Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Cela 107

Cela 107

Szczecin | Zachodniopomorskie | Intrigue Escape Room

9.8/10
Szczecin: 8. miejsce | Zachodniopomorskie: 8. miejsce | Polska: 142. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Kryminalny

Na skutek fatalnej pomyłki zostajecie skazani na dożywotni pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Przed Wami całe lata odosobnienia w ciasnej i zatęchłej celi. Szybko orientujecie się, że nad więzieniem ciąży ponura aura. Targany zgubną desperacją Naczelnik nie cofnie się przed niczym, żeby rozwikłać tajemnicę osadzonego, który zbiegł ze strzeżonej przez niego twierdzy. Jego uśpiona obłędem czujność, może również dla Was okazać się szansą na wolność. Zaskakujący bieg zdarzeń jest wystarczającym impulsem do działania. Pozostaje jednak pytanie czy darzycie pozostałych współwięźniów wystarczającym zaufaniem? W mrokach celi 107 odbywa się próba Waszego sprytu oraz lojalności. Podjęte ryzyko oraz konszachty z przekupnymi strażnikami mogą popłacić, ale to więzienie pokonało już niejednego…

Adres
Cennik

2 lub 3 osoby - 80 zł
4 osoby - 100 zł
5 osób - 120 zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: godz. 17.00 - godz. 21.00
Sobota - Niedziela: godz. 11.00 - godz. 21.00

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 137 opinii o tym pokoju

9.8/10

Szczecin: 8. miejsce
Polska: 142. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

0

3

44

72

18

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 283 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Szybko, mamy godzinę!

  24.03.2017

  Temat więzienny w escape roomach nie jest niczym nowym. Mimo to w każdym kolejnym więzieniu, z którego uciekamy znajdujemy nowe elementy i ciekawe podejście do tematu. Tak było również w celi 107, za co należą się gratulacje.

  Pokój będzie świetny nawet dla ekip początkujących.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • SandrexP

  SandrexP

  Liczba recenzji: 23 Profil FB

  Udana ucieczka

  13.05.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Pokój bardzo ciekawie zrobiony. Surowy klimat pozwala wczuć się w swoją rolę - rolę więźnia, który stara się wydostać na wolność.
  Zagadki zróżnicowane - zarówno łatwe, jak i zmuszające do chwili zastanowienia.
  Pokój odpowiedni zarówno dla grup początkujących, jak i doświadczonych :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Bonnie & Clyde

  Bonnie & Clyde

  Liczba recenzji: 88

  Ucieczka z celi

  17.02.2018 | data wizyty: 17.02.2018

  Ucieczka z celi okazała się dużym wyzwaniem. Udało się wydostać na styk. Zastosowane są bardzo ciekawe rozwiązania, które są nastawione na kreatywne myślenie uciekinierów, wszystko zgodnie z logiką i do tego z dobrym smaczkiem. Oprócz tego system podpowiedzi jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Miła obsługa, widać zaangażowanie w swoją pracę. Podobało się nam i jak wrócimy do Szczecina to chętnie odkryjemy przepowiednię wiedźmy. Pozdrawiamy :)

 • Piotr Piasecki

  Piotr Piasecki

  Liczba recenzji: 16 Profil FB

  Cela z widokiem na wolność

  22.04.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Wycieczka do pokoju Intrigue "Cela 107" była dość spontanicznym wydarzeniem - na mojej liście jest to jeden z ostatnich pokojów w Szczecinie, który jest wart odwiedzenia, a że akurat nadarzyła się okazja, by się tam wybrać, to postanowiliśmy z niej skorzystać.

  Na miejscu powitała nas bardzo miła pani, która wytłumaczyła wszystko w koniecznych detalach i pokrótce wprowadziła w klimaty pokoju. Bez zbędnych opóźnień znaleźliśmy się w środku.

  Po nieźle nagranym wstępie przeszliśmy do rozgrywki. Wystrój wydawał się nad wymiar adekwatny do "okoliczności", w których to się znaleźliśmy: ciemno, surowo i potencjalnie beznadziejnie, wszystko to okraszone stylistyką sprzed paru dekad.

  Zagadki były zasadniczo logiczne i przy odpowiednim nastawieniu udało nam się, przez sporą część pokoju, przegnać jak burza, rozwiązując je po kolei. Ostatecznie jednak, po pół godzinie, okazało się dlaczego ten pokój ma renomę "trudnego" - nic, czego jednak interesujący system podpowiedzi nie był w stanie trochę wspomóc.

  Zabierając się do podsumowania - po wizycie cała grupa była zadowolona, a osobiście uważam, że jeżeli kolejny pokój Intrigue - "Przepowiednia Wiedźmy" - będzie na podobnym poziomie, to z wielką przyjemnością zajdziemy i tam.

 • Macirk

  Macirk

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Serniczka?

  01.04.2018 | data wizyty: 31.03.2018

  Na wstępie powiem, że obsługa zasługuje na wyższą ocenę niż 10, zostałem niesamowicie zaskoczony. Naprawdę miła i rozmowna osoba, a do tego sernik :D (rodzynkowcy pozdrawiają). Co do wystroju pokoju to czuć klimat więzienia, zagadki jak najbardziej logiczne więc na +. Pokój godny polecenia i dla zaawansowanych i początkujących grup. Całkiem fajny system podpowiedzi, taki klimatyczny (ale to już zobaczycie w pokoju). Jak dla mnie jeden z lepszych w Szczecinie a na pewno na podium.

 • Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

  Jakub K. (Escape Hunters Szczecin)

  Liczba recenzji: 52 Profil FB

  Cela

  14.01.2018 | data wizyty: 14.01.2018

  Wraz z ekipą Escape Hunters odwiedziliśmy dzisiaj Celę. Pierwsze wrażenia to oczywiście wystrój - bardzo nam się spodobał. Wszystko wykonane starannie - mimo że pokój ma już swoje lata. Zagadki wszystkie wpisane w klimat oraz przede wszystkim logiczne - bardzo nam podpasowały. Ciekawy system podpowiedzi mimo, że drugiego nie było nam dane spróbować - za dobrze nam szło. Początkowo baliśmy się, że będziemy mieli problem z wyjściem z pokoju a wyszliśmy w 37 minut :) obsługa na najwyższym poziomie! czekamy na kolejny pokój :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Agatse

  Agatse

  Liczba recenzji: 11 Profil FB

  Cela 107

  25.02.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  Bardzo fajny klimat i fabuła, ciekawe i niebanalne zagadki, a przede wszystkim obsługa, która świetnie prowadzi grę i w idealnym momencie podpowiada, jeśli trzeba :)

 • Ren B.

  Ren B.

  Liczba recenzji: 6 Profil FB

  Ucieczka z trupem w tle

  08.05.2018 | data wizyty: 03.05.2018

  Pokój świetnie oddaje klimat więziennej celi. Możemy poczuć się jak prawdziwi więźniowie. Zagadki dość wymagające zarówno sprawnościowo jak i umysłowo. System podpowiedzi przypadł nam do gustu. Nad jedną zagadką dość długo się głowiliśmy a jej rozwiązanie okazało się banalnie proste :) bawiliśmy się świetnie do ostatnich sekund :) polecamy bardziej doświadczonym grupom.

 • Janette

  Janette

  Liczba recenzji: 18

  RUN!

  06.02.2018 | data wizyty: 20.01.2018

  Jeśli chodzi o pokój, to dużym plusem jest jego klimat. Można czuc sie jak w prawdziwej celi. Fajny system podpowiedzi. Zagadki w większości wymagają współpracy, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność. Pokój nie należy do łatwych, aczkolwiek jeśli jesteście ekipa dosyć zgrana, to macie duze szanse na ucieczke. Polecamy.

  Ekipa ze Szczecina

 • Daria Ł.

  Daria Ł.

  Liczba recenzji: 10

  Uwięzieni

  28.01.2018 | data wizyty: 04.01.2018

  To był pierwszy pokój, który odwiedziliśmy. Coś niesamowitego ! Klimat, zagadki ahh ! Polecam w 100%.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 12 13 14

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM