O escape room Oferty specjalne Lista pokoi
Vouchery prezentowe Zarejestruj się Zaloguj się
Escape room Horror Room
zamknięty

Horror Room

Radom | Mazowieckie | Mystery House

Pokój zamknięty

 • 2-6 osób
 • brak informacji
 • 60 minut
 • Horror

Wyobraź sobie, że wieczorem kładziesz się spać w ciepłym łóżku a potem budzisz się nagle w zimnym pomieszczeniu bez światła skuty łańcuchami i nie wiesz kto lub co sprawiło, że znalazłeś się w tak strasznym miejscu. Rozwiąż zagadkę i wydostań się z pomieszczenia w ciągu 60 minut.

Adres

Inne pokoje w tym miejscu

Poznaj 18 opinii o tym pokoju

8.9/10

. miejsce w Radomiu
707. miejsce w Polsce

Obsługa 9.6/10

Klimat 9.2/10

0

4

6

5

3

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Kajetan

  Kajetan C.

  Liczba recenzji: 4 Profil FB

  Ciekawy pomysł z przeciętnym zakonczeniem

  07.10.2016 | data wizyty: 12.05.2016 0 0

  Zaczyna się bardzo specyficzne, ale jednocześnie interesująco.

  Dalsza cześć rozgrywki to juz kłódki, czyli escape room-owy standard ale myśle, że śmiało mozna powiedzieć w dobrym wykonaniu.

  Polecam głównie początkującym, ale myśle, że doświadczeniu też nie bedą specjalnie rozczarowani.

 • Escape Maniac

  Escape Maniac

  Liczba recenzji: 81

  Horror Room po raz kolejny

  26.04.2016 0 0

  Taki nawet nawet :) Fajny motyw na pokój z przypinaniem nas parami do ściany. Gra toczy się w całkowitej ciemności. Mamy latarki i jeden cel wydostać się z łańcuchów i z pokoju. Escape Runners trochę przesadza :) Obsługa była świetna jedna z lepszych. A ta czarna taśma o której mowa była celowo, żeby odznaczyć elementy potrzebne w jednej zagadce - dziwne, że nie zwróciłyście na to uwagi skoro udało wam się wydostać. Fabuły rzeczywiście nie ma w tym pokoju, ale ogólnie zabawa dobra.
  Z trzech pokoi w Mystery Room ten pokój najsłabszy - ale to nasza opinia.
  PS. Miał być średni a był najłatwiejszy :)

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu/Państwu za tak dobrą opinię o naszym pokoju ! Jak też wspominaliśmy pokoje mają delikatny zarys fabularny oraz w miarę proste zagadki, żeby zapoznać Radomian z tą formą rozrywki :) Kolejne pokoje będą jeszcze bardziej dopracowane pod względem fabularnym, złożonością zagadek oraz innymi elementami :) Właśnie w tym pokoju w przyszłości będzie jeszcze trudniejszy pokój i naprawdę solidnie dopracowany :) Jeszcze trochę a Warszawa zacznie przyjeżdżać też do nas ;)!
  ░░░▄▄▀▀▀▀▀▄▄░░░
  ░▄▀░░░░░░░░░▀▄░
  ▄▀░░░█░░░█░░░▀▄
  █░░░░░░░░░░░░░█
  █░█▄▄▄▄▄▄▄▄▄█░█
  ░█░░░░░░░░░░░█░
  ░░▀▄▄░░░░░▄▄▀░░
  ░░░░░▀▀▀▀▀░░░░

 • Escapes Runners

  Escapes Runners

  Liczba recenzji: 124 Profil FB

  Horror Room

  05.04.2016 0 0

  Do Mystery House wybrałyśmy się, kierując się dość wysokimi opiniami. Dla nas niestety cała otoczka zabawy od klimatu, przez zagadki aż po obsługę była bardzo przeciętna. Klimat niestety zrobiony po najmniejszej linii oporu. Dekoracja poprzyklejana na samoprzylepną taśmę, która ani trochę nie miała być nie widoczna.. Zagadki opierały się jedynie na przeszukaniu i znajdowaniu kolejnych kluczy. Obsługa - przywitała nas i zapytała czy możemy zaczynać, po wyjściu dostaliśmy suchą informację jaki mamy czas. Zero zainteresowania czy w ogóle nam się podobało albo jakie wrażenia. Kompletnie nic. A szkoda bo może gdyby było zainteresowanie feedbackiem od grup, pokoje mogłyby wyglądać dużo lepiej.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię czy pokój się podobał czy nie i tu oczywiście nie mam prawa się nic odzywać. Jednakże zawsze jestem miły dla klientów, dla Pań również byłem - nawet dałem upust. Wyszły Panie uśmiechnięte i zadowolone więc uznałem, że się podobało. Ocena obsługi 2/5 można dać jak ktoś był nieuprzejmy. Pozdrawiam.

 • moai-pp

  moai-pp

  Liczba recenzji: 94 Profil FB

  Sa ciarki!

  19.03.2016 0 0

  Nazwa pokoju w pelni trafna - poszedlem samodzielnie i po odkryciu otoczenia pomyslalem "fuck, trzeba bylo poprzestac na poprzednich dwoch" :-)
  Naprawde ida ciary, ale jak juz sie wezmie w garsc, to naprawde swietna zabawa.
  Moim subiektywnym zdaniem najciekawszy pokoj ekipy Mystery House, zwlaszcza pod wzgledem klimatu i roznorodnosci/innowacyjnosci lamiglowek.
  Z drugiej strony wyszedlem z tego pokoju najszybciej (ale byc moze dlatego, ze mialem juz tego dnia rozgrzewke w pozostalych dwoch pokojach) - poziom trudnosci to zawsze pojecie wzgledne.
  Obsluga swietna, klimatyczna i z pasja - dzieki i do zobaczenia w nowym pokoju? :-)

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Dziękujemy za takie długie odwiedziny i soczyste recenzje :) Wszystkie 3 pokoje na raz i na dodatek samemu to nie lada wyzwanie. Dziękujemy, że Ci się u nas podobało i zapraszamy po zmianie pokoi w przyszłości o czym poinformujemy na naszym fanpage'u i stronie internetowej. Szerokiej drogi !

 • Ania

  Ania O.

  Liczba recenzji: 2 Profil FB

  Fajny pokoj

  17.10.2016 | data wizyty: 14.10.2016 0 0

  Polecam

 • Maja

  Maja

  Liczba recenzji: 3 Profil FB

  Polecam!

  27.10.2016 | data wizyty: 0 0

  Wiele upiornych rekwizytów oraz prawie brak światła trzymały klimat pokoju. :)

 • strzelec93

  strzelec93

  Liczba recenzji: 6

  Gęsia skórka...

  03.07.2016 0 0

  Niesamowity pomysł na grę, przypięcie parami do ściany. Bezczynność gdy partner w niedoli wykonuje zadanie połączona z przerażającą ścieżka dźwiękową naprawdę robi klimat, moim zdaniem najlepszy z trzech pokoi w jakich byłam w Radomiu. Zagadki może nie powalają na kolana oryginalnością, ale tu również nie ma się czego doczepić.
  Bardzo polecam!

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Dziękujemy serdecznie za opinię i zapraszamy ponownie ;)

 • Piotr

  Piotr S.

  Liczba recenzji: 9 Profil FB

  Ciemność widzę!

  16.04.2016 0 0

  W pokoju byliśmy w 4 osoby, wszyscy z kilkoma pokojami na koncie. Klimat pokoju dobry, nie żeby nas przestraszył, ale czuć tytułowy horror ;) Ciekawie zrealizowany start. Dobrą robotę robi muzyka, która na długo pozostaje w pamięci. Pokój opiera się w dużej części na zasadzie znajdź i dopasuj, co nie jest naszym ideałem rozrywki. Moim zdaniem trochę niewykorzystany potencjał niektórych zagadek. Obsługa bardzo miła, dokładnie taka, jak powinna być ;)

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Zawsze jesteśmy mili ! Zawsze :) Profesjonalna obsługa naszych klientów to podstawa ! :) Cieszymy, że się podobało. Jak wspominaliśmy kolejne pokoje będą bardziej złożone :)

 • Jakub

  Jakub

  Liczba recenzji: 6

  Liniowy horror

  07.05.2016 0 0

  Zachęcony zapowiedziami że ten pokój ma być straszny, wybrałem się do niego wraz ze znajomymi. Klimat owszem, był ciekawy (w tym muzyka!), ale same zagadki niestety dość przewidywalne. Być może zrobiony tak z powodu ciemności w której przebywamy, jednak pozostaje uczucie niedosytu. Ogólnie warto się przejść, ale pozostałe pokoje oceniam wyżej.

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Dziękujemy serdecznie za opinię i zapraszamy ponownie ;)

 • kingusia201292

  kingusia201292

  Liczba recenzji: 3

  POLECAMY POLECAMY POLECAMY!!!

  22.05.2016 0 0

  Nic dodać nic ująć jak tylko - POLECAMY!! Pokój zrobił na nas najlepsze wrażenie!! :)) Mimo faktu, że jesteśmy strachliwi :P :))

  Mystery House

  Odpowiedź Mystery House

  Dziękujemy serdecznie za opinię i zapraszamy ponownie ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM