Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Operacja: Arka
Partner lockme

Operacja: Arka

Szczecin | Zachodniopomorskie | ESCapada

9.6/10
Szczecin: 14. miejsce | Zachodniopomorskie: 15. miejsce | Polska: 192. miejsce

 • 2-6 osób
 • doświadczeni
 • 70 minut
 • Przygodowy

Oddział agentów Interpolu wyrusza na misję powstrzymania zamachowca, zamierzającego wywołać kolejny Wielki Potop.

Pokój prowadzony w formacie ChamberLARP (life action role play w małej przestrzeni), co oznacza, że Mistrz Gry nie jest tylko do udzielania podpowiedzi, lecz komunikatami wysyłanymi do grupy prowadzi cały scenariusz.

 • Pokój przyjazny dzieciom
 • Możliwość gry po angielsku
 • Płatność kartą na miejscu

Promocje

Adres
Cennik

wtorek - czwartek:
2 os - 90 zł
3 os - 95 zł
4 os - 100 zł
5 os - 105 zł
6 os - 110 zł

piątek - niedziela:
2 os - 100 zł
3 os - 110 zł
4 os - 120 zł
5 os - 130 zł
6 os - 140 zł

Dane właściciela
SILVERSPICE Andrzej Górecki
Kolumba 4
70-035 Szczecin
NIP: 9552218807

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 148 opinii o tym pokoju

9.6/10

Szczecin: 14. miejsce
Polska: 192. miejsce

Obsługa 9.8/10

Klimat 9.4/10

0

5

24

48

71

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • LockMe

  LockMe

  Liczba recenzji: 237 Profil FB
  Lockme.pl opinia

  Ksz ksz!

  24.03.2017 0 0

  Nasza agentka Omega jeszcze przez tydzień każde zdanie kończyła "ksz ksz". Dlaczego? Tego nie zdradzimy - musicie przekonać się na własnej skórze.

  Pokój zaskoczył nas fabułą oraz narracją, co zdecydowanie działa na korzyść! Wbrew pozorom nie jest wybitnie trudny, więc drużyny z mniejszym stażem na pewno będą się dobrze bawić.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Agnieszka R.

  Agnieszka R.

  Liczba recenzji: 117 Profil FB

  Kszsz, kszsz Operacja: Arka

  14.08.2017 | data wizyty: 11.08.2017 0 0

  Bardzo sympatyczna obsługa i humorystyczne wprowadzenie do pokoju, więc już na początek duży plus. Pokój, to typowa Arka Noego, bo przecież każdy miał okazję na niej być... :) A tak na poważnie to naprawdę fajny pokój, tematycznie powiązany z ciekawymi zagadkami. Przezabawny system pomocy, więc agenci wykonali swoją misję z powodzeniem :) Kszz, kszzz bez odbioru :)

 • kaska107

  kaska107

  Liczba recenzji: 133 Profil FB

  Uratować świat przed potopem!;)

  15.08.2017 | data wizyty: 11.08.2017 0 0

  Ciekawy sposób prowadzenia gry, choć mi osobiście przeszkadzało zbyt częste wtrącanie się Mistrza w grę - trzeba było słuchać przez krótkofalówkę informacji, które nic w grę nie wprowadzały, przez co trochę się dekoncentrowaliśmy. Natomiast sam pokój fajny, zagadki grywalne, choć dwie ze zbyt 'podobnymi' zwierzętami. Wyszliśmy po 42min z 70 więc raczej dobrze. Miły pokój dla zgranych drużyn;)

 • Prismatic

  Prismatic

  Liczba recenzji: 30 Profil FB

  Ksz ksz. Bez odbioru.

  20.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017 0 0

  Gdyby wszyscy polscy twórcy Escape Roomów byli takimi perfekcjonistami, jak właściciel Escapady, uniknęlibyśmy poczucia zmarnowanych potencjałów w wielu z nich.

  Tutaj ten potencjał został w pełni wykorzystany. Dbałość o szczegóły wystroju, smaczki w pokoju, sprawiają, że po dostaniu się na Arkę od razu zapominasz, że jesteś w Szczecinie, a o to przecież chodzi :)

  Nie ma też zagadek niepasujących do scenariusza, co mnie osobiście mocno denerwuje w niektórych pokojach. Wszystko ma tu swoje miejsce, nic nie jest przypadkowe.

  Uwaga, jeśli nie chcesz popsuć sobie "zabawy" w innych firmach, to lepiej nie wybieraj się do Escapady, bo po wizycie w niej zawiesisz im poprzeczkę bardzo wysoko :)

  Jeśli chodzi o narrację, system "podpowiedzi" i wprowadzenie w klimat jest to moje absolutne top1 na tę chwilę. Inni właściciele ER powinni brać przykład.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • magda_1311

  magda_1311

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Noe kontra Interpol ....

  27.08.2017 | data wizyty: 27.08.2017 0 0

  Pokój bardzo ciekawy. Zagadki bardzo różnorodne i wymagające myślenia. Każdy w tym pokoju znajdzie coś dla siebie. Trzeba przyznać że Noe to geniusz ;) dlatego w tej rozgrywce 1:0 dla niego .... :)))))

 • Monika N. 4

  Monika N. 4

  Liczba recenzji: 9 Profil FB

  Operacja udana ;)

  03.09.2017 | data wizyty: 12.08.2017 0 0

  Fajny pokój. Zagadki super.

 • Aleksandra K.93

  Aleksandra K.93

  Liczba recenzji: 6 Profil FB

  Odbiór, ksz ksz

  13.11.2017 | data wizyty: 12.11.2017 0 0

  Super fabuła i prowadzenie przez Mistrza Gry, który maksymalnie angażuje się w rozgrywkę. Gdyby dało się obsłudze wystawić ocenę 11/10 to tak właśnie bym zrobiła (świetny system podpowiedzi!). Pokój wyróżnia się stylem prowadzenia gry. Gra jest płynna, nie ma w niej zbędnych przestojów. Widać, które elementy nie biorą udziału w grze, dlatego nie ma możliwości zastanawiania się nad czymś co nie ma znaczenia. Zagadki na poziomie zgodnym z oznaczeniem pokoju jako "doświadczeni", zgodne z fabułą gry. W kilku miejscach niestety widać, że pokój jest już wysłużony, ale nie przeszkadza to w żaden sposób w rozgrywce. Polecam dla grup zgranych, po co najmniej kilku wcześniejszych wyjściach do Escaperoomów.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Piotr W. 18

  Piotr W. 18

  Liczba recenzji: 10 Profil FB

  Świat uratowany

  09.09.2017 | data wizyty: 16.07.2017 0 0

  Pokój ciekawy, ładnie i starannie wykonany ale nie czuliśmy się w 100% jak byśmy byli na arce (może bardziej w beczce?). Pokój przyjemny i spójny do przechodzenia, zagadki bardzo różnorodne i chwilami zaskakujące, ale jedną zagadkę warto poprawić bo już jest zużyta i można ją zrobić bez faktycznego rozwiązywania jej. Generalnie polecam.

 • Akacja K.

  Akacja K.

  Liczba recenzji: 26 Profil FB

  A... że magnes przyczepia się do metalu...

  23.06.2017 | data wizyty: 15.06.2017 0 0

  Taaaaa... to z pewnością jeden z pokoi w którym maiłyśmy największe przygody. Co jednak muszę przyznać obsługa wybrnęła z tego tak profesjonalnie,że aż miło było patrzeć. Jeden z mechanizmów niestety przez naszą głupotę został wyłączony. Niestety przez to nie mogłyśmy dalej rozwiązywać zagadek,a co za tym idzie jedyną opcją było wejście obsługi do pokoju. Nie była to pierwsza sytuacja w moim Escape Room-owym doświadczeniu gdzie niezbędna była pomoc mistrza gry. Zazwyczaj w takich sytuacjach obsługa wchodziła i bezczelnie mówiła co zrobiliśmy nie tak i od razu podawała rozwiązania następnych kilku zagadek. Jednym słowem zaburzała całe napięcie gry. Ku mojemu zaskoczeniu obsługa ESCapady niezauważalnie przemknęła się do pokoju i naśladując starego marynarza czy coś w ten deseń naprawiała mechanizm. Nie zakłóciło to w ogóle rozgrywki, a co więcej wprowadziło jeszcze bardziej wyjątkowy klimat pokoju i poczucie,że Mistrz gry nie jest anonimową osobą. Tak samo niezauważalnie jak się pojawiła zniknęła z pokoju, nie ujawniając niczego co mogli byśmy sami odkryć. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu całej obsługi.

  Klimat pokoju jest jak najbardziej zachowany. Może nie jest to jeden z tych pokoi w którym wystrój zaskakuje na każdym kroku, ale z pewnością nie ma w nim ubytków. Zagadki... i tutaj również zaskoczenie. Może zagadki nie były przerażająco trudne, ale było ich bardzo dużo, a co najciekawsze były wyjątkowo różnorodne. Od dobrze wszystkim znanym kłódkom na szyfr po nietypowe mechanizmy. Nie zabrakło też szukania i tutaj moje ulubione ,,MAGNES". Najpierw genialny pomysł przyczepienia silnego magnesu do gładkiej metalowej powierzchni, a potem do drewna, papieru i...monitora. Więcej nie będę zdradzać, ale pamiętajcie na przyszłość magnes przyczepia się do metalu...

  Ogólnie to pokój warty polecenia mogła bym jeszcze pochwalić obsługę za kilka rzeczy, ale już w innych recenzjach możecie przeczytać o innowacyjnym systemie podpowiedzi. Jak najbardziej zachęcam wszystkie grupy z doświadczeniem do udania się na nietypową operację Arka

 • AgnieszKa

  AgnieszKa

  Liczba recenzji: 300 Profil FB

  Ksz.. Ksz..

  18.06.2017 | data wizyty: 23.04.2017 0 0

  My grupa tajnych agentów meldujemy wykonanie zadania. Świat ocalał tym razem – „ksz…ksz …”ESCapada to inny poziom świadomości – dawno się tak dobrze nie bawiliśmy dzięki prowadzącemu – dla samego Mistrza Gry warto zagrać w Arce. Zagadki są nietypowe, ciekawe, jest ich sporo – a kontakt z centralą powodował nieopanowane wybuchy śmiechu. Rewelacyjny pokój, który gwarantuje doskonały nastrój jeszcze długo po szczęśliwej ucieczce.
  Nie ważne jak długo Wam zejdzie z Nautkiem –przyjedziemy na 100%. Bo wiemy, że warto na niego czekać

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 13 14 15

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM