giakeap
 • Escape room Sex room

  Sex room
  Black Cat Escape Room
  Warszawa

  #157

  18.11.2019 | data wizyty: 16.11.2019

  Do tego pokoju należy podejść ze sporym przymrużeniem oka. Nie zaszkodzi pozbycie się wszelakiej pruderii i wstydu - wtedy pokój odda nam się w całości xD
  Fabuła pokoju może nie zaskakuje, ale jak wymiesza się to wszystko z zagadkami i wystrojem, to całość sprawia świetne wrażenie. Mieliśmy niezły fun w tym pokoju i chcielibyśmy więcej takich!
  Do tego jeszcze dochodzi nasza mistrzyni gry - Nikola, oraz Sylwia, z którymi po pokojach gadaliśmy 3 godziny - pozdrawiamy was cieplutko! <3

 • Escape room Wikingowie · Amulety Mocy

  Wikingowie · Amulety Mocy
  Escape ARENA
  Poznań

  #154

  10.11.2019 | data wizyty: 10.11.2019

  Amulety mocy to pokój, który był przez nas ogromnie oczekiwany od czasu, kiedy Sławek sprzedał nam niusa, że robią ten pokój, czyli jakoś od maja. I nie zawiedliśmy się! Jest to kwestia czasu, kiedy ten pokój będzie w czołówce co najmniej województwa.
  Firma Escape Arena widać, że się ciągle rozwija - zaczynali od dobrej Jaskini Hazardu, potem otworzyli świetną Galaktykę Tajemnic... A teraz otwierając Amulety umocnili swoją pozycję i pokazali, że nie spoczywają na laurach. Oby reszta firm brała z nich przykład 😼
  Pokój oferuje nam wszystko, co powinien mieć porządny escape room.
  Jeżeli chodzi o zagadki, to nie należą do najtrudniejszych - i super. Nie ma podczas gry frustracji nad zagadkami, tylko płynie się od jednej do drugiej. Są logiczne i nie ma tutaj domyślania się, co autor miał na myśli. Do tego wystrój, który jest mocno zróżnicowany i przenosi nas tam, gdzie przenieść nas ma.
  A jako wisienkę na torcie dostajemy cudowną ekipę, która kocha to, co robi i nas - graczy ( z wzajemnością 😆😆)
  Pozycja na mapie Poznania, którą koniecznie trzeba odwiedzić nie tylko że względu na kawał solidnej escape roomowej przygody, ale także dla tej cudownej atmosfery, która tam panuje.
  Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

 • Escape room Sekret dziadka

  Sekret dziadka
  Fun4Brain
  Poznań

  #151

  08.11.2019 | data wizyty: 07.11.2019

  W czwartkowy wieczór postanowiliśmy odkryć odświeżony Sekret dziadka. Nie byliśmy w poprzedniej lokalizacji, więc nie znamy różnic, ale możemy powiedzieć jedno - pokój jest fenomenalny. Nasza dwuosobowa grupa miała ręce pełne roboty, ale sekret został odkryty!
  Zagadek jest mnóstwo, a wystrój jest niesamowity. Czułam się serio jak w szopie u dziadka Mietka - z masą narzędzi i "przydasiek".
  A na zwieńczenie blisko dwugodzinna osoba z właścicielem, który jest takim samym escapowym świrem jak my :D

 • Escape room Mały Książę. Sen Pilota

  Mały Książę. Sen Pilota
  Escape Room Kluczbork
  Kluczbork

  #150

  04.11.2019 | data wizyty: 01.11.2019

  Czailiśmy się na ten pokój już jakiś czas, ale zawsze było nam nie po drodze... Ale zaprawdę powiadam, że warto zboczyć z kursu, żeby przeżyć fantastyczną przygodę wraz z Małym Księciem!
  Zagadki są logiczne i fabularnie spójne, a wystrój chociaż nie najbogatszy, to z pewnością bajkowy i klimatyczny.
  Do tego przemiła właścicielka i mamy miks idealny! :D

 • Escape room Midnight Killer MK II

  Midnight Killer MK II
  Piwnica Quest
  Wrocław

  #146

  29.10.2019 | data wizyty: 26.10.2019

  świetny przykład pokoju, w którym sam nastrój, muzyka i wystrój może przyprawić o mikrozawał i paranoję. a do tego twórcy dołożyli fenomenalne i wieloetapowe zagadki, które nie należą do najłatwiejszych. dla mnie pokój to osobiste top 5.

 • Escape room Misja "Napoleon"

  Misja "Napoleon"
  Muzeum Gostyń
  Gostyń

  #148

  28.10.2019 | data wizyty: 26.10.2019

  ten pokój to taka mała perełka na tle wszystkich pokoi. i jest serio trudny, więc nie myślcie sobie, że pykniecie sobie pokoik, który jest jedyny w mieście i do tego w muzeum. twórcy stawiają nam na drodze wiele konkretnych i trudnych zagadek, które nawiązują do historii. do tego w pomieszczeniu znajdziecie też kilka prawdziwych zabytków, więc obchodźcie się delikatnie z meblami :D
  polecamy bardzo, bardzo mocno!

 • Escape room Pokój Czarnego Pana

  Pokój Czarnego Pana
  Find The Key
  Grudziądz

  #143

  22.10.2019 | data wizyty: 20.10.2019

  Pokój łatwy i przyjemny, bawiliśmy się świetnie! Słysząc dużo dobrego o tym miejscu wybraliśmy się do Grudziądza, żeby pokonać Czarnego Pana i nie żałujemy tej wycieczki.
  Wystrój pokoju świetny, każdy fan Harrego Pottera będzie miał wielki ubaw. My - dwójka starych koni - walczyliśmy o to, kto będzie rozwiązywał zagadkę zawierającą kolejny rekwizyt z filmu.
  Zagadki logiczne i spójne, prowadzące nas przez fabułę pokoju. Grało się prześwietnie.
  Widać, że właściciel ma smykałkę do tworzenia dobrych pokoi. Odwiedziliśmy też Piratów i poziom też jest świetny.
  Jedyna uwaga to cena - jak za takie pokoje jest zdecydowanie ZA NISKA.
  Pozdrawiamy i czekamy na kolejne pokoje!

 • Escape room 3miasto 44

  3miasto 44
  No Way Out
  Gdańsk

  #140

  22.10.2019 | data wizyty: 19.10.2019

  Był to zdecydowanie najtrudniejszy pokój, w jakim byliśmy. A jednocześnie był logiczny i intuicyjny. Fajnie było przyjeżdżając do Gdańska poznać historię Gryfa Pomorskiego, o którym nawet na rozszerzonej historii nie uczyliśmy się wcale. Cieszy też odwzorowanie historii i detale pozwalające wczuć się w rolę.
  Poziom jest naprawdę ekspercki. Nie jest to pokój, do którego powinna pójść grupa początkująca, bo istnieje niebezpieczeństwo, że się zrazi. My byliśmy w dwie doświadczone osoby i wyszliśmy 10 minut po regulaminowym czasie, co w opinii właściciela jest ogromnym sukcesem. Pamiętajcie, szukajcie dokładnie i nie kombinujcie za bardzo - niektóre odpowiedzi są aż nazbyt oczywiste, co stanowi ich trudność. Z perspektywy kilku dni nie było to nic nie wiadomo jak trudnego, jednak będąc w tamtym pomieszczeniu czuliśmy, że dokonujemy niemożliwego. I to jest właśnie sekret tego ERu.
  Polecamy gorąco!

 • Escape room The Final Show

  The Final Show
  Zorkout Escape Rooms
  Gdańsk

  #139

  21.10.2019 | data wizyty: 19.10.2019

  Dawno w pokoju nie spotkaliśmy tak wciągającej fabuły, która prawie zawsze nie jest tak angażująca jak tutaj. W końcu z ogromnym zaciekawieniem czytałam kolejne wpisy i notatki głównego bohatera.
  Wystrój pokoju nie jest może wybitnie bogaty, ale jest to co ma być i jest to zadbane i nosi znaków zmęczenia. Klimat też mega.
  Zagadki nie należą do najłatwiejszych, natomiast są dobrze wkomponowane w całość.
  No i mają kota!

 • Escape room Tajemniczy las

  Tajemniczy las
  Przygodownia
  Poznań

  #133

  11.10.2019 | data wizyty: 10.10.2019

  Czekaliśmy bardzo na powrót tego pokoju i jesteśmy zachwyceni! Niesamowicie przyjemny pokój z wieloma zagadkami i cudownymi ludźmi jako właścicielami i obsługą.
  Zagadki oczywiście spójne i logiczne, podchwytliwe i o zróżnicowanym poziomie trudności. Są zagadki na porządne rozkminy, są zagadki tak proste, że aż trudne i typowe zagadki na "przyłóż tam". I to wszystko jest idealnie zrównoważone i przemyślane.
  Wystrój pokoju również zasługuje na pochwałę swoim zróżnicowaniem. Z pewnością was zaskoczy!
  Koniecznie należy go odwiedzić zwłaszcza, że wrócił po długiej nieobecności i uważam, że należy wspierać takie inicjatywy!
  Pozdrawiamy mocno i do zobaczenia! <3

Zobacz więcej opinii: 1 2 3 4