Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Anatomia zła
Partner lockme

Anatomia zła

Toruń | Kujawsko-pomorskie | Can U Escape?

9.8/10
Toruń: 3. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 23. miejsce | Polska: 128. miejsce

 • 2-5 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Thriller

To był zwyczajny spacer. Od jakiegoś czasu zaczęliście jednak podejrzewać, że ktoś was śledzi. Przyspieszyliście kroku. W oddali zobaczyliście kilka postaci, były coraz bliżej Was... To wszystko co zapamiętacie... Obudziliście się w celi... Otumanieni... Zmarznięci... Usłyszeliście tylko fragmenty rozmowy: " Idealni dawcy, młodzi, zdrowi, zarobimy na nich świetny hajs..."

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Cennik

2 osoby - 89zł
3-5 osób - 119zł

Godziny otwarcia

11:30-20:30 (ostatnie wejście)

Dane właściciela
Fabryka Ucieczek Sp. z o.o.
Podmurna 101/3
87-100 Toruń
NIP: 9562319220
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 60 opinii o tym pokoju

9.8/10

Toruń: 3. miejsce
Polska: 128. miejsce

Obsługa 9.5/10

Klimat 9.7/10

0

25

30

5

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 125 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  #106

  18.06.2018 | data wizyty: 17.06.2018

  Początek gry to ostra współpraca między graczami, co zawsze podnosi poziom emocji w escape roomie. Trzeba zaufać współgraczowi/współgraczom i zaakceptować fakt, że na pewne rzeczy nie mamy wpływu lub wpływ ten jest ograniczony okolicznościami. Dobre pierwsze wrażenie na szczęście nie rozmywa się w trakcie rozgrywki. Przeciwnie - im dalej, tym więcej zadań, tym większa ich różnorodność, a satysfakcja z gry wzrasta! Zróżnicowanie zagadek jest imponujące, co także należy docenić. Pokój przeszliśmy samodzielnie i bez zastojów, ale poziom trudności jest pewnie zależny i od poziomu zgrania, i od doświadczenia w ucieczkach, i od liczebności grupy. Jedna rzecz jest jednak bezdyskusyjna – spośród ER’s odwiedzonych przez nas w Toruniu, ten na pewno jest jednym z najlepszych!

 • Piotr B.

  Piotr B.

  Liczba recenzji: 85 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pokój bardzo fajnie nastawiony na współpracę

  26.12.2017 | data wizyty: 26.12.2017

  Jeden z najlepszych pokojów o tej tematyce i z pewnością jeden z najlepszych pokojów w Toruniu. Zagadek dużo i gęsto i z sensem. Pokój trzyma dobre tempo od początku do końca. Jest bardzo fajnie nastawiony na współpracę i co nam się szczególnie spodobało to, że konieczność współpracy nie jest tylko drobnym akcentem na początku zabawy, a jest wielokrotnie kluczem do wyjścia z pokoju. Duży plus za to. Świetna obsługa. Polecamy!

 • Selove

  Selove

  Liczba recenzji: 73 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  CO GODZINĘ SŁYCHAĆ KRZYK

  18.10.2017 | data wizyty: 14.10.2017

  Z Anatomią zła zmierzyliśmy się w miniony weekend w dwuosobowej grupie. Pokój wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie i stwierdzam, że należy do ścisłej czołówki w Toruniu. Mógłby też powalczyć z wieloma dobrymi pomieszczeniami z innych miast.

  Trafiamy w ręce handlarzy organów. Wypadałoby się zawinąć, zanim wrócą i nas poszatkują. „Zostaliście porwani, budzicie się i nic nie pamiętacie…” motyw stary jak świat, często spotykany również w escape roomach. Temat jest mocno eksploatowany, ale bardzo wdzięczny, więc również tutaj dobrze rozpoczyna naszą przygodę.

  Zagadki są dobrze wyważone. Większość jest złożona, ale prosta. Nie przypominam sobie, byśmy napotkali jakiś większy przestój, a jedyną podpowiedź otrzymaliśmy na własne życzenie i przez własną nieuwagę. Napotkamy na swojej drodze łamigłówki różnego typu. Spora część wymaga od nas kooperacji, co jest bardzo pozytywne, możemy wspólnie angażować się w ucieczkę. Wstęp gry bez komunikacji jest nie do przejścia, więc polecam dobrze się rozejrzeć i przekazać sobie wszystkie informacje.

  Wystrój jest bardzo przyzwoity. Bywają pokoje zbudowane z lepszych materiałów, natomiast nie jest źle. Znajdujemy elementy, które jednoznacznie kojarzą się nam z miejscem, w którym w rzeczywistości przebywamy. Wszystkie etapy są przemyślane i odpowiednio wyposażone.

  Klimat zbudowany przez twórców jest dobry, aczkolwiek według mnie można byłoby dodać szczyptę strachu. Czy to przez grę świateł, czy to przez odpowiednią muzykę w tle. Nie ma się jednak do czego przyczepić. Można się wczuć w rolę i czerpać frajdę z ucieczki.

  Podsumowując – Anatomia zła to jest z najbardziej spójnych i przemyślanych pokoi, w jakich byłem. Wszystko jest logiczne i powiązane ciągiem przyczynowo-skutkowym. Dzięki temu rozgrywka jest płynna, a w razie gdyby ktoś miał jakiś kłopoty, to uzyskamy podpowiedź na ekranie wewnątrz pokoju. Obsługa również jest bardzo miła. Zachęcam do gry!!!

  PLUSY

  + dużo kooperacji
  + super logiczne zagadki
  + płynna rozgrywka
  + prowadzący
  + klimat
  + ciekawe łamigłówki
  + przestronność

  MINUSY

  - dałbym mroczną muzyczkę xD
  - a tak serio - brak

 • Ania R.

  Ania R.

  Liczba recenzji: 27
  Wiarygodna opinia

  Przeżyliśmy!

  17.04.2018 | data wizyty: 13.10.2017

  To już nasza kolejna - trzecia - wizyta w Can U Escape. Ponownie się nie zawiedliśmy!

  Zagadki dosyć proste, choć jednocześnie niebanalne. Odnajdziemy tu zadania manualne, logiczne. Pokój nie wymaga, by gracze byli wytrawnymi szperaczami, co nas niezmiernie ucieszyło. Większy nacisk położono na wzajemną współpracę graczy, szczególnie w zakresie zagadek na spostrzegawczość.

  Obsługa niezmiennie rewelacyjna.

  Klimat adekwatny do tematyki pokoju - mroczny, ale jednak nieprzerażający, co również oceniamy na plus.

  Polecamy grupom początkującym, jak i doświadczonym :)

 • marta be.

  marta be.

  Liczba recenzji: 38
  Wiarygodna opinia

  Mów co widzisz :)

  13.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017

  Lubimy ekipę Can u escape ;) także przy pierwszej okazji wybraliśmy się do anatomii. Chociaż na początku nie mogliśmy się z masterem gry znaleźć ;p, to jak weszliśmy do pokoju to było super. Zagadki - mistrzostwo świata, komunikacja faktycznie jest ważna, bo jedna osoba widzi tylko ograniczona cześć pomieszczenia. Super mechanizmy, zróżnicowane zadania a ich logiczne powiązanie daje naprawdę możliwość płynnego przejścia przez cała grę. My szliśmy zbyt wolno w 1 części, w drugiej wymietlismy ;) i wyszliśmy we dwójkę przed upływem 60 minuty. Był to nasz pewnie ze 40 escape, a bawiliśmy się extra ;) polecamy wszystkim. Obsługa na medal, bardzo szczerze da się o rynku ER pogadać ;)

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 350 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Najlepszy ER w Toruniu

  04.07.2017 | data wizyty: 01.07.2017

  Odwiedziliśmy Anatomię Zła i oboje na ten moment uznaliśmy, że jest to najlepszy pokój w Toruniu. Współpraca tak dobrych dwóch firm zwiastowała świetny pokój i zabawę od samego początku. Ucieczka i uratowanie swoich cennych organów opiera się głównie na intensywnej komunikacji i współpracy przez cały czas trwania gry. Każda zagadka jest logiczna i można ją płynnie rozwiązać, co powoduje dużą spójność zadań i daje bardzo grywalny ER. Wystrój wpisuje się w ciekawą fabułę, a każda łamigłówka nawiązuje swoją treścią do scenariusza. Pokój jest prosty, a my bawiliśmy się w nim fantastycznie, więc spokojnie możemy polecić go każdej grupie na każdym poziomie. Właściciel z pasją podbił jeszcze dobre wrażenie, które zostaje po naszym pobycie w Toruniu. Z przyjemnością wrócimy do kolejnych projektów tych firm. Dziękujemy!

 • Heti

  Heti

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Up you go...

  11.08.2018 | data wizyty: 11.08.2018

  Genialny pokój. Masa oryginalnych i do tego klimatycznych zagadek. Na prawdę mało takich pokoi. Pomimo łatwego poziomu trudności jeden z najbardziej satysfakcjonujących i emocjonujących pokoi w jakich byłem. Zdecydowanie lepszy od Legendy Miecza. Polecam szczególnie dla 2 osób.

 • silwana2

  silwana2

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Fajny pokój z klimatem.

  15.04.2018 | data wizyty: 14.04.2018

  Pokój zdecydowanie godny polecenia. Dość łatwe zagadki, więc jest to idealny pokój dla początkujących. Wielki plus za klimat i bardzo miłą obsługę. :)

 • Karina W. 1

  Karina W. 1

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Super

  06.03.2018 | data wizyty: 04.03.2018

  To już mój drugi pokój w Can you Escape i znowu świetna zabawa. Byliśmy w pięcioosobowej ekipie i każdy musiał być zaangażowany, konieczna była współpraca co również jest ogromnym plusem.

 • Anna Prz.

  Anna Prz.

  Liczba recenzji: 38 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przygoda w Toruniu.

  05.03.2018 | data wizyty: 03.04.2017

  Mój pierwszy pokój poza Poznaniem :) Inny, ciekawy, a przede wszystkim na maksa nastawiony na współpracę. Byliśmy w dwuosobowej ekipie i szło nam na początku bardzo opornie :) Udało się troszkę później rozkręcić i uciec przed handlarzami organów. I mechanizmy i kłódki za co ogromny plus. Z większością zagadek spotkałam się po raz pierwszy. Są naprawdę nietuzinkowe i idealnie wpasowane w klimat całego pokoju. Pokój przygotowany na bardzo wysokim poziomie. Warto odwiedzić ;)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM