Aga ?

Aga ?

Hej, jestem Aga ?. Mam na swoim koncie 6 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Kryminalny. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

6 Odwiedzone

0 Planowane

Świeżak

14 Punkty

0
14 pkt
25

Wszystkie opinie

Escape room Zdążyć przed patologiem
Zdążyć przed patologiem

Wybitny!

29.09.2019 | data wizyty: 29.12.2018

Urodzinowa wizyta w escape room’ie to zawsze świetna opcja, ale ten pokój to był najlepszy urodzinowy prezent jaki dostałam.
Pokój w każdym calu doskonały, świetny wystrój i genialne zagadki, a niektóre bardzo niepowtarzalne i wcześniej nie spotkałam się z takimi rozwiązaniami. Z każdym rozwiązanym zadaniem zaskakiwał czymś nowym, czymś ciekawym. Od samego początku po sam koniec był świetnie zorganizowany. Oby więcej tak doskonałych pokoi! Zagadki zróżnicowane, niektóre łatwiejsze, choć większość była raczej trudnych. Ale każda do przejścia, przydały się kilka razy drobne podpowiedzi, chociaż kombinowałyśmy w dobrą stronę.
Zdecydowanie i bezapelacyjnie jest to najlepszy pokój w jakim byłam, a pomimo zapewnień Pana, który wpuszczał mnie i moją przyjaciółkę (której to był pierwszy pokój), że jest trudny i może nam być ciężko się wyrobić to zeszło nam równe 60 minut, aby wyjść. Później był pod wrażeniem jak dobrze nam szło. Ten pokój to mój numer jeden w Trójmieście.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Okręt podwodny
Okręt podwodny

Trafiony zatopiony

29.09.2019 | data wizyty: 23.06.2018

Bardzo fajnie przygotowany pokój, wystrój robi wrażenie i wprowadza świetny klimat. Zagadki uważam za dosyć klasyczne, ale wiążące się z tematyką przewodnią. Byliśmy w cztery osoby i każdy miał się czym zając, a przy bardziej skomplikowanych zadaniach najczęściej pracowaliśmy dwójkami.

Ocena ogólna: 8/10

Obsługa: 8/10

Klimat: 7/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Piła - Odkupienie
Piła - Odkupienie

Całkiem fajny pokój

29.09.2019 | data wizyty: 12.10.2018

Idąc za tytułem pokój był całkiem fajny, ale czegoś tam brakowało. Ogólnie wystrój dosyć sensowny, zagadki również przemyślane, chociaż zdarzyły się dwie lub trzy, które były mało logiczne i ciężko było wpaść na tok myślenia twórcy. Uważam, że pokój ma duży potencjał, ale nie jest do końca dopracowany.
Najsłabsze wrażenie tworzyła dziewczyna z obsługi, która nie do końca potrafi wprowadzić w fabułę i ogólnie była dosyć znudzona. Może akurat zły dzień, chociaż to drugi raz jak trafiam mało przyjazną osobę z obsługi. Po wyjściu tłumaczyła nam sens jednej zagadki z taką delikatną pretensja.

Ocena ogólna: 6/10

Obsługa: 3/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Escape room 5 Morderstw
5 Morderstw

Morderstwa doskonałe

29.09.2019 | data wizyty: 28.09.2019

Uważam, że ten ER został doskonale przygotowany, a szczególnie fajną opcja jest to, że pracujesz z kimś w duecie, cały czas współpracujecie. Czasami przy większej ilości osób następuje chaos, każdy robi coś innego, a tu dało się wspólnie rozwiązywać zagadki przez co widać cały czas postępy. Wszystkie elementy wystroju były fajnie wpasowane w tematykę. Różni się troszkę organizacją od dotychczas odwiedzonych przeze mnie pokoi i tu kolejny plus za coś nowego. Każdy szczegół super dopracowany, zagadki ciekawe i budujące ciekawość odnośnie rozwijającej się fabuły.
Całość wygrywa przemiły i przesympatyczny chłopak z obsługi, który dobrze nas wprowadził w historię, ale też pożartował z nami przed i po wyjściu.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni