patrycjanadwodna
 • Escape room Nekromanta

  Nekromanta
  Exit19.pl
  Wrocław

  Rytuały

  01.03.2020 | data wizyty: 01.03.2020

  Po odwiedzeniu dwóch pokoi Exit19 stwierdziliśmy, że chcemy pójść do kolejnego, gdyż byliśmy pod wielkim wrażeniem, a do powrotu do Warszawy mieliśmy jeszcze trochę czasu :) Polecono nam Nekromantę. Pokój nie zachwycił nas aż tak jak Lochy Króla Artura czy Obłęd, ale również bardzo nam się podobał i uważamy, iż trzyma bardzo wysoki poziom. Podobnie jak inne pokoje tej firmy jest perfekcyjnie wykonany, ma ciekawe, wymagające zagadki i świetnie zbudowany klimat. Zabrakło mi czegoś, co zachwyciłoby mnie, a niektóre łamigłówki były irytujące ze względu na ograniczone oświetlenie. Ogólne wrażenie jest jednak bardzo pozytywne. Pozdrawiam serdecznie bardzo sympatyczną dziewczynę z obsługi, która dbała o jakość naszej gry i po wyjściu poświęciła nam czas na rozmowę i wymianę opinii na temat różnych lokacji :) Polecam ten pokój gorąco i mam nadzieję, że uda nam się odwiedzić wszystkie inne.

 • Escape room Obłęd

  Obłęd
  Exit19.pl
  Wrocław

  Nie histeryzuj

  01.03.2020 | data wizyty: 01.03.2020

  Początek gry zbudował w nas niepokój, nieco strachu, ale nie na tyle mocno, aby przeszkadzało to w rozwiązywaniu zagadek. Wnętrze zrobiło na mnie duże wrażenie, a dźwięki idealnie budowały klimat. Na pierwszym etapie należy nastawić się na współpracę. Był efekt "wow", na co zawsze czekam udając się do escape roomu :) Dalsza część rozgrywki wg mnie psuje klimat. Nie chcę spojlerować, więc ujmę to tak, że troszkę zmienia się cała oprawa (również jest wspaniała, ale nastawiłam się na klimat szpitala psychiatrycznego). Wszystko jest pięknie wykonane i zachwyca, tego nie można odmówić temu pokojowi :) Co do zagadek - świetnie zaplanowane i spójne, sprawiające satysfakcję, a to najważniejsze. Mieliśmy bardzo dobrych mistrzów gry, którzy wspaniale nas poprowadzili. Oczywiście polecam każdemu, kto lubi dreszczyk emocji. Wielkie brawa dla twórców pokoju! Mimo, iż jest to pokój stary, przebija jak dla mnie większość nowości.

 • Escape room Lochy Króla Artura

  Lochy Króla Artura
  Exit19.pl
  Wrocław

  Czy unikniesz śmierci?

  01.03.2020 | data wizyty: 01.03.2020

  Absolutnie najlepszy escape room z tych, które miałam okazję odwiedzić! Zacznę od wykonania wnętrz. Można poczuć się jak w prawdziwym lochu, pięknie wykonane rekwizyty, zachowany realizm, estetyka. Każdy najmniejszy szczegół wykonany z niezwykłą dbałością, co niesamowicie wpływa na klimat. Muzyka w tle również buduje nastrój i napędza do rozwiązywania zagadek. Wszystkie łamigłówki fantastyczne - pomysłowe, nietuzinkowe, logiczne, bez zbędnego przekombinowania. Rozwiązanie każdej z nich sprawiało radość i motywowało. Pokój zawiera zaskakujące i niespodziewane elementy, co uważam za wielki plus. Jest niezwykle efektowny i na każdym etapie zachwyca! Pan z obsługi świetnie poprowadził naszą grę i poświęcił nam czas na miłą rozmowę :) Gorąco polecam!

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  Gdzie jesteś?

  01.03.2020 | data wizyty: 29.02.2020

  Zaskakujący i niezwykle pozytywny pokój :) Pierwszy etap gry był dla mnie trochę męczący, gdyż trafiłam na typ zagadek, za którymi nie przepadam, ale później zrobiło się ciekawie i fabuła trzymała w napięciu. Klimat pokoju świetny, pozwalał poczuć się jak prawdziwy bohater bajki :) Zagadki były dla mnie trudne, ale wszystkie spójne i logiczne, bardzo ciekawie skonstruowane. Ten pokój na pewno jest nietypowy i zaskoczy każdego. Bawiliśmy się świetnie i z czystym sumieniem każdemu mogę polecić wizytę w Dooby Doo!

 • Escape room Syreni Śpiew

  Syreni Śpiew
  Fox O'clock
  Wrocław

  Podążaj za mym głosem

  01.03.2020 | data wizyty: 29.02.2020

  Jest to bardzo przyjemny pokój - i dla fanów filmu, którzy powinni docenić różnego rodzaju "smaczki", jak i dla osób, które nie fascynują się klimatami fantasy. Wnętrze pięknie wykonane, duża dbałość o detale, estetyka :) Zagadki nie są trudne, ale sprawiają wiele satysfakcji i są bardzo logiczne. Odwiedziliśmy ten pokój w 4 osoby i każdy miał co robić. Również system podpowiedzi jest tutaj fajnie przemyślany i dobrze dopasowany do klimatu pokoju. Wyszliśmy stąd uśmiechnięci i zadowoleni. Zdecydowanie polecam nie tylko fanom HP :)

 • Escape room American School Story

  American School Story
  Fox O'clock
  Wrocław

  Psychodela

  01.03.2020 | data wizyty: 29.02.2020

  To był pierwszy pokój, który odwiedziliśmy we Wrocławiu. Zostaliśmy zachęceni przez kilku naszych znajomych i rzeczywiście pokój jest wart, aby poświęcić na niego czas :) Najwieksze wrażenie zrobił na mnie pierwszy etap gry, to było coś zupełnie nowego, a [spojler] była fenomenalna. Wielkie oklaski dla Pana, który idealnie nas wprowadził. Możliwość interakcji również miło zaskoczyła i zdecydowanie podkręciła klimat. Późniejszy etap był przyjemny, ale już raczej standardowy, bez efektu "wow". Przeszliśmy bez większych przeszkód przez połowę i później zaczęły się schodki. Utknęliśmy na jednym z etapów i niestety warunki stworzone w pomieszczeniu uniemożliwiły nam dosłyszenie podpowiedzi. Zmarnowaliśmy na tyle dużo czasu, iż niestety nie udało nam się dokończyć gry, mimo starań Pana z obsługi. Mieliśmy zarezerwowany kolejny pokój i nie mogliśmy pozwolić sobie na przedłużenie czasu gry, nad czym ubolewamy. Jeśli chodzi o zagadki to część była bardzo logiczna i spójna, ale część niestety zbyt przekombinowana. Jeśli mielibyśmy coś zasugerować, to fajnie byłoby, gdyby obsługa reagowała w momencie, gdy widzi, że gracze utknęli i nie słyszą podpowiedzi, bo głównie przez to uciekło nam dużo czasu. Mimo wszystko doceniamy twórców i obsługę, bo ten pokój jest naprawdę wyjątkowy i w Polsce nie spotkacie niczego podobnego :)

 • Escape room Nautilus: Podmorska przygoda

  Nautilus: Podmorska przygoda
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  Umoczeni

