Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Siedziba Tajnego Agenta
zamknięty

Siedziba Tajnego Agenta

Radom | Mazowieckie | Mystery House

Pokój zamknięty

 • 2-6 osób
 • brak informacji
 • 60 minut
 • Kryminalny

Do waszej siedziby wpływa informacja o zaginięciu tajnego agenta. To sprawa, w której nie można zwlekać ani sekundy - musicie dokończyć misję, której agent Tomek nie zdążył wypełnić.

Adres
Dane właściciela
Mystery House Mateusz Wierzbicki
Staszica 28/5
26-610 Radom
NIP: 7962853146

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 36 opinii o tym pokoju

8.7/10

Brak danych

Obsługa 9.4/10

Klimat 8.1/10

0

1

10

10

15

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • AgnieszKa

  AgnieszKa

  Liczba recenzji: 324

  Agent

  19.10.2017 | data wizyty: 15.08.2017

  Zagadki osadzone w lokalnym klimacie – za to plus, pokój przestronny. Zagadki na przyzwoitym poziomie.

 • Dominika S.

  Dominika S.

  Liczba recenzji: 38

  007 zgłoś się :)

  04.01.2018 | data wizyty: 23.07.2017

  Pokój niezły, poziom trudności wyższy niż w Pokoju Hrabiego, bawiliśmy się również lepiej :) Aczkolwiek drzwi od pokoju otworzyliśmy wcześniej niż rozwiązaliśmy wszystkie zagadki, co trochę nas zmyliło :D Ogólnie rzecz biorąc pokój przyjemny, nieliniowy, klimat trochę słabszy. Nie było nic zaskakującego, ze wszystkimi rozwiązaniami spotkałam się wcześniej aczkolwiek jest to też kwestia doświadczenia, ktoś mniej doświadczony na pewno będzie bawił się jeszcze lepiej niż ja :) Przyjemnie, ale przy zmianie pokoju polecam dopracowanie klimatu, ponieważ pomieszczenie jest duże i można tam wstawić więcej niż jest :) Polecam wszystkim ekipom, które chcą się dobrze bawić :)

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Magdalena O. 5

  Magdalena O. 5

  Liczba recenzji: 11

  Zagadki Fajne ale klimat nieco gorzej.

  23.10.2017 | data wizyty: 14.08.2017

  Popracowałabym nad widokiem z okien który psuje troszkę klimat i powagę tego scenariusza (Byliśmy w dzień, może gdyby był to wieczór byłoby inaczej). Obsługa miła i pomocna, jednak propozycja zostawienia torebek na kanapie "na moim widoku" troszkę mi nie przypadła do gustu, pomyślałabym jednak o szafkach.
  Pozdrawiam!

 • lukwych l.

  lukwych l.

  Liczba recenzji: 164 Profil FB

  Agent 997

  30.05.2017 | data wizyty: 06.05.2017

  (początek w poprzedniej recenzji)..... po wizycie w Siedzibie trochę jakby mniej. Pokój zdecydowanie trudniejszy od Hrabiego, zagadki na logikę (a w jednym przypadku jej wbrew) i luźno powiązane z tematem. Ich liczba jest adekwatna do trudności, choć mogłyby być ze dwie więcej. Klimat buduje głównie wymóg końcowy czyli konieczność podania zamachowca i miejsca ataku. Wystrój zdecydowanie odklejony tematycznie - przyzwyczajeni jesteśmy do większego nacisku na "wrażenia estetyczne". Obsługa była i nie przeszkadzała. Generalnie jeden ze słabszych ER. Ale przecież czekał nas jeszcze Rytuał....(cdn.)

 • Patryk.S

  Patryk.S

  Liczba recenzji: 17

  Moze byc

  23.04.2017 | data wizyty: 15.01.2017

  Nudnawy, duzo kłódek, slaby klimat ale mimo to jest ok

 • Krzysztof J. 2

  Krzysztof J. 2

  Liczba recenzji: 29

  Dobry pomysł

  08.11.2016

  Pokój bardzo nam się podobał. Wystrój, klimat i poziom trudności w sam raz ! POLCAMY !

 • Majs

  Majs

  Liczba recenzji: 11

  Klimatycznie!

  27.10.2016

  Dużo ciekawych rekwizytów, które wprowadzają w fabułę pokoju, gorąco polecam!

 • jones j.

  jones j.

  Liczba recenzji: 56

  Agent T(Rad)omek :)

  26.06.2016

  Eskejp jest poprawny - pod każdym względem. Taki na "bardzo dobrze, siadaj, plus trzy" :).
  Co nie jest jakimś wielkim zarzutem, bo i starano się utrzymać klimat, i zagadki urozmaicić, i utrzymać wewnętrzną spójność historii, ale równocześnie każdy z elementów można bardziej dopracować, każdemu czegoś trochę brakło.

  Np. klimat - tworzony głównie dzięki gadżetom i zagadkom, fajnie że historia osadzona jest lokalnie, ale sam pokój wygląda jak pokój studenta, wystrój made by IKEA.

  Zagadki nieliniowe, związane z fabułą, raczej logiczne, niektóre oryginalne dość, a niektóre takie se. Trochę brakło tu czegoś ciekawszego, elementu zaskoczenia.

  Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, na pewno na plus.

  W sumie pokój polecam - w zachwyt się nie wpadnie ale można się fajnie spędzić czas :).

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Dziękujemy serdecznie za opinię i zapraszamy ponownie ;)

 • Escape Maniac

  Escape Maniac

  Liczba recenzji: 84

  Agenci z Warszawy ratują Radom :)

  26.04.2016

  Schludny pokoik agenta Tomka z dużą fajna mapą przedstawiającą jakieś lokalne miejscówki. Mieliśmy uratować Radom. Fajnie, że fabuła została osadzona w mieście, w którym jest Escape room, już pisałem o tym w innym escape roomie, że to lubię. Druga sprawa, o której zapomniałem wspomnieć wcześniej to system podpowiedzi. Jest bardzo przejrzysty. Podpowiedzi są wyświetlane na dużych ekranach. Wprowadzenie do otwierania kłódki? Escape runners gdzie tak robią ? W życiu nie chciałbym, żeby ktoś pokazałby mi jak otworzyć kłódkę :) Co więcej? Fajnie, że pokój można ukończyć na kilka sposobów i jest kilka możliwych zakończeń.
  Dam puente na koniec. Pokoje w porównaniu z niektórymi Warszawskimi są słabsze jeśli chodzi o zagadki, ale klimat w pokojach został zachowany. No i obsługa jest świetna. Rozpisałem się tutaj z sentymentu głównie do obsługi :) Czekamy na nowe pokoje - oby trudniejsze !

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu/Państwu za tak dobrą opinię o naszym pokoju ! Mamy autorski elektroniczny system podpowiedzi, który bardzo ułatwia nam pracę :) Jak też wspominaliśmy pokoje mają delikatny zarys fabularny oraz w miarę proste zagadki, żeby zapoznać Radomian z tą formą rozrywki :) Kolejne pokoje będą jeszcze bardziej dopracowane pod względem fabularnym, złożonością zagadek oraz innymi elementami :) Jeszcze trochę a Warszawa zacznie przyjeżdżać też do nas ;)!  ░░░▄▄▀▀▀▀▀▄▄░░░
  ░▄▀░░░░░░░░░▀▄░
  ▄▀░░░█░░░█░░░▀▄
  █░░░░░░░░░░░░░█
  █░█▄▄▄▄▄▄▄▄▄█░█
  ░█░░░░░░░░░░░█░
  ░░▀▄▄░░░░░▄▄▀░░
  ░░░░░▀▀▀▀▀░░░░

 • Escapes Runners

  Escapes Runners

  Liczba recenzji: 157 Profil FB

  Siedziba Tajnego Agenta

  05.04.2016

  Po Horror Roomie udałyśmy się do Siedziby Tajnego Agenta. Ten pokój był bardzo estetyczny za co plus, jednak mogłoby tam być nieco więcej przedmiotów gdyż pokój jest dość spory. Zagadki polegały jedynie na przeszukaniu i znajdowaniu kluczy - zabrakło jakiejś logicznej zagadki. Na plus również fakt, że pokój nie jest liniowy. Obsługa mimo tego, że była poinformowana o tym, że jest z nami osoba która przyszła pierwszy raz do Escape roomu niestety nie pokazała działania niestandardowej kłódki, która była w pokoju. Wychodzimy z założenia, że i dla jednej osoby należy zrobić jakiekolwiek wprowadzenie, bo każdy ma się dobrze bawić i wiedzieć co do czego służy. Dlatego m.in ocena za obsługę jest taka niska. Upust który dostaliśmy i za który bardzo dziękujemy, jest za fakt odwiedzenia obu pokoi jednorazowo. Kłódka w jednym pokoju, niestety była otwarta - o czym zgłaszaliśmy do kamery i niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi - czy tak ma być. W żadnym wypadku nie twierdzimy, że obsługa była nieuprzejma - nasze odczucie jest takie, a nie inne i złożyło się na to wiele czynników wspomnianych w komentarzu.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Pokój posiada mało kluczy. Pokój skupia się na rozwiązaniu fabuły w pomieszczeniu a następnie wydostaniu się z niego. Przedstawienie sposobu otwierania pewnej kłódki w pomieszczeniu przed rozgrywką - nigdy tego nie robimy. Gracze sami muszą znajdując elementy (są oznaczone) otworzyć kłódkę. Szkoda, że tak niskie oceny naprawdę wydawało się, że się Panie świetnie bawiły - fakt odwiedzenia dwóch pokoi mówił sam za siebie. Po za tym miło się rozmawiało i proponowałem nawet naleśniki :) Błędy się zdarzają, szkoda, że jedna kłódka była otwarta akurat wczoraj - wcześniej się to nie zdarzało.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM