Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Piracka Skrzynia Umarlaka

Piracka Skrzynia Umarlaka

Szczecin | Zachodniopomorskie | Escape Me

9.7/10
Szczecin: 2. miejsce | Zachodniopomorskie: 3. miejsce | Polska: 84. miejsce

 • 2-5 osób
 • śr. zaawansowani
 • 60 minut
 • Przygodowy

Trafiacie na pokład Legendarnego Latającego Holendra, a waszym zadaniem jest zdobyć cenne informacje - miejsce gdzie znajduje się legendarna Skrzynia Umarlaka.

Skarb, dzięki któremu załoga Pirackiego Latającego Holendra będzie na wasze rozkazy, a sam Latający Holender należeć będzie już tylko do was.

Pokój Skrzynia Umarlaka to nie tylko escape room, będzie to przygoda dzięki której zmienicie bieg pirackiej historii Karaibów.

Escape room pełen mechanizmów i wyborów, przy oprawie rodem z filmu.

Pokój w którym będą panowały mechanizmy i unikatowe rozwiązania.
Jest to unikalny pokój bez kłódek dla fanów innowacyjności, a zarazem klasy dzięki oprawie wizualnej :).

Gratka dla fanów Pirackich Serii Filmowych jak i fanów efektownych Escape Roomów.

Rozrywka jakiej do tej pory nie doznaliście.

Pokój będzie miał możliwość dostosowania poziomu trudności więc gracze początkujący i Ci zaawansowaniu będą mogli poczuć się docenieni.

Przygoda Skrzynia Umarlaka Czeka na was !

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Pokój przyjazny niepełnosprawnym
Adres

Escape Me

Szczecin 70-470
ul. Aleja Wojska Polskiego 11/4

Strona WWW 516 589 512 Wyślij wiadomość Wyznacz trasę
Cennik

2os. - 89 zł
3os. -109 zł
4os. - 119 zł
5os. - 139 zł

W przypadku gry dla większej ilości osób prosimy o kontakt 572 289 590

Godziny otwarcia

Telefony przyjmujemy od 10:30 do 21:00

Ważna INFORMACJA : W momencie gdy, wybrany przez Państwa termin rezerwacji dotyczy dnia, w którym robiona jest rezerwacja lub pragniecie zakupić Voucher prosimy o kontakt pod numerem 516 589 512 w celu potwierdzenia terminu telefonicznie, ponieważ w momencie, gdy pokoje nie są zajęte firma jest zamknięta.

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 123 opinie o tym pokoju

9.7/10

Szczecin: 2. miejsce
Polska: 84. miejsce

Obsługa 9.9/10

Klimat 9.9/10

2

8

79

31

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Agnieszka R.

  Agnieszka R.

  Liczba recenzji: 117 Profil FB

  Skrzynia umarlaka

  14.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017 2 2

  Wystrój, klimat, oprawa muzyczna, zagadki, wszystko rodem z pirackiego statku. Zabawny system podpowiedzi, spowodował, że nie raz się uśmialiśmy. Były zagadki, które rozwiązaliśmy inaczej, przez co potem straciliśmy trochę czasu na zastanawianie się, czy zrobiliśmy coś źle, czy powinniśmy uruchomić coś jeszcze. Przejścia do kolejnych etapów gry, również bardzo ciekawe :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • kaska107

  kaska107

  Liczba recenzji: 133 Profil FB

  Piracki świat;)

  14.08.2017 | data wizyty: 12.08.2017 2 2

  Pokój pozytywnie zaskoczył wystrojem, wszystko dopracowane! Mechanizmy świetne, brak kłódek, pirat śmiejący się z nas...to wszystko dostarczyło nam dobrej zabawy. Widać, że właściciele włożyli w pokój wiele pracy;) Czasem tylko traciliśmy czas na szukanie czegoś co otworzyliśmy już wcześniej, przez co 6 min zabrakło nam do rekordu. Polecam grupom raczej nie na pierwszy raz!;)

 • Selebrim

  Selebrim

  Liczba recenzji: 27 Profil FB

  Piracka przygoda!

  26.08.2017 | data wizyty: 26.08.2017 1 4

  Bardzo klimatyczny wystrój pokoju, mało zbędnych elementów wystroju i przezabawny mistrz gry :). Zdecydowanie możemy polecić ten pokój ekipom, które nie lubią przeszukiwania a wolą rozwiązywanie zagadek. Prawdziwa piracka przygoda!

 • doncasperro

  doncasperro

  Liczba recenzji: 12 Profil FB

  Mordo!

  29.10.2017 | data wizyty: 29.10.2017 0 0

  Dobra morda Pijany Pirat dbał o dynamizm rozgrywki :D

 • rgolik71

  rgolik71

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Świetna i zaskakująca zabawa

  06.09.2017 | data wizyty: 20.08.2017 6 3

  Zaskakujące podpowiedzi, zaskakujące mechanizmy i świetna zabawa.

  Dopracowane było wszystko, od mechanizmów, poprzez wystrój , muzykę i świetny system podpowiedzi :).

  Widać, że w pokój włożono wiele pracy.

  Pokój zdecydowanie warty odwiedzin!

 • Małgorzata W.

  Małgorzata W.

  Liczba recenzji: 7 Profil FB

  Ahoj przygodo!

  11.09.2017 | data wizyty: 07.09.2017 1 0

  Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich pokoi Escape Me. Widać, że ekipa włożyła ogrom pracy w jego powstanie i efekt, który osiągnęli to marzenie każdego, kto lubi spójne, nietuzinkowe escape roomy :) Zabawa jest przednia. Od początku można zatopić się w pirackim klimacie, który nie opuszcza nas ani na chwilę - nawet w podpowiedziach! Ponadto wystrój pokoju jest doskonały. W tym pokoju gra się "inaczej", niektóre zagadki nie są graczom podane na tacy, trzeba je samemu znaleźć, pokombinować trochę i nie bać się odkrywać. A jaka satysfakcja, gdy uda się zrobić kolejny kroczek w stronę rozwiązania zagadki! Tym pokojem trzeba się po prostu bawić i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Zagadki, z którymi przychodzi się zmierzyć, są rewelacyjne, doskonale wpisują się w fabułę, świetnie wykorzystane są wszystkie przedmioty, które w pokoju się znajdują. Gracze mogą się poczuć jakby faktycznie byli na prawdziwej, pirackiej wyprawie. "Skrzynia Umarlaka" to nie tylko pokój pełen łamigłówek ale prawdziwa morska przygoda, którą przychodzi graczom przeżyć. Zdecydowanie polecam wszystkim wilkom morskim i szczurom lądowym! ;)

 • Minion

  Minion

  Liczba recenzji: 87 Profil FB

  Mieszane uczucia

  22.07.2017 | data wizyty: 19.07.2017 5 2

  Wchodząc do tego pokoju dowiadujemy się, że nie ma w nim ani jednej kłódki - wszystko fajnie tylko, że z działaniem zastosowanych mechanizmów mieliśmy małe problemy. Zdarzyło się, że nie "łapało" od razu. Samym wystrojem pokoju można się zachwycić ale nam się nie udało - dlaczego? Otóż pokój ten wygląda prawie tak samo jak Chatka Hagrida i Twierdza tej samej firmy tylko, że oddziału w Gdyni. Dajmy podobne zagadki, zamiast różdżki i miotły powiesimy szable i mamy nowy ER. Nie wiem, które z tych pokojów były pierwsze, a które później ale podobieństwo bije po oczach. Dlatego ocena nie może być bliska maksymalnej. Zagadki raczej bardzo proste, dla dwóch osób akurat na te 40-45 minut i nie więcej. Można polecić ale w Szczecinie są inne naszym zdaniem lepsze pokoje.
  Minusy
  - monotonia wyglądu
  - nie zawsze mechanizmy "łapały" za pierwszym razem
  Plusy
  - szable i muzyka :)
  - przyzwoita cena dla dwóch osób

  Escape Me

  Odpowiedź Escape Me

  Mechanizmy oparte są na prawach fizyki, więc trzeba je złamać, żeby nie działały. Co do zagadek elektronicznych, żeby "łapały" od razu trzeba je zrozumieć, więc gdy nie "łapią" znaczy, że jeszcze ich nie rozgryżliśmy. A to właśnie w zrozumieniu reakcji elektroniki jest część zagadki.
  Do wystroju w naszych pokojach rzeczywiście stosowane są rekwizyty tematyczne, jednak pierwszy raz spotykamy się z opinią, że Skrzynia Umarlaka jest łudząco podobna do innego pokoju. Zagadki elektroniczne zarówno zasadą działania jak i samym spobobem/logiką ich rozwiązywania, znacząco różnią się od tych zastosowanych w Chatce, która jest w pełni "analogowa".
  Według statystyk opiń na LockMe jedynie niecałe 9% grup uważa pokój za łątwy, bądź bardzo łatwy. Podczas gdy ponad 30% uważa za trydny/bardzo trudny. To prawda, że grupy zaawansowane potrafią wyjść przed 50 min.(np. Wasza w niecałe 45 min.). Nasi Mistrzowie Gry poprzez system podpowiedźi starają się dostosować poziom trudności do graczy, aby zabawa z Escape Me nie była ani frustrująco trudna, ani banalnie łatwa.
  Mimo smutku z komentarza, który uważamy za nie całkiem sprawiedliwy, cieszymy się, że podobały się nasze rekwizyty, dźwięk oraz przyzwoita cena.

 • Sowiszcze

  Sowiszcze

  Liczba recenzji: 11 Profil FB

  Super przygoda!

  02.08.2017 | data wizyty: 21.07.2017 0 0

  Poszliśmy do pokoju ze znajomymi, dla których ten typ rozrywki był obcy z nadzieją, że nie będzie to ich ostatnia "ucieczka" i... pokój w 100% spełnił swoje zadanie! Dobra robota!

  Sam pokój ma bardzo fajny klimat, bardzo spodobał się niewidzialny rezydent statku, który miał ciekawe poczucie humoru, choć odczuwałem braki w kwestii udźwiękowienia. Brakowało mi chociażby ciągłych dźwięków obijającej się o burtę wody (chyba że było to na tyle ciche, że nie zauważyłem). W kwestii rekwizytów nie mam nic do zarzucenia.

  Jeżeli o obsługę chodzi, to jak zwykle było bardzo miło, można by rzec że trochę "rodzinnie". Pani bardzo kontaktowa.

  Ogólnie pokój polecam, zwłaszcza jako wprowadzenie dla nowicjuszy.

 • Aleksandra K.93

  Aleksandra K.93

  Liczba recenzji: 6 Profil FB

  Pirackie przygody!

  16.10.2017 | data wizyty: 15.08.2017 0 0

  Pokój bardzo bogaty w różnorodne rozwiązania techniczne. Ciekawy ze względu na całkowity brak kłódek. Rozwiązania niejednokrotnie zmuszające do niekonwencjonalnego myślenia i dokładnego rozejrzenia się. Ciekawy system niekiedy zabawnych podpowiedzi i komentarzy w wykonaniu Pirata. Świetna scenografia bez zbędnych elementów, doskonale widać co przyda się w grze a co można zostawić w spokoju. Super obsługa, z którą można porozmawiać o Escape Room. Dobry pokój dla grup posiadających już doświadczenie, ale nie musi ono być specjalnie duże. Polecam!

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Magdalena K. 4

  Magdalena K. 4

  Liczba recenzji: 19 Profil FB

  Piracka Skrzynia Umarlaka

  20.06.2017 | data wizyty: 17.06.2017 0 2

  Zacznę od tego, że gdyby ktoś zamknął mnie w pokoju i kazał zgadywać, jaka firma go stworzyła, bez wahania odgadłabym, że jest Wasz :) - i to naprawdę spory komplement!

  Coroczny trip do Szczecina i kolejne dwa pokoje, tym razem wybrane w sprawdzonej firmie, gdzie mieliśmy już okazję zmierzyć się z Chatką Hagrida. Tu także się nie zawiodłam - wystrój rewelacyjny, ulubiony przeze mnie system podpowiedzi (kilka się przydało) i przyjemne zagadki. To, co mnie najbardziej urzekło w tym pokoju, to niespotykany humor :) Dzięki temu bawiliśmy się świetnie.
  Mistrz Gry przesympatyczny! Bardzo lubię, kiedy po przejściu pokoju można do niego wejść i "obgadać" wszystkie zagadki, wyjaśnić, podzielić się wrażeniami.

  Sam pokój na poziomie trudności średnim, zdarzyło nam się zaciąć, ale nie było tam irytujących czy nielogicznych zagadek - to raczej chwilowe zaćmienie :) Brak kłódek też zasługuje na pochwałę. A końcowa zagadka podobała mi się bardzo!

  Podsumowując - Escape me ma swoje standardy, których się trzyma i bardzo dobrze. Wielki szacun. Wpadniemy za rok na Komnatę Tajemnic :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 11 12 13

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM