Marta Małycha
 • Escape room Świat bajek

  Świat bajek
  Escape Me
  Poznań

  Bajki nie tylko dla najmłodszych!

  18.06.2019 | data wizyty: 15.11.2017

  Idąc do tego pokoju myślałam sobie, że skoro to "Świat Bajek", w dodatku przyjazny dzieciom, to pójdzie nam szybko i nie zdążę się nacieszyć wystrojem! Nic bardziej mylnego! Pokój może i jest przyjazny dzieciom, ale zagadki w nim ukryte zdecydowanie mogą sprawić spore trudności niejednemu dorosłemu! Choć spodziewam się, że dzieci i ich bystre umysły mogą sobie tutaj radzić lepiej niż my! :D Już na samym początku utknęliśmy w miejscu i nie wiedzieliśmy co robić dalej. Jednak nie zniechęcajcie się! Za pierwszą bajką kryją się kolejne, które koniecznie musicie zobaczyć! W rezultacie udało nam się rozwiązać wszystkie zagadki, musieliśmy jednak skorzystać z podpowiedzi, także łatwo nie było!
  Przenikające się krainy, wprowadzały nas w świat kolejnej bajki, natomiast same zagadki nawiązywały w ciekawy sposób do samych historii, które znamy z dzieciństwa i nie tylko.

 • Escape room Jak uratować smoka

  Jak uratować smoka
  DreamScape
  Poznań

  Początek mojej przygody!

  18.06.2019 | data wizyty: 26.09.2017

  Prawie dwa lata minęły od mojej wizyty w Smokach. Pomimo zwiedzenia wielu kolejnych ER ten nadal wspominam bardzo miło! Nie tylko dlatego, że był to mój pierwszy pobyt w pokoju zagadek!
  Pokój był bardzo ładny, estetyczny i magiczny! Cieszyłam się jak dziecko! Z niecierpliwością czekam na "Urok"!
  Choć ten pierwszy raz nie był dla mnie taki łatwy i oczywisty, zagadki i tak sprawiały mi wielką radość! Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na ten pokój, bo cała moja miłość do ER rozpoczęła się własnie od niego! :D
  Pozdrawiam serdecznie całą cudowną ekipę DreamScape!