martyna.paszek
 • Escape room Seria Niefortunnych Zagadek

  Seria Niefortunnych Zagadek
  Cinema Escape
  Pszczyna

  RE-WE-LA-CJA!

  12.07.2019 | data wizyty: 12.07.2019

  Jeden z najlepszych pokoi, w jakich byłam! Po poprzednim pokoju ("Stacja 0: Iskra") poprzeczka była postawiona wysoko. Właściciele sprostali jednak wyzwaniu w 100%! Świetnie zagospodarowana przestrzeń po byłym kinie, [spojler] nie do opisania.
  Same zagadki również zasługują na uznanie - niespotykane gdzie indziej, nawiązujące do Serii Niefortunnych Zdarzeń*. Pomysłowe i naprawdę nastawione na współpracę. Dlatego też polecam ten escape room dla osób, które były razem przynajmniej w jednym. Współpraca jest tu naprawdę kluczowa.
  Rekwizyty i wystrój - pierwsza klasa! Dzięki nimi można było niesamowicie wczuć się w fabułę, naprawdę poczuć się jak w teatrze i śpieszyć na ratunek Wioletce Baudelaire!

  *dla fanów serialu/książek - przez cały czas bycia w tym escape roomie miałam szeroki uśmiech na twarzy widząc, jak twórcy pokoju zadbali o najdrobniejsze detale, wiernie odwzorowujące serial :D To również pogłębia zabawę i sprawia dodatkową radość fanom serii :) Ale znajomość serialu/książek nie jest wymagana ;)

 • Escape room Zdrada w Breslau

  Zdrada w Breslau
  Exit19.pl
  Wrocław

  Wiarygodna opinia

  Niezapomniany!

  12.07.2019 | data wizyty: 05.07.2018

  Świetne zagadki, niezapomniany klimat! Człowiek przenosi się w czasie do Wrocławia lat 20. XX wieku. Efekt potęguje zarówno wystrój pokoju jak i muzyka sącząca się z głośników cały czas, żywcem wyjęta z tego okresu. Aranżacja pokoju - rewelacja!
  Nie jest to jednak escape room dla początkujących. Rozgałęzienie ścieżki zagadek, które trzeba wykonywać jednocześnie zdecydowanie podnosi poziom trudności. Same zagadki - bardzo niekonwencjonalne i pomysłowe, z niektórymi spotkałam się po raz pierwszy.
  Chapeau bas, twórcy pokoju!