Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

Piracka Skrzynia Umarlaka

Szczecin | Zachodniopomorskie | Escape Me

9.7/10
Szczecin: 3. miejsce | Zachodniopomorskie: 4. miejsce | Polska: 96. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Trafiacie na pokład Legendarnego Latającego Holendra, a waszym zadaniem jest zdobyć cenne informacje - miejsce gdzie znajduje się legendarna Skrzynia Umarlaka.

Skarb, dzięki któremu załoga Pirackiego Latającego Holendra będzie na wasze rozkazy, a sam Latający Holender należeć będzie już tylko do was.

Pokój Skrzynia Umarlaka to nie tylko escape room, będzie to przygoda dzięki której zmienicie bieg pirackiej historii Karaibów.

Escape room pełen mechanizmów i wyborów, przy oprawie rodem z filmu.

Pokój w którym będą panowały mechanizmy i unikatowe rozwiązania.
Jest to unikalny pokój bez kłódek dla fanów innowacyjności, a zarazem klasy dzięki oprawie wizualnej :).

Gratka dla fanów Pirackich Serii Filmowych jak i fanów efektownych Escape Roomów.

Rozrywka jakiej do tej pory nie doznaliście.

Pokój będzie miał możliwość dostosowania poziomu trudności więc gracze początkujący i Ci zaawansowaniu będą mogli poczuć się docenieni.

Przygoda Skrzynia Umarlaka Czeka na was !

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Pokój przyjazny niepełnosprawnym
Adres

Escape Me

Szczecin 70-470
ul. Aleja Wojska Polskiego 11/4

Strona WWW 516 589 512 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Cennik

2os. - 89 zł
3os. -109 zł
4os. - 129 zł
5os. - 139 zł

W przypadku gry dla większej ilości osób prosimy o kontakt 572 289 590

Godziny otwarcia

Telefony przyjmujemy od 10:30 do 21:00

Ważna INFORMACJA : W momencie gdy, wybrany przez Państwa termin rezerwacji dotyczy dnia, w którym robiona jest rezerwacja lub pragniecie zakupić Voucher prosimy o kontakt pod numerem 516 589 512 w celu potwierdzenia terminu telefonicznie, ponieważ w momencie, gdy pokoje nie są zajęte firma jest zamknięta.

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 144 opinie o tym pokoju

9.7/10

Szczecin: 3. miejsce
Polska: 96. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

2

10

93

36

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • doncasperro

  doncasperro

  Liczba recenzji: 12 Profil FB

  Mordo!

  29.10.2017 | data wizyty: 29.10.2017 0 0

  Dobra morda Pijany Pirat dbał o dynamizm rozgrywki :D

 • MW42

  MW42

  Liczba recenzji: 13 Profil FB

  "Czy ktoś z was ma chorobę morską?"

  17.01.2018 | data wizyty: 08.01.2018 0 0

  Takie oto słowa usłyszeliśmy od Mistrza Gry, gdy tylko weszliśmy do pokoju. Zaraz potem dodał, że może trochę bujać i usłyszeliśmy dźwięk przekręcanego w drzwiach klucza.

  Muszę przyznać, że z choć w Nautiliusie jeszcze nie byłam, to z wielką chęcią wsadziłabym Skrzynię Umarlaka razem ze Strasznym Dworem ex aequo na pierwszym miejscu w zachodniopomorskim! Nie sądziłam, że pokój przygodowy może mnie tak bardzo wciągnąć w grę - 45 minut, które spędziliśmy na rozwiązywaniu zagadek upłynęło mi tak szybko, że miałam wrażenie, że byliśmy tam jedynie 10-15 minut.

  A wszystko to zasługa Pirata, który wyśmiewał nasze błędy od czasu do czasu. System podpowiedzi w 100% trafiony i przede wszystkim zbudował niesamowity klimat. A klimat, co tu dużo mówić, był świetny. Kolega wypomniał mi po wyjściu, że jeszcze nucę muzykę, która leciała w tle.

  Jeśli natomiast chodzi o zagadki, szczególnie upodobałam sobie jedną i aż żałuję, że nie mogę jej opisać, bo byłby to spoiler! Pokój był bez kłódek, więc nieco obawiałam się opóźnień (doświadczenia z pokoju innej firmy), ale zostałam pozytywnie zaskoczona. Po rozwiązaniu jednej zagadki od razu przechodziło się do następnej, bez zbędnych opóźnień.

  Miałam nieco problem z ocenieniem poziomu trudności, bo wyjątkowo przyszłam do pokoju z inną ekipą niż zawsze i 2/5 osób nigdy wcześniej w żadnym escape roomie nie było. Ostatecznie uważam, że pokój należy do łatwych dla doświadczonych graczy (nie znaczy to jednak, że będą się oni źle bawić), ale osoby początkujące mogą częściej słyszeć zgryźliwe komentarze Pirata ;)

  Pokój polecam każdemu bez żadnych wyjątków. Będziecie się dobrze bawić bez względu na to czy przyjdziecie z rodziną, czy ze znajomymi! :D

 • Ruciaczek (Agnieszka)

  Ruciaczek (Agnieszka)

  Liczba recenzji: 122 Profil FB

  Skrzynia umarlaka

  14.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017 2 2

  Wystrój, klimat, oprawa muzyczna, zagadki, wszystko rodem z pirackiego statku. Zabawny system podpowiedzi, spowodował, że nie raz się uśmialiśmy. Były zagadki, które rozwiązaliśmy inaczej, przez co potem straciliśmy trochę czasu na zastanawianie się, czy zrobiliśmy coś źle, czy powinniśmy uruchomić coś jeszcze. Przejścia do kolejnych etapów gry, również bardzo ciekawe :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • kaska107

  kaska107

  Liczba recenzji: 144 Profil FB

  Piracki świat;)

  14.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017 2 2

  Pokój pozytywnie zaskoczył wystrojem, wszystko dopracowane! Mechanizmy świetne, brak kłódek, pirat śmiejący się z nas...to wszystko dostarczyło nam dobrej zabawy. Widać, że właściciele włożyli w pokój wiele pracy;) Czasem tylko traciliśmy czas na szukanie czegoś co otworzyliśmy już wcześniej, przez co 6 min zabrakło nam do rekordu. Polecam grupom raczej nie na pierwszy raz!;)

 • Marta M. 18

  Marta M. 18

  Liczba recenzji: 20 Profil FB

  Cisza na morzu...

  07.01.2018 | data wizyty: 27.08.2017 0 0

  Genialny wystrój dopracowany w szczególe zachwycił moich znajomych, dla których był to pierwszy ER, niebanalne mechanizmy też zachwycały i to ogromne zalety Skrzyni Umarlaka. Brakowało mi trochę zmyłkowych elementów wystroju, bo wszystko co nie brało udziału w grze było w pokoju przytwierdzone na stałe, niektórzy uznają to za zaletę, ale kilka razy zawiesiliśmy się z grupą i staliśmy myśląc nad jedynym, prawidłowym rozwiązaniem etapu, znudzeni z powodu zbyt dużej liniowości zagadek.
  Uważam jednak, że to idealny pokój na rozpoczęcie zabawy z ER, wspaniale zaaranżowany! Polecam serdecznie!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • ewa.szczepanik

  ewa.szczepanik

  Liczba recenzji: 7 Profil FB

  Dla lubiących przygody

  30.12.2017 | data wizyty: 04.11.2017 0 0

  Escape Me zasługuje na szóstkę za obsługę, jest ona zawsze na wysokim poziomie, a pracujący w escape ludzie są przyjaźni i przede wszystkim profesjonalni, a swoją pracę traktują jak pasję

  Piracka Skrzynia Umarlaka, jest pokojem bez kłódek jest w niej wiele unikatowych rozwiązań, mechanizmów i różnorodnych zagadek.

  Zdecydowanie polecam dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę w ER, a także dla wytrwałych zawodników lubiących innowacyjne rozwiązania.

 • Selebrim

  Selebrim

  Liczba recenzji: 30 Profil FB

  Piracka przygoda!

  26.08.2017 | data wizyty: 26.08.2017 1 4

  Bardzo klimatyczny wystrój pokoju, mało zbędnych elementów wystroju i przezabawny mistrz gry :). Zdecydowanie możemy polecić ten pokój ekipom, które nie lubią przeszukiwania a wolą rozwiązywanie zagadek. Prawdziwa piracka przygoda!

 • Weronika G. 6

  Weronika G. 6

  Liczba recenzji: 6 Profil FB

  Skarb odnaleziony!

  11.01.2018 | data wizyty: 10.01.2018 0 0

  Ten pokój ma zupełnie inne systemy rozwiązywanie zagadek, ponieważ nie ma w nim kłódek. Wchodząc do tego pokoju, trzeba nastawić się na inne, bardziej innowacyjne myślenie, trzeba wyjść poza utarte schematy ;) I to właśnie podobało mi się w tym pokoju, nie był oparty na standardowym odnajdywaniu kodów do kłódek. Super zachowany klimat, bardzo dobrze się bawiłyśmy. Polecam!

 • Alicja Aleksandra

  Alicja Aleksandra

  Liczba recenzji: 5 Profil FB

  Skrzynia umarlaka.

  04.01.2018 | data wizyty: 04.01.2018 1 0

  Po wejściu do pokoju od razu uderzył mnie zapach drewna :). Wystrój bardzo klimatyczny, a najlepsze było pierwsze przejście do kolejnego etapu gry. Zagadki były ciekawe i dość nietypowe ze względu na brak kłódek.

 • Małgorzata W.

  Małgorzata W.

  Liczba recenzji: 7 Profil FB

  Ahoj przygodo!

  11.09.2017 | data wizyty: 07.09.2017 1 0

  Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich pokoi Escape Me. Widać, że ekipa włożyła ogrom pracy w jego powstanie i efekt, który osiągnęli to marzenie każdego, kto lubi spójne, nietuzinkowe escape roomy :) Zabawa jest przednia. Od początku można zatopić się w pirackim klimacie, który nie opuszcza nas ani na chwilę - nawet w podpowiedziach! Ponadto wystrój pokoju jest doskonały. W tym pokoju gra się "inaczej", niektóre zagadki nie są graczom podane na tacy, trzeba je samemu znaleźć, pokombinować trochę i nie bać się odkrywać. A jaka satysfakcja, gdy uda się zrobić kolejny kroczek w stronę rozwiązania zagadki! Tym pokojem trzeba się po prostu bawić i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Zagadki, z którymi przychodzi się zmierzyć, są rewelacyjne, doskonale wpisują się w fabułę, świetnie wykorzystane są wszystkie przedmioty, które w pokoju się znajdują. Gracze mogą się poczuć jakby faktycznie byli na prawdziwej, pirackiej wyprawie. "Skrzynia Umarlaka" to nie tylko pokój pełen łamigłówek ale prawdziwa morska przygoda, którą przychodzi graczom przeżyć. Zdecydowanie polecam wszystkim wilkom morskim i szczurom lądowym! ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 13 14 15

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM