nudy88
 • Escape room Więzienie

  Więzienie
  Mr Escape
  Warszawa

  Zamknięci w więzieniu

  22.07.2019 | data wizyty: 25.02.2019

  Nie polecam tego pokoju. Pokój staromodny- na kłódki i klucze. Kłódki na szyfr cyfrowy nie mają oznaczeń w którym miejscu należy wprowadzić kod tak więc każdy kod sprawdzaliśmy po 3 razy. Co kłódek na klucze, to było jeszcze gorzej- znalazłem któryś z kolei klucz otworzyłem kłódkę i po paru minutach wpadła obsługa i pyta ja otworzyłem tą kłódkę, okazało się , że nie powinienem był otworzyć tej kłódki tym kluczem, gdyż był on przeznaczony do czego innego. Podsumowując klucz, który powinien w danym miejscu działać, zacina się i nie działa, ale za to inne klucze pasują lepiej. Więzienie sprawdziło się bardzo dobrze, więźniowie nie uciekli. Nie dotarliśmy nawet do połowy a nie był to nasz pierwszy pokój zagadek. Słaba obsługa, przez dłuższy czas sobie nie radziliśmy dostaliśmy 1 szablonową podpowiedź, ale za to chyba z 6 razy (tą samą), mimo że była niejasna i zupełnie niepomocna. Prawdziwe więzienie- nie sprawia przyjemności i można tam iść chyba tylko za karę. Dopóki nie tego nie naprawią, radzę omijać ten pokój szerokim łukiem, co nie powinno być trudne, ponieważ jest tam również słaby dojazd.

 • Escape room Spisek Kardynała

  Spisek Kardynała
  Room Escape
  Warszawa

  Czterech muszkieterów

  22.07.2019 | data wizyty: 30.05.2019

  Pokój był, nieco trudny, ale dobrze się tam bawiłem. Zdarzały się zagadki nieco zagmatwane i czasochłonne, ale w momencie gdy obsługa widziała, ze sobie nie radzimy wkraczali z pomocnymi podpowiedziami. Pokój raczej za trudny jeśli ktoś planuje zacząć w nim swoją przygodę z pokojami zagadek. Dla doświadczonych graczy jest idealny, mają okazję się sprawdzić z niebanalnymi zagadkami.

 • Escape room Olimp

  Olimp
  Room Escape
  Warszawa

  Było Bosko

  22.07.2019 | data wizyty: 22.05.2019

  Koniec z kluczykami i kłódkami na szyfry! Nowoczesny escape room w pełni automatyczny, nie ma mowy o pomyłkach (w jednym ER zdarzało się otworzyć kłódkę kluczem, po czym okazało się ,że nie był to właściwy klucz) a tutaj każda prawidłowo rozwiązana zagadka uruchamia mechanizmy prowadzące do kolejnych zagadek, czysta przyjemność. Obsługa bardzo miła, wie kiedy potrzebna pomoc a kiedy gracze radzą sobie sami. Pokój dosyć łatwy, polecam nawet wypróbować na pierwszą przygodę z ER. Byłem 2 razy - za 2gim razem bylem z moją mamą na dzień matki, był to jej pierwszy pokój i poradziła sobie z nim bez większych problemów. Pokój naprawdę polecam!!!

 • Escape room Przeklęta wyspa

  Przeklęta wyspa
  Escape Project
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Straszny pokój

  16.07.2019 | data wizyty: 16.07.2019

  Pokój niesamowicie klimatyczny, najlepszy w jakim do tej pory byłem. Dekoracje idealnie dopracowane od sufitu aż po podłogę. Udźwiękownie fantastyczne, fabuła również trzyma poziom. Pokój przeszedł moje oczekiwania, obsługa bardzo miła i dostosowuje poziom trudności do gracza, Naprawdę polecam!