Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Twierdza Tajemnic

Twierdza Tajemnic

Witamy, nasza wizja na escape room to przede wszystkim przeniesienie Was w świat wielkiej przygody, połączenie ciekawej fabuły, logicznych zagadek i... [więcej]

2 pokoje

1 oddział

Opis firmy

Witamy,
nasza wizja na escape room to przede wszystkim przeniesienie Was w świat wielkiej przygody, połączenie ciekawej fabuły, logicznych zagadek i wystroju pokoju. Chcemy zaoferować Wam wcielenie się w rolę podobną do filmowych bohaterów i przeżycia niezapomnianych chwil w realistycznej zabawie. Odwiedzając nasze pokoje możecie liczyć na logiczne i oryginalne zadania oraz na realistyczny wystrój dopasowany i zgodny z tematem pokoju.
W pokoju "Tajemnice Templariuszy" napotkacie na wyróżniające ten pokój same ręcznie wykonane mechanizmy odpowiadające epoce średniowiecza, spotkacie się także z autorskimi zagadkami dostosowanymi i przypominającymi czasy wielkiego Zakonu Templariuszy. Wprowadziliśmy tutaj także nowy sposób rozpoczęcia zabawy, który od samego początku pozwala Wam wczuć się w rolę wielkiego odkrywcy i przenieść do innego świata -:)
Możesz nas odwiedzić w grupie z przyjaciółmi i znajomymi lub z całą rodziną - nasze pokoje posiadają wersje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Zapraszamy serdecznie,
Kasia i Jarek z Twierdzy Tajemnic

Adres oddziału Poznań

Poznań

Ul. Feliksa Nowowiejskiego 50
61-734 Poznań

Pokoje dostępne w oddziale Poznań

Pokoje w przygotowaniu w oddziale Poznań

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM