szymon.kaluzny1

  szymon.kaluzny1

  Hej, jestem szymon.kaluzny1. Mam na swoim koncie 1 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Historyczny. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

  1 Odwiedzone

  0 Planowane

  Świeżak

  15 Punkty

  0
  15 pkt
  25

  Wszystkie opinie

  Powstanie Warszawskie
  Powstanie Warszawskie

  Niezwykły klimat, fabuła, a przede wszstkim doskonała zabawa

  09.06.2021 | data wizyty: 09.06.2021

  Nie da się wszystkiego zawrzeć w krótkiej recenzji. Niezwykły klimat, fabuła, a przede wszstkim doskonała zabawa

  Chciałbym przede wszystkim zwrócić uwagę na dopracowane zagadki i wnętrze pokoju, które dodawało grze klimatu. Każdy detal był elementem scenerii i pasował do przedstawionej fabuły. Dzięki temu mogliśmy wczuć się w grę. Ponadto przestrzeń była dość duża a zagadki były różnorodne więc można przyjemnie i aktywnie wykorzystać czas w środku który wynosił 80 minut co pozwalało na zachwycanie się atmosferą dłużej niż w większości warszawskich pokojów i ukończenie zagadek których było wiele.

  Emocji dodawały efekty dźwiękowe i wizualne, a ponadto fantastyczna gra aktorska Oli, naszej mistrzyni gry, która oprócz zdolności aktorskich wykazywała się przyjaznym nastawieniem do klientów i zaangażowaniem. Nie tylko w jasny sposób przedstawiła nam ogólne zasady przed wejściem do środka, ale także odpowiedziała na nasze szczegółowe pytania dotyczące zagadek i mechanizmów użytych w pokoju po zakończeniu gry.

  Jako dosyć doświadczony gracz przeszedłem z kolegami ok. 30 pokoi warszawskich i wrocławskich (profil o tym nie świadczy, ale to dlatego, że nie zaznaczam pokoi) i osobiście sam pokój uważam za jeden z trzech najlepszych w których byłem, a obsługa była chyba najlepsza. Polecam ten pokój wszystkim średnio-zawansowanym a także początkującym graczom z ciut mniejszym doświadczeniem, ale bardziej doświadczeni gracze też będą się świetnie bawić. Aby opisać poziom trudności powiem, że naszej średnio-zawansowanej ekipie udało się ukończyć go w 1h 4min.

  Ocena ogólna: 10/10

  Obsługa: 10/10

  Klimat: 10/10

  Poziom trudności: Średni