Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Twierdza Tajemnic

Twierdza Tajemnic

338 opinii | Polska: 106. miejsce

Witamy, nasza wizja na escape room to przede wszystkim przeniesienie Was w świat wielkiej przygody, połączenie ciekawej fabuły, logicznych zagadek i... [więcej]

2 pokoje

1 oddział

Opis firmy

Witamy,
nasza wizja na escape room to przede wszystkim przeniesienie Was w świat wielkiej przygody, połączenie ciekawej fabuły, logicznych zagadek i wystroju pokoju. Chcemy zaoferować Wam wcielenie się w rolę podobną do filmowych bohaterów i przeżycia niezapomnianych chwil w realistycznej zabawie. Odwiedzając nasze pokoje możecie liczyć na logiczne i oryginalne zadania oraz na realistyczny wystrój dopasowany i zgodny z tematem pokoju.
W pokoju "Tajemnice Templariuszy" napotkacie na wyróżniające ten pokój same ręcznie wykonane mechanizmy odpowiadające epoce średniowiecza, spotkacie się także z autorskimi zagadkami dostosowanymi i przypominającymi czasy wielkiego Zakonu Templariuszy. Wprowadziliśmy tutaj także nowy sposób rozpoczęcia zabawy, który od samego początku pozwala Wam wczuć się w rolę wielkiego odkrywcy i przenieść do innego świata -:)
Możesz nas odwiedzić w grupie z przyjaciółmi i znajomymi lub z całą rodziną - nasze pokoje posiadają wersje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Zapraszamy serdecznie,
Kasia i Jarek z Twierdzy Tajemnic

Adres oddziału Poznań

Poznań

Ul. Feliksa Nowowiejskiego 50
61-734 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Poznań

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Poznań

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM