Gosia1004
 • Escape room W cieniu piramid

  W cieniu piramid
  Wyjście Awaryjne
  Warszawa

  w grobowcu

  28.09.2019 | data wizyty: 18.09.2019

  W pokoju byliśmy w 4 osoby (kolejny raz w tym samym zgranym składzie). Pokój robi wrażenie! Wystój i efekty dźwiękowe nadają niepowtarzalny klimat temu miejscu. Zagadki nie są liniowe, dzięki czemu każdy z nas miał co robić, a przy zagadkach nie robiło się tłoczno. Za każdym razem kiedy myślałam, że to prawie koniec to odkrywaliśmy coś nowego... Poleciłam już chyba wszystkim zainteresowanym i niezainteresowanym znajomym :D.
  Obsługa miła i komunikatywna.
  Nie możemy się doczekać, aż odwiedzimy kolejne pokoje!

 • Escape room Misja wojskowa

  Misja wojskowa
  Ewakuacja
  Bydgoszcz

  misja w Bydgoszczy

  28.09.2019 | data wizyty: 17.02.2019

  Pokój wybraliśmy ze względu na tematykę - militaria i te sprawy. Byliśmy w dwie osoby i daliśmy radę, chociaż niektóre zagadki sprawiły nam kilka problemów. Pokój urządzony skromnie, ale klimatycznie - robił wrażenie. Jak oni wstawili czołg do kamienicy?! Zabawa przebiegła pod znakiem - spełnienia dziecięcych wizji pola walki. Bardzo polecamy wszystkim lubiącym takie klimaty!
  W Bydgoszczy byliśmy tylko na weekend - obsługa bardzo poszła nam na rękę i dostawała się do terminu.

 • Escape room Powstanie Warszawskie

  Powstanie Warszawskie
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  63 dni

  26.01.2019 | data wizyty: 26.01.2019

  Pokój urządzony tak, aby oddać klimat Powstania Warszawskiego. Kanał, torby wojskowe i stare listy. Ale jednak czegoś nam tu zabrakło. Wciąż mam mieszane uczucia co myśleć o tym pokoju.
  Obsługa jest przemiła: pomocna i kontaktowa. Z takimi ludźmi chciałabym się spotykać w każdym ER :). Na plus, że wszystkie zagadki nawiązywały do tematu Powstania. Zagadki były trudne i wymagające. Odtworzenie wydarzeń w porządku chronologicznym było ciekawym pomysłem!
  Niestety musimy wspomnieć, że dźwięki dobiegające z sąsiedniego pokoju psuły nam klimat zabawy. Zabrakło nam również ciekawszego wprowadzenia na początku.

 • Escape room Nawiedzony

  Nawiedzony
  Mystery Rooms
  Warszawa

  koszmar z dzieciństwa

  04.01.2019 | data wizyty: 22.02.2018

  Pokój zapowiadał się upiornie i lekko nas rozczarował. Fabuła ciekawa, jednak zbyt ubogi wystrój pokoju zaburzył klimat, jakiego oczekiwaliśmy (np. po opowieści wprowadzającej). W trakcie gry można się przestraszyć... jesteście w grupie znajomych, a jednak czujecie, że coś jeszcze jest w pokoju razem z Wami. Początek jest trudny, pokój jest dość pusty i nie wiadomo od czego zacząć. Z każdą kolejną zagadką nabiera tempa. Zabrakło mi trochę spójności i wspomnianego klimatu. Mimo to pokój wspominamy dobrze, jednak polecam dla doświadczonych grup, bo pokój nie należy do łatwych.

 • Escape room Zaginiony dziennikarz śledczy

  Zaginiony dziennikarz śledczy
  Lost Rooms
  Warszawa

  Wiarygodna opinia

  Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom?

  04.01.2019 | data wizyty: 30.12.2018

  Pokój, a w zasadzie mieszkanie zaskakuje od samego początku. Zabawa nie jest liniowa, co daje duże pole manewru dla czteroosobowej grupy. Wystój pokoju pozwala poczuć się znowu jak w latach '90- mega wrażenie. Podłoże kryminalne historii daje dodatkowy dreszczyk emocji. Przechodząc przez szereg ciekawych i nieoczywistych zagadek czujesz jak zbliżasz się do odkrycia tajemnicy. Podczas zabawy czujesz się jak prawdziwy śledczy. Historia jest spójna, a poszlaki są przygotowane z najwyższą starannością. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
  Byliśmy w pokoju w 4 osoby. Bawiliśmy się super! Wyszliśmy przed czasem ale działaliśmy dwutorowo, żeby na końcu połączyć siły.

 • Escape room Chata Wiedźmy

  Chata Wiedźmy
  Escape Room Majdańska 18 Warszawa
  Warszawa

  raz, dwa, trzy...Stara Wiedźma patrzy!

  27.12.2018 | data wizyty: 31.10.2018

  Mroczna chata starej wiedźmy. Na pierwszy rzut oka jest wszystko co powinna posiadać rasowa wiedźma... no może poza kocurem. Jest ponuro, skromnie i tajemniczo. Nie wszystko widzisz na pierwszy rzut oka, ale wiedźma patrzy...
  Zagubione dzieciaki wchodzą na jej terytorium...
  To nie jest tradycyjny pokój znany z innych ER.
  Spostrzegawczość i zimna krew to jedyne co pozwoli Ci przeżyć.

  Przesympatyczna obsługa, z którą aż chce się pogadać i to nie o pogodzie ;) !

 • Escape room Świątynia Majów

  Świątynia Majów
  LetMeOut
  Lublin

  Wiarygodna opinia

  twarde lądowanie

  27.12.2018 | data wizyty: 26.12.2018

  Szukałam odpowiedniego pokoju, który będzie łatwy i jednocześnie będzie trzymał poziom. Dlaczego? Pokój był prezentem dla osób, które szły po raz pierwszy do Escape Roomu. Bardzo chciałam zaszczepić w nich zapał do tej formy spędzania czasu. Pokój sprawdził się, wyszliśmy zadowoleni!
  Był trudniejszy niż przypuszczałam, szczególnie początek zabawy.
  Super wystrój oddaje klimat tematyki pokoju i robi wrażenie. Lądowanie rzeczywiście było twarde, ale udało nam się przeżyć. Świątynia Majów sprawiła nam wiele frajdy.
  Aaaa no i obsługa wyrozumiała dla początkującej grupy ;)!

 • Escape room Cela nr 3

  Cela nr 3
  LetMeOut
  Lublin

  więzienny klimat

  24.08.2017 | data wizyty: 03.05.2017

  Czuć klimat więziennej celi, surowy wystrój, chłód oraz efekty dźwiękowe pozwalają poczuć się jak prawdziwy więzień i wprowadzają nutkę niepokoju. Pokój jest ciekawy, zagadki zróżnicowane, nie ma za wiele kłódek. Muszę przyznać, że niektóre elementy gry pojawiały się w chwilach totalnego zwątpienia, nieoczekiwanie- SUPER. Nasza czteroosobowa grupa dobrze się uzupełniała, nikt się nie nudził. Pomimo wysoko postawionej poprzeczki udało nam się wyjść sporo przed czasem. Zostaliśmy bardzo miło potraktowani przez obsługę, a w nagrodę za szybkie rozwiązanie otrzymaliśmy rabat na kolejną grę.

 • Escape room Pogrzebani

  Pogrzebani
  SHOW ESCAPE
  Warszawa

  gdzie ja jestem?

  24.08.2017 | data wizyty: 15.01.2017

  Wszystko fajnie, gdyby nie fakt, że gra była prezentem urodzinowym. Nie byliśmy świadomi, że zostaniemy zamknięci w 'trumnach'. Gra niekonwencjonalna, tematyka wymagająca wcześniejszego przygotowania, ale mimo wszystko intrygująca. Jedyny w swoim rodzaju pokój. Lokal, w którym znajduje się pokój gry jest równie klimatyczny jak cała reszta.
  Nie polecam osobom o słabych nerwach i z klaustrofobią. Natomiast polecam wszystkim rządnym przygód i nie bojącym się wyzwań- bo jednak dać się pogrzebać- to jakieś wyzwanie- SERIO :).
  Gra trudna, nawet bardzo. Cała zabawa opiera się na dobrej komunikacji oraz pewnej znajomości tematyki.
  Trafiliśmy na jeden minus (zaniedbanie ze strony obsługi)- brakowało ołówka w jeden ze skrzyń, co jednak utrudniało ( i tak już trudną) rozgrywkę. Nie udało nam się wyjść z pokoju, ale uważam, że było to ciekawe doświadczenie wśród ER.
  Obsługa sympatyczna, widać, że robią to z pasji. ;)
  Na pewno wrócimy odwiedzić inne pokoje. ;)

 • Escape room Zemsta Gangstera

  Zemsta Gangstera
  Mr Escape
  Olsztyn

  Wieczór panieński w gangsterskim klimacie

  24.08.2017 | data wizyty: 14.05.2017

  Ciemna strona miasta, kasyno, klub z atmosferą przestępstwa w tle i my- 4 rządne przygód kobiety. Idealnie. Zagadki okazały się nietypowe, a czas wyżyłowany. Jednak udało nam się sprostać wyzwaniu i w ostatniej minucie wyjść z pokoju.
  Pomimo moich wątpliwości gra okazała się super atrakcją na wieczór panieński.
  Obsługa mega sympatyczna ;)

Zobacz więcej opinii: 1 2