Ola_Aleksandra
 • Escape room Okup

  Okup
  Adventure Hunters
  Warszawa

  Porwani

  21.12.2019 | data wizyty: 21.12.2019

  Wielkie gratulacje za pomysł! Można poczuć się jak na prawdziwym porwaniu. Wystrój nie jest jakoś zadowalający, ale przecież nie można być porwanym w luksusach, także wnętrze wpasowywuje się w klimat co jest bardzo na plus. Zagadki okazały się dla nas dosyć trudne, ale logiczne i spójne. Musieliśmy przestawić troszkę nasz tok myslenia, zwłaszcza, że ten pokój wymaga tego myslenia bardzo dużo. Zagadki na pewno nie są banalne typu dodaj to do tego i masz kod. Trzeba myśleć, kombinować i łączyć fakty. Całość na bardzo wysokim poziomie. Nie ma tam miejsca ma nudę. Polecam doświadczonym grupom. Obsługa bardzo sympatyczna, bardzo pozytywni ludzie. Czekam z niecierpliwością na kolejne pokoje.

 • Escape room Złoto nazistów

  Złoto nazistów
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Poszukiwacze złota

  15.12.2019 | data wizyty: 14.12.2019

  Pokój bardzo klimatyczny. Można się poczuć jak w prawdziwym bunkrze. Cenię sobie w escape roomach to, że można oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do innego miejsca, zapomnieć o codzienności i wczuć się w nową rolę i ten pokój jest tego doskonałym przykładem. W tym przypadku przenosimy się do bunkru, który jest bardzo realny. Zagadki spójne, świetnie wpasowywują się w temat, klimat i cel naszej wyprawy. Jesteśmy dosyć doświadczoną grupą i nie lubimy dostawać podpowiedzi wprost, więc miło było współpracować z Panią Nikolą, która w nieoczywisty sposób naprowadzała nas na rozwiązanie, dając nam czas na przemyślenie faktów to było ogromnym plusem. Warto przeżyć przygodę ze Złotem Nazistów i wykonać tę misję.

 • Escape room Dom mordercy

  Dom mordercy
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  Wciągająca fabuła

  30.11.2019 | data wizyty: 29.11.2019

  Świetny pokój dla fanów kryminałów. Jesteśmy w domu szalonego mordercy i naprawdę się tak czujemy. Klimat i wystrój robią dużą robotę. Zagadki pomyślane i przyjemne do rozwiązywania. Rewelacyjne jest to, że zostajemy bardzo wciągnieci z fabułę, od początku do końca. Wiemy po co przyszliśmy, wiemy dlaczego czegoś szukamy i wszystko ma sens. Jest misja, którą trzeba wykonać. Ale czy się uda? Warto podjąć się tego wyzwania. Przez samo wprowadzenie już odczywamy ten tajemniczy, mroczny klimat - zrobił to świetnie Pan Bogdan, zaciekawił nas, wszystko dokładnie wytłumaczył, był otwarty na pytania, a także wzbudził w nas chęć odwiedzenia innych pokoi w tym miejscu. Także na Domu Mordercy na pewno się nie skończy i podejmiemy się następnych wyzwań.

 • Escape room Syndrom Strachu

  Syndrom Strachu
  FunEscape
  Warszawa

  Najlepszy escape typu horror

  09.11.2019 | data wizyty: 09.11.2019

  Niesamowity pomysł, wszystko przemyślane. Zdecydowanie dla mnie najlepszy escape room z kategorii horror. Naprawdę warto to przeżyć! (Oczywiscie jeśli Wam się uda ;))

 • Escape room Zielona Mila

  Zielona Mila
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  Zielona mila

  01.10.2019 | data wizyty: 28.09.2019

  Jeśli nie wiesz co Cię czeka - obejrzyj film 😄
  Super zagadki i klimat. Dużym wyzwaniem jest zmierzyć się z upływającyn czasem i emocjami.