Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Areszt Śledczy

Areszt Śledczy

Świecie | Kujawsko-pomorskie | Weź uciekaj

8.6/10
Świecie: 1. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 59. miejsce | Polska: 749. miejsce

 • 2-4 osób
 • na pierwszy raz
 • 60 minut
 • Kryminalny

Pochwyceni... niesłusznie oskarżeni... macie jedynie godzinę na ucieczkę. Gdy wrócą funkcjonariusze przesłuchanie nie będzie już takie miłe...
Uciekajcie póki macie szansę!!

Jedyny w Świeciu, areszt w klimacie PRL!
Pokój posiada elastyczny poziom trudności - dzięki specjalnemu systemowi wskazówek i podpowiedzi będzie on wyzwaniem na odpowiednim poziomie zarówno na ten pierwszy raz, jak i dla stałych bywalców.

Zapraszamy! Weź Uciekaj!

Adres
Cennik

Poniedziałek - Piątek 100zł
Sobota - Niedziela 120zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 14:00-21:00
Sobota - Niedziela 11:00-22:00

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 12 opinii o tym pokoju

8.6/10

Świecie: 1. miejsce
Polska: 749. miejsce

Obsługa 8.8/10

Klimat 9.3/10

1

1

3

4

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Ruciaczek (Agnieszka)

  Ruciaczek (Agnieszka)

  Liczba recenzji: 122 Profil FB

  Areszt

  16.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017 1 0

  Klimat i zagadki w pełni wpasowane w tematykę pokoju. W wielu pokojach już z ekipą byliśmy, ale jeszcze z takimi kłódkami jak w tym pokoju się nie spotkaliśmy. Zagadki nie są trudne, logiczne, więc pokój przechodzi się bardzo przyjemnie.

 • kaska107

  kaska107

  Liczba recenzji: 144 Profil FB

  Ucieczka z aresztu rodem z PRL'u ;)

  16.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017 0 0

  Klimat pokoju rzeczywiście zachowany, gadżety oryginalne poznajdowane gdzieś w archiwach;) Czystość pokoju niestety też z tamtych czasów... nie jest to fajne, ponieważ firma jeszcze nie ma warunków, by chociaż umyć ręce po grze. Co do zagadek, to zdecydowanie elektroniki nie znajdziecie, choć inne rozwiązania całkiem w porządku. Znaleźliśmy nawet nowy rodzaj kłódki. Polecam raczej na rozgrzewkę. PS. Dobrze, że już zaktualizowaliście adres, inne ekipy trafią od razu;)

 • MagdaT

  MagdaT

  Liczba recenzji: 34 Profil FB

  Aresztowani :)

  12.06.2016 0 0

  Pokój bardzo fajny :) wystrój idealnie oddawał tematykę. Chociaż cela dość luksusowa :D haha Polecamy i pozdrawiamy z Bydgoszczy :)

 • Filip K. 1

  Filip K. 1

  Liczba recenzji: 74 Profil FB

  Ma potencjał

  05.05.2016 0 0

  Pokój na pewno ma potencjał. Naprawdę świetnie oddaję klimat tamtych lat, odwzorowuję areszt śledczy. Jednak niektóre zagadki wymagają poprawek, wiele z nich aż się prosi, aby wykonać je w trochę inny sposób, co na pewno poprawiłoby jakość zagadek w tym pokoju. Moim zdaniem większość przedmiotów znajdujących się w pokoju jest po prostu zbędnych, ponieważ rozpraszają i zabierają niepotrzebnie zbyt wiele czasu. W środku rzeczywiście jesteśmy pozbawieni jakiegokolwiek zegara, który odlicza czas gry - wydaję mi się, że to jednak jest niezbędne do tego typu rozgrywek.
  Poleciłbym ten pokój dla wszystkich początkujących graczy, jest naprawdę ok :)

 • ania z.

  ania z.

  Liczba recenzji: 65 Profil FB

  Poza czasem

  02.05.2016 0 0

  ER o bardzo dziwnej konstrukcji - po wyjściu i przeanalizowaniu zadań, które mieliśmy do wykonania, stwierdziliśmy, że absolutnie wszystko opiera się na szukaniu i spostrzegawczości; być może taki był zamysł obsługi, bo, jak sami podkreślają, pokój ma nauczyć tematyki escape roomów... Ale obsługa jest wielu rzeczy nieświadoma, np. istnienia lockme :)
  Na pewno duży plus za wprowadzenie i klimat, ale zagadki pozostawiają sporo do życzenia. Z rzeczy organizacyjnych - w pokoju nie ma zegara odmierzającego czas, niby również jest to celowe działanie obsługi, ale nieco drażni :)

 • arczi z.

  arczi z.

  Liczba recenzji: 23 Profil FB

  Szukajcie a wyjdziecie

  03.05.2016 0 0

  Początek świetny - powoduje, że bez współpracy w drużynie zdecydowanie się nie obejdzie ;) Zdecydowany plus za odwzorowanie klimatu aresztu śledczego!

  Mimo że zagadki same w sobie do najtrudniejszych nie należą (a często kod do kłódki podany jest jak na tacy), udało się nam wyjść dopiero kilka minut przed upływem czasu (którego upływu notabene nie widać - pierwszy raz się z tym zetknąłem w ER). Może 2-3 zagadki wymagały nieco większego wysilenia szarych komórek... Szkoda też trochę, że kłódki w większości jednakowe.

  Spodoba się raczej głównie ekipom, które większą radość czerpią z przeszukiwania pomieszczeń i zakamarków. Mimo wszystko polecam zwłaszcza osobom z regionu ;)

 • Paweł K. 1

  Paweł K. 1

  Liczba recenzji: 34 Profil FB

  Zamknięci w(a)reszcie

  18.04.2016 0 0

  Areszt swoją budową i zagadkami należy zdecydowanie do pokoi dla początkujących graczy. Chociaż przesycenie wypełniaczy jakie znajdują się w środku, może doskonale utrudniać grę. Ciężko wyizolować rzeczy, które mają znaczenie, a które nie. Odwiedziliśmy Weź Uciekaj 4-osobowym składem i każdy z nas miał co robić. Co do obsługi to przyzwyczailiśmy się do innych standardów ;) każdy kto tam pojedzie sam oceni. Zdecydowanie odradzam 2 osobowym składom - ponieważ nie są w stanie obejrzeć wszystkich "szpargałów"

 • Ola W. 2

  Ola W. 2

  Liczba recenzji: 8 Profil FB

  Rewelacja

  25.04.2016 0 0

  Klimat pokoju jest rewelacyjny, twórcy zadbali o każdy szczegół. Świetnie integruje grupę. Obsługa bardzo miła i zakręcona na punkcie ERów, właściwi ludzie na właściwym miejscu. Jeden z najlepszych w których byłam.

 • Ojciech

  Ojciech

  Liczba recenzji: 9

  Areszt Śledczy

  17.04.2016 0 0

  Bardzo fajny pokój. Najważniejszą rzeczą w nim występującą jest przede wszystkim klimat. Od samego początku czuje się to, iż trafiło się w sam środek nieciekawej sytuacji rodem z PRLu (chociaż co ja tam wiem o PRLu). Zagadki spójne i logiczne, klimatyczny wystrój wnętrza. Obsługa bez zarzutu, komunikatywna i sympatyczna.
  Generalnie polecam, ale lepiej się tam wybrać na początku kontaktu z escape roomami.

 • deantha3

  deantha3

  Liczba recenzji: 7

  Pozytywny

  15.04.2016 0 0

  Wystrój w super klimacie, w 100% pokrywa się z opisem. Obsługa miła, świetny pomysł z utrudnianiem/ułatwianiem pod potrzeby grupy, dobry pomysł w dawkowaniem podpowiedzi. Minusem jest brak zegara wyświetlającego pozostały czas, co może utrudniać rozgrywkę i rozpraszać. Zagadki wszystkie ograniczają się do szukania - grupy początkujące łatwo mogą tu się nauczyć na co zwracać uwagę. Szkoda, że małe zróżnicowanie kłódek.

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM