Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Cela 107

Cela 107

Szczecin | Zachodniopomorskie | Intrigue Escape Room

9.8/10
Szczecin: 10. miejsce | Zachodniopomorskie: 10. miejsce | Polska: 180. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Kryminalny

Na skutek fatalnej pomyłki zostajecie skazani na dożywotni pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Przed Wami całe lata odosobnienia w ciasnej i zatęchłej celi. Szybko orientujecie się, że nad więzieniem ciąży ponura aura. Targany zgubną desperacją Naczelnik nie cofnie się przed niczym, żeby rozwikłać tajemnicę osadzonego, który zbiegł ze strzeżonej przez niego twierdzy. Jego uśpiona obłędem czujność, może również dla Was okazać się szansą na wolność. Zaskakujący bieg zdarzeń jest wystarczającym impulsem do działania. Pozostaje jednak pytanie czy darzycie pozostałych współwięźniów wystarczającym zaufaniem? W mrokach celi 107 odbywa się próba Waszego sprytu oraz lojalności. Podjęte ryzyko oraz konszachty z przekupnymi strażnikami mogą popłacić, ale to więzienie pokonało już niejednego…

 • Płatność kartą na miejscu
Adres
Cennik

2 lub 3 osoby - 80 zł
4 osoby - 100 zł
5 osób - 120 zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: godz. 17.00 - godz. 21.00
Sobota - Niedziela: godz. 11.00 - godz. 21.00

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 138 opinii o tym pokoju

9.8/10

Szczecin: 10. miejsce
Polska: 180. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

0

2

44

74

18

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 287 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Szybko, mamy godzinę!

  24.03.2017

  Temat więzienny w escape roomach nie jest niczym nowym. Mimo to w każdym kolejnym więzieniu, z którego uciekamy znajdujemy nowe elementy i ciekawe podejście do tematu. Tak było również w celi 107, za co należą się gratulacje.

  Pokój będzie świetny nawet dla ekip początkujących.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • VooVoo

  VooVoo

  Liczba recenzji: 135 Profil FB

  ...

  09.09.2018 | data wizyty: 18.08.2018

  Ścisła współpraca graczy w początkowej fazie gry to preludium do dalszej ucieczki, a surowość więziennych murów tylko zachęca nas do jak najszybszego opuszczenia tego miejsca. Zagadki ciekawe i niebanalne. Polecam.

 • Q

  Q

  Liczba recenzji: 140 Profil FB

  #133

  05.09.2018 | data wizyty: 18.08.2018

  Piwniczny klimat lokalizacji bardzo udanie wykorzystano na potrzeby gry. W początkowej fazie jest dość ascetycznie, jak na celę przystało, jednak dość szybko okazuje się, że ucieczka w godzinę będzie sporym wyzwaniem a utrudnień sporo, zwłaszcza dla dwóch uciekinierów. Zróżnicowanie zagadek na pewno jest mocną stroną szczecińskiej celi, podobnie jak kreatywność wykorzystania zwyczajnych z pozoru rekwizytów. Jest tu też pewien element „dekoracji”, który średnio lubię w escapach, ale przyznaję, że został on znakomicie wykorzystany na użytek zarówno fabuły, jak i zagadki (chyba najciekawszej w całym roomie i najbardziej zapadającej w pamięci). Spostrzegawczość i skupienie konieczne. Koncepcja pokoju sprawia, że sam escape dość dobrze znosi upływ czasu i w dalszym ciągu, po ponad dwóch latach od powstania, zapewnia graczom ciekawą i wymagającą rozgrywkę.

 • SandrexP

  SandrexP

  Liczba recenzji: 34 Profil FB

  Udana ucieczka

  13.05.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Pokój bardzo ciekawie zrobiony. Surowy klimat pozwala wczuć się w swoją rolę - rolę więźnia, który stara się wydostać na wolność.
  Zagadki zróżnicowane - zarówno łatwe, jak i zmuszające do chwili zastanowienia.
  Pokój odpowiedni zarówno dla grup początkujących, jak i doświadczonych :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • wojciech.polubinski

  wojciech.polubinski

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Najlepszy!

  06.08.2018 | data wizyty: 14.07.2018

  Najlepszy pokój w mieście! Rewelacyjnie oddany klimat starego więzienia, oryginalny sposób komunikacji, zagadki niepowtarzalne i na wysokim poziomie! Fantastycznie się bawiliśmy a przy okazji uciekliśmy 11 minut przed czasem. Czad!

 • Bonnie & Clyde

  Bonnie & Clyde

  Liczba recenzji: 95 Profil FB

  Ucieczka z celi

  17.02.2018 | data wizyty: 17.02.2018

  Ucieczka z celi okazała się dużym wyzwaniem. Udało się wydostać na styk. Zastosowane są bardzo ciekawe rozwiązania, które są nastawione na kreatywne myślenie uciekinierów, wszystko zgodnie z logiką i do tego z dobrym smaczkiem. Oprócz tego system podpowiedzi jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Miła obsługa, widać zaangażowanie w swoją pracę. Podobało się nam i jak wrócimy do Szczecina to chętnie odkryjemy przepowiednię wiedźmy. Pozdrawiamy :)

 • Piotr Piasecki

  Piotr Piasecki

  Liczba recenzji: 16 Profil FB

  Cela z widokiem na wolność

  22.04.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Wycieczka do pokoju Intrigue "Cela 107" była dość spontanicznym wydarzeniem - na mojej liście jest to jeden z ostatnich pokojów w Szczecinie, który jest wart odwiedzenia, a że akurat nadarzyła się okazja, by się tam wybrać, to postanowiliśmy z niej skorzystać.

  Na miejscu powitała nas bardzo miła pani, która wytłumaczyła wszystko w koniecznych detalach i pokrótce wprowadziła w klimaty pokoju. Bez zbędnych opóźnień znaleźliśmy się w środku.

  Po nieźle nagranym wstępie przeszliśmy do rozgrywki. Wystrój wydawał się nad wymiar adekwatny do "okoliczności", w których to się znaleźliśmy: ciemno, surowo i potencjalnie beznadziejnie, wszystko to okraszone stylistyką sprzed paru dekad.

  Zagadki były zasadniczo logiczne i przy odpowiednim nastawieniu udało nam się, przez sporą część pokoju, przegnać jak burza, rozwiązując je po kolei. Ostatecznie jednak, po pół godzinie, okazało się dlaczego ten pokój ma renomę "trudnego" - nic, czego jednak interesujący system podpowiedzi nie był w stanie trochę wspomóc.

  Zabierając się do podsumowania - po wizycie cała grupa była zadowolona, a osobiście uważam, że jeżeli kolejny pokój Intrigue - "Przepowiednia Wiedźmy" - będzie na podobnym poziomie, to z wielką przyjemnością zajdziemy i tam.

 • Ren B.

  Ren B.

  Liczba recenzji: 6 Profil FB

  Ucieczka z trupem w tle

  08.05.2018 | data wizyty: 03.05.2018

  Pokój świetnie oddaje klimat więziennej celi. Możemy poczuć się jak prawdziwi więźniowie. Zagadki dość wymagające zarówno sprawnościowo jak i umysłowo. System podpowiedzi przypadł nam do gustu. Nad jedną zagadką dość długo się głowiliśmy a jej rozwiązanie okazało się banalnie proste :) bawiliśmy się świetnie do ostatnich sekund :) polecamy bardziej doświadczonym grupom.

 • Macirk

  Macirk

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Serniczka?

  01.04.2018 | data wizyty: 31.03.2018

  Na wstępie powiem, że obsługa zasługuje na wyższą ocenę niż 10, zostałem niesamowicie zaskoczony. Naprawdę miła i rozmowna osoba, a do tego sernik :D (rodzynkowcy pozdrawiają). Co do wystroju pokoju to czuć klimat więzienia, zagadki jak najbardziej logiczne więc na +. Pokój godny polecenia i dla zaawansowanych i początkujących grup. Całkiem fajny system podpowiedzi, taki klimatyczny (ale to już zobaczycie w pokoju). Jak dla mnie jeden z lepszych w Szczecinie a na pewno na podium.

 • Agatse

  Agatse

  Liczba recenzji: 12 Profil FB

  Cela 107

  25.02.2018 | data wizyty: 24.02.2018

  Bardzo fajny klimat i fabuła, ciekawe i niebanalne zagadki, a przede wszystkim obsługa, która świetnie prowadzi grę i w idealnym momencie podpowiada, jeśli trzeba :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 12 13 14

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM