O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się
Escape room CELA 107

CELA 107

Szczecin | Zachodniopomorskie | Intrigue Escape Room

9.8/10
Szczecin: 2. miejsce | Zachodniopomorskie: 2. miejsce | Polska: 55. miejsce

 • 2-5 osób
 • doświadczeni
 • 60 minut
 • Kryminalny

Na skutek fatalnej pomyłki zostajecie skazani na dożywotni pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Przed Wami całe lata odosobnienia w ciasnej i zatęchłej celi. Szybko orientujecie się, że nad więzieniem ciąży ponura aura. Targany zgubną desperacją Naczelnik nie cofnie się przed niczym, żeby rozwikłać tajemnicę osadzonego, który zbiegł ze strzeżonej przez niego twierdzy. Jego uśpiona obłędem czujność, może również dla Was okazać się szansą na wolność. Zaskakujący bieg zdarzeń jest wystarczającym impulsem do działania. Pozostaje jednak pytanie czy darzycie pozostałych współwięźniów wystarczającym zaufaniem? W mrokach celi 107 odbywa się próba Waszego sprytu oraz lojalności. Podjęte ryzyko oraz konszachty z przekupnymi strażnikami mogą popłacić, ale to więzienie pokonało już niejednego…

Adres
Cennik

2 lub 3 osoby - 80 zł
4 osoby - 100 zł
5 osób - 120 zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: godz. 17.00 - godz. 21.00
Sobota - Niedziela: godz. 11.00 - godz. 21.00

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 94 opinie o tym pokoju

9.8/10

Szczecin: 2. miejsce
Polska: 55. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.8/10

0

3

21

50

20

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  Liczba recenzji: 225 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Szybko, mamy godzinę!

  24.03.2017 0 0

  Temat więzienny w escape roomach nie jest niczym nowym. Mimo to w każdym kolejnym więzieniu, z którego uciekamy znajdujemy nowe elementy i ciekawe podejście do tematu. Tak było również w celi 107, za co należą się gratulacje.

  Pokój będzie świetny nawet dla ekip początkujących.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • AgnieszKa

  Liczba recenzji: 246 Profil FB

  great escape

  18.06.2017 | data wizyty: 21.04.2017 0 0

  Ucieczka z więzienia, to raczej zgrany temat na ER, byliśmy już w wielu, ale Cela 107 jest wyjątkowa. Zagadki są niestandardowe, klimat, nieoczywiste łamigłówki, zespół musi współpracować – inaczej wyjście nie jest możliwe, właściciele starają się, by każdy bawił się u nich wyjątkowo. System podpowiedzi znakomicie wpisany w klimat pokoju :) Poziom dla grup średnio-zaawansowanych, choć i początkujący z pomocą Mistrza Gry zapewne dadzą sobie radę :). Dziękujemy Mistrzowi Gry za otworzenie pokoju zupełnie poza godzinami pracy i miłą rozmowę :)

 • Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 213 Profil FB

  Wiejemy

  27.03.2017 | data wizyty: 25.03.2017 0 0

  Pomimo kilku ucieczek z cel w różnych miastach, szczecińskie więzienie zaskoczyło nas kilkoma zagadkami. Pomimo popularnej tematyki, właścicielom udało się podejść na swój oryginalny sposób do realizacji tego scenariusza. Pokój ma bardzo logiczne zagadki, wystarczy dobrze łączyć fakty a cele szybko staną przed Wami otworem. Klimat więzienia został wiernie odtworzony i daje możliwość wkręcenia się w atmosferę. Bardzo dobry pokój pobudzający współpracę w drużynie i podkreślający wagę komunikacji. Duży plus za wyraźne zaanagażowanie bardzo miłego właściciela i otwarty kontakt z możliwością rozmowy i wymiany myśli. ER i siedziba firmy dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Na pewno przyjedziemy do kolejnych pokoi!

 • Ada P. 1

  Liczba recenzji: 18 Profil FB

  Halo? Halo! Naczelniku !Czy wszystko w porządku ?

  21.05.2017 | data wizyty: 11.05.2017 1 0

  Jak najbardziej ! Oj, długo zbieraliśmy się,aby odwiedzić celę 107 i .... o tym pokoju możnaby pisać wiele, ale jakby ująć wszystko w jedno słowo - GENIALNY !!!
  Zaczynając od samego wejścia (to dopiero zagadka ! ) aż po zaskakujący i niecodzienny finał - wszystko, absolutnie wszystko było wspaniałe !
  Razem z chłopakiem zostaliśmy zamknięci,skazani i dostaliśmy 60 minut na ucieczkę, które wykorzystaliśmy w pełni ! Przez pokój szliśmy płynnie (oczywiście nie obyło się bez drobnych podpowiedzi i nie żałujemy - system wymiata ! ), nie było dłuższych przestojów, nie było momentu,w którym zastanawialiśmy się - a co teraz? Zagadki - chyba nigdzie nie spotkaliśmy tak logicznych i tak pasujących do fabuły zagadek. Były ciekawe, zaskakujące, wymagające współpracy,logicznego myślenia (przede wszystkim) i nie było sytuacji,w której któreś z nas by pomyślało " no ale właściwie to co autor miał na myśli ? " W celi wszystko składa się w jedną logiczną całość ! Ach, no i warto wybrać się do tego pokoju z różnymi umysłami -humanistyczne bardzo pomagają w rozwiązaniu niektórych zagadek,gdzie inżynierowie po prostu je przekombinowują ;)
  Muszę jeszcze wspomnieć o tym,że do celi wybraliśmy się w urodziny chłopaka i dzięki wspaniałemu właścicielowi ( pozdrawiam serdecznie :) ! ), który zgodził się schować prezent tak,aby pasował do całej gry i był dodatkowym elementem zaskoczenia przy wyjściu - za co jeszcze raz dziękuję ! ;)
  Podsumowując - REWELACYJNY i obowiązkowy pokój do odwiedzenia ! Z niecierpliwością czekamy na kolejny pokój !

 • Katarzyna P

  Liczba recenzji: 12 Profil FB

  Wielka ucieczka

  05.06.2017 | data wizyty: 03.06.2017 0 0

  Wybraliśmy się z przyjaciółmi do lidera escape roomów w Szczecinie i wcale sie nie zawiedliśmy. Intro wprowadzające do pokoju ciekawe, a gdy ściagasz opaskę rzeczywiście jesteś w... celi. Zadania wymagajace lojalności, szybkości i spostrzegawczości. Zdolności matematyczne również się przydały :) klimat zachowany idealnie do nazwy pokoju, a mistrz gry rzeczywiscie włączał się gdy rzeczywiście był potrzebny i się zagubiliśmy. Zagadki dopracowane w najmniejszych szczególach.
  Bardzo polecam !
  I z niecierpliwością czekamy na nowy pokój ! :)

 • ukaszRadzik

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Prawie Alcatraz ;)

  07.04.2017 0 0

  Wszechstronnie wykorzystujące nasze myślenie zagadki . Ciekawy system podpowiedzi .
  Brak nudy w pokoju .
  Działający system nagłośnienia (dowiesz się w środku ;) )
  Jedynym minusem była temperatura panująca w pokoju

 • rywin87

  Liczba recenzji: 19 Profil FB

  Panie naczelniku uciekli!!!

  02.04.2017 | data wizyty: 02.04.2017 0 0

  Sama lokalizacja juz zaczyna oddawać klimat wiezienia. Zostalismy przywitani przez mistrza gry który cały czas koncentrował się przebiegu naszej rozgrywki co zasługuje na zdecydowaną pochwałe. Generalnie obsługa bardzo profesjonalna, i trudno w tym aspekcie zarzucić cokolwiek.
  Pomimo wydaje się dość banalnej tematyki pokój zrobiony realistycznie i potrafil zaskoczyć kilkoma zagadkami. Wszystkie bardzo logiczne bez wymyślnych abstrakcji.
  Bardzo fajny i dobrze wkomponowujący się w całość system podpowiedzi.

 • dominika2121

  Liczba recenzji: 12 Profil FB

  Więźniowie :))

  03.04.2017 0 0

  Jeden z najlepszych pokoi w jakich byłam!
  Poczuliśmy się jak w prawdziwym więzieniu. Klimat świetny wraz z wystrojem pokoju. Zagadki były zróżnicowane, każdy znalazł coś dla siebie.
  System podpowiedzi powala na kolana! Super robota.
  Na pewno odwiedzimy kolejne pokoje !

 • dawid_c d.

  Liczba recenzji: 14 Profil FB

  Ucieczka w dobrym stylu

  21.06.2017 | data wizyty: 17.03.2017 0 0

  Pokój cechują przede wszystkim logiczne zagadki - jest ich dużo, są ze sobą powiązane, logiczne i pasujące do klimatu. Nie spodziewajcie się wymyślnych fajerwerków i wydumanych pomysłów - wszystko tu jest rzeczowe i dość przyziemne, co uważam za plus. System podpowiedzi rewelacyjny, adekwatny do tematyki. Jedynym minusem u nas był problem z pewną zagadką - wpadliśmy na jej rozwiązanie, majstrowaliśmy gdzie trzeba, lecz jak się okazało, wystąpiły pewne utrudnienia - drobny mankament, który nie wpłynął zasadniczo na rozgrywkę. Reszta bez zarzutu. Definitywnie polecam.

 • Selebrim

  Liczba recenzji: 22 Profil FB

  Ucieczka zza krat

  09.02.2017 | data wizyty: 09.02.2017 0 0

  Udało nam się wydostać z tego pilnie strzeżonego obiektu. Zagadki nie są bardzo trudne i układają się w logiczną całość. Rewelacyjny klimat i wystrój. Bardzo sympatyczny mistrz gry. Wielki plus za lokalizację pokoju. Czekamy z niecierpliwością na przepowiednię wiedźmy.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM