Maciej Golański

Maciej Golański

Hej, jestem Maciej Golański. Mam na swoim koncie 36 odwiedzonych escape roomów. Najbardziej lubię pokoje typu Przygodowy. Zapraszam do przeglądania mojego profilu. Dodaj mnie do obserwowanych lub napisz wiadomość aby porozmawiać o escape roomach.

36 Odwiedzone

0 Planowane

Skaut

66 Punkty

50
66 pkt
100

Wszystkie opinie

Escape room Zasypani
Zasypani

Oryginalny

10.02.2020 | data wizyty: 09.01.2020

Wiarygodna opinia

Maciej Golański 3 opinie

Pokój klimatyczny, zagadki ciekawe, różnorodne, kilka "nietypowych". Wszystko spójne i przyjemne. 4-letnia córka też zaciekawiona i aktywna

Ocena ogólna: 9/10

Obsługa: 9/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Średni

Escape room Wrota Czasu - Egipt
Wrota Czasu - Egipt

Pokój kompletny

27.06.2019 | data wizyty: 25.06.2019

Wiarygodna opinia

Maciej Golański 3 opinie

Aż żal pomyśleć że wkrótce zostanie zlikwidowany. Klimat, zagadki, wykonanie, spójność, mistrz gry, "zaplecze" wszystko dostaje maksymalną ilość punktów. Naprawdę nie było do czego się przyczepić. Wielka przyjemność podczas gry i długie jej "przeżywanie" po. Pewnie długo ten pokój będzie dla nas punktem odniesienia dla innych.

Ocena ogólna: 10/10

Obsługa: 10/10

Klimat: 10/10

Poziom trudności: Trudny

Escape room Bunkier
Bunkier

Pokój "z demobilu"

16.06.2019 | data wizyty: 09.06.2019

Maciej Golański 3 opinie

Pewne elementy pokoju na siłę w nim umieszczone, jakby odkupione z jakiegoś "rozebranego" po kontrolach i zamknięciu ER . Zawierały symbole (typowe dla ER'ów), które przykuwały uwagę i były poddawane analizie, a w grze nie brały udziału. 1 z zagadek nielogiczna i skrajnie naciągane rozwiązanie. Jeden z sejfów otwarty [spojler], [spojler]. Fajny natomiast patent z [spojler]. Prowadzący na prośbę o podpowiedź sugerował rozwiązania zagadek, które dawno były już za nami. Korzystał ze ściągi i nie umiał na koniec odpowiedzieć na pytanie z czego wynika rozwiązanie wspomnianej wyżej "naciąganej" zagadki. Poza tym czasem mieliśmy wrażenie że rozwiązując 1 zagadkę przechodziliśmy od razu o 2 poziomy bo po otwarciu kłódki był od razu dostępny klucz do następnej. Kłódek wiele, bieganie od szyfru do szyfru żeby dopasować "znalezione" cyfry. Chaos i mieszane uczucia przez całą grę. Poziom trudności - średni. Gdyby nie powyższe pokój byłby łatwy do wyjścia.

Ocena ogólna: 4/10

Obsługa: 2/10

Klimat: 6/10

Poziom trudności: Średni

Odpowiedź firmy Fox Escape

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że zabawa nie była dla Was satysfakcjonująca. Nie wiemy jakie rzeczy mogłyby rozproszyć Waszą uwagę, może to zwyczajny zbieg okoliczności, bo w pokoju jest faktycznie duża ilość elementów, które jakiś czas zbieraliśmy do wyposażenia. Są to rzeczy stare bo takie pasują do tematyki pokoju. Nie rozumiemy też jaka zagadka jest nielogiczna? Pokój jest liniowy, zagadki rozwiązuje się jedna po drugiej. Nie przeskakuje się o dwa poziomy bo nie ma takiej możliwości. Z Waszej opinii jednak wnioskujemy, że coś nie tak było tu z winy pracownika, może pokój był źle posprzątany. Stąd zamieszanie. Poziom trudności jest kwestią indywidualną. jedni wychodzą w 40 minut, innym za mało jest 60 minut. Tak czy inaczej, przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce.