O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Valhalla
Partner lockme

Valhalla

Szczecin | Zachodniopomorskie | Room Jack Heroes

9.8/10
Szczecin: 7. miejsce | Zachodniopomorskie: 8. miejsce | Polska: 130. miejsce

 • 2-4 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Fantasy

Utknęliście w Limbo, świecie rozdartym między Valhallą - rajem nordyckich Bogów, i Midgardem, wymiarem ludzi. Jedyną szansą na wydostanie się z niego i przedarcia się do bram raju jest udowodnienie, że jesteście godni stanąć w szeregach zmarłych bohaterów. Czy uda Wam się stawić czoła wyzwaniom?

- pokój mocno zaawansowany technicznie,
- przyjazny każdej grupie dzięki nowatorskiemu, autorskiemu systemowi podpowiedzi

Adres
Cennik

2 osoby - 100 zł
3 osoby - 130 zł
4/5 osób - 140 zł

Dane właściciela
Room Jack Heroes - Emil Cychylik
UL. BOŚNIACKA, 6a
70-842 Szczecin
NIP: 9552404869
Regulamin

Poznaj 54 opinie o tym pokoju

9.8/10

Szczecin: 7. miejsce
Polska: 130. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.7/10

0

0

17

28

9

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Minion

  Liczba recenzji: 85 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Bardzo przyzwoity

  23.07.2017 | data wizyty: 17.07.2017 0 0

  Wchodząc do tego er czujemy jakbyśmy przenieśli się z czasie. Przypomina nam jakiś średniowieczny pokój zagubionego wieśniaka. Same zagadki są bardzo logiczne, co fajne trochę trudniejsze pomieszane z łatwymi. Tak naprawdę tylko ostatnia z nich sprawiła nam trochę więcej trudności - no ale to już kwestia interpretacji. Fajne zastosowanie zróżnicowanych mechanizmów sprawia, że nie mogliśmy się nudzić. Pokój ten nie jest może rewolucyjny ale bardzo solidnie wykonany i można go z czystym sumieniem polecić.
  Minusy
  - brak efektu wow
  Plusy
  - zróżnicowane zagadki
  - fajny klimat
  - podpowiedzi wyświetlane w bardzo ciekawym miejscu

 • Marta G. 10

  Liczba recenzji: 2 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Polecam Valhalle!

  05.04.2017 | data wizyty: 04.04.2017 2 0

  Dwie początkujące dziewczyny w Valhalli.. Bez podpowiedzi byłoby ciężko, ale zabawa była świetna:) Każdy bez względu na poziom doświadczenia spędzi miło czas w tym Escape roomie. Zagadki są ciekawe, a system podpowiedzi daje radę!

 • AgnieszKa

  Liczba recenzji: 255 Profil FB

  Nordyccy Bogowie wzywają

  18.06.2017 | data wizyty: 22.04.2017 0 0

  Klimat, zagadki – super wszystko powiązane z tematyką i scenariuszem pokoju. Własnoręcznie i pomysłowo wykonane zagadki to w naszej ocenie zawsze wielki plus dla każdego ER. Poziom trudności raczej średni – grupy początkujące też sobie poradzą same albo z niewielką pomocą charyzmatycznego Mistrza Gry. Jeszcze raz: piękne wykonanie wnętrza jest warte podkreślenia. Polecamy serdecznie – my bawiliśmy się świetnie.

 • Agnieszka M.

  Liczba recenzji: 17 Profil FB

  Pokój godny polecenia

  03.06.2017 | data wizyty: 03.06.2017 0 0

  Mimo, że wybraliśmy się w 5 osób i bywało ciasnawo, wszyscy bawili się przednio.

  Pokój bardzo dobrze przygotowany technicznie, zagadki nie szablonowe i ciekawe, system podpowiedzi wpasowujący się w klimat. Nie mam się do czego przyczepić :) Poziom trudności, jak dla mnie, mógłby być większy, jednak dla większości grup niezależnie od zaawansowania powinien być odpowiedni.

  Jest to mój drugi esc room tej firmy i na pewno będę regularnym klientem w miarę otwierania kolejnych pokoi u nich ;)

 • Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 245 Profil FB

  Kraina wiecznego szczęścia

  26.03.2017 | data wizyty: 24.03.2017 0 0

  Valhalla otworzyła nasze marcowe, Szczecińskie ucieczki. Prosto z drogi przyciągnęła nas ciekawą tematyką nordyckiej mitologii, która może być kopalnią pomysłów na interesujące rozwiązania. Tak jest i tutaj. Zbudowany klimat i dopracowany wystrój współgrają z wysokim poziomem, różnorodnych zagadek. Pokój jest pełen magii i ciekawych rozwiązań. Innowacyjny system podpowiedzi jest ostatnim elementem dopełniającym spójność całego przedsięwzięcia. Czuć, że właściciele mieli pomysł na ten pokój i konsekwentnie go zrealizowali. W pełni profesjonalne podejścia do uciekinierów. Warto odwiedzić i spróbować dostać się do nordyckiego raju.

 • Żaneta W. 1

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Nordyckie przypowieści

  08.05.2017 0 0

  Ciekawy pokój o niespotykanej tematyce nawiązującej do mitologii skandynawskiej. Ładny i schludny wystrój, miła i czujna obsługa, genialny system podpowiedzi, ciekawe zagadki i wszystko to składa się w ciekawy, solidny EscapeRoom. Polecam!

 • Beata O. 1

  Liczba recenzji: 9 Profil FB

  Escaperoomowy raj!

  07.05.2017 0 0

  Mimo, że escaperoom położony daleko od centrum naprawdę warto wybrać się ze swoją drużyną wojów! Ciekawe zagadki , bardzo dobre połączenie elektroniki i zwykłych kłódek, wszystko tworzyło spójną logiczną całość i idealnie pasowało do fabuły. System podpowiedzi bardzo dobrze rozwiązany, obsługa czujna i podpowiadała w odpowiednich momentach. Na plus także zasługuje system punktów, który urozmaica trochę grę, dzięki temu możemy porównać ją z naszymi znajomymi. Polecam!

 • Wujek L.

  Liczba recenzji: 35 Profil FB

  Bardzo dobry pokój

  25.02.2017 0 0

  Bardzo fajnie wykonany pokój. Ciekawe zagadki, kilka niespodzianek, miła obsługa. Wszystko co powinien mieć dobry pokój. Polecam!!

 • Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 70 Profil FB

  Drużyna koksów w Valhalli

  02.03.2017 | data wizyty: 02.03.2017 1 0

  Byliśmy w pięć osób i bawiliśmy się świetnie, jednak uważam, że pokój jest przeznaczony dla góra czterech osób, gdyż są zagadki, które zobaczą maksymalnie dwie, trzy osoby bo nie ma miejsca. Zagadki bardzo ciekawe i logiczne. Mało, kłódek, a sporo rozwiązań technicznych. Polecam na każdym poziomie zaawansowania, gdyż dzięki bardzo oryginalnym podpowiedziom każdy będzie się wspaniale bawił. W związku z tym, że byliśmy w pięć osób uznaję , że poziom trudności był średni, jednak jakbym był w 2 , 3 osoby to dałbym poziom: trudny.

 • Robert S. 3

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Świat Vikingów

  07.05.2017 0 0

  Ciekawy pokój, dużo nawiązań do mitów wikingów, zagadki tworzą logiczny ciąg, ciekawe rozwiązania. Klimat bardzo fajny, ładny wystrój, muzyka też zasługuje na plus. Polecam

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4 5 6

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM