kryzys80

kryzys80

Hej, jestem kryzys80. Mam na swoim koncie 1 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Thriller. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

1 Odwiedzone

0 Planowane

Świeżak

9 Punkty

0
9 pkt
25

Wszystkie opinie

Escape room Obcy: Operacja Aurelia
Obcy: Operacja Aurelia

Aliens: Oparation Aurelia

08.03.2020 | data wizyty: 29.02.2020

kryzys80 1 opinia

To był mój pierwszy escape room. Jestem ogromnym fanem uniwersum obcego i przyległości. Robimy z kolegami grupe cosplayową w temacie Colonial Marines i od jednego z nich usłyszałem o tym ER. Pomysł mocno mnie podjarał, spróbowałem i.... było świetnie!

Scenariusz na 70 minut, min. 4 osoby z podziałem na role, fabuła prosta, ale idealnie wpasowana w to uniwersum...
Zagadki wcale-nie-proste (sam bym jako świeżak w tej "branży" nie ogarnął w tym czasie) i szukanie wskazówek wymagało dużo uwagi współpracy ekipy. Udało nam się zmiesćić w czasie , ale ledwo ...
[Spojler] tworzy sporą przestrzeń zagospodarowaną świetnie, zużyciem fajnych dekoracji i kilku naprawdę dobrze zrobionych propsów (brawa od mojej ekipy za kilka z nich za wykonanie), oświetlenie, specyficzne "coś" (stary budynek "robi swoje" w budowaniu atmosfery)- wszytko to składa się na naprawdę świetny KLIMAT.

Odwiedzę to miejsce jeszcze nie raz, oczywiście także z innymi członkami ekipy... Miejsce doskonale wpasowuje się w nasze klimaty !

Fanom takich klimatów gorąco POLECAM !!!

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 9/10

Poziom trudności: Trudny