O escape room Promocje Pokoje
Vouchery prezentowe Zarejestruj Zaloguj się

Szukamy rąk do pracy!

Dołącz do ekipy lockme i zatrać się w świecie escape roomów.

Jeśli kochasz escape roomy i dobrze znasz ten rynek, to ta praca jest idealna dla Ciebie!
Sprawdź nasze wymagania i wyślij do nas swoje CV.

  • Świetna
    atmosfera

  • Praca w biurze
    we Wrocławiu

  • Nietypowe zadania
    i obowiązki

  • Dobre
    pieniądze

Kogo szukamy?

Poszukujemy zaradnej osoby do obsługi klienta serwisu lockme. Wymagamy od Ciebie jedynie biegłej znajomości języka niemieckiego oraz komunikatywności.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- obsługa klienta niemieckojęzycznego
- animowanie społeczności escape roomowej
- dbanie o zawartość strony lockme

Praca minimum 4 godziny dziennie w biurze w centrum Wrocławia. Mile widziana znajomość rynku Escape Room.

Oferujemy wynagrodzenie 3000 zł - 3500 zł na rękę.

Jak się zgłaszać?

Napisz do nas maila na adres rekrutacja@lockme.pl. Podeślij nam w nim kilka słów od siebie oraz swoje CV.

Czekamy na Ciebie!

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

OK, ROZUMIEM