Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Demon Asylum: Nekromanta
Partner lockme

Demon Asylum: Nekromanta

Szczecin | Zachodniopomorskie | Room Jack Heroes

9.7/10
Szczecin: 3. miejsce | Zachodniopomorskie: 4. miejsce | Polska: 83. miejsce

 • 2-4 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Horror

- Pierwszy w Szczecinie pokój bez kłódek, również najbardziej zaawansowany technologicznie pokój w województwie!

" Otrzymaliście informację, że nieopodal waszego miasta powstała mroczna enklawa, a okoliczni mieszkańcy z przerażeniem snują opowieści o zmarłych którzy wstają z grobów i błąkają się nocami przy posiadłości. Wy jednak nie należycie do ludzi łatwowiernych i postanawiacie zbadać opuszczony dwór na własną rękę. Po dotarciu na miejsce nie zastaliście żadnych żywych trupów, więc postanawiacie wejść do środka i wykonać kilka zdjęć dla niedowiarków, jednak chwilę po zamknięciu drzwi zaczynacie odczuwać dziwny, bardzo intensywny zapach kadzideł nieporównywalny z niczym innym, wasze powieki stają się ciężkie, a po krótkiej chwili zapadacie w głęboki letarg, pamiętacie tylko odzianą w czerń postać która wlecze was po ziemi i zakłada worki na głowy porzucając was w całkowitych ciemnościach ... wiecie, że macie bardzo niewiele czasu na wydostanie się z przeklętego dworu ... "

- Niesamowita przygoda, która zadowoli zarówno nowych graczy jak i starych wyjadaczy escape roomowych ;)

 • Pokój klimatyzowany
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Promocje

Adres
Cennik

2 osoby - 120 zl
3 osoby - 130 zł
4 osoby - 140 zł

Godziny otwarcia

11:00-22:30

Dane właściciela
Room Jack Heroes - Emil Cychylik
UL. BOŚNIACKA, 6a
70-842 Szczecin
NIP: 9552404869
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 95 opinii o tym pokoju

9.7/10

Szczecin: 3. miejsce
Polska: 83. miejsce

Obsługa 9.7/10

Klimat 9.8/10

1

5

51

38

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 237 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Interakcja

  13.03.2017 5 0

  W tym pokoju słowo 'interakcja' nabiera nowego znaczenia w świecie escape roomów. To, co chłopacy stworzyli w Demonie jest na skalę Polski zupełną nowością.

  Chcesz mieć bezpośredni wpływ na rozgrywkę? Idź do Demona.
  Chcesz mieć wpływ na fabułę od podstaw do zakończenia? Idź do Demona.
  I w końcu - chcesz przez ponad godzinę żyć przygodą, a nie tylko rozwiązywać zagadki? Idź do Demona!

  Ten pokój jest... Inny. Do tego stopnia inny, że ciężko nam oceniać go w odniesieniu do wszelkich wcześniej odwiedzonych escape roomów. Dlatego na pewno warto tam iść.

 • Minion

  Minion

  Liczba recenzji: 85 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Genialny, rewelacyjny, wyjątkowy, najlepszy !

  23.07.2017 | data wizyty: 18.07.2017 2 0

  Ten pokój to uosobienie wszystkiego co najlepsze w er. Wystrój jest genialny. Zagadki świetne, zróżnicowane i rozwiązanie każdej z nich sprawia niemałą satysfakcję. Nie ma co ukrywać jest strasznie co jeszcze podnosi klimat. Do tego świetny system narracji, możliwość poznania i porównania z innymi swojej punktacji. Ten pokój to escape room kompletny. Na pewno pierwsza trójka wszystkich które odwiedziliśmy w naszym życiu. Polecam serdecznie wszystkim fanom er - na pewno nie będziecie zawiedzeni!
  Minusy
  - brak
  Plusy
  - genialny klimat
  - zróżnicowane zagadki
  - świetny system narracji
  - prawdziwy interaktywny horror
  - możliwość poznania swojej punktacji

 • Sowiszcze

  Sowiszcze

  Liczba recenzji: 11 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mega! Miazga! Super!

  02.08.2017 | data wizyty: 14.07.2017 1 1

  To był mój drugi pokój od chłopaków z Room Jack Heroes. Teraz z niecierpliwością, a zarazem niepokojem oczekuję wizyty w ostatnim otwartym aktualnie pokoju ich autorstwa. Z niecierpliwością, po chłopaki wykonują w przypadku swoich pokoi ogromny kawał naprawdę świetnej roboty. Niepokój wynika z faktu, że to będzie na razie ostatni pokój ich autorstwa, który mogę odwiedzić, bo więcej póki co nie ma.

  Pokój ma naprawdę mega klimat. Nie jest to byle jakiś horrorek, gdzie o klimat dbają tylko plastikowe rekwizyty i sztuczna krew. Czasem aż można było pomyśleć, że to nie ludzie, a pchły rozwiązują zagadki, tak podskakiwaliśmy w strachu. Zaangażowanie w dopracowanie gry powala na kolana.

  Obsługa też świetna. Chłopaki są naprawdę bardzo kontaktowi i rozmowni. Podpowiedzi tylko gdy rzeczywiście są potrzebne. Do tego jasno nakreślona fabuła, która faktycznie w tym pokoju jest, co zdarza się rzadko.

  Warto też wspomnieć o tym, że pokój został zaprojektowany na tyle dokładnie, iż czas w nim wykorzystuje się bardzo dokładnie.

  Podsumowując - bardzo polecam. Jeden z najlepszych, jak nie najlepszy w którym do tej pory byłem.

 • Krzysztof Z.

  Krzysztof Z.

  Liczba recenzji: 58 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Niezła przygoda z OGROMNYM minusem

  21.08.2017 | data wizyty: 24.04.2017 0 0

  Klimat:

  Termin “asylum” w języku angielskim oznacza dla mnie zakład psychiatryczny, więc nieco się zdziwiłem, gdy trafiłem do pomieszczenia stylizowanego na staroświecki dwór. Żeby nie było - jest ono świetnie zbudowane i klimatyczne, a sposób rozplanowania wnętrza należy do najlepszych jakie widziałem w escapach, tylko nie wiem czemu akurat dostało miano Asylum. Może chodziło o azyl, czyli bezpieczne miejsce na świecie? To by oznaczało, że tytuł jest bardzo ironiczny, bo pomieszczenie jest opanowane przez diabelskie siły z którymi musimy się zmierzyć.

  Demony jak to demony, nic dobrego z nami nie planują - ten chce zeżreć nasze serce, ten zabrać duszę, ten podotykać w nieodpowiednie miejsca... A wszystkie próbują nas omamić obietnicami lub skłonić groźbami do swoich racji, bylebyśmy tylko zrealizowali naszymi śmiertelnymi łapkami ich złowrogie cele. Wśród tych wszystkich matactw i szachrajstw musimy znaleźć drogę do wyjścia, a że diabłom pyski się nie zamykają, to czeka nas niezłe wyzwanie!


  Trudność:

  Pokój jest wyjątkowo “rozgadany”, chwilami aż do przesady. Podstawową umiejętnością jest odpowiednia analiza wypowiedzi demonów i zdecydowanie w jaki sposób możemy wykorzystać ich wiedzę. Co ciekawe dokonywane przez nas wybory mają faktycznie wpływ na rozgrywkę i w zależności od wybranej ścieżki będą nas czekać inne wyzwania. Trochę szkoda, że nie można odblokować wszystkiego co się w pokoju znajduje, ale to co znajdziemy wystarczy w zupełności.

  Zagadki są wyjątkowe i specyficzne, powiedziałbym nawet…”teatralne”. Wiele z nich polega na wykonaniu określonych czynności w odpowiedni sposób, a całą zabawa polega głównie na odpowiednim odczytaniu wskazówek demonów, które pełnią tutaj rolę suflerskiego trio. Rozgrywka składa się z pewnej liczby “scenek”/”rytuałów” do odegrania, które wpłyną na nasze dalsze losy. Oczywiście logika nadal tu występuje, ale zagadki głównie sprawdzą nasze umiejętności lingwistyczno-poznawcze, a nie matematyczne:)


  Wrażenia:

  Tytułowy OGROMNY minus należy się za problemy techniczne - skrypt pokoju w pewnym momencie eksplodował i Lilith zaczęła w kółko powtarzać to samo zdanie, zaprowadzając nas na granice poczytalności. W międzyczasie próbowaliśmy coś rozwiązywać, ale przez to zamotaliśmy się mocniej niż bielinek kapustnik w 30-centymetrowej pajęczynie. Ostatecznie w miejscu obrazu wyskoczył pulpit Windowsa, a nam nie zostało nic innego jak stanie i czekanie na reset pokoju. Sam reset długo nie trwał, ale problemy sprawiły, że z 15-20 minut rozgrywki straciliśmy na bezsensowne latanie i rozwiązywanie na chybił-trafił, co rzuca spory cień na całe doświadczenie. Był to chyba największy fail techniczny jaki napotkałem w escapach, ale postanowiłem sobie nie obniżać oceny końcowej za obecność czynników losowych, gdyż jest to najprawdopodobniej odosobniony przypadek - po prostu poprzednia grupa zbyt entuzjastycznie próbowała rozwiązać jedną z zagadek ścieżką siły. Pozostaje mieć nadzieję, że problemy się u Was nie pojawią!

  Podsumowanie:

  Twórcy nazwali ten pokój adventure roomem, więc dostali u mnie taryfę ulgową, skoro nie miał być to typowy escape. Faktycznie, rozgrywka jest na pewno inna niż w pozostałych placówkach i zapewnia unikalne doznania. Ciężko powiedzieć czy jest to lepsze od “tradycyjnego” uciekania, jednak na pewno trzeba tę pozycję w Szczecinie zaliczyć, gdyż najzwyczajniej w świecie jest tutaj na co patrzeć i co doświadczać. Oby tylko wszystko zadziałało tak jak należy:)

 • Magdalena K. 34

  Magdalena K. 34

  Liczba recenzji: 12 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH

  30.08.2017 | data wizyty: 09.05.2017 2 3

  Najlepszy z dostępnych pokoi w Szczecinie !! Wystrój fantastyczny, bardzo ciekawe rozwiązania. Byłam zachwycona! Obsługa bardzo miła i pomocna.
  Dlaczego ten pokój nie jest na 1 miejscu ???!!!

 • Katarzyna P

  Katarzyna P

  Liczba recenzji: 15 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Demon wszędzie...

  24.04.2017 | data wizyty: 13.04.2017 2 0

  Wybraliśmy się z ekipą pełni ciekawości co nas czeka. Wchodząc z zasłoniętymi oczami pokój wydawał nam się strasznie wielki. Po odsłonięciu oczu rzeczywiście tak było - duża przestrzeń. W pierwszej chwili nie wiedzieliśmy od czego zacząć, choć nie był to nasz pierwszy pokój bez kłódek. Potrzebowaliśmy chwili by się rozkręcić. Później już poszło, ale była chwila gdzie kompletnie nie wiedzieliśmy co zrobić. System podpowiedzi - dopasowany do stopnia zaawansowania, nie dosłownie przedstawiony tylko wymagający logicznego myślenia. Plus za ilość pokoi - zaskakująca :). Fabuła - ciekawa, fajnie że można na nią wpłynąć bezpośrednio podczas gry. Mistrz gry zawsze na posterunku, po wyjściu z pokoju bardzo chętny by poznać nasza opinię, porozmawiać o plusach i minusach pokoju.
  Ogólnie polecam! :)

 • Łukasz L. 2

  Łukasz L. 2

  Liczba recenzji: 11 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Brak kłódek? Brak. Wpływ na fabułę? Jest. Ale...

  12.04.2017 | data wizyty: 05.04.2017 5 4

  Dopracowany wygląd oraz klimat pomogą nam się wczuć w przygodę, która nas czeka. Niestety, tylko dzięki tej przygodzie da się czerpać radość z pokoju. Brak jakiegokolwiek wstępu dało się znieść, ale nie było wiadomo od czego zacząć, wiele wskazówek dla późniejszych zagadek jest dostępnych od razu - co kompletnie nie zdaje egzaminu - można rozwiązać zagadkę, ale uaktywni się dopiero wtedy kiedy przyjdzie na to czas w toku fabuły, a to wprowadzało zamieszanie i pytania typu: "WTF? Przecież chyba tak powinno być". Wpływ na fabułę jest, ale na tyle mizerny, że równie dobrze mogłoby go nie być. [spoiler], które (chyba miały być straszne?) momentami były komiczne i często występował problem z ich zrozumieniem jeżeli się gdzieś oddaliło. Brak kłódek zastąpiono po prostu innym mechanizmami, które miały tą samą logikę jakby miała być tam kłódka - a to chyba nie o to chodzi. Znalazły się tam dobre pomysły, które wymagają jeszcze dużego dopracowania. Ogólnie fajnie jest pójść i to przeżyć (polecam skupiać się na fabule, a nie na rozrywce z rozwiązywania zagadek), ale nie oczekiwałbym za dużo.

 • madiq

  madiq

  Liczba recenzji: 3 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Wielkie ŁAŁ

  01.03.2017 | data wizyty: 01.03.2017 2 0

  Długo wyczekiwany Escape Room. Zdecydowanie opłacało się tyle czekać.
  Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju pokój w którym całkowitą władzę pełni elektronika. Nie ma zbędnych kluczyków czy kodów, coś pięknego!
  Klimat i wystrój panujący w pokoju idealnie dopasowany do tematyki. Wielki plus za przestrzeń - można poczuć się nie jak w pokoju pełnym zagadek lecz
  jak w domu opanowanym przez demony.
  Kolejnym zadowalającym aspektem jest fabuła. Jeśli o nią chodzi to naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie. Kto by pomyślał, że gracze będą mogli decydować jak ich gra
  dalej się potoczy. Co więcej, będą mogli wrócić tam ponownie i przeżyć ten pokój jeszcze raz, tym razem z innymi zagadkami.
  System podpowiedzi jak zwykle porządny i niebanalny.
  Jest to stanowczo najlepszy pokój w jakim do tej pory byłam. Room Jack Heroes kolejny raz spisało się na medal!

 • Mateusz 15

  Mateusz 15

  Liczba recenzji: 3 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Szalony pierwszy raz 😀

  02.03.2017 | data wizyty: 02.03.2017 1 0

  Znajomi polecili mi escape room jako nowy ciekawy sposób na spędzenie czasu i muszę przyznać, że takie oderwanie od rzeczywistości to jest to czego potrzebowałem! Przed wizytą nie spodziewałem się, że to będzie aż tak prawdzie! Pokój Demon Asylum w którym byliśmy wygląda jak rodem z planu zdjęciowego do filmu 😮 pasuje wszystko, meble, zniszczone tapety nawet w ścianach widać kawałki belek konstrukcyjnych po pożarze! Do tego historia pozwala odkrywać co chwile nowe rzeczy, tajemne przejścia i zagadki, podobno to jedyny taki pokój w Szczecinie bez kłódek i z historią, jeśli tak to nie mogłem lepiej trafić na pierwszy raz! Całej naszej drużynie się bardzo podobało, udało nam się uciec i rozwiązaliśmy wszystkie łamigłówki.
  Serdecznie Polecam wszystkim szukającym nowych i ciekawych wrażeń 🙂

 • edwardszelak

  edwardszelak

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mega!!!!

  11.05.2017 | data wizyty: 11.05.2017 1 0

  Moim zdaniem jest to najlepszy escape-room w jakim byłem jak dotąd :). Nie jest specjalnie trudny czy specjalnie łatwy, tzn.: jeżeli już się w innych escape-roomach było to nie jest to wielkim wyzwaniem ale jak na jeden z pierwszych idealny! Klimat nieskazitelny, po prostu mega, a obsługa- super! Mistrz gry śledził uważnie KAŻDY nasz ruch, na luzie informując nas zawsze, kiedy było trzeba :D. Warto też zauważyć, że jest to pokój pierwszy w Szczecini BEZ KŁUDEK! Ponadto ciekawe też jest to, że można wyjść z tego pokoju na różne sposoby, nie jest jednoliniowy, mimo że opiera się w dużęj mierze na fabule. ( aha no i btw to też po przejściu dostaliśmy fajnie zrobione voucheery, mogą służyć nawet za pamiątkę XD) Jest bardzo rozbudowany a klimat i zagadki dość ciekawe. Widać że się tu postarali tworząc, a co ważniejsze obsługując gości w tym pokoju ;-). Z pewnością odwiedzę jeszcze inne ich pokoje :-)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM