MadziaS
 • Escape room Świątynia Zagłady

  Świątynia Zagłady
  Open The Lock
  Gliwice

  Wiarygodna opinia

  Wysoki poziom!

  08.01.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Pokój ten trzyma na prawdę wysoki poziom.
  Zagadki są dość proste, aczkolwiek ciekawe i nieoczywiste, niektóre wymagają dłuższej chwili namysłu. Klimat świetnie oddany, poza jednym elementem całkowicie oderwanym od klimatu pokoju.
  Do Świątyni Zagłady wybraliśmy się w 2 osoby. Mimo, że daliśmy radę sugerujemy raczej większą liczbę osób ( 4 naszym zdaniem jest chyba najbardziej optymalną opcją).
  Pokój z czystym sercem możemy polecić każdemu!

 • Escape room Szlak Nieumarłych

  Szlak Nieumarłych
  Open The Lock
  Gliwice

  Super wyprawa

  08.01.2020 | data wizyty: 06.01.2020

  Pokój ten przerósł nasze oczekiwania!
  Zagadki znajdujące się w nim są zróżnicowane, ciekawe i na wysokim poziomie. Są zachowane w klimacie pokoju, przez co dodają mu jeszcze większego klimatu, który towarzyszy przez całą rozgrywkę.
  My wybraliśmy się w 2 osoby i daliśmy radę, jednak dla większego fun'u z rozgrywki polecamy wybrać się w większą liczbę osób :)
  Pokój raczej nie jest typowym horrorem, a przynajmniej nie jest nastawiony na nieustanne odczuwanie strachu i napięcia podczas rozgrywki. Bardziej zaklasyfikowalibyśmy go do thrilleru.
  Polecamy ten pokój każdemu, nawet osobą nieco strachliwym ;)

 • Escape room Dziki Zachód

  Dziki Zachód
  Open The Lock
  Rybnik

  Świetna przygoda

  05.01.2020 | data wizyty: 05.01.2020

  Pokój bardzo przyjemny. Ma ciekawe zagadki i fantastyczny klimat. Można poczuć się jak na prawdziwym dzikim zachodzie 😎
  Jedyny mały minus, to fakt, że przygodę chce się kontynuować, a zakończenie jest zbyt wczesne :)
  Cała reszta, razem z Mistrzem Gry na ogromny plus :)

 • Escape room Wagary

  Wagary
  Open The Lock
  Rybnik

  Mały, ale jary!

  05.01.2020 | data wizyty: 05.01.2020

  Pokój idealny dla fanów główkowania!
  Nie ma w nim mega technologii, ale jest coś ważniejszego... Mnóstwo fantastycznych, bardzo klimatycznych zagadek. Wszystko jest wspaniałe dobrane do fabuły pokoju.
  Mistrz gry niesamowicie wprowadza w pokój i dodaje dużo smaku do atmosfery 😁😁😁

 • Escape room Operacja Byfyj

  Operacja Byfyj
  Open The Lock
  Rybnik

  Ale niespodzianka..!

  03.01.2020 | data wizyty: 02.01.2020

  Pokój ten na pierwszy rzut oka wydaje się nie za specjalny. Przypomina stare pokoje, gdzie nic wielkiego nie ma szans cię zaskoczyć. Jednak tu jest inaczej...
  Od samego wejścia poraził nas przyjemny i ciekawy klimat pokoju. Zagadki były niezwykle ciekawe, starannie dopracowane i wspaniale dobrane do klimatu pokoju. Niekiedy zaskakiwały nas rozwiązaniami czy techniką.
  Ale na największe uznanie zasługuje tu mistrz gry. Niesamowicie wprowadził nas w klimat, jak i po wyjściu podsumował z nami grę, dodając kilka smaczków od siebie ;)
  Niezwykle dużo frajdy sprawił on zarówno początkującym jak i bardziej zaawansowanym graczom.

 • Escape room Sekrety krasnoludów

  Sekrety krasnoludów
  Maze in Mind
  Rybnik

  Wielkie krasnale

  03.01.2020 | data wizyty: 02.01.2020

  Pokój ten jest niesamowity! Poraża już samo wprowadzenie do pokoju. Ma niesamowity klimat i atmosferę. Pokój sprawił wiele frajdy zarówno dwojgu początkujących graczy, jak i dwójce doświadczonych. Zagadki były przemyślane i bardzo dopracowane. Jedyny mankament to taki, że w niektórych miejscach w 4 osoby może być nieco ciasno. Pokój jest dość prosty, dlatego polecamy go raczej mniejszej liczbie osób.

 • Escape room Łódź Podwodna

  Łódź Podwodna
  LetMeOut
  Zakopane

  WIELKA WTOPA

  30.12.2019 | data wizyty: 29.12.2019

  Do pokoju wybraliśmy się ekipą 2 osobową. Mając już wiele pokoi za sobą oczekiwaliśmy od tego pokoju czegoś więcej.
  Zagadki były różnorakie, niektóre bardzo proste, inne wymagały chwili zastanowienia. Przechodziło się przez nie dość płynnie.
  Jednak udało nam się wyjść z pokoju bez rozwiązania wszystkich zagadek. Okazało się, że pokój nie był odpowiednio przygotowany, a PEWNE MECHANIZMY NIE ZAMKNIĘTE, co znacznie zmieniło całą rozgrywkę. Gdy wyszliśmy zgłosiliśmy problem nie rozwiązania wszystkich zagadek u Mistrza gry, jednak on zapewniał, że wszystko było przygotowane jak należy. Dopiero po zaprezentowaniu nie rozwiązanych zagadek przyznał, że wyjście z pokoju było niemożliwe bez tego i nieco się zreflektował. Niesmak jednak pozostał.

 • Escape room W gąszczu tajemnic

  W gąszczu tajemnic
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Misja w gąszczu

  30.12.2019 | data wizyty: 02.12.2019

  Po przebrnięciu przez większość pokojów z Quest Cage zdecydowaliśmy się odwiedzić ten pokój. Jest on całkiem dobry, ale... niestety nie tak dobry jak pozostałe pokoje Quest Cage. Znacząco odstaje od "Tuneli pod Miastem", "Piekła hazardzisty", czy też samego "Moriartiego".
  Ekipą 3 osobową ( 2 osoby doświadczone i jeden "świeżak") przeszliśmy zagadki w nieco ponad pół godziny.
  Wielki plus dla obsługi, która jak zawsze nie rozczarowała nas wspaniałym wprowadzeniem i rozmową przed, jak i po rozgrywce ;)

 • Escape room Tunele pod miastem

  Tunele pod miastem
  Quest Cage Centrum
  Katowice

  Coś innego

  30.12.2019 | data wizyty: 02.12.2019

  Bardzo przyjemny pokój. Udaliśmy się do niego ekipą 3 osobową- 2 osoby doświadczone i jeden świeżak. Pokój dał nam wszystkim niezwykle dużo frajdy! Był on nieco inny od standardowych pokoi - wymóg sprawności fizycznej nie jest tu przypadkowy ;)

 • Escape room W odległej galaktyce

  W odległej galaktyce
  Break The Brain
  Bydgoszcz

  Pokój bardzo przyjemny, ale...

  30.09.2019 | data wizyty: 19.09.2019

  Pokój ten urzekł nas swoim klimatem i wystrojem. Był bardzo przyjemny i ciekawy. Zagadki były różnorakie, ale... Praktycznie połowę z nich zrobiliśmy ''na czuja''. Coś gdzieś poklikaliśmy, coś spróbowaliśmy i BINGO!
  Po zakończonej rozgrywce Pani z obsługi wyjaśniła nam jak poprawnie powinniśmy to wykonać, jednak naszym zdaniem jest to spory błąd pokoju, który da się przejść na zasadzie "Chybił-trafił". Zwłaszcza, że w większości przypadków, nie byliśmy nawet świadomi, że to miało być inaczej i miało odniesienie do czegoś.
  Pokój ten serdecznie polecamy fanom Gwiezdnych Wojen !

Zobacz więcej opinii: 1 2