giakeap
 • Escape room Tajemniczy las

  Tajemniczy las
  Przygodownia
  Poznań

  #133

  11.10.2019 | data wizyty: 10.10.2019

  Czekaliśmy bardzo na powrót tego pokoju i jesteśmy zachwyceni! Niesamowicie przyjemny pokój z wieloma zagadkami i cudownymi ludźmi jako właścicielami i obsługą.
  Zagadki oczywiście spójne i logiczne, podchwytliwe i o zróżnicowanym poziomie trudności. Są zagadki na porządne rozkminy, są zagadki tak proste, że aż trudne i typowe zagadki na "przyłóż tam". I to wszystko jest idealnie zrównoważone i przemyślane.
  Wystrój pokoju również zasługuje na pochwałę swoim zróżnicowaniem. Z pewnością was zaskoczy!
  Koniecznie należy go odwiedzić zwłaszcza, że wrócił po długiej nieobecności i uważam, że należy wspierać takie inicjatywy!
  Pozdrawiamy mocno i do zobaczenia! <3

 • Escape room Złoto umarłych

  Złoto umarłych
  Element
  Bydgoszcz

  #125

  18.09.2019 | data wizyty: 14.09.2019

  Pokój idealny na początek przygody z ERami. Przyjemny, w miarę łatwy, nie wywołujący frustracji :)
  Wystrój pozwalający na poczucie się jak prawdziwy pirat na otwartym morzu. Bardziej doświadczonym grupom polecam myśleć jak najprościej :D
  Polecamy z całą pewnością dla każdego! :)

 • Escape room Misja wojskowa

  Misja wojskowa
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  #120

  18.09.2019 | data wizyty: 14.09.2019

  Misja wojskowa to przykład pokoju, który nie musi ociekać fantazyjnymi ozdobami, żeby był uważany przez nas za dobry.
  Wystrój skromny, ale zagadki bronią się same. Chociaż skromny to dużo powiedziane - jest po prostu tematycznie wojskowy :D
  Zagadki są świetne - niektóre nawet wieloetapowe, czyli moje ulubione. :)
  Należą się też wielkie podziękowania za dostosowanie sposobu gry! :)
  Pozdrawiamy, i widzimy się w innych pokojach!

 • Escape room Dzicy Są

  Dzicy Są
  In&Out
  Wrocław

  kolorowy wiatr

  16.09.2019 | data wizyty: 07.09.2019

  Jako fanka Pokahontas bardzo czekałam z utęsknieniem za tym bajkowym pokojem. I nie zawiodłam się. Wystrój jest przepiękny i kolorowy i indiański i w ogóle cudowny!
  Firma od strony zagadkowej już wcześniej dała się nam poznać od dobrej strony więc i tym się nie zawiedliśmy. Wszystkie zagadki spójne i logiczne, pięknie wpasowują się w opowiadaną historię. Oby więcej takich pokoi!

 • Escape room Na Dzikim Zachodzie

  Na Dzikim Zachodzie
  Element
  Bydgoszcz

  #124

  16.09.2019 | data wizyty: 14.09.2019

  Myślę, że dla każdego ten pokój będzie stanowił wyzwanie. Nieliniowy i z ogromną ilością zagadek sprawił, że przez blisko godzinę mieliśmy ciągle ręce pełne roboty. Udało nam się wyjść kilka minut przed czasem i z jedną podpowiedzią - co na nasz duet uważam za ogromny sukces!
  Zagadki mają różny poziom trudności - są te proste, te trudne i te wieloetapowe. Jednak wszystkie są logiczne i wpasowujące się w fabułę Dzikiego Zachodu. Pamiętajcie, że każdy szczególik może mieć w tym pokoju znaczenie!
  Z pewnością wrócimy do Was na kolejne pokoje!

 • Escape room Tajemnica Władcy Nilu

  Tajemnica Władcy Nilu
  One Hour
  Bydgoszcz

  #123

  16.09.2019 | data wizyty: 14.09.2019

  Dla nas najlepszy egipski pokój w jakim byliśmy. W końcu logiczne i niepowielające się zagadki, które są świetnie wpasowane w klimat starożytnego Egiptu. Dla nas wystrój wcale niczym nie ustępował pokojowi od Wyjścia Awaryjnego. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem i nam się świetnie grało w tym miejscu.
  Jest dużo zagadek, więc jest co robić. We dwie doświadczone osoby daliśmy sobie radę, ale jeżeli nie jesteście doświadczoną grupą, to lepiej iść w więcej osób.
  Bardzo polecamy ten pokój - jest niewątpliwie fenomenalny!

 • Escape room Fantazja

  Fantazja
  Piwnica Quest
  Wrocław

  #111

  27.08.2019 | data wizyty: 24.08.2019

  mega przyjemny pokój nawet dla doświadczonej dwuosobowej grupy. wymaga spostrzegawczości i to całkiem sporej. zagadki spójne i logiczne, wystrój choć skromny, to nie dawał uczucia, że był zrobiony po łebkach.
  obsługa przemiła, nawet spontanicznie zdecydowaliśmy się przejść jeszcze jeden pokój tej firmy :)
  polecam dla mniej doświadczonych grup. jednak te z dużą ilością pokoi też powinny tam zajrzeć :D

 • Escape room Dooby Doo

  Dooby Doo
  Fox O'clock
  Wrocław

  #113

  27.08.2019 | data wizyty: 24.08.2019

  strasznie ciężko jest napisać opinię dla tego pokoju bez spoilerów, dlatego napiszę na jego temat tylko tyle, że nie ma co się zastanawiać, tylko tam iść. scooby był naszym ostatnim pokojem sobotniego maratonu, a tylko o nim rozmawialiśmy w drodze do domu (był numerem 8 tego dnia). to już jest opinią i poleceniem samym w sobie :)
  należy jednak wspomnieć o poziomie trudności. byliśmy we dwie osoby o takim samym doświadczeniu i wyszliśmy na styk. fakt faktem byliśmy już zmęczeni i nie myśleliśmy do końca trzeźwo, ale i tak trzeba przyznać, że jest co tam robić. zagadek jest ogrom o różnym stopniu trudności. jednak są logiczne i fabularnie spójne.
  wystrój cudowny, dopracowany i zróżnicowany - można serio poczuć się jak Fred I Daphne!
  obsługa oczywiście bezbłędna, byli kochani i dostosowali sposób rozgrywki pod nasze (moje) preferencje, za co im ogromnie dziękuję :)
  buziaki dla kotełków! :))

 • Escape room Pegazus

  Pegazus
  Dom Zagadek
  Warszawa

  warszawski trip

  12.08.2019 | data wizyty: 10.08.2019

  ostatnim pokojem sobotniego maratonu po warszawskich ERach był Pegazus. zajawkowy jak nie wiem co, można się poczuć serio jak w środku gry.
  nie podobał mi się jedynie środkowy etap pokoju, twórcy chyba niezbyt mieli na niego pomysł. ale wszystko rekompensuje początek i koniec - są mega!
  na dodatkowy plus - pani, która była naszym Mistrzem Gry. prowadziła nas dzielnie przez 3 pokoje, które odwiedziliśmy tego dnia. pozytywna i przemiła, wytrwałości życzymy :)

 • Escape room Szum

  Szum
  Continuum
  Poznań

  #92

  08.08.2019 | data wizyty: 07.08.2019

  Przede wszystkim chcemy podziękować za stworzenie tak genialnego pokoju! Gra w takich miejscach to prawdziwa przyjemność. Zwłaszcza, że po 90 pokojach myślisz, że nic cię nie zaskoczy - wprost przeciwnie. Zagadki i rozwiązania zastosowane w Szumie są tak inne i nigdzie indziej niespotykane, że aż ciężko nie docenić wysiłku włożonego w tworzenie tego pokoju!
  Zagadki są oczywiście spójne i logiczne, fajnie prowadzą przez fabułę. Wystrój mega klimatyczny i jakkolwiek to zrozumiecie - zróżnicowany.
  Nie będę się już rozpisywać - jeżeli myślicie czy odwiedzić Szum, czy nie - jest to must see na mapie Poznania!

Zobacz więcej opinii: 1 2 3