O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room CELA 107

CELA 107

Szczecin | Zachodniopomorskie | Intrigue Escape Room

9.8/10
Szczecin: 3. miejsce | Zachodniopomorskie: 3. miejsce | Polska: 72. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Kryminalny

Na skutek fatalnej pomyłki zostajecie skazani na dożywotni pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Przed Wami całe lata odosobnienia w ciasnej i zatęchłej celi. Szybko orientujecie się, że nad więzieniem ciąży ponura aura. Targany zgubną desperacją Naczelnik nie cofnie się przed niczym, żeby rozwikłać tajemnicę osadzonego, który zbiegł ze strzeżonej przez niego twierdzy. Jego uśpiona obłędem czujność, może również dla Was okazać się szansą na wolność. Zaskakujący bieg zdarzeń jest wystarczającym impulsem do działania. Pozostaje jednak pytanie czy darzycie pozostałych współwięźniów wystarczającym zaufaniem? W mrokach celi 107 odbywa się próba Waszego sprytu oraz lojalności. Podjęte ryzyko oraz konszachty z przekupnymi strażnikami mogą popłacić, ale to więzienie pokonało już niejednego…

Adres
Cennik

2 lub 3 osoby - 80 zł
4 osoby - 100 zł
5 osób - 120 zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: godz. 17.00 - godz. 21.00
Sobota - Niedziela: godz. 11.00 - godz. 21.00

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 102 opinie o tym pokoju

9.8/10

Szczecin: 3. miejsce
Polska: 72. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

0

4

26

52

20

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  Liczba recenzji: 237 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Szybko, mamy godzinę!

  24.03.2017 0 0

  Temat więzienny w escape roomach nie jest niczym nowym. Mimo to w każdym kolejnym więzieniu, z którego uciekamy znajdujemy nowe elementy i ciekawe podejście do tematu. Tak było również w celi 107, za co należą się gratulacje.

  Pokój będzie świetny nawet dla ekip początkujących.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Agnieszka R.

  Liczba recenzji: 93 Profil FB

  Cela 107

  14.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017 0 0

  Podział na grupy i wymagana współpraca, to jest to co tygryski lubią najbardziej. Klimat typowo więzienny, ale rozwiązanie jednej zagadki powala na kolana. Dla mnie bomba. Przesympatyczna obsługa w pełni zaangażowana w to co robi :)

 • kaska107

  Liczba recenzji: 110 Profil FB

  Klimat więzienny - to co uwielbiam;)

  15.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017 0 0

  Konieczność współpracy plus zagadnienia więzienne - mam do tego sentyment i moja wiedza też się przydała:) Wyszliśmy z 4 czasem stąd poziom trudności, ale każda z 39minut była fajna!;) Plus właściciel, z którym można pogadać i który potrafi docenić grupę ($) ;)) Polecam!

 • AgnieszKa

  Liczba recenzji: 255 Profil FB

  great escape

  18.06.2017 | data wizyty: 21.04.2017 0 0

  Ucieczka z więzienia, to raczej zgrany temat na ER, byliśmy już w wielu, ale Cela 107 jest wyjątkowa. Zagadki są niestandardowe, klimat, nieoczywiste łamigłówki, zespół musi współpracować – inaczej wyjście nie jest możliwe, właściciele starają się, by każdy bawił się u nich wyjątkowo. System podpowiedzi znakomicie wpisany w klimat pokoju :) Poziom dla grup średnio-zaawansowanych, choć i początkujący z pomocą Mistrza Gry zapewne dadzą sobie radę :). Dziękujemy Mistrzowi Gry za otworzenie pokoju zupełnie poza godzinami pracy i miłą rozmowę :)

 • Ada P. 1

  Liczba recenzji: 18 Profil FB

  Halo? Halo! Naczelniku !Czy wszystko w porządku ?

  21.05.2017 | data wizyty: 11.05.2017 1 0

  Jak najbardziej ! Oj, długo zbieraliśmy się,aby odwiedzić celę 107 i .... o tym pokoju możnaby pisać wiele, ale jakby ująć wszystko w jedno słowo - GENIALNY !!!
  Zaczynając od samego wejścia (to dopiero zagadka ! ) aż po zaskakujący i niecodzienny finał - wszystko, absolutnie wszystko było wspaniałe !
  Razem z chłopakiem zostaliśmy zamknięci,skazani i dostaliśmy 60 minut na ucieczkę, które wykorzystaliśmy w pełni ! Przez pokój szliśmy płynnie (oczywiście nie obyło się bez drobnych podpowiedzi i nie żałujemy - system wymiata ! ), nie było dłuższych przestojów, nie było momentu,w którym zastanawialiśmy się - a co teraz? Zagadki - chyba nigdzie nie spotkaliśmy tak logicznych i tak pasujących do fabuły zagadek. Były ciekawe, zaskakujące, wymagające współpracy,logicznego myślenia (przede wszystkim) i nie było sytuacji,w której któreś z nas by pomyślało " no ale właściwie to co autor miał na myśli ? " W celi wszystko składa się w jedną logiczną całość ! Ach, no i warto wybrać się do tego pokoju z różnymi umysłami -humanistyczne bardzo pomagają w rozwiązaniu niektórych zagadek,gdzie inżynierowie po prostu je przekombinowują ;)
  Muszę jeszcze wspomnieć o tym,że do celi wybraliśmy się w urodziny chłopaka i dzięki wspaniałemu właścicielowi ( pozdrawiam serdecznie :) ! ), który zgodził się schować prezent tak,aby pasował do całej gry i był dodatkowym elementem zaskoczenia przy wyjściu - za co jeszcze raz dziękuję ! ;)
  Podsumowując - REWELACYJNY i obowiązkowy pokój do odwiedzenia ! Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój !

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Katarzyna P

  Liczba recenzji: 12 Profil FB

  Wielka ucieczka

  05.06.2017 | data wizyty: 03.06.2017 0 0

  Wybraliśmy się z przyjaciółmi do lidera escape roomów w Szczecinie i wcale sie nie zawiedliśmy. Intro wprowadzające do pokoju ciekawe, a gdy ściagasz opaskę rzeczywiście jesteś w... celi. Zadania wymagajace lojalności, szybkości i spostrzegawczości. Zdolności matematyczne również się przydały :) klimat zachowany idealnie do nazwy pokoju, a mistrz gry rzeczywiscie włączał się gdy rzeczywiście był potrzebny i się zagubiliśmy. Zagadki dopracowane w najmniejszych szczególach.
  Bardzo polecam !
  I z niecierpliwością czekamy na nowy pokój ! :)

 • Ania B. 6

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Zostaliśmy w celi na zawsze...

  01.08.2017 | data wizyty: 16.07.2017 0 0

  Pokój bardzo klimatyczny, wręcz lekko creepy. (Wielkie dzięki za światło!!!). Kilka zagadek trochę przekombinowanych, ale z podpowiedziami jako tako dało się je rozwiązać. Zabrakło kilkunastu minut żeby się uwolnić, bo polegliśmy na jednej z ostatnich zagadek, która wydała się nam totalnie nielogiczna i zbyt naciągana. Niemniej jednak pokój fajnie i z charakterem wykonany.

 • Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 245 Profil FB

  Wiejemy

  27.03.2017 | data wizyty: 25.03.2017 0 0

  Pomimo kilku ucieczek z cel w różnych miastach, szczecińskie więzienie zaskoczyło nas kilkoma zagadkami. Pomimo popularnej tematyki, właścicielom udało się podejść na swój oryginalny sposób do realizacji tego scenariusza. Pokój ma bardzo logiczne zagadki, wystarczy dobrze łączyć fakty a cele szybko staną przed Wami otworem. Klimat więzienia został wiernie odtworzony i daje możliwość wkręcenia się w atmosferę. Bardzo dobry pokój pobudzający współpracę w drużynie i podkreślający wagę komunikacji. Duży plus za wyraźne zaanagażowanie bardzo miłego właściciela i otwarty kontakt z możliwością rozmowy i wymiany myśli. ER i siedziba firmy dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Na pewno przyjedziemy do kolejnych pokoi!

 • Krzysiek - Barlinek Escape Team

  Liczba recenzji: 18 Profil FB

  107 powodów by dać się zamknąć

  26.06.2017 | data wizyty: 18.05.2017 0 0

  Nasz drugi pokój w klimacie więziennym, ciekawy system podpowiedzi :D Zagadek mało, ale o dość wysokim poziomie trudności. Udało się wyjść dzięki podpowiedziom i w zasadzie pod sam "gwizdek". Sympatyczna obsługa, dobra impreza po wyjściu :D warto odwiedzić!

 • ukaszRadzik

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Prawie Alcatraz ;)

  07.04.2017 0 0

  Wszechstronnie wykorzystujące nasze myślenie zagadki . Ciekawy system podpowiedzi .
  Brak nudy w pokoju .
  Działający system nagłośnienia (dowiesz się w środku ;) )
  Jedynym minusem była temperatura panująca w pokoju

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM