Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Areszt Śledczy

Areszt Śledczy

Świecie | Kujawsko-pomorskie | Weź uciekaj

7.9/10
Świecie: 1. miejsce | Kujawsko-pomorskie: 65. miejsce | Polska: 798. miejsce

 • 2-4 osób
 • na pierwszy raz
 • 60 minut
 • Kryminalny

Pochwyceni... niesłusznie oskarżeni... macie jedynie godzinę na ucieczkę. Gdy wrócą funkcjonariusze przesłuchanie nie będzie już takie miłe...
Uciekajcie póki macie szansę!!

Jedyny w Świeciu, areszt w klimacie PRL!
Pokój posiada elastyczny poziom trudności - dzięki specjalnemu systemowi wskazówek i podpowiedzi będzie on wyzwaniem na odpowiednim poziomie zarówno na ten pierwszy raz, jak i dla stałych bywalców.

Zapraszamy! Weź Uciekaj!

Adres
Cennik

Poniedziałek - Piątek 100zł
Sobota - Niedziela 120zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 14:00-21:00
Sobota - Niedziela 11:00-22:00

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 15 opinii o tym pokoju

7.9/10

Świecie: 1. miejsce
Polska: 798. miejsce

Obsługa 8.5/10

Klimat 8.5/10

0

4

4

4

3

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Wypuśćcie Nas

  Wypuśćcie Nas

  Liczba recenzji: 333 Profil FB

  Cela pełna kodów

  14.04.2018 | data wizyty: 07.04.2018

  W Świeciu świat ER jest początkującą rozrywką, której właściciele uczą się krok po krok. Pokój jest pokojem dla początkujących choć momentami może uczyć niedobrych schematów, ponieważ zadania głównie opierają się na szukaniu oraz wpisywaniu podanych kodów do kłódek, a większość ER już dawno tak nie wygląda. Mało zagadek, które wymagałyby choć chwili zastanowienia. Potencjał jest, zalążek pomysłu jest, ale potrzeba większej ilości środków i pracy, by poprawić wystrój, różnorodność i grywalność. Na plus zdecydowanie bardzo miła obsługa z głową pełną pomysłów. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.

 • Aga N.

  Aga N.

  Liczba recenzji: 34

  ARESZT

  31.01.2018 | data wizyty: 12.11.2017

  Z jednej strony widzimy potencjał tego pokoju. Jednak z drugiej strony uważamy, że właściciele powinni bardziej zwracać uwagę na czystość i dopracowanie wszystkiego przed wpuszczeniem grupy!
  W kilku zagadkach, a bardziej zadaniach mieliśmy błędy. Fakt, każdemu może się to zdarzyć. Jednak obsługa nie była tym w ogóle poruszona.
  Dajemy 6 za klimat przez to, że zabrakło tych elementów, które łączyły w całość liniowość pokoju.
  5 za obsługa, ponieważ było to dla Pana obojętne :).

 • Marcin M. 32

  Marcin M. 32

  Liczba recenzji: 10

  Paseczek idealny...

  12.03.2018 | data wizyty: 07.03.2018

  Pokój idealny dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę z escape room.

 • Ruciaczek (Agnieszka)

  Ruciaczek (Agnieszka)

  Liczba recenzji: 151 Profil FB

  Areszt

  16.10.2017 | data wizyty: 08.10.2017

  Klimat i zagadki w pełni wpasowane w tematykę pokoju. W wielu pokojach już z ekipą byliśmy, ale jeszcze z takimi kłódkami jak w tym pokoju się nie spotkaliśmy. Zagadki nie są trudne, logiczne, więc pokój przechodzi się bardzo przyjemnie.

 • Kamila C. 2

  Kamila C. 2

  Liczba recenzji: 4 Profil FB

  Ma swój klimat

  21.02.2018 | data wizyty: 21.02.2018

  Ogólnie spoko, ale parę rzeczy do poprawy. Niektóre przedmioty zupełnie niepotrzebne, tylko nas zmylały. To był nasz drugi pokój, ale mimo to był dla nas trudny. Stare rekwizyty dają super klimat.

 • MagdaT

  MagdaT

  Liczba recenzji: 34

  Aresztowani :)

  12.06.2016

  Pokój bardzo fajny :) wystrój idealnie oddawał tematykę. Chociaż cela dość luksusowa :D haha Polecamy i pozdrawiamy z Bydgoszczy :)

 • Filip K. 1

  Filip K. 1

  Liczba recenzji: 86

  Ma potencjał

  05.05.2016

  Pokój na pewno ma potencjał. Naprawdę świetnie oddaję klimat tamtych lat, odwzorowuję areszt śledczy. Jednak niektóre zagadki wymagają poprawek, wiele z nich aż się prosi, aby wykonać je w trochę inny sposób, co na pewno poprawiłoby jakość zagadek w tym pokoju. Moim zdaniem większość przedmiotów znajdujących się w pokoju jest po prostu zbędnych, ponieważ rozpraszają i zabierają niepotrzebnie zbyt wiele czasu. W środku rzeczywiście jesteśmy pozbawieni jakiegokolwiek zegara, który odlicza czas gry - wydaję mi się, że to jednak jest niezbędne do tego typu rozgrywek.
  Poleciłbym ten pokój dla wszystkich początkujących graczy, jest naprawdę ok :)

 • ania z.

  ania z.

  Liczba recenzji: 83 Profil FB

  Poza czasem

  02.05.2016

  ER o bardzo dziwnej konstrukcji - po wyjściu i przeanalizowaniu zadań, które mieliśmy do wykonania, stwierdziliśmy, że absolutnie wszystko opiera się na szukaniu i spostrzegawczości; być może taki był zamysł obsługi, bo, jak sami podkreślają, pokój ma nauczyć tematyki escape roomów... Ale obsługa jest wielu rzeczy nieświadoma, np. istnienia lockme :)
  Na pewno duży plus za wprowadzenie i klimat, ale zagadki pozostawiają sporo do życzenia. Z rzeczy organizacyjnych - w pokoju nie ma zegara odmierzającego czas, niby również jest to celowe działanie obsługi, ale nieco drażni :)

 • arczi z.

  arczi z.

  Liczba recenzji: 23

  Szukajcie a wyjdziecie

  03.05.2016

  Początek świetny - powoduje, że bez współpracy w drużynie zdecydowanie się nie obejdzie ;) Zdecydowany plus za odwzorowanie klimatu aresztu śledczego!

  Mimo że zagadki same w sobie do najtrudniejszych nie należą (a często kod do kłódki podany jest jak na tacy), udało się nam wyjść dopiero kilka minut przed upływem czasu (którego upływu notabene nie widać - pierwszy raz się z tym zetknąłem w ER). Może 2-3 zagadki wymagały nieco większego wysilenia szarych komórek... Szkoda też trochę, że kłódki w większości jednakowe.

  Spodoba się raczej głównie ekipom, które większą radość czerpią z przeszukiwania pomieszczeń i zakamarków. Mimo wszystko polecam zwłaszcza osobom z regionu ;)

 • Paweł K. 1

  Paweł K. 1

  Liczba recenzji: 34

  Zamknięci w(a)reszcie

  18.04.2016

  Areszt swoją budową i zagadkami należy zdecydowanie do pokoi dla początkujących graczy. Chociaż przesycenie wypełniaczy jakie znajdują się w środku, może doskonale utrudniać grę. Ciężko wyizolować rzeczy, które mają znaczenie, a które nie. Odwiedziliśmy Weź Uciekaj 4-osobowym składem i każdy z nas miał co robić. Co do obsługi to przyzwyczailiśmy się do innych standardów ;) każdy kto tam pojedzie sam oceni. Zdecydowanie odradzam 2 osobowym składom - ponieważ nie są w stanie obejrzeć wszystkich "szpargałów"

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM