Krzesło
 • Escape room Kuba Rozpruwacz

  Kuba Rozpruwacz
  Mr. Y's Room
  Szczecinek

  Było strasznie...

  21.09.2019 | data wizyty: 28.06.2019

  Pokój wyśmienity dla osób, które lubią się bać!
  Jak większość pokoi, tak i ten zaczynał się spokojnie, dopóki nie zabraliśmy się za otwieranie kłódek i rozwiązywanie zagadek, z każdą kolejną robiło się straszniej. Zagadki jak i kłódki roznorodne, trzeba dobrze szukać po całym pokoju, bo nie wszystko wygląda na oczywiste.
  Gorąco polecam ten pokój wszystkim fanom grozy!

 • Escape room Szpieg

  Szpieg
  Mr. Y's Room
  Szczecinek

  Świetny klimat WW II

  21.09.2019 | data wizyty: 28.06.2019

  Bardzo przyjemny pokój, dość trudny przez co nie obyło się bez podpowiedzi, zagadki bardzo nietypowe jak na ER, lecz idealnie pasowały do klimatu całego pokoju, mistrz gry rónież zasługuje na pochwałę za bardzo miłą obsługę i wprowadzenie nas w cały klimat pokoju.
  Polecam pokój wszystkim zainteresowanym tematem WW II!

 • Escape room Krwawy wódz

  Krwawy wódz
  Escape Time
  Gdańsk

  Pozory mylą

  21.09.2019 | data wizyty: 20.09.2019

  Zacznę od tego, że był to dopiero nasz 5 pokój i troszkę się martwiliśmy, że nie uda nam się wyjść, jednak daliśmy rade z ponad 15 minutowym zapasem czasu (nie obyło się bez podpowiedzi). Z pozoru pokój jest delikatny nie robi wrażenia strasznego, jednak... Im głębiej w historię, tym było coraz mroczniej. Wszystkie zagadki w tym pokoju wymagały mniej lub więcej dozy sprytu i spostrzegawczości oraz, jak to zwykle bywa, niektóre z nich sprawiły nam również więcej kłopotów, ponieważ były niekonwencjonalne, co nas miło zaskoczyło. Oczywiście trzeba pochwalić MG za zapewnienie nam klimatu w pokoju. Polecam gorąco ten pokój wszystkim którzy szukają mocniejszych wrażeń.

 • Escape room Cela 107

  Cela 107
  Intrigue Escape Room
  Szczecin

  Nasz drugi ER

  23.06.2019 | data wizyty: 23.06.2019

  Fajny klimat oraz bardzo ciekawe, zaskakujące rozpoczęcie, zagadki bardzo logiczne, szczególnie, że niektóre rozwiązania są pod nosem, lecz szukasz ich w zupełnie innym miejscu.
  Świetnie wykonany system podpowiedzi oraz ogromny plus dla mistrza gry, który nadzorował nas na każdym kroku.
  Otrzymaliśmy informację od prowadzącego, że osoby odwiedzające ten pokój oceniają go na dość trudny, dla naszej paczki nie był on szczególnym wyzwaniem (biorąc pod uwagę, że to nasz drugi pokój, wyszliśmy w sumie w niecałe 50 min) - poziom trudności subiektywnie średni.
  Podsumowując: świetny pokój dla osób, które uwielbiają klimaty thrillerów.
  Puszczamy oczko do mistrza gry za małe "smaczki" w pokoju.

 • Escape room Se7en

  Se7en
  ESC Room
  Szczecin

  Pierwszy pokój ever

  23.06.2019 | data wizyty: 22.06.2019

  Jak na pierwszy pokój świetne przeżycie, genialna antmosfeta grozy, ciekawe i niekonwencjonalne zagadki, bardzo miła obsługa, której serdecznie dziękujemy za świetnie spędzony czas.
  Strasznie polecamy ten pokój!