Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Seria Niefortunnych Zagadek
Partner lockme

Seria Niefortunnych Zagadek

Pszczyna | Śląsk | Cinema Escape

9.9/10
Pszczyna: 1. miejsce | Śląsk: 19. miejsce | Polska: 168. miejsce

 • 3-6 osób
 • śr. zaawansowani
 • 75 minut
 • Fabularny

Niezwykle Tajna Organizacja poszukuje ochotników!
Podły hrabia Olaf uknuł niecną intrygę celem podstępnego zdobycia fortuny sierot Baudelaire. Wioletka, Klaus i Słoneczko są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Szczegółowe informacje są ściśle tajne. Jeśli nie straszne są Wam ból, cierpienie i rozpacz, przybądźcie do siedziby Niezwykle Tajnej Organizacji (ul. Warowna 18, Pszczyna), a nasi agenci przekażą Wam niezbędne informacje.
---------------------------------------------------------------------------------------
Ważne informacje!

W przypadku gry wraz z dziećmi poniżej 15 lat prosimy o kontakt telefoniczny PRZED dokonaniem rezerwacji, ponieważ każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie!
W pokoju znajdują się wąskie przejścia i małe pomieszczenia. Zalecany wygodny ubiór.
Osób nietrzeźwych nie obsługujemy.
Pokój nieodpowiedni dla osób niepełnosprawnych, cierpiących na klaustrofobię i kobiet w zaawansowanej ciąży.
Pokój wyłącznie w polskiej wersji językowej.
Osoby mające problemy ze wzrokiem mogą potrzebować w tym pokoju okularów lub soczewek.

 • Pokój nieodpowiedni dla kobiet w ciąży
 • Pokój zły dla osób z klaustrofobią
Adres
Cennik

Koszt jednej gry - 120 zł

Godziny otwarcia

poniedziałek: nieczynne
wtorek - czwartek: 13:15 - 22:00
piątek - niedziela: 11:30 - 22:00

Dane właściciela
Cinema Escape
ul. Warowna 18
43-200 Pszczyna
NIP: 6381815623
Regulamin

Poznaj 31 opinii o tym pokoju

9.9/10

Pszczyna: 1. miejsce
Polska: 168. miejsce

Obsługa 10.0/10

Klimat 10.0/10

0

0

26

5

0

Napisz opinię

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.
Zaloguj się

 • Edyta N.

  Edyta N.

  Liczba recenzji: 40 Profil FB
  Wiarygodna opinia

  The world is quiet here

  26.04.2018 | data wizyty: 25.10.2017

  Let me just start from the beginning.
  Our group of 3 extraordinary escape room goers heard, that a super secret society by the mysterious name VFD is looking for new agents. We all agreed, that there's no one better for the job than us, so we decided to go and check it out. But let me just say, we weren't ready for what we've encountered! Crazy puzzles, great use of space, unbelievably dark .....shhhhhh no spoilers! One thing tho.. .cooperation is your best friend. We ended up saving the Baudelaire kids from their crazy Count Olaf, but we've heard he's working on another scheme, so we need you! If you're a fan of Series of Unfortunate Evens or Count Olaf ( although, I don't know who would be his fan :) please report to the VFD headquarters in Pszczyna. And even if you're not, it's a "must see" (must experience?) ER in the area.
  I enjoyed this ER very much, I would recommend it for the beginners and experienced players.

 • Arkadiusz K. 1

  Arkadiusz K. 1

  Liczba recenzji: 69 Profil FB

  Klimatyczna rewelacja!

  07.05.2018 | data wizyty: 06.05.2018

  Świetnie zaadoptowany budynek na duży escape room.
  Rewelacyjnie dopasowany temat i wystrój kapitalnie przenoszą nas w czas i miejsce w którym rozgrywana jest cała historia.
  Zagadki nie należą do najprostszych, ale i do najtrudniejszych tez nie.
  Pomysłodawcy położyli bardzo duży nacisk na aspekt współpracy między graczami oraz spostrzegawczość.
  Zdecydowanie polecam pokój!
  Kapitalna zabawa, świetnie spędzony czas.
  Obsługa mega pozytywna, bardzo dobrze rozegrane wprowadzenie do pokoju.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • Karolina N. 2

  Karolina N. 2

  Liczba recenzji: 55 Profil FB

  Bardzo, bardzo fajny pokój

  27.04.2018 | data wizyty: 25.04.2018

  Wystrój idealnie odwzorowany z filmu. Każdy szczegół dopracowany, Czuło się, że jest się częścią filmu :D. Zagadki są oparte o współprace. Nikomu się z ekipy nudzić nie będzie.
  Ogólnie wrażenie jest mega pozytywne i już nie mogę doczekać się kolejnego ich pokoju.
  Daję ogólną ocenę 9, choć gdybym mogła to bym dała 9.5. Gdyż ten pokój troszkę odstaje od "Chatki Czarownicy", "Moriartiego" czy "Legendy miecza".

 • Fanatyk

  Fanatyk

  Liczba recenzji: 153 Profil FB

  Nie możemy dopuścić do...!

  15.04.2018 | data wizyty: 15.04.2018

  Jesteśmy najlepszymi z najlepszych w naszych szeregach. Zostaliśmy poproszeni o wykonanie jednego arcytrudnego zadania. Jako wolontariusze jednej z tajnych organizacji nie możemy dopuścić do...

  Seria niefortunnych zagadek to trzeci scenariusz firmy Cinema Escape i jakże udany. Właściciele to przesympatyczni ludzie którzy prowadzą Escape Room z pasją co po prostu widać.

  Przyjeżdżając tu kolejny raz mieliśmy duże oczekiwania i z pewnością zostały one spełnione.

  W pokoju znajdziemy bardzo dużo powiązań z filmem pt. Seria niefortunnych zdarzeń. Klimat jaki został stworzony pozwala nam wczuć się fabułę całego scenariusza. Wystrój pokoju prezentuje również szaleństwo głównego antagonisty. Widać że właściciele włożyli dużo pracy aby dopieścić swoje dzieło w każdym calu. Urzekła nas fabuła która która gra tu pierwsze skrzypce.

  Zagadki z pewnością bazują na współpracy bez której nie uda Wam się wypełnić swojej misji. Znajdziecie tu nieszablonowe rozwiązania których nie spotkaliśmy wcześniej podczas swojej Escape Room'owej przygody. Zagadki z pewnością wymagają logicznego myślenia, kojarzenia faktów i są one na dłuższą "rozkmine". Spotkacie tu połączenie kłódek, elektroniki i rozwiązań manualnych, a wszystko jest równomiernie wyważone. W pokoju przyda się również spostrzegawczość ponieważ niektóre "elementy" nie są widoczne na pierwszy rzut oka.
  Polecamy ten Escape Room grupom czteroosobowym.

  Podsumowując. Jest to naprawę ciekawy scenariusz na Śląskim rynku Escape Room'ów biorąc również pod uwagę że jest ulokowany w starym miejscowym kinie.

  Zdjęcie grupy na Facebook
  (kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)
 • daavcio

  daavcio

  Liczba recenzji: 24 Profil FB

  Dzień dobry, czy to siedziba Niezwykle Tajnej Organizacji? :D

  12.05.2018 | data wizyty: 10.05.2018

  Tak, to siedziba Niezwykle Tajnej Organizacji! Miejsce, w którym odbędziecie przygodę, której nie zapomnicie do końca życia!

  Ja na pewno. :) Escape Room mieści się w starym kinie w Pszczynie - pomysł, aby przebudować kino w ten sposób - rewelacja! Pokój jest niesamowicie klimatyczny - nie oglądałem serialu, natomiast fabuła pokoju nakreślona przez agentkę w siedzibie Niezwykle Tajnej Organizacji oddana jest w pokoju w 200%.

  Jeśli chodzi o zagadki to znalazłem tu to co uwielbiam - współpracę. I to w zasadzie jest jedyna przeszkoda przed przyjściem tu grup początkujących, bo same zagadki nie są trudne; są jak najbardziej logiczne, spójne - i co bardzo ważne - oryginalne. Mam już trochę pokojów na moim koncie, a mimo to pokój ten potrafił mnie pozytywnie zaskoczyć. :) Wracając do współpracy - ważne jest, żeby do tego pokoju przyjść z osobami, z którymi dobrze się dogadujecie, żeby się niepotrzebnie nie denerwować. :P Żeby "ten teges" dla pozostałych członków drużyny również oznaczał "ten teges", a nie "tamten teges". :D Wiecie o co chodzi.

  Dodatkowo pani z obsługi jest najsympatyczniejszą osobą na świecie; myślę, że gdyby porozmawiała z Werterem przez 5min to ten nie dość, że przestałby cierpieć, to jeszcze uznałby, że życie to największy dar jaki otrzymał. :D

  Pokój doprawdy rewelacyjny, nie spodziewałem się, że pokój będący pojedynczą kropką na mapie Pszczyny zrobi na mnie takie wrażenie. Ode mnie 10/10 bez żadnego minusika i na pewno znajdzie miejsce w mojej prywatnej topce Escape Roomów. :) Pozycja obowiązkowa dla każdego ERholika (to ja wymyśliłem to słowo!)!

 • Tomasz U. 1

  Tomasz U. 1

  Liczba recenzji: 15 Profil FB

  Aniołki w kinie :)

  28.04.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Pokój bardzo mile Nas zaskoczył, bez wątpienia obecnie nr 1 na naszej liście dotąd odwiedzonych ER! Widać ogrom pracy, jaką włożyli właściciele, wielkie brawa :) Co do pokoju to bardzo dobrze zaaranżowany, zagadki logiczne, zmuszające do współpracy co jeszcze lepiej nakręca zabawę. Czekamy niecierpliwie na kolejny pokoik, bo na pewno przyjedziemy, żeby się dobrze bawić :)

 • julia_less

  julia_less

  Liczba recenzji: 12 Profil FB

  Ach, jak (nie)fortunnie!

  23.04.2018 | data wizyty: 21.04.2018

  Byliśmy w pokoju z ekipą sześcioosobową o bardzo różnym zaawansowaniu. Niektórzy z nas byli już w dwudziestu pokojach, niektórzy byli pierwszy raz. Pomimo tej różnicy wszyscy świetnie się bawiliśmy. Poziom pokoju nie był zbyt trudny, ale nie był też zbyt łatwy. Wyjątkowo świetny pokój do ćwiczenia współpracy między członkami grupy. Pamiętajcie, że współpraca i komunikacja są najważniejsze, bo to się Wam bardzo w tym pokoju przyda.

  Klimat pokoju był świetny! Wystrój naprawdę na najwyższym poziomie, każdy element był idealnie dobrany i czuliśmy się jakbyśmy sami byli w filmie (lub serialu).

  Obsługa jak zwykle bardzo miła i profesjonalna. Wszystkie zasady zostały nam jasno wytłumaczone, a i mieliśmy okazję miło porozmawiać o własnych doświadczeniach w escape roomach.

  Bardzo, bardzo polecam! Przede wszystkim dla zespołów, które lubią współpracę na wysokim poziomie. Przyjedźcie do Pszczyny! Warto!

 • Damian C. 10

  Damian C. 10

  Liczba recenzji: 26 Profil FB

  Seria niespodziewanych zdarzeń

  11.05.2018 | data wizyty: 10.05.2018

  Był to jeden z najlepszych spontanicznych wypadów do ERów.

  To nie jest pokój! To jest coś więcej!

  Świetne zagadki, testujące współpracę w grupie.

  Super klimat i wiele elementów zaskoczenia.

  Polecam każdemu!

 • Eli B.

  Eli B.

  Liczba recenzji: 15 Profil FB

  Zostań wolontariuszem!

  13.05.2018 | data wizyty: 13.05.2018

  Bardzo ciekawie zrobiony pokój z mnóstwem zmechaniziwanych, zaskakujących zagadek. W każdym działaniu jest logika, a wyraźna fabuła nie pozwala nam zapomnieć o misji. Scenariusz czytelny, nieliniowy. Moim zdaniem jeden z najlepszych pokoi na Śląsku. Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy, zwłaszcza że współpraca jest tutaj w cenie. Plus dla świetnej Obsługi. Wrócimy na 100%.

 • Przemol G.

  Przemol G.

  Liczba recenzji: 13 Profil FB

  Ściśle tajne!!

  13.05.2018 | data wizyty: 13.05.2018

  Mega zadowolenie z powrotu do Pszczyny... nowy pokój w starym kinie daje wiele frajdy?... spora liczba ciekawych zagadek, świeże rozwiązania i niebanalny wystrój to daje jeden wielki Plus?ER godny polecenia?Brawo Cinema Escape

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM