nudy88

nudy88

Lubię planszówki, filmy i książki, ale przede wszystkim lubię zagadki. Na co dzień inżynier budownictwa, do tej pory udało mi się nikogo nie zamurować, więc... [więcej]

5 Odwiedzone

15 Planowane

Podróżnik

31 Punkty

25
31 pkt
50

Wszystkie opinie

Escape room Okup
Okup

"bo to zła (obsługa) była"

14.02.2020 | data wizyty: 13.02.2020

Tylko przyszliśmy i od razu się zaczęło, [spojler] nie do pomyślenia, żeby obsługa od samego początku, tak rewelacyjnie wprowadziła klimat. Miło dla odmiany po prostu zacząć grę zamiast słuchać po raz kolejny instrukcji otwierania kłódki czy podziwiania elementów nie biorących udziału w grze. Zagadki wydały się dosyć trudne, lecz patrząc na to już po wszystkim , wszystko było całkiem logiczne. Niektóre zagadki wydawały się wręcz zbyt proste i próbowaliśmy niepotrzebnie przekombinować. Obsługa nie poskąpiła na efektach specjalnych, wręcz potraktowano nas nadzwyczaj hojnie. Jedynie charakteryzacja trochę mnie rozproszyła, gdyż [spojler], co powodowało u mnie niekontrolowane napady śmiechu ze względu na sytuację. Może [spojler] byłby nieco lepsze, ale ten drobny szczegół, nie zmienia faktu, iż było naprawdę rewelacyjnie, [spojler] , był klimat a niestety nie mogę tego powiedzieć o wszystkich pokojach w warszawie w których byłem. Obsługa o dziwo potrafi być też miła, jestem pozytywnie zaskoczony tym pokojem, moim zdaniem jest lepszy niż nie jeden pokój który jest wyżej w rankingu a ten pokój zdecydowanie zasługuję na miejsce w top 10 warszawskiego rankingu.
Naprawdę polecam pokój i wcale nie dlatego, że [spojler] ;)

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Więzienie
Więzienie

Zamknięci w więzieniu

22.07.2019 | data wizyty: 25.02.2019

Nie polecam tego pokoju. Pokój staromodny- na kłódki i klucze. Kłódki na szyfr cyfrowy nie mają oznaczeń w którym miejscu należy wprowadzić kod tak więc każdy kod sprawdzaliśmy po 3 razy. Co kłódek na klucze, to było jeszcze gorzej- znalazłem któryś z kolei klucz otworzyłem kłódkę i po paru minutach wpadła obsługa i pyta ja otworzyłem tą kłódkę, okazało się , że nie powinienem był otworzyć tej kłódki tym kluczem, gdyż był on przeznaczony do czego innego. Podsumowując klucz, który powinien w danym miejscu działać, zacina się i nie działa, ale za to inne klucze pasują lepiej. Więzienie sprawdziło się bardzo dobrze, więźniowie nie uciekli. Nie dotarliśmy nawet do połowy a nie był to nasz pierwszy pokój zagadek. Słaba obsługa, przez dłuższy czas sobie nie radziliśmy dostaliśmy 1 szablonową podpowiedź, ale za to chyba z 6 razy (tą samą), mimo że była niejasna i zupełnie niepomocna. Prawdziwe więzienie- nie sprawia przyjemności i można tam iść chyba tylko za karę. Dopóki nie tego nie naprawią, radzę omijać ten pokój szerokim łukiem, co nie powinno być trudne, ponieważ jest tam również słaby dojazd.

Ocena ogólna: 2/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 4/10

Poziom trudności: Bardzo trudny

Escape room Spisek Kardynała
Spisek Kardynała

Czterech muszkieterów

22.07.2019 | data wizyty: 30.05.2019

Pokój był, nieco trudny, ale dobrze się tam bawiłem. Zdarzały się zagadki nieco zagmatwane i czasochłonne, ale w momencie gdy obsługa widziała, ze sobie nie radzimy wkraczali z pomocnymi podpowiedziami. Pokój raczej za trudny jeśli ktoś planuje zacząć w nim swoją przygodę z pokojami zagadek. Dla doświadczonych graczy jest idealny, mają okazję się sprawdzić z niebanalnymi zagadkami.

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 8/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Olimp
Olimp

Było Bosko

22.07.2019 | data wizyty: 22.05.2019

Koniec z kluczykami i kłódkami na szyfry! Nowoczesny escape room w pełni automatyczny, nie ma mowy o pomyłkach (w jednym ER zdarzało się otworzyć kłódkę kluczem, po czym okazało się ,że nie był to właściwy klucz) a tutaj każda prawidłowo rozwiązana zagadka uruchamia mechanizmy prowadzące do kolejnych zagadek, czysta przyjemność. Obsługa bardzo miła, wie kiedy potrzebna pomoc a kiedy gracze radzą sobie sami. Pokój dosyć łatwy, polecam nawet wypróbować na pierwszą przygodę z ER. Byłem 2 razy - za 2gim razem bylem z moją mamą na dzień matki, był to jej pierwszy pokój i poradziła sobie z nim bez większych problemów. Pokój naprawdę polecam!!!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Łatwy

Escape room Przeklęta wyspa
Przeklęta wyspa

Straszny pokój

16.07.2019 | data wizyty: 16.07.2019

Wiarygodna opinia

Pokój niesamowicie klimatyczny, najlepszy w jakim do tej pory byłem. Dekoracje idealnie dopracowane od sufitu aż po podłogę. Udźwiękownie fantastyczne, fabuła również trzyma poziom. Pokój przeszedł moje oczekiwania, obsługa bardzo miła i dostosowuje poziom trudności do gracza, Naprawdę polecam!

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni