Menu Szukaj Czym jest escape room? Wszystkie pokoje Promocje Vouchery prezentowe Zaloguj się
Escape room Gwiezdny pokój

Gwiezdny pokój

5.3/10

Poznań: 80. miejsce | Wielkopolskie: 94. miejsce | Polska: 860. miejsce

Opowiedz się po właściwej stronie mocy i wydostań się z ze statku kosmicznego, który zaraz zostanie pochłonięty przez gwiazdę śmierci. [więcej]

2-4 osoby

60' minut

Fantasy

brak informacji

Fabuła pokoju

Opowiedz się po właściwej stronie mocy i wydostań się z ze statku kosmicznego, który zaraz zostanie pochłonięty przez gwiazdę śmierci.

Adres

Zamknieciwpokoju.pl - Poznań

Grunwaldzka 41 B /2

Inne pokoje w tym miejscu

Oceń ten pokój

Musisz się zalogować, aby dodać opinię.

Zaloguj się

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 33 opinie

Ocena ogólna 5.3/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 7.8/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 7.0/10

25

20

15

10

5

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Średni

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

33 opinie pokoju

iwona.maraskiewicz
iwona.maraskiewicz

Wędrowiec
36 pkt

9 opinii

Ciasno, nieprofesjonalnie i bez klimatu

04.09.2017 | data wizyty: 10.08.2017

iwona.maraskiewicz 9 opinii

Nie będę nawet pisać wprowadzenia (co zazwyczaj robię) do klimatu pokoju, tu: Gwiezdnych Wojen, bo zupełnie nie miało to nic wspólnego z filmem. Było ciasno nawet jak dla dwóch osób, nie mam pojęcia jak miałyby zmieścić się tam cztery osoby i jeszcze się ruszać. Niektóre rzeczy popsute, urwane, niedziałające. Chyba powinno się to sprawdzić wcześniej? Wydaje mi się, że nie były to elementy (zwłaszcza, że było ich naprawdę sporo), które nie były sprawne od odwiedzenia przez poprzednią grupę, ale już wcześniej. Gdyby nie niesamowity (przemiły, zaangażowany, rozmowny i naprawdę z pasją) Pan z obsługi po kilku minutach chyba byśmy po prostu wyszli...
Nie tylko ten pokój, ale cała firma (na podstawie innego odwiedzone przez nas ich pokoju oraz opinii o pozostałych) nie jest jak dla mnie godna polecenia. Strata gotówki, czasu i cierpliwości na takie miejsca. Byliśmy naprawdę mocno zawiedzeni.

Zdjęcie grupy na Facebook
(kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)

Ocena ogólna: 3/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 1/10

Poziom trudności: Łatwy

silminyel
silminyel

Świeżak
11 pkt

2 opinie

Po wyjściu było mi przykro, poczułam się oszukana. Uszkodzone zagadki, niekompletny pokój, brak profesjonalizmu.

08.03.2018 | data wizyty: 07.03.2018

silminyel 2 opinie

Zarezerwowaliśmy ze znajomymi Gwiezdny Pokój. Już po przyjściu na umówioną godzinę było nieco dziwnie, bo do pokoju wchodziła inna grupa, ale ok, (może są dwa pokoje czy coś). Zapytano nas ile razy byliśmy w escape roomach i zaproponowano inny pokój pod pretekstem, ze pokój wybrany przez nas jest głównie kłódkowy, a Pokój Superbohaterów spodoba nam się bardziej. Rzekomo bo jest inny i zaskakuje. Ok, zgodziliśmy się. Pokój rzeczywiście zaskakuje - brakiem profesjonalizmu i niestarannością. Część zagadek w pokoju była uszkodzona i została po prostu pominięta. Jedna z zagadek polegała na odnalezieniu elementów i umieszczeniu ich w odpowiednim miejscu - połowa z nim była już umieszczona, prawdopodobnie te z uszkodzonych zagadek. Uszkodzone zagadki nie zostały usunięte z pokoju, próbowaliśmy je rozwiązać, co psuło całą zabawę. W pokoju panowała cisza, tylko co jakiś czas pojawiał się dźwięk w chwili rozwiązania zagadki. W pozostałym czasie słyszeliśmy dźwięki z pokoju obok - tego, który zamówiliśmy i opłaciliśmy.
W skrytkach znajdowaliśmy elementy uszkodzonych zagadek, które do niczego nam się nie przydały.
W pewnym momencie utknęłiśmy. Dobre 15-20 minut machaliśmy do kamery uszkodzonym guziczkem z jednej z zabawek, ale nie doczekalśmy się podpowiedzi, co tylko frustrowało. Nudziłam się i denerwowałam. Kiedy wreszcie przyszła podpowiedź i przy okazji zapytałam, czy w jednym z budynków powinien znajdować się luźny kabel i wypadający przycisk, usłyszałam "chwila, bo się zastanawiam" po czym temat nie został w ogóle dalej ruszony.
Wysłano nas do innego pokoju niż chcieliśmy, co więcej do uszkodzonego pokoju, w którym część zagadek została pominięta, a uszkodzone elementy przeszkadzały w rozwiązaniu tych działających. Kiedy po godzinie wyszliśmy z pokoju i zapytano nas jak nam się podobało, na naszą odpowiedź, że było "średnio" usłyszeliśmy, że "zagadki rozwiązywaliśmy niedokładnie". Trudno o dokładne rozwiązywanie, kiedy pokój był wykonany niedokładnie. Chwilami wiedzieliśmy co trzeba zrobić, ale nie mogliśmy tego zrobić bo elementy były słabo widoczne. Chwilami skupialiśmy uwagę na elementach niepotrzebnych i uszkodzonych. Więcej frustracji niż zabawy. Nie polecam.
-brak profesjonalizmu
-udawanie, że wszystko jest okej, mimo że wyraźnie widać że nie jest
-umawianie dwóch grup na tę samą godzinę do tego samego pokoju
-umieszczanie w innym pokoju niż się zamówiło
-nie pilnowanie kamery, przez co po podpowiedź można machać i machać zanim ktoś to zauważy
-uszkodzona przynajmniej 1/3 zagadek
-zagadki "sprawne" wykonane niedokładnie, elementy słabo widoczne
-cała sytuacja podsumowana słowami "niedokładnie rozwiązywaliście zagadki"
-całość oczywiście opłacona z góry.

Nie rozumiem w ogóle dlaczego wpuszczają ludzi do pokoju ewidentnie uszkodzonego. Jeśli umówienie dwóch grup jednocześnie było przypadkiem, to wystarczyło nas zaprosić w innym terminie, albo przeprosić i zwrócić pieniądze zamiast sugerowania innego pokoju.

Ocena ogólna: 1/10

Obsługa: 1/10

Klimat: 1/10

Poziom trudności: Średni

Sławomir L.
Sławomir L.

Wędrowiec
38 pkt

14 opinii

średnio na jeża

04.06.2017 | data wizyty: 03.06.2017

Sławomir L. 14 opinii

Jeden mały pokój, brak wentylacji ( 4 osoby po 20 minutach były całę mokre od potu), obsługa mało profesjonalna ( gdy oitrzebowaliśmy pomocy pani rozmawiała sobie przez telefon i przez to siedzielismy 7 minut bezczynnie, żadnego wprowadzenia nie było ani wyjaśnienia zasadz idei escape roomu dla 3 z 4 graczy.
klimat utrzymany, łamigówki monotonne 75 % wszystkich zagadek opierała sie na kłodkach szyfrowych

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Kamil F
Kamil F

Zwiadowca
77 pkt

16 opinii

Niech moc będzie z wami.

04.08.2017 | data wizyty: 20.03.2017

Kamil F 16 opinii

Pokój ten odwiedziłem jako pierwszy w mojej przygodzie z Escape Room. Rekwizyty oraz wprowadzenie sprawiają pozytywne wrażenie. Zagadki są przemyślane, ale jest trochę ciasno. Po odwiedzeniu innych pokoi uważam, że ten jest w sam raz dla osób zaczynających swoją przygodę z tą formą rozrywki.

Zdjęcie grupy na Facebook
(kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Gosia MS
Gosia MS

Wędrowiec
42 pkt

14 opinii

Star Wars ale nie do końca

28.09.2017 | data wizyty: 16.04.2017

Gosia MS 14 opinii

Pokój mały, przy 4 osobach w środku było już ciasno. Wystrój dostosowany do klimatu, ale niedopracowany. Zagadki ciekawe, niektóre naprawdę trudne, zdarzyły się jedna lub dwie dość nieprecyzyjne. Głównie kody i kłódki, choć są miłe zaskoczenia. Obsługa poprawna. Byliśmy z obcokrajowcami i mimo zapewnień, że pokój mogą odwiedzać osoby anglojęzyczne było im trudno i w rozwiązywaniu wielu zagadek nie mogli pomóc.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 5/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Kattmya
Kattmya

Zwiadowca
81 pkt

52 opinie

Statek kosmiczny ...

08.04.2017 | data wizyty: 23.03.2017

Kattmya 52 opinie

Wystrój pokoju pasuje do tematu i ma swój klimat, a większość zagadek ciekawa i dość dobrze przygotowana. Niestety w jednej zagadce kompletnie brakuje jakiejkolwiek logiki i nawet kadra nie wie, o co tam tak naprawdę chodzi.
Jeśli chodzi o obsługę, to pozostawia ona wiele do życzenia. Powitanie w korytarzu pełnym innych klientów sprawiło, że czułam się jak w przychodni lekarza rodzinnego, gdzie jak powszechnie wiadomo, nie jesteś mile widziany. Dziewczyna na prędce objaśniała zasady, przekrzykując grupę młodzieży stojącej w kolejce do toalety… Wątpię, żeby ktokolwiek z obsługi śledził naszą grę przez kamerę… Kiedy, o zgrozo, zepsuła się krótkofalówka, dziewczyna z promiennym uśmiechem, bo to jej trzeba oddać, uśmiechała się non stop, weszła do pokoju nie bardzo wiedząc o co chodzi. Sprawnej krótkofalówki chyba nie było na stanie, bo przy kolejnej podpowiedzi wszedł do pokoju, równie sympatyczny, co nieogarnięty chłopak. Nie wystarczy być miłym i uśmiechniętym, żeby pracować w ER, trzeba jeszcze wykazać trochę zaangażowania w to, co się robi… Słowem, słabo… niestety.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Małgorzata Anna Berenika P.
Małgorzata Anna Berenika P.

Zwiadowca
87 pkt

19 opinii

Nie poczułam klimatu..

06.04.2017 | data wizyty: 20.03.2017

Małgorzata Anna Berenika P. 19 opinii

Pokój mały, zbyt ciemno (wiem, że miało być kosmicznie, ale półciemność notoryczna nie pomagała). Jak na pierwszy raz może być. Jedno wiadomo - mogło być lepiej.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 5/10

Poziom trudności: Średni

matiwaski37
matiwaski37

Świeżak
16 pkt

9 opinii

Liczyłem na dużo więcej:(

13.03.2017

matiwaski37 9 opinii

Niestety, ale jako fan star wars liczyłem na dużo więcej. Generalnie wystrój pokoju i całe otoczenie nie wprawia w zachwyt. Do tego w dniu, w którym ja byłem coś się zepsuło i nie było muzyki, więc klimat gwiezdnych wojen nie był wyczuwalny. Słaba wentylacja w środku. Zagadki dość proste i szczerze nie za specjalne. Z pokoju wyszliśmy średnio zadowoleni.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 5/10

Poziom trudności: Łatwy

martuch
martuch

Zwiadowca
54 pkt

33 opinie

Liczyłam na więcej

05.02.2017

martuch 33 opinie

Jestem wielką fanką Gwiezdnej Sagi. Kiedy usłyszałam, że powstał taki pokój, ekspresowo skrzyknęłam grupę kliku tak samo podekscytowanych osób jak ja i wybraliśmy się do niego. Już sam fakt wprowadzenia był bardzo słaby, bo pani z obsługi dawała nam wyraźnie do zrozumienia że musi nasz "załatwić" bardzo szybko, bo dyszała nam na kark grupa 16 osób do jakiegoś innego, większego pokoju. Pokój jest klaustrofobiczny, ma mało zagadek i są dość proste. Nie wnosi nic nowego. W ciągu całej gry poprosiliśmy o dwie albo trzy podpowiedzi i ale nie przydały nam się za bardzo. Kiedy zwróciliśmy uwagę na to, że rzecz którą nam się podpowiada mamy już zrobioną, pani z obsługi wparowała do pokoju, była wyraźnie zła i myślała, że nie wiemy co do nas mówi. Musieliśmy jej łopatologicznie wyjaśnić, że JUŻ "TO" MAMY ROZWIĄZANE i oczekujemy od niej czegoś bardziej pomocnego. Mimo wszystkich perturbacji wyszliśmy z pokoju po ok. 40 minutach. Mimo że w pokoju byłam ponad pół roku temu, to niesmak pozostał do dziś. Zabrałam ze sobą do tego pokoju dwie osoby, które nigdy wcześniej nie bawiły się w escape roomy i ten pokój był dla nich tak wielkim rozczarowaniem, że nigdy już nie dadzą się namówić.

Ocena ogólna: 5/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 3/10

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Pokaż następne

Inne pokoje w tej okolicy

Ta strona używa cookies

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Poznaj naszą politykę cookie.

OK, ROZUMIEM