katia8906
 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  LetMeOut
  Zakopane

  Misja wykonana !

  23.12.2019 | data wizyty: 23.12.2019

  Każdy kolejny pokój tej firmy to kolejny sztos eskejpowy. Rozgrywka jest spójna i bardzo logiczna od początku do końca. Klimat 100% utrzymany w tematyce. Ograniczenie kłódek to najlepsze rozwiązanie. Warto mieć już jakieś doświadczenie w ERach, bo pokój stawia ciekawe wyzwania przed nami :) Będąc w Zakopcu zdecydowanie warto udać się pod wodę :) Już nie możemy się doczekać kolejnych nowości!

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  Mrocznie!

  19.08.2019 | data wizyty: 18.08.2019

  Continuum to pewność dobrej zabawy! Po Murder House można było oczekiwać wysokiego poziomu i się nie zawiedliśmy. Klimat grozy fajnie zbudowany. Od samego wejścia czuć nutkę niepewności. Zagadki różnorodne i wciągające, a dodatkowo nieliniowe, co pozwala każdemu zaangażować się w misję jednocześnie. Z racji z wyjątkowego klimatu pokój wydaje się trudniejszy, choć doświadczone grupy mogą przejść płynnie przez rozgrywkę. Rozwiązania są logiczne i spójne z klimatem.
  Były drobne problemy techniczne z komunikacją, ale cieszymy się, że zostaną wkrótce rozwiązane (zresztą pojawia się doskonała alternatywa! :) ).
  Już nie możemy się doczekać 'Osobowości' :)

 • Escape room Manewry Kartelu

  Manewry Kartelu
  Find a Way
  Poznań

  Narcos

  19.08.2019 | data wizyty: 15.08.2019

  Pokój jest naszpikowany zagadkami. Znajdziecie tu różnego rodzaju rozwiązania. Pojawiają się smaczki z serialu Narcos. Dobrze szukajcie, łączcie fakty, rozkminiajcie, a uda Wam się uciec przed DEA. Należy tutaj wspomnieć o wspaniałej obsłudze.

 • Escape room Dwa Oblicza Klauna

  Dwa Oblicza Klauna
  Fabryka Czasu
  Bydgoszcz

  Klaun x 2

  14.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Dobre wprowadzenie! Ścieżka dźwiękowa pomaga zbudować odpowiedni klimat. Zagadki są logiczne i pozwalają "iść za ciosem" :) dobrze skorzystać z podpowiedzi :)

 • Escape room Galaktyka Tajemnic

  Galaktyka Tajemnic
  Escape ARENA
  Poznań

  Pełnia wrażeń!

  13.06.2019 | data wizyty: 13.06.2019

  Duża powierzchnia gry robi wrażenie. Klimat jest idealny i fani StarWars na pewno będą doceniać wszystkie detale. Bardzo płynna rozgrywka z ciekawymi rozwiązaniami. Elementy zaskoczenia tworzą efekt WoW. Pokój zasługuje na czołową pozycję na liście poznańskich ERów.

 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Bydgoszcz

  Bezapelacyjnie genialny!

  10.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

  Ten pokój to nowa jakość!Mimo dużego doświadczenia zaskoczyło nas niemal wszystko. Z każdym kolejnym rozwiązaniem czerpaliśmy klimat wszystkimi zmysłami. Efekt WOW to mało, by opisać to, co tam się wyprawia. Kopara nam opadała wielokrotnie :) To rozgrywka którą, aż żal było kończyć!

 • Escape room Golden Hajs

  Golden Hajs
  CentEr Poznań
  Poznań

  Bang ! Bang!

  08.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Co zrobisz, gdy dostaniesz broń do ręki? My czuliśmy się jak w filmie. Misja do wykonania, a my lubimy wyzwania. Zagadki bardzo ciekawe. Dobry klimat. Zastąpienie zwykłych kłódek nowinkami technologicznymi na duży plus. Przyjemna zabawa, choć ostatni element spędził nam sen z powiek, gdyż doświadczenie nie pomogło :)
  Super właściciele! Czekamy na nowe pokoje :)

 • Escape room Jaskinia Hazardu

  Jaskinia Hazardu
  Escape ARENA
  Poznań

  Pranie brudnych pieniędzy :)

  08.05.2019 | data wizyty: 01.05.2019

  Przy sporej ilości pokoi na koncie jest nas ciężko zaskoczyć. Tutaj pojawił się element, którego próżno szukać gdzie indziej. Zagadki były logiczne choć standardowe. Super wykorzystana przestrzeń, parę fajnych rozwiązań. Bardzo przyjemna liniowa rozgrywka z creepy akcentami.
  Gdyby zasady przyznawania ocen zależały tylko od obsługi to zasługuje na 11/10 :) Cieszymy się, że właściciele ERów biorą pod uwagę, że ważne jest aby ludzie się dobrze bawili i nie patrzyli na zegarek z ciśnieniem :) Na pewno już niedługo pojawimy się w Waszej nowej produkcji! Uwielbiamy ludzi z pasją do naszej ukochanej rozrywki!

 • Escape room Zaginiony Oficer

  Zaginiony Oficer
  The Bunkier Escape Rooms
  Poznań

  Wiarygodna opinia

  Tajemnica

  09.04.2019 | data wizyty: 07.04.2019

  Jak na pokój, który istnieje już kilka lat na rynku ER, rozgrywka była zaskakująco dobra. Rozwiązania różnego rodzaju. Sporo główkowania, logiczne rozwiązania. Końcówka gry jakiej się nie spodziewaliśmy. Dobrze dopracowany scenariusz spowodował, że stwierdziliśmy, iż historyczny pokój też może fajną przygodówką :)

 • Escape room Prezydent

  Prezydent
  Tkalnia Zagadek
  Łódź

  House of cards

  25.02.2019 | data wizyty: 24.02.2019

  Pokój ten jest dość wymagający. Polecam grupom z doświadczeniem. Ważna jest tu spostrzegawczość, logiczne myślenie, trochę szukania. Znajdziecie tu zarówno rozwiązania kłódkowe, manualne, jak i elektroniczne. Zdecydowanie czas gry wydłużyłabym do 60min, bo jest co robić i gdzie utknąć :) Fajny poziom pokoju i nawet wyjadacze będą czerpać przyjemność z gry.

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 ... 8 9 10