Ewela (dezERterzy)
 • Escape room Superheroom

  Superheroom
  Mr Lock Escape Room
  Bydgoszcz

  Każdy z nam może być superbohaterem.

  27.01.2019 | data wizyty: 14.12.2018

  Wielu o tym skrycie marzy, aby mieć super moce i ratować świat. W tym pokoju to pragnienie można zrealizować. Już od wejścia do budynku poczujemy się jak w bazie bohaterów. Zostaniemy przygotowani do najważniejszej misji, która może okazać się niemożliwa, gdyż straciliśmy nasze zdolności. Mimo to podejmujemy wyzwanie i ruszamy pokonać zło.
  Ten ER zaskakuje na każdym kroku. Pozwala sprawdzić i wykazać się wszystkim graczom. Rozgrywka nie zwalnia tempa ani na chwilę. Scenografia, rekwizyty, efekty dźwiękowe i wizualne są na najwyższym poziomie. Wspomnienia z tego niezwykle realistycznego doświadczenia pozostają na długo.
  Czekamy na kolejną misję :-)

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Gdzieś na pustynii...

  25.01.2019 | data wizyty: 14.12.2018

  Po ściągnięciu opaski, byłam w szoku. Jak oni to zrobili? Do tej pory się nad tym zastanawiam. Trudno uwierzyć, że jesteśmy w pokoju w Bydgoszczy, a nie w Egipcie. Widać dla twórców nie ma rzeczy niemożliwych. Wyjście Awaryjne charakteryzuje perfekcja w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Wystrój powala, a niebanalne zadania idealnie dopełniają całości. Nie można się do niczego doczepić. Wszystko jest świetnie dopracowane i współgra ze sobą, tworząc niesamowity klimat. Do takich ER z chęcią by się weszło jeszcze raz ;-)

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  W piramidzie.

  17.01.2019 | data wizyty: 14.12.2018

  Mieliśmy okazję być w pokoju Skarbiec, który zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Wiedzieliśmy, że wrócimy tu kiedy otworzy się kolejny ER One Hour. W końcu nadszedł ten dzień.
  Pokój jest niesamowity. Idealnie oddaje klimat piramidy. Każdy szczegół dopracowany do perfekcji, daje wrażenie jakbyśmy przenieśli się do Egiptu. A różnorodne zagadki (których nie powstydziłby się żaden faraon, chcący ukryć swoje skarby) mogą sprawić nie lada trudności. Na nieszczęście Władcy Nilu zjawiliśmy się my i z drobną pomocą rozwikłaliśmy tajemnicę skrywaną przez wieki. Dziadek byłby z nas dumny.
  Gorąco polecam!

 • Escape room Odmęty Angkor Wat

  Odmęty Angkor Wat
  EGO
  Bydgoszcz

  Świątynia w Kambodży.

  17.01.2019 | data wizyty: 14.12.2018

  Postanowiliśmy wyruszyć na poszukiwanie legendarnego skarbu, ukrytego w pewnej świątyni Angkor Wat. Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać po tej misji. Zaskoczyło nas wnętrze z licznymi, czasem niebezpiecznymi zadaniami. Mimo przeciwności udało nam się odnaleźć skarb i szczęśliwie z nim uciec.
  Pierwszy raz byliśmy w pokoju o tematyce Indiany Jones'a i było warto. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty. Każdy detal wystroju i każda zagadka idealnie pasują do fabuły. Szkoda, że tak szybko udało nam się wyjść, bo chętnie zostalibyśmy tam dłużej :-) Polecam!

 • Escape room Wyspa tajemnic

  Wyspa tajemnic
  Odklucz Swój Umysł
  Bydgoszcz

  Tajemnicza wyspa.

  17.01.2019 | data wizyty: 14.12.2018

  Mieszkamy na wyspie odkąd pamiętam. Jest nas tylko czwórka i nasz przywódca. Żyliśmy spokojnie, niczego nam nie brakowało, ale zaczęliśmy się zastanawiać czy nasz wódz mówi nam prawdę. Postanowiliśmy sprawdzić co kryje jego chata.
  Wyspa tajemnic to świetny pokój, pełen łatwych i przyjemnych zagadek oraz ciekawego zakończenia. Bardziej dla małych uciekinierów, ale Ci więksi też będą się tutaj dobrze bawić. Jest to idealny ER na rozpoczęcie maratonu wyjazdowego, jak to było w naszym przypadku ;-)

 • Escape room Da Vinci

  Da Vinci
  Key To Be Free
  Poznań

  Wizyta w muzeum.

  10.12.2018 | data wizyty: 27.11.2018

  To nie było zwykłe zwiedzanie. Czekało na nas zadanie - znaleźć i wykraść krypteks. Na początku wydało się proste, tym bardziej że pomagał nam kustosz muzeum i mieliśmy godzinę. Szybko okazało się, że to nie będzie takie łatwe. Wśród licznych eksponatów pomysłowo wkomponowano zagadki, które zaskakiwały nieraz. Niewiele brakowało, a zostalibyśmy złapani. Udało nam się w ostatniej chwili.
  Pokój ciekawy pod każdym względem. Polecam doświadczonym uciekinierom!

 • Escape room Pokój Świętego Mikołaja

  Pokój Świętego Mikołaja
  ENIGMA
  Poznań

  Czy wszystko gotowe na Święta?

  09.12.2018 | data wizyty: 27.11.2018

  Czasu jeszcze sporo, ale Mikołaj już szykuje się do najważniejszego dnia w roku. Sprawdza czy wszystko się zgadza. Nagle z przerażeniem stwierdza, że brakuje jednego z reniferów. Prosi nas o pomoc, mając nadzieję, że go odnajdziemy.
  Pogoda za oknem nie świadczy o zbliżającej się Gwiazdce, dlatego warto wybrać się do ER, w którym poczujemy świąteczny klimat. Mimo, że pokój jest prawie taki sam jak rok temu, to nadal jest ciekawą propozycją. Doszły nowe zagadki i specjalny bonus. Od wejścia wita nas sympatyczna obsługa i zapach, kojarzący się z Wigilią.
  Gorąco polecam!

 • Escape room Stary Dwór

  Stary Dwór
  ESCapada
  Szczecin

  Czy tu straszy?

  09.12.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Pokój obfitujący w zaskoczenia. Genialny wystrój, efekty specjalne i działania obsługi - to wszystko sprawia, że jest strasznie klimatycznie. Chociaż momentami bywało zabawnie. A do tego świetne zagadki, które doświadczonym nie przysporzą większych problemów. Całość jest spójna i logiczna.
  Polecam, szczególnie tym, którzy lubią poczuć dreszczyk emocji. Tutaj jest go pod dostatkiem ;-)

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  Room Escape
  Warszawa

  Opinia archiwalna

  Wrak łodzi podwodnej.

  05.12.2018 | data wizyty: 20.10.2018

  Wyruszyliśmy w niezbadane głębiny, aby dowiedzieć się co kryje wrak zatopionego statku i czy jest to legendarny Nautilius. Po "wejściu" do środka naszym oczom ukazały się prawie nie naruszone wnętrza, kryjące wiele niespodzianek. Odkrycie tajemnicy okrętu nie było łatwe. Byliśmy ciekawi kto za tym stoi i co chciał ukryć przed światem.
  To jest niezwykły pokój, gdzie czujemy się jak w najprawdziwszej łodzi podwodnej. Wszystko co nas otacza nie przypomina dekoracji, sprawia wrażenie jakby było realne. A idealnie wpasowane zadania wprawiają w osłupienie. Wielki plus dla Mistrza Gry - dzięki niemu zabawa jest jeszcze bardziej zaskakująca.
  Świetnie spędzony czas, aż szkoda było wychodzić. Polecam każdemu!

 • Escape room Komnata Tajemic

  Komnata Tajemic
  Escape Me
  Szczecin

  Magiczne miejsce.

  05.12.2018 | data wizyty: 21.10.2018

  Byłam ciekawa czy ten pokój czymś zaskoczy, bo już parę o tej tematyce mamy odwiedzone. Na początku osłupieliśmy, bo po rozejrzeniu się nie mogliśmy rozpocząć. Może to chwila słabości albo onieśmielenia. Na szczęście z małą pomocą udało się i dalej szło już gładko. Każda zagadka była cudowna, a ich rozwiązanie magiczne. Klimat było czuć wszędzie, a niezwykły wystrój przenosił do innego świata.
  Super zabawa dla małych i dużych czarodziejów! Polecam!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 10 11 12