kkarolina8
 • Escape room Eksperyment

  Eksperyment
  Dom Kłódek
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Na ratunek światu

  06.05.2019 | data wizyty: 03.05.2019

  Pokój pełen ciekawych zagadek łączących się ze sobą w pewnym ciągu logicznym. Klimat labolatorium jak najbardziej oddany, do tego atmosferę wzmaga dźwięk bijącego serca. Pokój jak najbardziej nadaje się dla 4 osób ;)

  Jedynym minusem jaki wpadł nam w oko jest obsługa pokoju, bo pomimo tego że pani byla bardzo miła potraktowała nas troszkę masowo nie wprowadzając zbyt w fabułę, a po zakończonej grze szybko pożegnała bez zainteresowania naszymi spostrzeżeniami.

 • Escape room Tajemnice Harry'ego

  Tajemnice Harry'ego
  Otwórz umysł
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Warto odwiedzić

  06.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Pokój godny odwiedzenia dla miłośników escape roomów. Stali bywalcy odnajdą tam rozwiązania niespotykane do tej pory w innych miejscach.
  Co do samego pokoju brakowało mi w nim określonego ciągu zagadek oraz dobrego wprowadzenia do fabuły gry. Zagadki były łatwe oprócz dwóch wspomnianych nieraz w komentarzach ;)

 • Escape room Wehikuł Czasu

  Wehikuł Czasu
  Spaced-out
  Toruń

  Wiarygodna opinia

  Niezapomniana podróż w czasie

  06.05.2019 | data wizyty: 02.05.2019

  Pokój pomimo swojego dość surowego wyglądu okazał się być bardzo dobrze przemyślaną i fantastyczną przygodą w czasie ;) Jest on duży, wieloetapowy, zagadki w większości układają się w ciągu logicznym, więc nie ma problemu ze znalezieniem punktu odniesienia chociaż niektóre rozwiązania nie są do końca oczywiste ;) Dużym plusem jest to, że będąc czterosobową grupą nikt z nas się nie nudził, bo zagadek było wiele i niektóre z nich potrzebowały uczestnictwa większej liczby osób ;) Wielkim plusem jest obsługa pokoju, Pani wprowadziła nas w grę bardzo dobrze, potrafiła odpowiedzieć na najgłupsze i najbardziej szczegółowe pytania o fabułę i grę a do tego była przemiła ;) Polecam ten pokój w 100%

 • Escape room Narnia

  Narnia
  Team Exit - Pokoje zagadek -Escape Room 24
  Warszawa

  Pozostawieni z poczuciem niedosytu

  19.03.2019 | data wizyty: 15.03.2019

  Pokój jest ładnie zrobiony i dobrze zautomatyzowany. Przechodzimy od zajmujących czas, ciężkich do domyślenia zagadek do dość prostych. Z racji, że jest on dość mały i zagadek nie ma za wiele, dla bardziej wyprawionych zespołów przejście go może być kwestią 30 minut. W związku z dość szybkim obrotem spraw w pewnym momencie i znaczącym wyjściu przed czasem zostawił nas z lekkim poczuciem niedosytu, ponieważ oczekiwaliśmy czegoś wiecej. Polecam go początkującym grupom.

 • Escape room Piramida

  Piramida
  Dom Zagadek
  Warszawa

  Zaskakujący

  19.03.2019 | data wizyty: 19.09.2016

  Najlepszy pokój jaki do tej pory widziałam. Bardzo dobra scenografia, zaskakujące elementy, które powodują efekt „wow”. Chociaż zagadki nie są bardzo trudne to ich mnogość i ciekawa aranżacja sprawiają, że chce się powrócić do tego escape roomu jeszcze raz.

 • Escape room Pruszkowskie porachunki

  Pruszkowskie porachunki
  Frantic Escape Room
  Pruszków

  Godny polecenia

  19.03.2019 | data wizyty: 16.08.2018

  Po odwiedzeniu już paru escape roomów, mogę śmiało powiedzieć, że jak na pierwszy taki lokal w Pruszkowie, jest on na wysokim, warszawskim poziomie. Zagadki są przemyślane, ciekawe, właściciel idealnie wpasował się z tematyką do miasta, pokój nie jest łatwy do przejścia co jest pozytywne, bo nie zostawia uczucia niedosytu. Czekam z niecierpliwością na kolejny pokój ;)