Niczka
 • Escape room 5 Morderstw

  5 Morderstw
  Questrooms
  Gdańsk

  Super!

  21.02.2020 | data wizyty: 18.02.2020

  Super pokój, ciekawe zagadki, nie tylko klodki i cyferki :) pan z obsługi sympatyczny, wszystko pięknie.

 • Escape room Okup

  Okup
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Niesamowita dawka emocji

  28.01.2020 | data wizyty: 25.01.2020

  Genialny! Świetna dawka emocji. Oczywiście w wersji hard :D
  Bardzo ciekawe, nieoczywiste zagadki i zadania, podczas których towarzyszą chwile zawahania.
  Ciężko było namówić znajomych ze względu na rodzaj pokoju, jednak po wyjściu, mimo późnej godziny, jeszcze długo towarzyszyło nam wszystkim podekscytowanie i adrenalina.
  Świetny klimat - od razu wczuwasz się w swoją "rolę", obsługa również idealnie tworzy atmosferę. Wszystkiemu przez całą zabawę towarzyszy nutka strachu - oczywiście z tyłu głowy jest ta świadomość, że to wszystko zabawa. Z początku miejsce wydaje się proste, jednak im dalej w las, tym ciemniej.

 • Escape room Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa

  Pokój hotelowy - miejsce zabójstwa
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  Policjanci z W 11

  07.01.2020 | data wizyty: 03.01.2020

  Bardzo klimatyczny pokój. Od samego początku możemy poczuć się jak policjanci z seriali rozwiązujący kryminalną zagadkę. Fabuła i zagadki dość klasyczne, jednak ciekawe, mają w sobie coś wyjątkowego. Klimat pokoju świetnie przedstawia to, co powinien. Rekwizyty i drobne szczegóły również dają mocno realistyczne wrażenie. Zakończenie zaskakuje.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Świetny klimat!

  07.01.2020 | data wizyty: 18.12.2019

  To był nasz czwarty pokój w Wyjściu Awaryjnym, zarazem chyba najlepszy. Od samego początku niesamowicie wciąga w klimat, mocno zaskakuje i zadziwia, wszystko świetnie dopracowane. Praktycznie nie ma tam kłódek- zagadki oparte są raczej na innej zasadzie i są bardziej nieoczywiste. Mi osobiście pokój wydał się w pewnych momemtach trudnawy w porównaniu do niektórych escape roomów, jednak po wpadnieciu na dobry trop znowu szło gładko. Wyszłam z niego naprawdę podekscytowana i z zaspokojoną "potrzebą rozwiązywania zagadek" :)