  24.02.2020 | data wizyty: 23.02.2020

  Jest to fantastyczny pokój na wysokim poziomie! Pięknie wykonany, widać dużą dbałość o szczegóły i utrzymanie klimatu. Zagadki bardzo logiczne, sensowne, spójne - dla naszej grupy średniozaawansowanej okazały się dość łatwe, dla osób początkujących na pewno będą stanowiły wyzwanie. Bardzo pomysłowi twórcy łamigłówek :) Jedyny minusik za małą usterkę techniczną, gdyż po rozwiązaniu jednej z zagadek usłyszeliśmy dźwięk w miejscu, które powinno się otworzyć, jednak coś się zacięło i straciliśmy kilka minut na szukanie swojego błędu. Tutaj też uwaga do Pani z obsługi - machaliśmy przez te kilka minut do kamery i mówiliśmy, że coś jest nie tak - najwidoczniej była nieobecna, gdyż kiedy w końcu się zjawiła, odpowiedziała, ale nie na to pytanie, które zadawaliśmy. Nie jest to atak, tylko uwaga i prośba, aby takie rzeczy się nie zdarzały, ponieważ irytują graczy chcących uzyskać jak najlepszy wynik czasowy :) Po ukończeniu gry porozmawialiśmy chwilkę z Panią i powymienialiśmy się uwagami dotyczącymi różnych pokoi - było bardzo miło. Zdecydowanie polecam wizytę w tym i każdym innym pokoju Wyjścia Awaryjnego! :)

 • Escape room Kopalnia węgla

  Kopalnia węgla
  Exciting Escape Room
  Warszawa

  Niepozorny pokój

  22.02.2020 | data wizyty: 22.02.2020

  Nazwa pokoju może mało przyciągająca, ale jak wiadomo - pozory mylą. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :) Początek gry wydaje się minimalistyczny, mało wymagający, a wystój ubogi, ale po rozwiązaniu pierwszych kilku łamigłówek można całkowicie zmienić zdanie. Mnie i chłopaka zawiodła troszkę spostrzegawczość, ale zagadki są bardzo logiczne, spójne, pomysłowe i niebanalne. Jest to naprawdę ciekawy i nietypowy pokój. Nawet fakt, iż większość czasu przebywa się w ciemności, nie był tutaj zniechęcający. No i warto wspomnieć o fantastycznej obsłudze, która dała nam kilka bardzo subtelnych wskazówek i uraczyła miłą rozmową po ukończeniu zabawy. Zdecydowanie polecam!

 • Escape room Stara Szafa

  Stara Szafa
  Świat Zagadek
  Warszawa

  Co kryje szafa?

  10.02.2020 | data wizyty: 09.02.2020

  Również długo czekałam na wizytę w tym pokoju :) Co mogę powiedzieć? Zacznę od klimatu, który w takich tematycznych pokojach odgrywa dużą rolę - już po wejściu do pomieszczenia można było poczuć się jak w filmie - wystrój dalszej części gry mnie nie zachwycił. Co do zagadek - wszystkie były logiczne, na dobrym poziomie, myślę, że już bardziej dla grup z nieco większym stażem. Pokój bardzo ładny, estetyczny, ale zabrakło mi jednej ważnej rzeczy - efektu "wow" i czegoś, co w jakiś sposób by mnie zdziwiło. Mimo wszystko z czystym sumieniem mogę polecić ten pokój :) zwłaszcza fanom filmu.

 • Escape room Tajemnicza Komnata

  Tajemnicza Komnata
  Świat Zagadek
  Warszawa

  W oczekiwaniu na list z Hogwartu

  10.02.2020 | data wizyty: 09.02.2020

  Pokój był prosty, przyjemny, dla grup początkujących i fanów Harrego Pottera idealny. Wszystkie zagadki zostały zorganizowane poprawnie, były logiczne i spójne. Nie powiem, żebym była pod wrażeniem tego pokoju, ale świetnie spędziliśmy czas i byliśmy usatysfakcjonowani rozwiązywaniem kolejnych łamigłówek. Klimat również był utrzymywany, co jest bardzo ważne w tego typu pokojach. No i duży plus dla bardzo uprzejmej obsługi. Wizyta w tym ER sprawiła nam wiele radości :)

Zobacz więcej opinii: 1 2 3