Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Wehikuł Czasu
Partner lockme

Wehikuł Czasu

Toruń | Kujawsko-pomorskie | Spaced-out

9.8/10
Toruń: 1. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 19. miejsce | Polska: 72. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 75 minut
 • Przygodowy

Weź udział w tajnej misji!

W kierunku Ziemi zbliża się wielka asteroida, zagrażająca życiu na naszej planecie. Pomóż nam uratować świat przed zagładą! Nasze centrum badawcze jest w trakcie budowania specjalnego lasera, dzięki któremu zestrzelimy asteroidę i uratujemy świat, brakuje nam jednak kilku elementów potrzebnych, aby wszystko zadziałało prawidłowo. Sęk w tym, że te elementy nie istnieją w dzisiejszych czasach...

Czy uda Ci się uruchomić wehikuł czasu i wyruszyć w podróż w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy? Los świata jest w Twoich rękach, czy podejmiesz to wyzwanie?

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Dane właściciela
TORTUGA Magdalena Gasewicz
Lelewela, 18/21
87-100 Toruń
NIP: 8792402711

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 95 opinii o tym pokoju

9.8/10

Toruń: 1. miejsce
Polska: 72. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.6/10

0

9

65

20

1

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Paulina (Escape Hunters Szczecin)

  Paulina (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 41 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Prawdziwa podróż w czasie

  17.05.2018 | data wizyty: 16.05.2018

  Pokój był dla nas prawdziwym zaskoczeniem. A sama podróż wehikułem prawdziwą przygodą.
  Zagadki logiczne, przyjemne a pokój bardzo grywalny.

 • Krzysztof Z.

  Krzysztof Z.

  Liczba recenzji: 75 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Zagubieni w czasie

  25.05.2018 | data wizyty: 28.04.2018

  Klimat:

  Astronom musi użyć wehikułu czasu, aby skombinować rozrzucone po epokach komponenty ogromnego lasera, który jest jedynym remedium na gigantyczną asteroidę, mknącą w kierunku Ziemi... Jasny gwint, jakby jeszcze dorzucić tutaj transformersy, gigantycznego smoka oraz Arnolda Schwarzeneggera, to mielibyśmy przepis na najlepszy film akcji wszechczasów! Na razie musimy się zadowolić wspaniale zrobionym escape roomem.

  Pomieszczenie naszego bohatera jest urządzone wyjątkowo minimalistycznie - wolna przestrzeń aż bije po oczach i nawet świetne, humorystyczne obrazki na ścianach nie mogą sprawić... Ej, moment, czy tam w rogu stoi tytułowe urządzenie? Czy można do niego wejść? Czy można go...URUCHOMIĆ?! Dobra, spoilerować nie zamierzam, ale powiedzmy, że z jakiegoś powodu uważam ten tytuł za jeden z najlepszych w kraju;)

  Zagadki:

  Stopniowanie trudności zostało tu wykonane w sposób mistrzowski. Pierwsze łamigłówki przechodziliśmy błyskawicznie, pusząc się z dumy, jacy to jesteśmy cwani. Potem nieco zwolniliśmy, nadal będąc pewni siebie. Jedną z ostatnich łamigłówek rozwiązywaliśmy całą czwórką przez dobry kwadrans, mając ochotę przyjąć pozycję embrionalną i płakać z bezsilności. Ok, może troszkę tę zagadkę sobie sami utrudniliśmy, a ja dokonuję małej dramatyzacji wydarzeń - w każdym razie z pokoju udało się wyjść bez podpowiedzi, a wszystkie wyzwania były świetne i dostarczały wiele radości. W Toruniu byliśmy po raz pierwszy, więc dodatkowym plusem dla nas było kilka smaczków, ciekawie nawiązujących do miasta i jego kultury. Fajnie się tak dokształcać przy ucieczkach!

  Wrażenia:

  Uwielbiamy pamiątkowe fotografie i zwykle wynosimy do nich, co tylko można, by mieć potem, co wspominać. Jakie też rozczarowanie przeżyliśmy, kiedy się dowiedzieliśmy, że do foty nic nie można zabrać z pokoju… Kolega, który zdążył się tak już opatulić w przeróżne gadżety, że musiał bokiem przechodzić przez drzwi, wyglądał po tej informacji, jakby go dementor pocałował. Żal człowieka, ale cóż... perfekcyjnie rozumiemy chęć Twórców do zachowania sekretów wnętrza:)

  Ogólnie:

  Wehikuł Czasu jest jednym z najlepszych pokojów, w jakim byłem. Genialny koncept, pierwszorzędne zagadki, przemiła obsługa, zdecydowanie wchodzi do mojego top 10. Pozycja obowiązkowa dla ludzi odwiedzających Toruń!

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 125 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  #80

  23.03.2018 | data wizyty: 20.03.2018

  Fabuła zaczyna się [spoiler] a zadaniem graczy jest w ciągu 75 minut zdobyć [spoiler]. Koncept jest świetny, realizacja również. Rzadko też spotyka się taką konsekwencję firm escapowych jeśli chodzi o spójność tematyczną oferowanych pokoi (to taki spin-off „Pokoju astronoma”). Escape jest ogromny! Chyba największy metrażowo w jakim dotąd graliśmy, a przestrzeni spokojnie starczyłoby na stworzenie 2-3 oddzielnych pokoi. Chociaż tak w sumie jest, bo wehikułem czasu odkrywamy i różne miejsca, i różne zagadki. Wszystko jest jednak fajnie spięte w jedną całość, tworząc całościowo bardzo grywalny pokój. Pomimo że z niego nie skorzystaliśmy, to na uwagę zasługuje też całkowicie odmienny sposób podpowiedzi, jakiego nie spotkaliśmy dotąd w żadnym ER. Plus, zaraźliwy entuzjazm Mistrzyni Gry i właścicielki w jednej osobie, z którą można by spędzić kolejną godzinę na rozmowach o ER! Jest bardzo dobrze :]

 • king_kahuka

  king_kahuka

  Liczba recenzji: 22 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przestrzenny, różnorodny pokój

  07.04.2018 | data wizyty: 07.04.2018

  Pokój i jego rozwinięcia zaskoczył nas przestronnością. Rekwizytów jednak nie ma w dużym nadmiarze. Klimat został zachowany i wystrój jest adekwatny do tematyki. Zagadki różnorodne i logiczne, wszystko jest na wyciągnięcie ręki, jeśli oczywiście dobrze się poszuka i pokombinuje. We 3 osoby czuliśmy się usatysfakcjonowani, każdy coś rozwiązał i przyczynił się do sukcesu. Super zabawa, 75min to aż nadto czasu dla doświadczonej ekipy, nam wystarczyło ok. 40+min. Obsługa oczywiście bez zarzutów.

 • Aleksandra O. 4

  Aleksandra O. 4

  Liczba recenzji: 16 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Wehikuł dobrej zabawy :)

  19.02.2018 | data wizyty: 18.02.2018

  Oj, jest co robić przez cały czas! Był to nasz czternasty pokój a pierwszy w Toruniu więc nie wiem jak jest w innych, ale TEN na pewno trzeba odwiedzić w tym mieście! Świetne zagadki, ciekawe rozwiązania, nietypowy sposób komunikacji z mistrzem gry! Wszystko nam się podobało! Na pewno odwiedzimy drugi pokój tej firmy :) polecamy!

 • Magdalena D. 2

  Magdalena D. 2

  Liczba recenzji: 27 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Wehikuł Czasu

  15.01.2018 | data wizyty: 13.01.2018

  Niesamowity wystrój i świetna historia :D Wyszłyśmy z koleżanką po godzinie bez podpowiedzi i bawiłyśmy na prawdę fantastycznie. Bardzo polecam!

 • samsara

  samsara

  Liczba recenzji: 16 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Świetne zagadki!

  08.02.2018 | data wizyty: 28.01.2018

  Bardzo fajny pokój, mnóstwo niebanalnych zagadek i rozwiązań, których nie widziałam jeszcze nigdy wcześniej - to zawsze cieszy najbardziej :) Zagadki dobrze przygotowane i logiczne. To był fantastyczny czas.

  Do tego wspaniała właścicielka - pasjonatka! Ocenam na mocne 10 ;-)

 • rahn niejasny

  rahn niejasny

  Liczba recenzji: 13 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Prawdziwy wechikuł

  29.12.2017 | data wizyty: 29.12.2017

  Bardzo ciekawy i klimatyczny pokój. Ciekawe pomysły i zagadki. Świetna realizacja.

 • kasia.dz.97

  kasia.dz.97

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  10/10!!

  03.06.2018 | data wizyty: 02.06.2018

  Uważamy, że jest to jeden z lepszych pokoi w których byliśmy. Pokoje bardzo klimatyczne oraz ciekawe. Pomysły i zagadki były dobrze dobrane, dzięki nim mogliśmy przenieść się w prawdziwą podróż wehikułem czasu .
  Chyba największym plusem tego escape roomu są właściciele, dzięki którym jesteśmy jeszcze bardziej ciekawi innych pokoi !
  Gorąco polecamy ! :)

 • Miriam K. 1

  Miriam K. 1

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Rewelacja!!

  04.05.2018 | data wizyty: 03.05.2018

  Świetny pokoj, bardzo pomysłowe zagadki wymagające logicznego myślenia. Super fabuła i pomysł z wehikułem czasu. Żadnych dziwnych czy "wątpliwych" mechanizmów ani problemów technicznych, wszystko dopracowane na tip top. Polecam bardzo gorąco

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM