Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Anatomia zła
Partner lockme

Anatomia zła

Toruń | Kujawsko-pomorskie | Can U Escape?

9.9/10
Toruń: 2. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 20. miejsce | Polska: 106. miejsce

 • 2-5 osób
 • początkujący
 • 60 minut
 • Thriller

To był zwyczajny spacer. Od jakiegoś czasu zaczęliście jednak podejrzewać, że ktoś was śledzi. Przyspieszyliście kroku. W oddali zobaczyliście kilka postaci, były coraz bliżej Was... To wszystko co zapamiętacie... Obudziliście się w celi... Otumanieni... Zmarznięci... Usłyszeliście tylko fragmenty rozmowy: " Idealni dawcy, młodzi, zdrowi, zarobimy na nich świetny hajs..."

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Cennik

2 osoby - 89zł
3-5 osób - 119zł

Godziny otwarcia

11:30-20:30 (ostatnie wejście)

Dane właściciela
Fabryka Ucieczek Sp. z o.o.
Podmurna 101/3
87-100 Toruń
NIP: 9562319220
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 42 opinie o tym pokoju

9.9/10

Toruń: 2. miejsce
Polska: 106. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.8/10

0

15

26

1

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Piotr B.

  Piotr B.

  Liczba recenzji: 75 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Pokój bardzo fajnie nastawiony na współpracę

  26.12.2017 | data wizyty: 26.12.2017

  Jeden z najlepszych pokojów o tej tematyce i z pewnością jeden z najlepszych pokojów w Toruniu. Zagadek dużo i gęsto i z sensem. Pokój trzyma dobre tempo od początku do końca. Jest bardzo fajnie nastawiony na współpracę i co nam się szczególnie spodobało to, że konieczność współpracy nie jest tylko drobnym akcentem na początku zabawy, a jest wielokrotnie kluczem do wyjścia z pokoju. Duży plus za to. Świetna obsługa. Polecamy!

 • Selove

  Selove

  Liczba recenzji: 61 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  CO GODZINĘ SŁYCHAĆ KRZYK

  18.10.2017 | data wizyty: 14.10.2017

  Z Anatomią zła zmierzyliśmy się w miniony weekend w dwuosobowej grupie. Pokój wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie i stwierdzam, że należy do ścisłej czołówki w Toruniu. Mógłby też powalczyć z wieloma dobrymi pomieszczeniami z innych miast.

  Trafiamy w ręce handlarzy organów. Wypadałoby się zawinąć, zanim wrócą i nas poszatkują. „Zostaliście porwani, budzicie się i nic nie pamiętacie…” motyw stary jak świat, często spotykany również w escape roomach. Temat jest mocno eksploatowany, ale bardzo wdzięczny, więc również tutaj dobrze rozpoczyna naszą przygodę.

  Zagadki są dobrze wyważone. Większość jest złożona, ale prosta. Nie przypominam sobie, byśmy napotkali jakiś większy przestój, a jedyną podpowiedź otrzymaliśmy na własne życzenie i przez własną nieuwagę. Napotkamy na swojej drodze łamigłówki różnego typu. Spora część wymaga od nas kooperacji, co jest bardzo pozytywne, możemy wspólnie angażować się w ucieczkę. Wstęp gry bez komunikacji jest nie do przejścia, więc polecam dobrze się rozejrzeć i przekazać sobie wszystkie informacje.

  Wystrój jest bardzo przyzwoity. Bywają pokoje zbudowane z lepszych materiałów, natomiast nie jest źle. Znajdujemy elementy, które jednoznacznie kojarzą się nam z miejscem, w którym w rzeczywistości przebywamy. Wszystkie etapy są przemyślane i odpowiednio wyposażone.

  Klimat zbudowany przez twórców jest dobry, aczkolwiek według mnie można byłoby dodać szczyptę strachu. Czy to przez grę świateł, czy to przez odpowiednią muzykę w tle. Nie ma się jednak do czego przyczepić. Można się wczuć w rolę i czerpać frajdę z ucieczki.

  Podsumowując – Anatomia zła to jest z najbardziej spójnych i przemyślanych pokoi, w jakich byłem. Wszystko jest logiczne i powiązane ciągiem przyczynowo-skutkowym. Dzięki temu rozgrywka jest płynna, a w razie gdyby ktoś miał jakiś kłopoty, to uzyskamy podpowiedź na ekranie wewnątrz pokoju. Obsługa również jest bardzo miła. Zachęcam do gry!!!

  PLUSY

  + dużo kooperacji
  + super logiczne zagadki
  + płynna rozgrywka
  + prowadzący
  + klimat
  + ciekawe łamigłówki
  + przestronność

  MINUSY

  - dałbym mroczną muzyczkę xD
  - a tak serio - brak

 • marta be.

  marta be.

  Liczba recenzji: 39 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mów co widzisz :)

  13.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017

  Lubimy ekipę Can u escape ;) także przy pierwszej okazji wybraliśmy się do anatomii. Chociaż na początku nie mogliśmy się z masterem gry znaleźć ;p, to jak weszliśmy do pokoju to było super. Zagadki - mistrzostwo świata, komunikacja faktycznie jest ważna, bo jedna osoba widzi tylko ograniczona cześć pomieszczenia. Super mechanizmy, zróżnicowane zadania a ich logiczne powiązanie daje naprawdę możliwość płynnego przejścia przez cała grę. My szliśmy zbyt wolno w 1 części, w drugiej wymietlismy ;) i wyszliśmy we dwójkę przed upływem 60 minuty. Był to nasz pewnie ze 40 escape, a bawiliśmy się extra ;) polecamy wszystkim. Obsługa na medal, bardzo szczerze da się o rynku ER pogadać ;)

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 308 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Najlepszy ER w Toruniu

  04.07.2017 | data wizyty: 01.07.2017

  Odwiedziliśmy Anatomię Zła i oboje na ten moment uznaliśmy, że jest to najlepszy pokój w Toruniu. Współpraca tak dobrych dwóch firm zwiastowała świetny pokój i zabawę od samego początku. Ucieczka i uratowanie swoich cennych organów opiera się głównie na intensywnej komunikacji i współpracy przez cały czas trwania gry. Każda zagadka jest logiczna i można ją płynnie rozwiązać, co powoduje dużą spójność zadań i daje bardzo grywalny ER. Wystrój wpisuje się w ciekawą fabułę, a każda łamigłówka nawiązuje swoją treścią do scenariusza. Pokój jest prosty, a my bawiliśmy się w nim fantastycznie, więc spokojnie możemy polecić go każdej grupie na każdym poziomie. Właściciel z pasją podbił jeszcze dobre wrażenie, które zostaje po naszym pobycie w Toruniu. Z przyjemnością wrócimy do kolejnych projektów tych firm. Dziękujemy!

 • mirekskarbek

  mirekskarbek

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Super

  11.11.2017 | data wizyty: 28.10.2017

  Super

 • Anna Prz.

  Anna Prz.

  Liczba recenzji: 33 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Przygoda w Toruniu.

  05.03.2018 | data wizyty: 03.04.2017

  Mój pierwszy pokój poza Poznaniem :) Inny, ciekawy, a przede wszystkim na maksa nastawiony na współpracę. Byliśmy w dwuosobowej ekipie i szło nam na początku bardzo opornie :) Udało się troszkę później rozkręcić i uciec przed handlarzami organów. I mechanizmy i kłódki za co ogromny plus. Z większością zagadek spotkałam się po raz pierwszy. Są naprawdę nietuzinkowe i idealnie wpasowane w klimat całego pokoju. Pokój przygotowany na bardzo wysokim poziomie. Warto odwiedzić ;)

 • Karina W. 1

  Karina W. 1

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Super

  06.03.2018 | data wizyty: 04.03.2018

  To już mój drugi pokój w Can you Escape i znowu świetna zabawa. Byliśmy w pięcioosobowej ekipie i każdy musiał być zaangażowany, konieczna była współpraca co również jest ogromnym plusem.

 • Blizzi

  Blizzi

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bardzo klimatycznie.

  15.02.2018 | data wizyty: 10.02.2018

  Ten pokój wraz ze znajomymi wybraliśmy jako ten pierwszy. Nie mając doświadczenia zawitaliśmy w Anatomii zła. Na prawdę świetny klimat, zabawa przy współpracy kapitalna. Niestety dwie podpowiedzi było trzeba wykorzystać... Dzięki temu pozostało 20 sek - ale wyszliśmy :) Prowadzący jak i klimat + wystrój 10/10. Polecam!!!

 • Toprockowy J.

  Toprockowy J.

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Dreszczyk grozy

  13.11.2017 | data wizyty: 11.11.2017

  Do Anatomii Zła udaliśmy się razem z dziewczyną z zaprzyjaźnioną parą. Jako osoby nie będące z Torunia już na samym początku urzekło nas same położenie Can You Escape, który znajduje się na toruńskiej starówce. Na pewno jednym z plusów jest też to, że można zobaczyć jak tamtejsze kamienice wyglądają w środku. Do pokojów prowadziły kręte i strome schody, które również były dla nas atrakcją i dodawały klimatu.

  Prowadzący był bardzo sympatyczny. Opowiedział szybciutko co i jak i wprowadził nas do pokoju zorsiewając przy okazji całą dozę tejemniczości.

  Potem obudziliśmy się w celi... Otumanieni... Zmarznięci...

  Zagadki do rozwiązania były interesujące i zróżnicowane. Nie mieliśmy jakichś większych przestojów w czasie całej gry i udało się wyjść nawet 10 minut przed czasem.

  Pokój Anatomia Zła polecam przede wszystkim ze względu na klimat jaki w nim panuje. Bardzo dobrze wszystko się prezentuje i widać, że pokój jest jednym z nowszych.

  Dowiedzieliśmy się, że Can You Escape planuje w niedługim czasie otworzyć grę łączącą w sobie elementy escape roomu i horror housu. Czekamy z niecierpliwością, na pewno wpadniemy raz jeszcze :).

 • agnes.sen

  agnes.sen

  Liczba recenzji: 132 Profil FB

  Bez współpracy nie wyjdziesz!Tylko bez nerwów, proszę..:-)

  14.01.2018 | data wizyty: 13.01.2018

  Jak zwykle nie zawiedliśmy się. Bawiliśmy się wyśmienicie.
  Warto odwiedzić Toruń właśnie dla tego pokoju. Lubimy przede wszystkim to, że wszystko jest logiczne, bez wielu instrukcji do czytania, a zagadki są bardzo pomysłowe.
  Dla 2 osób jest zdecydowanie co rozbić, a współpraca graczy jest kluczem części zabawy.
  Bardzo dużo staranności dołożono do wystroju i klimatu.
  Naszym zdaniem, na ten moment, najlepszy pokój w Toruniu ale oczywiście wszystko zależy od tego, co kto lubi.
  Pozdrawiamy!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM