". Patrząc na komentarze poprzedników nie jest to zgodne z prawdą, a jeżeli rzeczywiście coś się zmieniło - warto byłoby poinformować przed rozpoczęciem rozgrywki, a nie w trakcie. Ponadto, jeśli siedzę ostatnie 15 minut na podłodze i nie wiem co kompletnie mam zrobić, moi towarzysze miotają się bez krzty pomysłu (a są to osoby też doświadczone), to czemu nie chcecie ułatwić zabawy? Chyba chodzi o to, żebyśmy się dobrze bawili, a nie patrzyli w podłogę przez 1/4 gry? Czarę goryczy dopełniła kłódka, nad którą pochyliliśmy się przez ostatnie 10 minut, po czym okazało się, że jednak nie uczestniczy w zabawie...

  Szkoda, naprawdę szkoda, że tak się stało, bo pokój ma potencjał, ale moim zdaniem zepsuliście całą zabawę.

 • Escape room Zaraza rok 1606 Epidemia Dżumy

  Zaraza rok 1606 Epidemia Dżumy
  Folwark Szyfrów
  Ławica

  Kawałek historii zamkniętej w pokoju

  01.11.2016 | data wizyty: 15.10.2016 0 0

  Rzadko się to zdarza, żeby prawdziwa historia była podłożem escape roomu - tak to ma miejsce w Zarazie - wprowadzenie i opowiedzenie robi jej niesamowite wrażenie, co na samym wstępie zapewnia duży plus za oryginalność. Sam pokój, choć niewielkich rozmiarów, jest bardzo wymagający ze względu na mnogość elementów środku i ciężko znaleźć punkt zaczepienia. Potem brnęliśmy naprzód i emocji było co niemiara, bo wydostaliśmy się dosłownie kilka sekund przed upływem czasu. Może byłoby inaczej, gdyby nie jedna rzecz, która nie zadziałała (a powinna) i konsultując z gospodarzami próbowaliśmy uruchomić, przez co straciliśmy co najmniej 10 minut. Z drugiej strony gdyby tak się nie stało, może sama końcówka nie byłaby taka emocjonująca? Przyjmijmy, że zadziałało to na korzyść przebiegu rozgrywki, stąd obniżam ogólną satysfakcję o połówkę.

  Byliśmy 3 ekipą, której udało się uciec z tego miejsca i w nagrodę dostaliśmy zniżkę 50% do Riese, za co bardzo dziękujemy.

  Podsumowując - pokój jest bardzo wymagający, oparty na prawdziwej historii, przez co klimat jest niepodważalny. Pytanie - czy jeśli rzeczywiście tak mało ekip wychodzi, to czy warto tak trudny pokój utrzymywać? Do rozważenia :-)

 • Escape room Orient Express

  Orient Express
  Loft Rooms
  Kłodzko

  Standard lepszy niż PKP ;)

  01.11.2016 | data wizyty: 15.10.2016 0 0

  Jeżeli ktoś miał wątpliwości, czy można stworzyć klimat pociągu w pokoju - tak, można :-) Pokój jest dobrze skonstruowany, im dalej, tym więcej radości przynosi. Ponadto pomysłodawcy zapewnili nieliniowość, która powoduje kilka opcji, w naszym przypadku wpłynęło to na korzyść ;-) Warto być uważnym, bo w środku jest kilka rozpraszaczy, ale nie traktowałbym tego w kategorii uchybień.

  Jak bardzo chciałbym wystawić najwyższą ocenę, to niestety muszę połówkę obniżyć - jedna zagadka, mimo, że dobrze przez nas wykonana, po prostu nie zadziałała. Wiemy, że właściciele będą się nią zajmować, także kolejne grupy nie powinny napotkać problemu. Jak zwykle nam się różne cuda przytrafiają :-)

  Dziękujemy gospodarzom za miłą atmosferę, dobrą pogawędkę i pozytywną reakcję na nasze uwagi. Do zobaczenia!

 • Escape room Space Quest

  Space Quest
  Space Quest
  Wrocław

  Inny niż wszystkie!

  01.11.2016 | data wizyty: 13.10.2016 0 0

  Powtórzę to co poprzednicy - pokój jest inny - esencją nie jest ucieczka, ale naprawienie statku kosmicznego. Jest system pokładowy, są gwiazdy, są komponenty statku - jest co robić :-) Wbrew pozorom zagadki są proste, nie należy mocno kombinować, a zabawa stanie się przednia. Jest jedna rzecz, na którą zwróciliśmy po zakończeniu zabawy - pewnych rzeczy nie należy wyjmować i zbierać w jednym miejscu, bo jest istotne ich położenie i skąd one są. Zaproponowaliśmy obrysowanie kontur znalezionych rzeczy, coby nadgorliwcy jak my nie mieli potem zagwozdki skąd co było brane :-) Pokój jest nieliniowy, także i 4 osoby będą miały co robić.

  Podsumowując - duży plus za inną koncepcję ER, a pokój polecałbym początkującym, choć i doświadczeni znajdą coś dla siebie.

 • Escape room Świat to za mało

  Świat to za mało
  Quest Hunt
  Warszawa

  007 zgłoś się?

  01.11.2016 | data wizyty: 08.09.2016 0 0

  Dobry pomysł na pokój i interesujące wykonanie, zagadki były mocno angażujące i trzeba było się wysilić :-) Byliśmy w 5 osób i wydaje mi się, że optymalnie pójść w cztery osoby - pokój jest nieliniowy, ale i tak może być odrobinę za ciasno. Ogólna satysfakcja jest obniżona ze względu na zauważalne zużycie pokoju - może czas na odnowienie i odświeżenie?
  Podsumowując - dobry, solidny pokój - na 5 osób tylko ja miałem doświadczenie i poradziliśmy sobie z dobrym czasem, więc polecałbym grupom średniozaawansowanym.

 • Escape room Wrota Czasu - Egipt

  Wrota Czasu - Egipt
  TickTack
  Gliwice

  Prawdziwa podróż w czasie!

  01.11.2016 | data wizyty: 03.09.2016 0 0

  Na samym wstępie dziękujemy gospodarzom za zgodę na późną zabawę i umówienie się telefoniczne! Wprowadzenie do pokoju było jednym z najciekawszych jak do tej pory i rzeczywiście można poczuć się jak w podróży w czasie :-) Początek był OK, ale potem było już naprawdę świetnie - maksymalne wykorzystana przestrzeń, nieprzeciętne zagadki, mechanizmy robiły kapitalne wrażenie, można było poczuć się jak w przygodowym filmie lub po prostu jak w starożytnym Egipcie :-) Co ciekawe - wiedza historyczna może się przydać przy rozwiązaniu niektórych zagadek, ale jej brak tego nie wyklucza - wtedy przyda się odrobina logiki... ;-)

  Dziękujemy obsłudze za zaangażowanie i błysk w oku - jesteśmy ciekawi co u Was kryje się w następnych pokojach - do zobaczenia!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7
Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM