O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room Demon Asylum: Nekromanta
Partner lockme

Demon Asylum: Nekromanta

Szczecin | Zachodniopomorskie | Room Jack Heroes

9.5/10
Szczecin: 5. miejsce | Zachodniopomorskie: 5. miejsce | Polska: 99. miejsce

 • 2-4 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Horror

Trwa aktualizacja scenariusza.

 • Pokój klimatyzowany
 • Od 16 lat
 • Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją
 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres
Cennik

2 osoby - 120 zl
3 osoby - 130 zł
4 osoby - 140 zł

Godziny otwarcia

11:00-22:30

Dane właściciela
Room Jack Heroes - Emil Cychylik
UL. BOŚNIACKA, 6a
70-842 Szczecin
NIP: 9552404869
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 63 opinie o tym pokoju

9.5/10

Szczecin: 5. miejsce
Polska: 99. miejsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.7/10

0

3

29

31

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  Liczba recenzji: 225 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Interakcja

  13.03.2017 4 0

  W tym pokoju słowo 'interakcja' nabiera nowego znaczenia w świecie escape roomów. To, co chłopacy stworzyli w Demonie jest na skalę Polski zupełną nowością.

  Chcesz mieć bezpośredni wpływ na rozgrywkę? Idź do Demona.
  Chcesz mieć wpływ na fabułę od podstaw do zakończenia? Idź do Demona.
  I w końcu - chcesz przez ponad godzinę żyć przygodą, a nie tylko rozwiązywać zagadki? Idź do Demona!

  Ten pokój jest... Inny. Do tego stopnia inny, że ciężko nam oceniać go w odniesieniu do wszelkich wcześniej odwiedzonych escape roomów. Dlatego na pewno warto tam iść.

 • Katarzyna P

  Liczba recenzji: 12 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Demon wszędzie...

  24.04.2017 | data wizyty: 13.04.2017 1 0

  Wybraliśmy się z ekipą pełni ciekawości co nas czeka. Wchodząc z zasłoniętymi oczami pokój wydawał nam się strasznie wielki. Po odsłonięciu oczu rzeczywiście tak było - duża przestrzeń. W pierwszej chwili nie wiedzieliśmy od czego zacząć, choć nie był to nasz pierwszy pokój bez kłódek. Potrzebowaliśmy chwili by się rozkręcić. Później już poszło, ale była chwila gdzie kompletnie nie wiedzieliśmy co zrobić. System podpowiedzi - dopasowany do stopnia zaawansowania, nie dosłownie przedstawiony tylko wymagający logicznego myślenia. Plus za ilość pokoi - zaskakująca :). Fabuła - ciekawa, fajnie że można na nią wpłynąć bezpośrednio podczas gry. Mistrz gry zawsze na posterunku, po wyjściu z pokoju bardzo chętny by poznać nasza opinię, porozmawiać o plusach i minusach pokoju.
  Ogólnie polecam! :)

 • Łukasz L. 2

  Liczba recenzji: 8 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Brak kłódek? Brak. Wpływ na fabułę? Jest. Ale...

  12.04.2017 | data wizyty: 05.04.2017 4 2

  Dopracowany wygląd oraz klimat pomogą nam się wczuć w przygodę, która nas czeka. Niestety, tylko dzięki tej przygodzie da się czerpać radość z pokoju. Brak jakiegokolwiek wstępu dało się znieść, ale nie było wiadomo od czego zacząć, wiele wskazówek dla późniejszych zagadek jest dostępnych od razu - co kompletnie nie zdaje egzaminu - można rozwiązać zagadkę, ale uaktywni się dopiero wtedy kiedy przyjdzie na to czas w toku fabuły, a to wprowadzało zamieszanie i pytania typu: "WTF? Przecież chyba tak powinno być". Wpływ na fabułę jest, ale na tyle mizerny, że równie dobrze mogłoby go nie być. [spoiler], które (chyba miały być straszne?) momentami były komiczne i często występował problem z ich zrozumieniem jeżeli się gdzieś oddaliło. Brak kłódek zastąpiono po prostu innym mechanizmami, które miały tą samą logikę jakby miała być tam kłódka - a to chyba nie o to chodzi. Znalazły się tam dobre pomysły, które wymagają jeszcze dużego dopracowania. Ogólnie fajnie jest pójść i to przeżyć (polecam skupiać się na fabule, a nie na rozrywce z rozwiązywania zagadek), ale nie oczekiwałbym za dużo.

 • madiq

  Liczba recenzji: 3 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Wielkie ŁAŁ

  01.03.2017 | data wizyty: 01.03.2017 2 0

  Długo wyczekiwany Escape Room. Zdecydowanie opłacało się tyle czekać.
  Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju pokój w którym całkowitą władzę pełni elektronika. Nie ma zbędnych kluczyków czy kodów, coś pięknego!
  Klimat i wystrój panujący w pokoju idealnie dopasowany do tematyki. Wielki plus za przestrzeń - można poczuć się nie jak w pokoju pełnym zagadek lecz
  jak w domu opanowanym przez demony.
  Kolejnym zadowalającym aspektem jest fabuła. Jeśli o nią chodzi to naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie. Kto by pomyślał, że gracze będą mogli decydować jak ich gra
  dalej się potoczy. Co więcej, będą mogli wrócić tam ponownie i przeżyć ten pokój jeszcze raz, tym razem z innymi zagadkami.
  System podpowiedzi jak zwykle porządny i niebanalny.
  Jest to stanowczo najlepszy pokój w jakim do tej pory byłam. Room Jack Heroes kolejny raz spisało się na medal!

 • Mateusz 15

  Liczba recenzji: 3 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Szalony pierwszy raz 😀

  02.03.2017 | data wizyty: 02.03.2017 1 0

  Znajomi polecili mi escape room jako nowy ciekawy sposób na spędzenie czasu i muszę przyznać, że takie oderwanie od rzeczywistości to jest to czego potrzebowałem! Przed wizytą nie spodziewałem się, że to będzie aż tak prawdzie! Pokój Demon Asylum w którym byliśmy wygląda jak rodem z planu zdjęciowego do filmu 😮 pasuje wszystko, meble, zniszczone tapety nawet w ścianach widać kawałki belek konstrukcyjnych po pożarze! Do tego historia pozwala odkrywać co chwile nowe rzeczy, tajemne przejścia i zagadki, podobno to jedyny taki pokój w Szczecinie bez kłódek i z historią, jeśli tak to nie mogłem lepiej trafić na pierwszy raz! Całej naszej drużynie się bardzo podobało, udało nam się uciec i rozwiązaliśmy wszystkie łamigłówki.
  Serdecznie Polecam wszystkim szukającym nowych i ciekawych wrażeń 🙂

 • edwardszelak

  Liczba recenzji: 1 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Mega!!!!

  11.05.2017 | data wizyty: 11.05.2017 1 0

  Moim zdaniem jest to najlepszy escape-room w jakim byłem jak dotąd :). Nie jest specjalnie trudny czy specjalnie łatwy, tzn.: jeżeli już się w innych escape-roomach było to nie jest to wielkim wyzwaniem ale jak na jeden z pierwszych idealny! Klimat nieskazitelny, po prostu mega, a obsługa- super! Mistrz gry śledził uważnie KAŻDY nasz ruch, na luzie informując nas zawsze, kiedy było trzeba :D. Warto też zauważyć, że jest to pokój pierwszy w Szczecini BEZ KŁUDEK! Ponadto ciekawe też jest to, że można wyjść z tego pokoju na różne sposoby, nie jest jednoliniowy, mimo że opiera się w dużęj mierze na fabule. ( aha no i btw to też po przejściu dostaliśmy fajnie zrobione voucheery, mogą służyć nawet za pamiątkę XD) Jest bardzo rozbudowany a klimat i zagadki dość ciekawe. Widać że się tu postarali tworząc, a co ważniejsze obsługując gości w tym pokoju ;-). Z pewnością odwiedzę jeszcze inne ich pokoje :-)

 • AgnieszKa

  Liczba recenzji: 246 Profil FB

  interaktywna przygoda z duchami

  18.06.2017 | data wizyty: 22.04.2017 0 0

  Ten pokój to na pewno przygoda i inne podejście do ER, co biorąc pod uwagę liczbę pokojów, w których graliśmy jest odświeżające. Olbrzymim plusem jest interaktywność pokoju i poczucie wpływu na scenariusz.
  Dziękujemy Mistrzowi Gry za fantastyczne prowadzenie i miłą rozmowę – widać, że ER to pasja i doskonale czuć to w pokojach Room Jack Heroes.
  Pokój jest przestronny, zagadek jest sporo, wykonanie ciekawe, brak kłódek, scenariusz i jego prowadzenie – to wszystko łącznie daje mega mieszankę – polecamy serdecznie i na pewno przyjedziemy obejrzeć co Właściciele wymyślili w „Źródle Młodości”. Obowiązkowy wybór z szczecińskich ER.

 • Wujek L.

  Liczba recenzji: 35 Profil FB

  S U P E R P O K Ó J !!! W A R T O !!! P O L E C A M !!!

  04.04.2017 | data wizyty: 03.04.2017 2 0

  Byliśmy w tym pokoju w dwa małżeństwa. Kobiety przez większość czasu w tym pokoju miały "ciary". Męska część zachwycała się elektronicznymi zagadkami i wszelkimi smaczkami. Mnogość rozwiązań, pomysłów i zagadek zwala z nóg. System podpowiedzi oraz prowadzenia fabuły gry niepowtarzalny. Pokój trafia zdecydowanie do mojego TOP 3 (gdzie nie ma miejsca pierwszego drugiego czy trzeciego ale wszystkie pokoje są na pierwszym miejscu) ZDECYDOWANIE POLECAM !!

 • Łukasz (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 59 Profil FB

  Demon Asylum

  30.03.2017 | data wizyty: 30.03.2017 3 0

  Wybraliśmy się do Demona w 5 osób i udało się pokonać wszystkie przeciwności. Sam pokój bardzo różni się od tradycyjnych pokojów ucieczek oczywiście tym że brak w nim jakichkolwiek kłódek oraz tym, że sami decydujemy jaką ścieżkę wybierzemy. Nie będę się za bardzo rozpisywał o tym pokoju bo można naprawdę na wiele stron pisać same superlatywy. Był to mój 50 escape room i uważam , że pokój szybko powinien się znaleźć w TOP15 w kraju. Takiego pokoju nie spotkałem ani w Poznaniu, ani w Krakowie, więc zapraszam wszystkich nie tylko ze Szczecina.

 • Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 213 Profil FB

  Igranie z Demonami

  26.03.2017 | data wizyty: 24.03.2017 2 0

  O Demonie można byłoby napisać wiele, ale na pewno nie to, że jest klasycznym ER. Fantastycznie, że po wielu odwiedzonych pokojach wciąż zdarzają się miejsca, które zaskakują nas i porywają swoją świeżością. Demon Asylum to przygoda, w którą twórcy pokoju zabierają nas od pierwszej minuty. Treść fabularna prowadzi nas przez cały czas od zadania do zadania i pozostawia kilka alternatyw, na które mamy wpływ. Dokonywanie wyborów działa na emocje podczas ucieczki i daje poczucie interaktywnej gry w pokoju. Wystrój, muzyka i oświetlenie dopełniają wrażeń i powodują ostateczne poczucie wow. Warto pamiętać, że jest to inny pokój i nie ma co nastawiać się na schemat rozwiązywania zagadek albo przechodzenia przez ER. Tu liczy się zabawa i emocje, które pojawiają się w trakcie. Nam pokój sprawił mnóstwo frajdy i gorąco go polecamy. Fantastyczni właściciele z własną ERową wizją. Wrócimy po więcej!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 5 6 7

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM