Escape room Biały Wilk

Biały Wilk

zamknięty

Pokój zamknięty

W odległej krainie pełnej magii i potworów pewien człowiek, który tytułował siebie Łowcą, polował na odmieńca nazywanego Białym Wilkiem. Wraz ze swoim przyjaciółmi... [więcej]

4-8 osób

60' minut

Fantasy

brak informacji

Fabuła pokoju

W odległej krainie pełnej magii i potworów pewien człowiek, który tytułował siebie Łowcą, polował na odmieńca nazywanego Białym Wilkiem.
Wraz ze swoim przyjaciółmi posiadającymi magiczne moce wyruszyliście, aby ostrzec Białego Wilka przed zagrożeniem. Niestety część Waszej grupy została schwytana przez Łowcę. Słynie on z wyjątkowej brutalności i nie okazuje litości swoim zdobyczom.
Czas działa na waszą niekorzyść! Musicie odnaleźć swoich przyjaciół i uciec z zamku Łowcy!

Dodatkowe informacje

Przyjazny dzieciom

Adres

Maze Escape Room - Maze Escape Room

Piastów 1/5
Szczecin, Poland

Oznacz pokój

Musisz się zalogować, aby oznaczyć pokój.

Zaloguj się

Oceny pokoju - 37 opinii

Ocena ogólna 9.7/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Obsługa 9.7/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Klimat 9.8/10

50

40

30

20

10

0

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Poziom trudności Trudny

25

20

15

10

5

0

Bardzo łatwy

Łatwy

Średni

Trudny

Bardzo trudny

37 opinii

SandrexP
SandrexP

Skaut
74 pkt

67 opinii

W poszukiwaniu zaginionych Wiedźminów

12.07.2018 | data wizyty: 10.07.2018

SandrexP 67 opinii

Nieliniowość zagadek, słyszana melodia i sama konstrukcja pokoju wprowadza w klimat rodem z Wiedźmina. Zastosowano tu bardzo różnorodne łamigłówki. Bez współpracy nie da się opuścić tego pokoju. Obsługa bardzo miła i chętna do rozmów po zakończonej grze :)
Polecam!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Ślusarze
Ślusarze

Skaut
67 pkt

17 opinii

Spotkanie w karczmie

27.06.2018 | data wizyty: 02.06.2018

Ślusarze 17 opinii

Biały Wilk nie stroni od innowacyjnych rozwiązań. Autorzy stworzyli kilka zaskakujących i sprytnych zagadek.
Osoby znające świat kreowany przez A. Sapkowskiego z pewnością znajdą w środku parę smaczków związanych z serią o Wiedźminie.
Mistrz Gry przedstawia zarys fabularny w sposób klarowny, ale odrobinę zbyt rozbudowany.
Pokój opiera się na komunikacji i pracy zespołowej między uczestnikami, ale naszym zdaniem zbyt długa rozłąka źle wpływa na ogólne odczucia.
Prowadzący jest osobą komunikatywną, sympatyczną, wprowadzającą miła i przyjemną atmosferę.

Zdjęcie grupy na Facebook
(kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Dominika...
Dominika...

Podróżnik
34 pkt

6 opinii

Serdecznie polecam!

05.09.2018 | data wizyty: 24.06.2018

Dominika... 6 opinii

Pokój Biały Wilk odwiedziłam z rodziną w 7 osób i świetnie się razem bawiliśmy! Muszę pochwalić zarówno sam pomysł, jak i wykonanie. Zagadki nie były łatwe, ale część winy ponosi upał, który zastał nas w czasie wizyty. Mimo to Mistrz Gry zadbał o nasz komfort i zapewnił świetną atmosferę. Swoją rolę odegrały też świetnie dobrane rekwizyty. Bardzo ważna jest komunikacja, bez której wydostanie się jest niemożliwe, dlatego radzę dobrze przemyśleć z kim dacie się zamknąć. Pokój nie jest dla zupełnie początkujących grup, ale nie powinien sprawiać większych problemów. Serdecznie polecam!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Małgorzata W.
Małgorzata W.

Podróżnik
45 pkt

18 opinii

I Ty możesz zostać wiedźmakiem!

25.03.2018 | data wizyty: 23.03.2018

Małgorzata W. 18 opinii

Cudowny pokój!!! Zagadki rewelacyjne, perfekcyjnie zachowany wiedźmiński klimat. Pomysły zaskakiwały nas co krok. Ucieczka z pokoju z powodzeniem mogłaby zostać kolejną z przygód Białego Wilka. Każdy fan książek/gier o Geralcie będzie zadowolony z gry w tym pokoju, dużo zagadek, rekwizytów i dekoracji fantastycznie nawiązuje do wiedźmińskiego uniwersum. Jednocześnie nie jest wymagana znajomość tegoż świata by w pokoju dobrze się bawić i z niego uciec. Każdy wytrwany bywalec Escape Roomów będzie usatysfakcjonowany starciem z tą rozgrywką. Gorąco polecam! Widać, że w pokój został włożony ogrom przemyślanej pracy, a efekt starań ekipy Maze jest znakomity.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Daria Ł.
Daria Ł.

Podróżnik
32 pkt

10 opinii

Co dwie grupy....

03.04.2018 | data wizyty: 29.03.2018

Daria Ł. 10 opinii

...to nie jedna ! Pokój super, bardzo ciekawe zagadki, nad którymi troszkę trzeba pomyśleć. Poszliśmy w 6 i myślę, że jest to optymalna liczba osób - biorąc pod uwagę oczywiście ilość miejsca. Bardzo podobał mi się podział! Mimo, że byliśmy trochę osobno, to jednak musieliśmy działać razem. Wszystko bardzo na plus ! Polecam.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Średni

Janette
Janette

Podróżnik
27 pkt

18 opinii

Super!

24.02.2018 | data wizyty: 27.01.2018

Janette 18 opinii

Według mojej ekipy jest to jeden z najlepszych pokoi w Szczecinie. Super klimat i wprowadzenie do gry. Podobał sie nam podział na "role". Każdy mógł przez to wykorzystać w pełni swoje zdolności. Wszyscy miali ręce pełne roboty, mimo to udało sie wyjść przed czasem. Obsługa na poziome. Od początku do końca czuliśmy, że jest to coś konkretnego.

Polecamy i pozdrawiamy.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Wypuśćcie Nas
Wypuśćcie Nas

Przewodnik
480 pkt

385 opinii

Wiedźmińskie zmysły

21.11.2017 | data wizyty: 18.11.2017

Wypuśćcie Nas 385 opinii

Biały Wilk, to na ten moment najlepsza propozycja od Maze Escape Room. Konieczność współpracy wysuwa się na sam początek, co zawsze bardzo nas cieszy. Ciekawe wprowadzenie opowiada Mistrz Gry, który wydaje się być pasjonatem i zaraża swoim entuzjazmem. Sam pokój ma bardzo ciekawe zagadki, w pełni nawiązujące do wiedźmińskich klimatów. Dekoracja, rekwizyty i jakość wykonania jak najbardziej prezentuje się na najwyższym poziomie. Można poważnie wkręcić się w historię i poczuć klimat świata Sapkowskiego. Różnorodność zagadek daje szanse na świetną zabawę i dużą płynność, dzięki czemu nie odczuwa się upływu czasu. Bardzo klimatyczny, logiczny pokój, który nie tylko fani wiedźmina powinni odwiedzić. Dziękujemy za tak miły pobyt.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Krzysztof  Z.
Krzysztof Z.

Pionier
213 pkt

83 opinie

Nosił Wilk razy kilka...

02.04.2018 | data wizyty: 14.10.2017

Krzysztof Z. 83 opinie

Klimat:

Taka jest smutna, życiowa prawda, że nie każdy może być kimś wyjątkowym. Jeden człowiek staje się legendą, o której krążą niezliczone opowieści, a inni mogą jedynie krążyć po jelicie cienkim kikimory. Nic więc dziwnego, że do wiedźmińskiej misji potrzeba nas było aż tylu - żadne z nas wilki, tylko zwykłe szczeniaki, co nawet Próbę Traw zaliczyły na trzy z minusem. Oczywiście już na starcie połowa świeżaków z Kaer Morhen znalazła się w opresji…

Pokój zapewnia unikatową rozgrywkę, poprzez podział drużyny na dwie części oraz wrzucenie każdej z nich do innego środowiska. Oba miejsca są całkiem dobrze urządzone i mocno obklejone fantastyczną atmosferą. Fabularnie nie jest jakoś wybitnie, ale przyszliśmy tutaj ciachać monstra, a nie brać udział w politycznych intrygach.

Zagadki:

Jest to escape z gatunku tych, które potrafią niszczyć przyjaźnie (czyt. wymagają współpracy w drużynie). Trzeba naprawdę umieć się zdecydować czy chcemy słyszeć kolegę z drugiego pokoju, potrzebującego naszej pomocy, czy też kazać mu się przymknąć, gdyż akurat jesteśmy zajęci ważniejszymi rzeczami. A jest się czym zajmować, bo wyzwania są porządnie zrobione i korzystają z ciekawych sztuczek technicznych. Zbyt ciężko nie powinno być- o ile się ze sobą będziecie umieć się dogadać!

Wrażenia:

Porównując doświadczenia po wyjściu, stwierdziliśmy, że lokalizacje nie były zbyt sprawiedliwie wyważone pod względem atrakcyjności - jedna z nich była jakby o wiele ciekawsza od drugiej. W Mazie byliśmy jednak dawno, a Twórcy wspominali o wprowadzeniu kilku dodatkowych smaczków do uboższej siedziby. Jak jest teraz? Nie mam pojęcia, ale po rozmowie z Mistrzem Gry jestem pewien, że lepiej:)

Ogólnie:

Pokój, który ucieszy fanów Geralta, jednocześnie nie alienując osób, które o Wiedźminie nigdy nie słyszały (są takie?). Najbardziej pojemna pozycja w Szczecinie, mogąca pomieścić aż 8 ludzi. Ciekawe urozmaicenie rozgrywki, fajne łamigłówki, stosowny poziom trudności, sympatyczna obsługa. Czyli po prostu escape, do którego warto się udać!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

AdikTheOne
AdikTheOne

Skaut
91 pkt

48 opinii

W grupie siła :D

13.09.2017 | data wizyty: 13.09.2017

AdikTheOne 48 opinii

Na początku napisze ze obsługa jak zawsze zasługuje na maksymalną notę, można pożartować, pogadać, i jako mistrz gry pan sprawił się świetnie.

Pokój odwiedziliśmy w maksymalnej liczbie graczy czyli 8, z czego 4 osoby były zaawansowane (każda z nich ma za sobą około 20 zaliczonych pokoi), a 4 początkujące (3 osoby po raz pierwszy w escape roomie, 1 po raz drugi w życiu). I muszę powiedzieć ze poziom zagadek bardzo do nas pasował. osoby początkujące bardzo szybko wczuły się w rozgrywkę i rozwiązywały zagadki wspólnie bez problemów. Tylko przy tych trudniejszych ci zaawansowani bardziej brali udział, także wszystko szło nam spokojnie. Jedyne co nam sprawiło większy problem to jedna z ostatnich zagadek, nawet przy podpowiedzi mistrza gry nie mogliśmy się połapać o co chodzi, ale ostatecznie daliśmy radę.

Najważniejsze w tym pokoju to praca zespołowa, należy o tym pamiętać zwłaszcza po tym jak dwie grupy się wydostaną i będą razem, wtedy może zacząć się chaos, ale to zależy tylko od waszej współpracy, nie od mistrza gry :)

Polecam pójść na ten pokój w jak największej grupie, ponieważ można bawić się na prawdę świetnie, bez względu na poziom zaawansowania grupy. Nawet ci mniej zaawansowani dadzą sobie radę z podpowiedziami mistrza gry.

Zdjęcie grupy na Facebook
(kliknij, by zobaczyć zdjęcie na Facebook)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Pokaż następne

Popularne pokoje w okolicy

Sprawdź pokoje popularne wśród graczy z okolicy

Pokoje dla całej rodziny

Wybierz jeden z pokoi idealnych dla całej rodziny