Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Gra Escape Room Zaloguj się
Escape room Psychiatryk 2.0

Psychiatryk 2.0

Partner lockme

01.03.2019 - NOWA WERSJA POKOJU - dokonaliśmy sporej modernizacji pokoju PSYCHIATRYK 2.0. Układ pokoju nie uległ zmianie, natomiast przebudowaliśmy zagadki... [więcej]

93

93 opinie

|

4

Rybnik: 4 miejsce

|

Śląsk: 13. miejsce

|

PL 70

Polska: 70. miejsce

|

9.6/10

2-4 osoby

75' minut

Horror

śr. zaawansowani

Fabuła pokoju

01.03.2019 - NOWA WERSJA POKOJU - dokonaliśmy sporej modernizacji pokoju PSYCHIATRYK 2.0. Układ pokoju nie uległ zmianie, natomiast przebudowaliśmy zagadki oraz ulepszyliśmy fabułę! Dobra wiadomość dla graczy o słabszych nerwach - jest nieco mniej strasznie, za to o wiele ciekawiej.

---
Pokój przeznaczony dla grup maksymalnie 4 - osobowych. Dopuszczamy możliwość gry w 5 osób, ale trzeba się liczyć z tym, że będzie ciasno.

---
Jesteście grupą lekarzy psychiatrów, którzy wprowadzili niebezpiecznego pacjenta w stan hipnozy. Wchodząc przez drzwi pokoju nie wchodzicie do pomieszczenia - wchodzicie do jego umysłu. Chorego umysłu. Pacjent cierpi na rozszczepienie jaźni, a każda z jego alter osobowości choruje na jakieś zaburzenie psychiczne. Musicie poznać wszystkie osobowości tego pacjenta. Waszym zadaniem jest odkryć, która z nich przejawia skłonności sadystyczne. Jeśli nie postawicie prawidłowej diagnozy, przekonacie się o nich na własnej skórze... a hipnoza trwa jedynie 75 minut.

Zarezerwuj ten pokój

Zarezerwuj ten pokój

Dodatkowe informacje

Pokój klimatyzowany

Od 16 lat

Pokój nieodpowiedni dla osób z epilepsją

Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży

Pokój zły dla osób z klaustrofobią

Bezpieczeństwo

Pełen monitoring

Stały kontakt z mistrzem gry

Klucz bezpieczeństwa

Przycisk bezpieczeństwa

Tylko niskie napięcie w zasięgu graczy

Awaryjny system otwierania drzwi

Adres

Set Me Free - Rybnik

ul. Powstańców Śląskich 8, 44-200 Rybnik

Inne pokoje w tym miejscu

Dane właściciela

Set Me Free
Powstańców Śląskich 8
44-200 Rybnik
NIP: 651-166-71-80

Regulamin gry

Regulamin gry

Zarezerwuj pokój

Zarezerwuj teraz i zapłać wygodnie przez Lockme

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 93 opinie

Ocena ogólna 9.6/10

75

60

45

30

15

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.8/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.8/10

100

80

60

40

20

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

50

40

30

20

10

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

93 opinie pokoju

LockMe
LockMe

Przewodnik
468 pkt

316 opinii

Primum non nocere

15.04.2019 | data wizyty: 09.03.2019

Opinia Lockme.pl

LockMe 316 opinii

Większość doświadczonych grup ma już na koncie pokoje horrorowe z tematyki szpitala psychiatrycznego - to wdzięczne zagadnienie w escape roomach, a Set Me Free śmiało może pochwalić się naprawdę dobrym scenariuszem.

Klimat jest dosyć ciężki, co w tym przypadku jest sporą zaletą. Zagadkowo jest dużo do zrobienia, jednak z jednej do drugiej przechodzi się bardzo płynnie, przez co łatwo jest złapać odpowiednie flow. Sam pomysł stworzenia scenariusza na motywie hipnozy i wchodzenia do umysłu chorego człowieka jest czymś godnym pochwały.

Wystrój również jest elementem, który buduje klimat, i to bardzo dobrze. Dla ludzi o słabszych nerwach może być nieco rozpraszający, ale to znak, że robota została wykonana na piątkę z plusem, w końcu to horror. Dodatkowo gra jest dobrze poprowadzona, z odpowiednim wstępem.

Poziom trudności: Łatwy

Maksymiliana R.
Maksymiliana R.

Wędrowiec
28 pkt

12 opinii

Czaaaaad !!!

26.05.2019 | data wizyty: 26.05.2019

Maksymiliana R. 12 opinii

To co tam przeżyliśmy, przeszło nasze oczekiwania. Niesamowity nastrój, zagadki mądrze skonstruowane, czasem nas zagięły ale jak to się mówi: główka pracuje i udało nam się :-) chociaż mieliśmy chwilę zwątpienia i już prawie a wzielibyśmy podpowiedź. Czasami dla naszej żeńskiej części strasznie... (ale Baby tak mają) Tego się nie da opisać to trzeba przeżyć! Całą drogę do domu rozmawialiśmy o pokoju (co nie zdarza się często) Obsługa jak najbardziej na plus! A to się ceni :-) Nic tylko trzeba to przeżyć samemu :) polecamy !

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

James S.
James S.

Wędrowiec
32 pkt

22 opinie

Lucky we didn't lose our minds..

02.06.2019 | data wizyty: 02.06.2019

James S. 22 opinie

So, Kraków has suffered a great loss of Escape Rooms recently and we needed to satisfy our hunger.
We have done some other rooms in Rybnik before and we were not disappointed, but I think it's safe to say that this was the best we have seen in this city.
We went in with just the two of us and we managed to get out with 23 mins remaining and no hints! :)
The room is well thought out and the story carries through the whole experience and is consistent.
We were very pleased with the way it was decorated and the music was a great addition to building the atmosphere. The puzzles were varied and some were new for us.
The customer service was fantastic and we had a great conversation with the owner, who shows passion and this makes the experience better.
We look forward to new rooms that come from this establishment. :)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Łatwy

cruelandglorious
cruelandglorious

Wędrowiec
42 pkt

18 opinii

Zamknięty krąg osobowości...

14.03.2019 | data wizyty: 13.03.2019

cruelandglorious 18 opinii

Na Psychiatryk trafiliśmy na lockme przez przypadek, opis zaintrygował od razu, więc padła decyzja- pokój koniecznie trzeba odwiedzić. W taki sposób odbyła się nasza pierwsza escape-roomowa wycieczka. Jak to bywa w takich sytuacjach, gdy już jednak się gdzieś jedzie, pojawiają się obawy "a co jeśli pokój jednak nie będzie taki dobry?", również u nas.... Niedoczekanie!
Pokój w ostatnim czasie przechodził modernizacje, jednak mimo bycia tchórzem pojawiają się u mnie także zalążki masochizmu, więc po rozmowach z właścicielem udało nam się wyprosić chociaż odrobinę tego co było uprzednio w mocniejszej wersji gry. Wspominałam o masochizmie? Jest na dość wysokim poziomie. Początkowo było oczywiście rozglądanie się i strach przed dotykaniem czegokolwiek w końcu wchodzimy do horroru, ale nie, nic z dekoracji nie chciało wykonać na nas zamachu, więc posunęliśmy się o krok dalej i nawet zaczęliśmy funkcjonować. Zagadki ciekawe, na początku nawet całkiem łatwe, a jako grupa to z początkami mieliśmy zawsze największe problemy... szło zdecydowanie za łatwo. Im dalej w las tym gorzej dla nas. Dość szybko zrezygnowaliśmy z mocniejszej wersji gry, a do siebie dochodziliśmy cały pozostały czas (i długi czas po odwiedzinach). Pokój z każdym kolejnym etapem okazywał się być jeszcze ciekawszy i dopracowany w dosłownie każdym najmniejszym calu. Nawet "delikatniejsza" wersja gry wciąż mocno trzyma w napięciu.
Dawno żaden pokój nie zrobił na mnie aż takiego wrażenia i nigdy nie byłam tak niesamowicie zadowolona z pokoju o tematyce horroru. Tego nie da się opisać słowami, takie dopracowanie fabuły zasługuje na większą aprobatę, pokój w moim mniemaniu ]niedoceniany, a jego kunszt tego pokoju zdecydowanie docenią osoby o mocniejszych nerwach, albo jak ja- masochiści.
Ze strony czysto technicznej, wszystko w bardzo dobrym stanie, wszystko działa, wciąż sporo kłódek co jest świetną informacją dla fanów klasyki. Byliśmy w trzy osoby i jest to zdecydowanie najodpowiedniejsza ilość osób w naszej opinii.
Kilka słów na temat obsługi, bo przecież ktoś ten pokój stworzył. Zostaliśmy niesamowicie miło przywitani w Rybniku, ale myślę, że pokój idealnie ukazuje geniusz (zła) drzemiący w kreatywności właściciela. Generalnie nie wróży to nic dobrego dla graczy o słabszych nerwach.
Po odwiedzeniu Psychiatryka żałuję każdej wystawionej dychy, dla któregokolwiek innego horroru, który odwiedziłam, bo nie ma porównania, Set me free miażdży konkurencje w przedbiegach i z czystym sumieniem mogę nazwać go najlepszym horrorem jaki odwiedziłam (czuje, że to zbyt szybko się nie zmieni).

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Q
Q

Przewodnik
460 pkt

227 opinii

#160

01.11.2018 | data wizyty: 24.10.2018

Wiarygodna opinia

Q 227 opinii

Z zaburzeniami psychicznymi i horrorem jest trochę jak z piwem do grilla lub papierosem do kawy. Świetne sparowanie, choć toksyczny to związek i niekoniecznie wyjdzie nam na zdrowie... Psychiatrykiem zakończyliśmy śląski ecape trip, wybierając wieczorną, najpóźniejszą z możliwych, godzinę gry i oczywiście wersję pełną. I było to iście wariackie doświadczenie, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Ma ten pokój swój niepowtarzalny klimat – dziwne hałasy, gasnące światła, a wokół bardzo dziwne rzeczy. Wszystko to sprawia, że wędrówka po umyśle pacjenta jest tak samo ekscytująca, co wciągająca. Bo momentów ekscytacji po drodze nie brak. Udało się tu stworzyć bardzo emocjonalną rzeczywistość, przeplataną czasem mocno surrealistycznymi elementami. Zagadki? Ponoć są :) Poziom strachu jest bardzo dobrze wyważony, a przez dobre wyważenie rozumiem to, że bywa strasznie, ale to wciąż escape room, a nie horror house. Oczywiście polecam też wersję pełną, zwłaszcza że w każdym momencie jest możliwość jej zastopowania. Znakomita Mistrzyni Gry, która świetnie nam suflerowała i z którą można by rozmawiać godzinami. Bardzo fajny pokój, polecam!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

ksobkiewicz98
ksobkiewicz98

Zwiadowca
90 pkt

17 opinii

Mrocznie i zaskakująco

02.02.2019 | data wizyty: 25.11.2018

Wiarygodna opinia

ksobkiewicz98 17 opinii

Pokój po prostu świetny... iście horrorowaty. Na każdym kroku czekają Was niespodzianki. W pokoju naprawdę można, a nawet nie da się nie bać! Dodatkowo fabuła jest zbudowana idealnie - wszystko się łączy, nic nie jest przypadkowe. Czujemy się jak w prawdziwym umyśle psychopaty, a najgorsze jest to, że możemy pozostać tam na zawsze...
Zagadki trudne i na pewno nie jest to pokój dla grup początkujących, my trochę żałujemy, że to był jeden z naszych pierwszych pokoi, bo naprawdę wyyyyyysoko postawił poprzeczkę!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Justine
Justine

Wędrowiec
39 pkt

7 opinii

Insania

04.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

Justine 7 opinii

Pierwszy nasz pokój w klimacie horroru i... chcemy więcej!

Pokój spasował nam idealnie, duża zasługa Mistrza Gry - dziękujemy za to wprowadzenie - pierwszy raz ktoś tak naprawdę oglądał nasze poczynania i nie podawał żadnych, nawet najprostszych sugestii dzięki czemu leciałyśmy do przodu z tematem, mimo straszenia było świetnie!

Wrócimy po więcej.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Średni

Roaka
Roaka

Zwiadowca
61 pkt

27 opinii

Ja tam nie wchodzę.

10.12.2018 | data wizyty: 09.12.2018

Roaka 27 opinii

Pokój świetny , wszystkie zagadki jasne i przemyślane. Dreszczyku emocji też nie brakowało.
Był to nasz drugi pokój w SMF i wypadł dużo lepiej. Uważam go za pozycję obowiązkowa w Rybniku :)
Obsługa super.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

VooVoo
VooVoo

Przewodnik
330 pkt

188 opinii

...

02.01.2019 | data wizyty: 24.10.2018

VooVoo 188 opinii

Pokój, który zadowoli wszystkich fanów straszniejszych klimatów w ER. Mimo że graliśmy w wersji najstraszniejszej, to poziom strachu był bardzo dobrze wyważony. Zagadki logiczne, zróżnicowane, dobrze osadzone w klimacie psychiatryka. Bardzo fajna Mistrzyni Gry. Polecam.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

namida1312
namida1312

Zwiadowca
55 pkt

17 opinii

psycho

10.12.2018 | data wizyty: 08.12.2018

namida1312 17 opinii

Klimat pokoju oddaje w zupełności tytuł i fabułę pokoju. Oświetlenie i muzyka grają bardzo ważną i dobrą rolę. Idzie nabawić się strachu! Fani horrorów będą czuć się tu jak ryba w wodzie. Polecam, warto odwiedzić.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM