Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Piramida
Partner lockme

Piramida

Szczecin | Zachodniopomorskie | Game Of Locks

9.4/10
Szczecin: 15. miejsce | Zachodniopomorskie: 16. miejsce | Polska: 288. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Wcielacie się w role grupy archeologów, powołaną do zbadania nowo odkrytej piramidy. Jedyne co o niej wiecie to to, że odkryto ją w bardzo nietypowym miejscu, oraz że pierwsza wysłana ekspedycja zniknęła bez śladu. Czy sprostacie wyzwaniu odkrycia tajemnicy tej Piramidy?

Jest to scenariusz który zaprojektowaliśmy z myślą o doświadczonych graczach. Sprawdzi Wasze umiejętności logicznego myślenia i łączenia faktów oraz komunikacji wewnątrz zespołu.


Ograniczenie wiekowe: 13+
Pod opieką osoby dorosłej: bez ograniczeń.

 • Możliwość gry po angielsku
Adres
Cennik

Gra dla 2 osób - 80 PLN, Sb/Ndz - 100 PLN
Gra dla 3 osób - 100 PLN
Gra dla 4 osób - 110 PLN
Gra dla 5 osób - 120 PLN
W przypadku gdy Państwo chcecie zagrać w większej ilości osób, prosimy o kontakt telefoniczny.

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do piątku: 14:00 - 20:00
W soboty i niedziele: 12:00 - 21:00

Dane właściciela
Game Of Locks Escape Mateusz Kowal
Ściegiennego, 66/4
70-352 Szczecin
NIP: 8522639403
Regulamin

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 101 opinii o tym pokoju

9.4/10

Szczecin: 15. miejsce
Polska: 288. miejsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.6/10

0

1

23

48

29

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 286 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Starożytny grobowiec

  13.03.2017

  Tajemnica skryta pod pustynnymi piaskami czeka na śmiałków, którzy nie bacząc na klątwy i ostrzeżenia przekroczą jej progi...

  Klimat tego pokoju doskonale pozwala odczuć na własnej skórze przeżycia z ciasnych, tajemniczych sal zapomnianych grobowców faraonów. Jednak bądźcie przygotowani - to, co pozostawili po sobie starożytni na pewno nie będzie łatwą zabawą.

  Ten fantastyczny pokój zalecamy przede wszystkim doświadczonym ekipom!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • czyzu16

  czyzu16

  Liczba recenzji: 3
  Wiarygodna opinia

  WYPUŚĆCIE MNIE !!!

  16.11.2017 | data wizyty: 15.11.2017

  Bardzo ciekawy pokój z wieloma zagadkami. Niestety do rozwiązania wielu z nich jako mało doświadczeni gracze potrzebowaliśmy licznych podpowiedzi. Pokój polecam zwłaszcza bardziej doświadczonym kolegom którzy na pewno wyciągną więcej satysfakcji z rozwiązywania licznych zagadek w pokoju.

 • Sowiszcze

  Sowiszcze

  Liczba recenzji: 11
  Wiarygodna opinia

  Mumia, w nogi!

  11.07.2017 | data wizyty: 21.04.2017

  Klimat w tym pokoju jest po prostu mega. Ciężko to opisać nie będąc na miejscu. Nie ma problemu, aby wczuć się w rolę, jest na prawdę super. Zagadki bywają zagmatwane, co do jednej mieliśmy problem ze zrozumieniem, ale ogólnie nie były one wyjątkowo trudne. Gdyby miało to sens, to z pewnością odwiedzilibyśmy ten pokój raz jeszcze.

  W kwestii obsługi - super. Pan był bardzo rozmowny, wszystko było jasne, kontakt bezproblemowy.

  Zdecydowanie polecam.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Agnieszka K. 9

  Agnieszka K. 9

  Liczba recenzji: 9
  Wiarygodna opinia

  Ledwo uszliśmy z życiem!

  19.04.2017 | data wizyty: 12.04.2017

  W pokoju najbardziej zdziwiła mnie mała ilość zagadek, jednak rozwiązanie ich zajęło nam tyle czasu, że przekroczyliśmy limit o 20 sekund. Największym problemem nie była jednak trudność zagadek, a przede wszystkim komunikacja - ważnym jest, aby dobrze się porozumiewać i przekazywać sobie nawet niezbyt istotne detale, które mogą mieć jednak olbrzymie znaczenie. Wystrój styropianowy, i o ile rzeczywiście zgodzę się z MG iż jest on bezpieczny dla graczy - w końcu miękko :) - oraz łatwy do wymiany - jednakże mimo wszystko nieco psuje klimat, ponieważ widać miejscami ubytki. Dodaję jednak plusa za piasek pod nogami :) Pokój ma kilka typowych rozwiązań dla escape roomów, kilka zaś dość innowacyjnych i ciekawych. Mnie nieco zmyliło myślenie, że odnalezione instrukcje czy przedmioty są jedynie elementem zagadki, a nie zagadką per se, także na pewno nie warto odkładać wszystkiego "na potem", ponieważ zagadki nie są poprowadzone w 100% liniowo i nie ma konieczności ich rozwiązywać w jakiejś określonej kolejności (do pewnego stopnia). Niestety, złożoność rozwiązania jednej z zagadki spowodowała, iż musiałam dłuższą chwilę stać bezczynnie czekając, aż reszta grupy "wprowadzi" - czy też "dokona" rozwiązania zagadki, co mnie nieco wynudziło - ale nie znaczy to, że wyszłam z pokoju niezadowolona. Duży plus za uprzejmego MG, dbającego o nasze dobre samopoczucie i nastawienie przed wejściem do pokoju. Sposób komunikacji z MG bardzo dobra, jedynie co można by ulepszyć, to ich forma - mogłyby być nieco bardziej utrzymane w klimacie (przedstawiając bardzo ogólnie i bezspoilerowo, zamiast "zróbcie to i to" -> "w starożytnych księgach czytałem, że w piramidach można znaleźć pewne elementy, które..."). Moja ogólna ocena pokoju jest jednak bardzo dobra, polecam szczególnie fanom ER w którym myślenie jest na pierwszym miejscu, a niekoniecznie dynamiczna, szybka akcja i multum zagadek - miłośnicy tego drugiego typu mogą nie być usatysfakcjonowani, ponieważ jak już pisałam wyżej, zagadek nie ma zbyt wiele, za to wymagają wysiłku umysłowego.

 • Tomix

  Tomix

  Liczba recenzji: 16 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  Udana ekspedycja

  04.03.2017 | data wizyty: 03.03.2017

  Pokój dla osób spostrzegawczych oraz nastawiony na ścisłą komunikacje w grupie. Nieliniowość zagadek przekłada się na wysoki stopień trudności pokoju. Pomieszczenia idealnie odwzorowywują wnetrze grobowca - piasek pod stopami, hieroglify, niewielka ilość światła i duzo elementów ruchomych. Do maksymalnej noty zabrakło mi bardziej rozwiniętego wprowadzenia oraz konsekwencji za błędne decyzje (mimo ze pokój i bez tego jest bardzo trudny).

 • hexaria

  hexaria

  Liczba recenzji: 5
  Wiarygodna opinia

  Hej, a gdzie reszta?

  13.04.2017 | data wizyty: 12.04.2017

  Piramida to ciekawa propozycja wśród Szczecińskich pokoi, zwłaszcza dla fanów przygód. Klimatyczny wystrój, pasujący do ogólnego tematu fabuły. Na pewno jest to pokój w którym przetestujemy swoją pracę w grupie, więc pod tym względem lepiej wybierać się ze "sprawdzoną" ekipą. Zagadki przemyślane, logiczne, mimo nieliniowości pokoju łatwo się zorientować,czym powinno się teraz zająć. Ciekawy i nienachalny sposób podpowiedzi, nie musimy przerywać naszego działania. Fabuła nie była zbyt rozbudowana, aczkolwiek taki jest zamysł aby skupić się na rozwiązywaniu zagadek i na wydostaniu się z pomieszczeń. Zagadki miejscami były dość trudne, składały się z wielu elementów aczkolwiek sposób ich działania był prosty i oparty na klasycznych rozwiązaniach. Myślę że to pokój dla osób które lubią klimaty przygodowe, chcą poczuć na własnej skórze jak to by było zostać archeologiem i eksplorować korytarze piramidy oraz dobrze się dogadują, ponieważ przy tak szybko upływającym czasie, nie ma miejsca na pomyłki ;) Duży plus dla obsługi, która wprowadziła nas w klimat, wyjaśniła wszystko co trzeba a po grze pozwoliła nam wrócić do pokoju i obgadać wszystko na spokojnie.

 • kkurtyka

  kkurtyka

  Liczba recenzji: 2
  Wiarygodna opinia

  Piramida

  10.02.2017 | data wizyty: 10.02.2017

  Super klimat, bardzo ciekawe zagadki. Jeden z ciekawszych pokoi w Szczecinie. Gorąco polecam wszystkim, nikt nie wyjdzie zawiedziony..

 • Bartosz

  Bartosz

  Liczba recenzji: 5
  Wiarygodna opinia

  Świetna zabawa dla spostrzegawczych

  19.02.2017 | data wizyty: 27.11.2016

  Bezsprzecznie jedno z bardziej klimatycznych miejsc na mapie Szczecina. W połączeniu z wyjątkową wręcz obsługą, daje to escape room który koniecznie trzeba odwiedzić. Na pewno nie jest to jednak propozycja dla początkujących.

  Zagadki polegają w dużej mierze na spostrzegawczości i kojarzeniu faktów. Kilka rozwiązań technicznych wzbogaca całość.

  Plusy:
  - Nastrój kreowany przez spójność tematyczną zagadek
  - Emocjonujący początek
  - Świetna, zaangażowana obsługa

  Minusy:
  - Minimalnie zbyt ciemno, czasami było to uciążliwe - mocniejsze latarki byłyby pomocne

 • myrr

  myrr

  Liczba recenzji: 2
  Wiarygodna opinia

  Grobowiec, piach i hieroglify

  26.12.2016 | data wizyty: 26.12.2016

  Baaardzo klimatyczny pokój, byliśmy we dwójkę i prawie nas pokonał, ale dzięki podpowiedziom przesympatycznego Mistrza Gry daliśmy radę :) Świetny wystrój, zagadki bardzo trudne, ale do rozwiązania. Z takich naprawdę małych minusów - dla mnie było ciut za ciemno, ale miało to sens akurat w tym pokoju.

  Polecam trochę bardziej doświadczonym ekipom, wyjście daje niesamowitą satysfakcję!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • olga.preuss

  olga.preuss

  Liczba recenzji: 1
  Wiarygodna opinia

  Na przełaj z mumią :)

  19.11.2016 | data wizyty: 19.11.2016

  Swietny klimat, gorąc, piach i hieroglify. Zaskakujące zagadki logiczne, dużo podpowiedzi, ale część można rozwiązać przed znalezieniem właściwej wskazówki ;) Polecamy wszytkim miłośnikom Indiany Jonesa!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 9 10 11

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM