Ola_Aleksandra

Ola_Aleksandra

Hej, jestem Ola_Aleksandra. Mam na swoim koncie 56 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

56 Odwiedzone

0 Planowane

Podróżnik

26 Punkty

25
26 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Nieoczekiwana zmiana trasy
Nieoczekiwana zmiana trasy

Jeśli myślisz, że wiesz wszystko o ER to się mylisz :D

06.06.2020 | data wizyty: 06.06.2020

Jesli myslicie, ze wiecie wszystko o ER to jestescie w wielkim błędzie :D każdy kto lubi wyzwania i nowe doznania, powinien przenieść sie do świata pełnego zagadek w trasie, który gwaranruje Bus Escape. Jest to cos zupełnie innego, niespotykanego i jedynego w swoim rodzaju. Idealne miejsce na wypad ze znajomymi, rodziną, czy zorganizowania różnych wydarzen np. urodzin. Zagadki bardzo ciekawe i różnorodne i świetnie wpasowywujące się w fabułę. Byliśmy w 6 osób, każdy z nas miał co robić i co najważniejsze, daliśmy radę! Jesteśmy pełni podziwu pomysłu i zaangażowania prowadzącego, który chętnie nam pomagał, gdy potrzebowaliśmy pomocy i widać, że to co robi to nie tylko praca, ale i pasja, dzięki czemu super miło spędziliśmy czas przed grą, w trakcie gry i po grze :D , niespodzianka na koniec nas miło zaskoczyła - i tutaj kolejna rzecz, której nie doświadczylismy w innych Escape Roomach. Długo będziemy wspominać tę przygodę i na pewno wezmiemy udział w drugim scenariuszu.

Ps. Czekamy na kolejną część gry planszowej :D

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Okup
Okup

Porwani

21.12.2019 | data wizyty: 21.12.2019

Wielkie gratulacje za pomysł! Można poczuć się jak na prawdziwym porwaniu. Wystrój nie jest jakoś zadowalający, ale przecież nie można być porwanym w luksusach, także wnętrze wpasowywuje się w klimat co jest bardzo na plus. Zagadki okazały się dla nas dosyć trudne, ale logiczne i spójne. Musieliśmy przestawić troszkę nasz tok myslenia, zwłaszcza, że ten pokój wymaga tego myslenia bardzo dużo. Zagadki na pewno nie są banalne typu dodaj to do tego i masz kod. Trzeba myśleć, kombinować i łączyć fakty. Całość na bardzo wysokim poziomie. Nie ma tam miejsca ma nudę. Polecam doświadczonym grupom. Obsługa bardzo sympatyczna, bardzo pozytywni ludzie. Czekam z niecierpliwością na kolejne pokoje.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Złoto nazistów
Złoto nazistów

Poszukiwacze złota

15.12.2019 | data wizyty: 14.12.2019

Pokój bardzo klimatyczny. Można się poczuć jak w prawdziwym bunkrze. Cenię sobie w escape roomach to, że można oderwać się od rzeczywistości i przenieść się do innego miejsca, zapomnieć o codzienności i wczuć się w nową rolę i ten pokój jest tego doskonałym przykładem. W tym przypadku przenosimy się do bunkru, który jest bardzo realny. Zagadki spójne, świetnie wpasowywują się w temat, klimat i cel naszej wyprawy. Jesteśmy dosyć doświadczoną grupą i nie lubimy dostawać podpowiedzi wprost, więc miło było współpracować z Panią Nikolą, która w nieoczywisty sposób naprowadzała nas na rozwiązanie, dając nam czas na przemyślenie faktów to było ogromnym plusem. Warto przeżyć przygodę ze Złotem Nazistów i wykonać tę misję.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Dom mordercy
Dom mordercy

Wciągająca fabuła

30.11.2019 | data wizyty: 29.11.2019

Świetny pokój dla fanów kryminałów. Jesteśmy w domu szalonego mordercy i naprawdę się tak czujemy. Klimat i wystrój robią dużą robotę. Zagadki pomyślane i przyjemne do rozwiązywania. Rewelacyjne jest to, że zostajemy bardzo wciągnieci z fabułę, od początku do końca. Wiemy po co przyszliśmy, wiemy dlaczego czegoś szukamy i wszystko ma sens. Jest misja, którą trzeba wykonać. Ale czy się uda? Warto podjąć się tego wyzwania. Przez samo wprowadzenie już odczywamy ten tajemniczy, mroczny klimat - zrobił to świetnie Pan Bogdan, zaciekawił nas, wszystko dokładnie wytłumaczył, był otwarty na pytania, a także wzbudził w nas chęć odwiedzenia innych pokoi w tym miejscu. Także na Domu Mordercy na pewno się nie skończy i podejmiemy się następnych wyzwań.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Syndrom Strachu
Syndrom Strachu

Najlepszy escape typu horror

09.11.2019 | data wizyty: 09.11.2019

Niesamowity pomysł, wszystko przemyślane. Zdecydowanie dla mnie najlepszy escape room z kategorii horror. Naprawdę warto to przeżyć! (Oczywiscie jeśli Wam się uda ;))

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Zielona Mila
Zielona Mila

Zielona mila

01.10.2019 | data wizyty: 28.09.2019

Jeśli nie wiesz co Cię czeka - obejrzyj film ?
Super zagadki i klimat. Dużym wyzwaniem jest zmierzyć się z upływającyn czasem i emocjami.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni